Informace o hře | The Sims 3 CZ

Informace o hře

DeadKarlos | 8. září 2014 | Návštěvnost 3758

 

The Sims 3 ObalThe Sims 3 IkonaThe Sims 3 (TS3) který byl vydáván 18. listopadu 2009 a je na verzi 1.42.130.

 

 

Svoboda The Sims 3 vás inspiruje nekonečnými kreativními možnostmi a pobaví vás neočekávanými překvapeními a neplechou! Vytvořte si více než milion jedinečných Simíků a ovládejte jejich životy. Rozhodujte o všem: od jejich vzhledu, přes jejich osobnost až po jejich snový dům. Potom své Simíky vyšlete ven, aby prozkoumali nová místa ve městě a setkali se se svými sousedy. On-line můžete stahovat exkluzivní obsah a sdílet své vlastní výtvory s celým světem. Zbrusu nové krátké úkoly s odměnami vám v The Sims 3 dávají možnost naplnit osudy Simíků a splnit jim jejich přání, nebo je nechat vyjít naprázdno.

 

Sousedství


Sousedství, které je dodávané s hrou je Sunset Valley, toto krásné prostředí se poustou objektů pro postavy. Popis městské části vyplývá, že The Sims 3 je opravdu předchůdce The Sims a The Sims 2 (Ačkoliv je The Sims 3 nástupcem obou hrách), jako Sunset Valley byl postaven před Krasohlídkovem, a založen rodinou Gothovích.

Druhé sousedství se nazývá Riverview a je volně ke stažení v The Sims 3 Store, když hru zaregistrujete.

The Sims 3: Cestovní horečka představuje tři dílčí sousedství, Champs Les Sims, Shang Simla a Al Simhara. Každé dílčí sousedství je jedinečné, exotické prostředí, které je stejně velké jako běžné sousedství.

The Sims 3: Povolání snů je dodávaný se sousedstvím Twinbrook.

The Sims 3: Po setmění přichází se sousedstvím Bridgeport.

The Sims 3: Domácí mazlíčci dodává sousedství Appaloosa Plains (Appalonské pláně).

The Sims 3: Showtime přichází se sousedstvím Starlight Shores

The Sims 3: Obludárium přichází se sousedstvím Moonlight Falls.

 

Kromě Riverview (který je ke stažení zdarma, když zaregistrujete hru), jsou ke stažení další sousedství, které jsou dostupné v prodeji z The Sims 3 Store.

2) Pirátská zátoka (The Sims 3: Barnacle Bay) - 23. září 2010

3) Horské lázně (The Sims 3: Hidden Springs) - 25. srpna 2011

4) Lunární jezera (The Sims 3: Lunar Lakes) - 16. února 2012

5) Šťastné palmy (The Sims 3: Lucky Palms) - 28. června 2012

6) Sluneční pobřeží (The Sims 3: Sunlit Tides) - 23. srpna 2012

7) Monte Vista (The Sims 3: Monte Vista) - 6. prosince 2012

 

 

Otevřené sousedství


Otevřené sousedstvíBylo ověřeno, že největší změnou v The Sims 3 je, že se odehrává v otevřeném sousedství. Takové okolí by se mohlo porovnávat v jiných hrách, jako je Grand Theft Auto, Need For Speed Carbon a Burnout Paradise.

Během načítání hry z jednoho pozemku na druhý, bylo odstaněno. Nyní se každá akce koná v bezproblémovém živém sousedství. V tomto sousedství se nachází hodně pozemků, např. parky, obchody a další místa, které Simíci mohou rádi prozkoumat. Všichni Simíci a jejich přátelé a rodiny jsou v jednom sousedství. Mohou povečeřet, navštěvovat, nakupovat a odpočívat. Mapa pomáhá hráčům orientovat se v sousedství, nacházet zajímavá místa k návštěvě, a najít své Simíky.

Také na mapě jsou ikony různě odlišně zbarvené. Červené ikony jsou kariérní budovy, modré ikony jsou veřejná místa, a světle modré ikony jsou jsou pro umístění Simíků do aktivní domácnosti, oranžové ikony jsou domácnosti ostatních Simíků, které Simíki zná, a zelené je aktivní domácnost domu.

 • Simíci vzdálený od centra sousedství, tráví více času dojížděním do práce.
 • Simící mohou jít na veřejná místa, jako jsou bazény a parky.
 • Simíci mají hodně místa na veřejné WooHoo a šanci, že je chytí ve spodním prádle.
 • Území města, kde se Simíci rozhodnou žít nyní závisí na příjmu.

V The Sims 3 jsou k dispozici nové veřejné akce, jako jsou hudební koncerty, filmové premiéry, bazény, grilování, sportovní akce, venkovní rybaření, a nebo se účastnit veřejných protestů před radnicí, kde Simíci mohou vyjádřit svou nespokojenost.

Když děti nebo teenager Simíci skončí ve škole, je tu šance, že mohou přivést přítele domu nebo obráceně. Hráč má možnost příjmout nebo odmítnout pozvánku.

EA vydala nástroj Vytvořit svět v roce 2009, takže si hráči mohou vytvářet nové sousedství pro jejich Simíky.

 

 

Bytosti - Životní stav


 • V The Sims 3 existují duchové. Vznášejí se a Simíci s nimi mohou mluvit. Stejně jako v The Sims 2 se mohou povznést. Duchové mohou šeptat, stát se neviditelnými, a může se pohybovat nábytek. Duchové mohou být vrácený zpět do hratelných postav přes náhodné příležitosti na vědecké laboratoři. Pokud se Simík rozhodne mít dítě s duchem, máš anci že dítě bude duch.
 • Mumie se nachází v dodatku The Sims 3: Cestovní horečka. Nacházejí se v pyramidách a hrobkách, a může být buď nehratelná postava nebo hratelná postava. Hráči mohou nechat přeměnit Simíka do mumie tím, že zůstane spát dvě noci ve speciálním sarkofágu: Kletba královského sarkofágu. Jak hratelná mumie, má Simík pomalejší motivace a prodloužený žiivot, ale pohybuje se v pomalejším tempu, a zemřou okamžitě, pokud nastane požár. Pokud, je Simík prokletý mumií, zemře do 14 dnů v příapdě, že není úspěšně odstraněna kletba. Způsob jak odstranit kletbu, stačí úspěšně vykonávat hadím polibkem, nebo prosbou k soše duše míru před vypršením času.
 • SimBoti se nachází v dodatku The Sims 3: Povolání snů. Můžete je vyrobit s dovedností Vynálezce na 10 úrovni, nebo s Celoživotní odměnou.
 • Upíři jsou dostupné v dodatku sims3-dodatek-po-setmeni.htm. Jsou si podobní s dodatkem The Sims 2: Noční život, ale musí pít jenom plazmu. Plazmu mohou získat v balení plazmy, krev Simíka, nebo Plazmové ovoce, které je jedním z mála plodů. Upíři a pravý SImíci mohou mít děti, a potomek může být hybrid upír, protože Upírství je dědičné. V kartě vtahů, bude mít upíří dítě červené označení kolem jeho profilu. Simíci získají zpátky vzpomínky v The Sims 3: Hrátkách osudu. Upíří batole bude kousat medvídka do krku.
 • Imaginární kamarádi jsou dostupný v dodatku The Sims 3: Hrátky osudu. Zpočátku jako hračku (panenku) v inventáři batolat. Pokud si s ním batole hraje dost dlouho, panenka se změní v imaginárního kamaráda. Imaginární kamarádi se mohou stát skutečnými Simíky.
 • Koně, kočky, psi, a mnoho malých zvířat se nacházejí v The Sims 3: Domácí mazlíčci. Domácí mazlíčci se nezapočívávají do osmi povolených Simíků v domácnosti. Malá zvířata, žijí v teráriích. Jednorožci existují jako životní stav koně.
 • Džinové jsou dostupný v The Sims 3: Showtime. Džin může dělat přání Simíkům. Simíci mohou uvolnit džina přes Celoživotní odměnu a mít velký vztah s džinem. Džinové mají zvláštní schopnosti a jejich potomci mohou být hybridní.
 • Víly, Čarodějnice, Zombíci, a Vlkodlaci se nacházejí v The Sims 3: Obludárium. Hráči bez dodatku Po setmění, taky mají upíry, a s dodatkem Po setmění upíři mají rozšířené funkce.
 • Mimozemšťani jsou dostupný v dodatku The Sims 3: Roční období. Mimozemšťani mají mozkové síly, které mohou používat na Simíky k manipulaci a čtení myšlenek. Řídí UFO a vypadá, že přicházejí do sousedství z vesmíru.

 

 

Mód života


Mód životaHráč má možnost ovládat jednu rodinu a může přejít snadno z jedné rodiny do druhé. Všichni Simíci každého města se vyvíjejí společně, ale je možné zastavit stárnutí a vývoj příběhu, tak že hráč nemůže ovládnout Simíky do manželství, nebo se vyvíjet. Proces Stárnutí a Příběhu jsou různě stanovená a mohou být nezávisle.Obě možnosti ovlivnují celé město.

Může tu být stále možnost zapnout nebo vypnout stárnutí, ale také jsou zde různé úrovně Vysoká, Střední, Nízká a vypnutí.

Hráč může zvolit délku života Simíků, od 25 dnů Simíka (stručně) na 960 dnů Simíka (epický), a může také prodloužit život tím, že budou jíst ovoce života. Hráč může nastavit všechny Simíky na území města.

Hráč může taky zastavit hru nebo zrychlit. Na výběr jsou 4 možnosti.

 

Obtížnost úrovně

Rodiny jsou hodnoceny jak obtížně s nimi hrajete. Obtížnost Simíků je založena na vztahy, rysy, počet členů rodiny, a dětí. Existuje šest úrovní obtížnosti.

 

Interakce s jinými Simíky

Simíci mohou komunikovat s ostatními Simíky, a dozvědět se o nich víc. Typ vztahu Simíka s dalším Simíkem se zobrazují na panelu vztahů. Každý Simík má různé interakce na základě jejich vlastností.

 

 

Mód nákupu


 • Mód nákupuK dispozici je 10 TV kanálů: Sportovní, Dětský, Akční, Nákupní (nemůžete z televize nic koupit), Historický, Hororový, Rybaření, Zahradničení, Vaření a Romantický. Množství přijatých stanic závisí na tom jaký televizor jste koupili a na vylepšení televize.
 • Dosud neexistuje žádný skokanský můstek pro bazény. Ale v dodatku Roční obodbí se vrací.
 • Když Simík otevře lednici, uvidíte vycházet studený vzduch.
 • Požární alárm moc nepomáhá, ale pomůže k příjezdu hasičů.
 • Pokud jsou Simíci zručný, mohou na některé objekty vylepšit, např. ohnivzdorné, samočistící nebo nerozbitné.
 • Hráči mohou koupit kačenky a bublinky do vany, které Simíkům dávají pozitivní náladu.
 • Počítač Simíků může prohlížet stránky, hrát šachy (na lepším počítači), hrát počítačové hry, a najít si práci. Skromnější Simík s vlastností Počítačový mág může hackovat a vylepšovat počítač, s vlastností Génius může vyřešit záhady za hotovost.
 • V základní hře je ke koupi 10 různých vozidel.
 • Když Simík zemře, všechny jeho věci jsou předány do inventáře rodiny, takže hráč o předměty nepříjde.

 

 

Mód stavby


 • Mód stavbyPři přesouvání rodiny do pozemku, může hráč vybrat ke koupi dům zařízený nebo nezařízený.
 • Nástroj Kladivo byl vylepšen, hráč může potažením nad oblastí odstranit více stejných objektů.
 • Když umístíte objekt ke zdi, bude dokonale umístěn.
 • Je zde posuvník střechy.
 • Největší velikost pozemku je 64x64 (stejně jako 5x5).
 • K dispozici je možnost Automatické střechy. Takže zatímco hráč staví, střecha se automaticky přizpůsobí.
 • Je zde klávesová zkratka, které pomůže barvit celé místnosti a stačí podržet klávesu Shift.
 • Hráč může nastavit barvy a jas (vnitřní i venkovní) zdi.
 • Je zde štětec ve tvaru čtverce na terén. Můžete ho použít na malování chodníků.
 • Hráč může měnit podlahy a stěny bazénu.
 • Maximální šířka je 8 schodů.
 • Můžete také umístit stropy, ale pouze v dodatku Povolání snů.
 • Maximální počet podlaží je 5.
 • Půl stěny jsou zveřejněny ve stejné době, jak vyšel dodatek Po setmění.
 • Hráč může pohybovat se zdí, když vyšel dodatek Po setmění.
 • Od Listopadu 2010 může hráč v záplatě hry vytvořit kruhové hrany bazénu.
 • 45 a 90 stupňů rotace přichází s hrou. Stačí podržet klávesu ALT a natočit objekt.
 • Hráč může pohybovat se schránkou a košem na libovolné místo na pozemku.
 • Hráč může kliknout na libovolné dveře na pozemku a nastavit je jako nové vchodové dveře.
 • K dispozici je nástroj, který umožňuje hráčům posunovat stěny dovnitř nebo ven, aniž by musel ze stěn všechno odstranit. Místo toho se pohybují na stěně.

 

 

Simíci


Zlepšení Simíků, které obsahuje více možností přizpůsobení systému, co vytváří jedinečné osobnosti.

 

Tvorba domácnosti (CAS)


Tvorba domácnosti (CAS)Tvorba domácnosti má nyní více přizpůsobitelné možnosti pro Simíky, než v The Sims 2. Hráč má nyní větší výběr druhů nástavb pro Simíky, a je schopný vytvářet různé účesy pro každého Simíka. Hráč může nyní vybírat pro Simíky boty.

V základní hře existuje celkem 22 účesů pro ženy a 17 účesů pro muže. Je tady celá řada klobouků a doplňků vlasů, které hráč může použít, ale všechny se dodávají s účesy. Účes lze zvolit pro každé oblečení.

Ve srovnání s předchozími hrami The Sims, můžete mnohem víc věcí změnit. Můžete změnit třeba nos, např. je možné jít do větší hloubky, tj. změna nosních dírek, špičku nosu, výšku atd.

Příslušenství můžete taky přidávat (rukavice, ponožky, brýle, náramky, náušnice, boty, hodinky...). a přizpůsobit s nástrojem Vytvořit styl. K dispozici máte více stylů na vlasy, než předtím. Změnit vlasy oblečení oblyčej může být snadný, protože všechno lze přizpůsobit. Hráč nemůže přidávat vrstvy při přizpůsobení oblečení, ale pokud má oblečení nějakou vrstvu, pak můžeš změnit barvy a textury pro každou vrstvu. Hráč může také kliknout na nějakou část oblečení na Simíkovi a upravit různé části.

Hráč si může vybrat na Simíkovi celé jméno, věk, pohlaví, barvu kůže, hmotnost a svaly.

Existuje šest možných barev kůže, ale pouze tři ze šesti jsou realné. Ostatní tři jsou zelené, červené a modré. K dispozici je posuvník, takže hráč může upravit jas kůže. Např. můžete udělat světle zeleného Simíka, matka může mít tmavězelenou kůži a otec světleou kůži.

Upravit tělo můžete také pomocí posuvníků, které upravují váhu od hubených až obézních a svalové velikosti od ochablé na svalnaté. S patch 1.17.60 přidané další posuvníky pro vzhled svalů a prsů (pouze pro ženy), Výška se stále nemůže změnit (kvůli problému s animací).

Hráči nyní mohou vytvářet dvojčata (trojčata, čtyřčata, atd.) s pomocí tlačítka Přidat Simíka.

Můžete zvolit pět osobních vlastností, pro každého Mladého dospělého, Dospělého, a Seniora Simíka, s možností změnit v Celožitotní odměně. Mladší Simíci mají méně vlastností. Teenager má pouze 4 vlastnosti, děti mají 3 vlastnosti, a batolata mají jen 2 vlastnosti. Některé vlastnosti nejsou k dispozici pro mladší věkové kategorie. Např. batolata nemohou mít vlastnost Flirtujicí

Hráči mají také možnost vybrat si ze tří typů hlasu a posuvníkem zvolit výšku hlasu Simíka.

 

Věk


Druhy věků Simíků ve hře jso batole, dítě, teenager, mladý dospělý (výchozí věk). dospělý. (střední věk) a Senior. Život Simíka lze také upravovat, což je libovolný počet dnů mezi 25 a 960.

 • Krátký (25 dní Simíka)
 • Střední (50 dní Simíka)
 • Normální (90 dní Simíka)
 • Dlouhý (190 dní Simíka)
 • Epický (960 dní Simíka)

Výchozí délka fáze života jsou následující:

 • Batole - 7 dní
 • Dítě - 7 dní
 • Teenager - 14 dní
 • Mladý dospělý - 21 dní
 • dospělý - 21 dní
 • Senior - 17 dní (život vegetariána až na 25 dní)

Možnost nastavit trvání věku

Normál

Mimino

Batole

Dítě

Krátký

1

2

2

Střední

2

4

4

Normál

3

6

7

Dluhý

6

15

15

Epický

30

75

75

Normál

Teenager

Mladý dospělý

Dospělý

Krátký

4

6

6

Střední

8

12

12

Normál

14

20

20

Dluhý

30

45

45

Epický

150

225

225

Normál

Senior

Krátký

4

Střední

8

Normál

17

Dluhý

34

Epický

180

 

Poznámka

Simíci Dospělý a Senioři mohou být ženatý s Mladými dospělými Simíky.

 

Potřeby


Hlavní článek: Životní potřeby

Simíci v The Sims 3 mají šest potřeb: Hlad, Potřeba WC, Zábava, Hygiena, Energie a Společenskost, vynechané je Pohodlí a Životní prostředí, dvě potřeby se nacházejí v The Sims 1 a 2. (Ačkoli jejich funkce jsou nahrazeny některými náladami)

Simíci jsou schopni se o sebe postarat, což dovoluje hráči soustředit se na to, co se děje v jejich životech než hlídat základní potřeby. Simíci nyní mají přání, které jim můžete splnit, nebo ignorovat, a které často odpovídají jejich potřebám (např. Simík může mít přání (objednat pizzu, pokud mají hlad).

 

Těhotenství


Těhotenství v The Sims 3 je podobný v The Sims 2. imíci mohou číst knihy o těhotenství a přivolat lékařskou pomoc v nemocnici. Simíci mohou oznámit, že jsou těhotné, pro manžela/milence, rodinu, přátelé s kterýma se setkává. Simík v profesní dráze lékařství může dávat také lékařskou pomoc těhotnému Simíkovi a určit pohlaví dítěte. Těhotenství trvá 3 dny a během této doby bude mít Simík náladu bolesti zad, chutě, i ranní nevolnost. Mají také pozitivní náladu Těhotná v celém těhotenství. Až přijde den, upozorní zprávou hráče, kdy bude dítě na cestě. Těhotný Simík bude mít kontrakce. Hráč může pomocí jiného člena rodiny odvést těhotnou do nemocnice, nebo ji říct, at jde sama (otec může přijít později do nemocnice, pokud je otec v aktivní domácnosti či nikoli). Po několika hodinách Simík vyjde z nemocnice s radostí. Kluci jsou zabalené v modré dece, zatímco dívky jsou zabaleny v růžové dece. Pokud váš Simík v nemocnici porodil dvojčata, bude nosit v každé ruce jedno, nebo každý rodič bude držet jedno, pokud má trojčata, budou v dětském košíku, ale když přijdou domu, košík zmizí. V závislosti na tom, jak těhotenství dopadlo, může si hráč vybrat jednu z 2 vlastností. Po porodu, hráč dostane zprávu (Je to kluk!, Je to holka!, Jsou to dvojčata nebo Jsou to trojčata) pozitivní nálada, která trvá 2 dny.

Mladlé dospělé a Dospělé ženy mohou otěhotnět, ale Mladé dospělé mohou mít víc dětí. Simíci mohou rodit doma nebo v nemocnici.

Je větší možnost že Simík bude mít dvojčata nebo trojčata, pokud si vezme Životní odměnu (Léčba neplodnosti) nebo často sleduje dětský kanál na televizi, nebo poslouchali dětskou hudbu. Pokud se trojčata narodila v nemocnici, jsou ve velkém koši.

 

Vlastnosti


Hlavní článek: Vlastnost

Vlastnosti jsou jako segmenty celé osobnosti, které hráč může přiřadit k Simíkům. Mohou je spojit k vytvoření složité osobnosti. V základní hře je na výběr 63 vlastností, s datadiskama jich je mnohem víc, plus některé skryté vlastnosti, které mohou být přenášeny na potomstvo Simíků (hasič, policisté, atd.) nebo ze Simíků v některých kariérách (např. jako kriminální kariéry). Každý hráč přiřazuje vlastnosti k Simíkovi, který bude vypadat a jednat. Batolata, děti a teenageři získávají novou vlastnost na jejich narozeniny. Pokud mají děti dobré dětství, pak hráč může vybrat vlastnost. Pokud mají špatné dětství, bude jim hra dávat náhodné vlastnosti, které jsou většinou negativní. Bude mít jedinečné chování. Některé vlastnosti dávají speciální schopnosti. Mohou být užitečné ke zlepšení dovedností (např. vlastnosti Umělecká duše a Atletika) a speciální interakce.

Mladý dospělý mají 5 vlastností, Teenageři mají 4 vlastnosti, Děti mají 3 vlastnosti, batolata a kojenci mají 2 vlastnosti. Například, dáte Simíkovi vlastnost Kleptoman bude stále krást, než když bude mít další 4 jiné vlastnosti, které omezí stále krást. Simík může mít libovolnou kombinaci vlastností, pokud nejsou v rozporu navzájem. Např. Simík nemůže být Hodný a zároveň Zlý.

Vlastnosti jsou genetické a co nastane během těhotenství, může ovlivnit jaké vlastnosti se mohou předávat. Rodiče taky pomáhají vybrat vlastnosti. Například, špatný rodiče nemohou vybrat své vlastní vlastnosti a budou náhodně rezdělené, které jsou obecně nepříznivé. Nehráčské postavy mohou také předávat skryté vlastnosti.

Celoživotní odměna (Krize středního věku), stojí 20,000 bodů Celoživotní odměny, umožňuje hráči zvolit znovu vlastnosti Simíka.

 

Přání


Hlavní článek: Celoživotní přání

Přání jsou přidaný do The Sims 3 a poskytují široký výběr žádostí, které udržují Simíky štastně stejně jako práce na některých krátkých a dlouhých cílů a odměn. Přání přichází odkudkoliv a kdekoliv, na základě vlastností Simíků, svou prací, dovedností, jejich přátel nebo spolupracovníků, které jsou ve městě, nebo jaké by mohli dělat. Hráč může slíbit, aby pomohl svým Simíkům s přáním, nebo je odstranit. Uspokojení těchto základních úkolů se odemkne dbrobné odměny a zvýšení celkové morálky s náladou, která přispívá k celkové náladě postavy. Zlý Simík, který jen ukradl sladkosti dítěti? Je považováno za pozitivní náladu. Poslouchat nepříjemný pláč dítěte? To je považováno za negativní náladu. Pracováním na celoživotních přání, dostává Simík body celoživotního štěstí, za které může koupit celoživotní odměnu, např. Teleport.

Hráč si může vzít zdarma nebo ingorovat přání svých Simíků bez strachu že příjde o nějaký body či dostane negativní náladu. Místo toho se mohou soustředit na vyprávění příběhu a rozhodování, Simík prostě dělá různé návrhy přání.

 

Celoživotní odměny


Hlavní článek: Celoživotní odměny

Za body získáné z přání můžete nakoupit odměny, buď ve formě objektů nebo trvalé změny Simíka. Např. s 20,000 bodů si hráč může vybrat koupit celoživotní odměnu (Krize středního věku) pro jeho Simíka, což umožní vybrat znovu vlastnosti.

 

Dovednost


Hlavní článek: Dovednost

Dovednost je rozšířená z předchozí verze z The Sims 2, kde byli dvě dovednosti (rybaření a zahradnictví), a dvě, které skryté dovednosti (psaní a malování), plus (v základní verzi) další dovednosti, a některé přidané z datadisků. Dovednosti mají 10 úrovní, s výjimkou sbírání.

Simíkům s vysokou úrovní dovednosti se odemikají nové schopnosti. Například, vysoká úroveň Logiky umožňuje Simíkovi vyučovat ostatní Simíky, vaření odemkne recepty, rybaření odemkne větší ryby, atd.

Některé dovednosti se můžete naučit z řadou knih, a některé z nich se dají koupit, nebo jsou v knihovně. Čtení těchto knih zvyšuje Simíkovu úroveň dovedností. Například, když Simík bude číst knihu o charisma, zvyšuje se mu úroveň charisma.

Hráč nemůže vidět dovednosti v okně, dokud neodemkne první bod, které se může naučit za peníze nebo číst knihy o dovednosti. Hráč se pak může podívat na dení dovedností. Deník dovednosti zobrazuje statistiky a informace o výzvách, například, dovednost Atletika zobrazuje počet hodin kondičního cvičení, posilovacích hodin, a uběhnutá vzdálenost. Deník dovednosti bude zobrazovat další informace v závislosti na dovednostech. Např. Vaření bude zobrazovat recepty které se naučili a kvalitě, v jaké Simík může produkovat jídlo. Statistiky a výzvy pro sbírání jsou k dispozici v deníku dovedností.

Taky při dosáhnutí 10 úrovně v dovednosti, získají certifikát, který můžete dát na zeď nebo prodat za 1000 Simoleontů.

 

 

Kariéra


Hlavní článek: Kariéra

Mnoho kariéry je z The Sims 2, jako je dráha Uplatnění zákona a Profesionální sportovec, tak jsou i v The Sims 3. Samozřejmě, jsou zde některé nové kariéry. Simíci mohou získat práci v novinách, na počítači, nebo přímo v budově, kde chtějí pracovat. (Každá kariéra má budovu v sousedství.) Simíci si mohou vydělávat na živobytí prodávání obrazů, psaní románů, nebo pěstování ovoce a zeleniny. Chcete-li získat nějaké peníze navíc, pokud má Simík peníze nazbyt, může odkoupit podnik, a získat určité procento zisku, které vydělávají. Pokud nejsou Simíci ochotni pracovat na plný výkon, mohou pracovat na jako nezávislý pracovník, nebo když jsou příliš zaneprázdněni mohou dělat práci na půl úvazek v určitých kariérních místech v rámci města. (Zaměstání na půl úvazek mají nižší plat než na plný úvazek a nedávají příležitosti pro rozvoj kariéry.) Půl úvazky jsou také k dispozici pro Simíky teenager.

Pokrok v kariéře stále závisí na náladě a dovednosti, ale také vztahy s kolegy či šéfem a dokonce některé cíle, které mají být splněny. Hráč se může rozhodnout, jak tvrdě pracovat v práci. Možnost pracovat tvrdě zvýší se výkon Simíka rychleji na úkor jejich nálady. Užívání prací doma, klábosení se šéfem, čtení knihy, nebo dokonce příležitosti mají také dopad na pracovní výkon Simíka. Změna práce, může ještě způsobovat, že Simík ztratí svou práci.

Nivinkou v The Sims 3 je nabídka větvení kariéry, která umonuje Simíkům zvolit určitou cestu v jejich kariéře (například Simík v kariéře Hudba, se může specializovat na Symfonický orchestr nebo Nabitý rocker).

The Sims 3: Povolání snů zavádí profese, kariéry, které umožňuje hráči přímou kontrolu nad prací svých Simíků a jak tráví své dny, a schopnost pro Simíky zaregistrovat se na Radnici města jako Nezávislý pracovník (osoba samostatně výdělečně činná) v dovednostní kariéře.

 • Do kariéry patří Obchodník, Kulinář, Zločinec, Žurnalista, Uplatnění zákona, Lékař, Armáda, Hudba, Politik, Vědec, Profesionální sportovec.
 • Do Profese Povolání snů patří Hasič, Lovec duchů, Vyšetřovatel, Návrhář interiérů, Stylista.
 • K dispozici na Půl úvazek, zahranují takové pozice jako je Zaměstnanec knihkupectví, Prodavač v obchodu s potravinami, Práce v mauzoleu, Recepční denních lázní, Specialista denních lázní.
 • Kariéra a Půl úvazek potřebují se věnovat několik hodin, ale zaplaceno dostane každý den. Simíci v profesi z Povolání snů, dostanou peníze za provádění jednotlivých úloh, při příjmu týdenního platu.

 

Obchod The Sims 3 Store


The Sims 3 Store byl spuštěný ve stejnou dobu jako The Sims 3 a nabízí exkluzivní obsah, který se nachází v obchodě The Sims 3 Store. The Sims 3 Store má pravidelné vydávání nových verzí nového obsahu, který je k dispozici pouze prostřednictvím obchodě The Store. Když hráč koupí předmět z The Store, automaticky bude přidáno do spouštěcí hry, když klikněte na Stahovat. Ze spouštěče hry, může hráč nainstalovat předměty do své hry pomocí jediného kliknutí. S další nedávnou herní aktualizací, může hráč zakoupit předměty přímo ve hře přes talčítko Store.

Body SimPoints

Body SimPoints je virtuální měna, která se používá v The Sims 3 Store. Hráči si mohou koupit SimPoints body od 500, 1000 nebo 2000 SimPoints bodů, stačí použít mezinárodní kreditní karty, včetně Visa, MasterCard, American Express, nebo národní kreditní karty, včetně Carte Bleu, Carte Si, Dankort, Maestro, Solo and Delta, nebo použít PayPal. The Sims 3 Store příjmá řadu měn na nákup SimPoints bodů, včetně USD, GBP, EUR, BRL, SEK, DKK, AUD, NZD a ZAR. S bodama SimPoints hráči mohou nakupovat předměty ve hře z The Sims 3 Store.

Když zaregistrujete hru online, dostane hráč v hodnotě 10$ (6 liber) v hodnotě SimPoints bodů.

The Sims 3: Cestovní horečka obsahuje kupón na 10 dolarů v hodnotě 1000 SimPoints bodů.

 

 

Dodatky


Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Hrátky osudu

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Roční období

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

 

Kolekce


Luxusní bydlení

Na plný plyn

Zahradní mejdan

Moje městečko

Přepychové ložnice

Sladké radosti Katy Perry

Diesel

70, 80 a 90 léta

Filmové rekvizity

 

KontaktKontakt

 

OdkazyOdkazy

 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm