The Sims 3: Diesel (Kolekce) | The Sims 3 CZ
The Sims 3 | Kolekce

The Sims 3: Diesel

DeadKarlos | 8. září 2014 | Návštěvnost 1838

 

Kolekce Diesel ObalKolekce Diesel IkonaThe Sims 3: Diesel (TS3: Diesel Stuff) je sedmá kolekce pro Sims 3, která byla vydaná 13. července 2012.

Dodejte svým Simíkům styl pomocí nejnovějšího oblečení, doplňků a nábytku značky Diesel a připravte jim spokojené bydlení! The Sims 3™ Diesel Kolekce přináší vašim Simíkům nejnovější módu a zařízení bytu od jedné z nejoblíbenějších značek na světě zaměřených na životní styl. Doplňte svým Simíkům šatník špičkovým oblečením značky Diesel. Oblečte je do nezaměnitelných kousků od Dieselu, které se staly prakticky synonymem pro denimovou módu. Přeměnu svých Simíků doplňte módním designem, který jim domů přinese nezaměnitelný nábytek Diesel. The Sims 3 Diesel Kolekce dopřeje vašim Simíkům takový vzhled a životní styl, který si vždycky přáli nezávisle na sousedství, ve kterém žijí.

 

 

Vlastnosti


  • Diesel LogoOblékejte se tak, abyste dělali jen ten nejlepší dojem! Dejte svým Simíkům takové oblečení, které se k nim hodí: dopřejte jim špičkové oblečení Diesel. Oblékněte své Simíky do stylové módy Diesel, která přináší všechny aktuální trendy!
  • Buďte šik, módní a sebejistí. Buďte moderní drsní tvrďáci. Vylepšete svým Simíkům styl nejnovější módní kolekcí pro ženy i muže od Dieselu.
  • Vylaďte domovy svých Simíků průmyslovým nábytkem a dekoracemi Diesel přímo z výstavních místností v Milánu: vytvořte si svůj dokonalý městský loft.
  • Připravte svůj obývák na každý večírek, servírujte večeři v jídelně, která se hodí na druhé rande, nebo doplňte svoji ložnici nábytkem, který dá jasně najevo špičkový městský a sofistikovaný styl, který nabízí jedině Diesel.
  • Pořiďte svým Simíkům kolekci The Sims 3 Diesel a vneste do jejich života směsici rock and rollu a vybroušenou kvalitu denim. Již letos v létě

 

 

Novinky


Oblečení pro dospělé ženy

Jedny plavky

Jedna podprsenka / spodní prádlo

Pět kompletních oblečení

Sedm svršků

Pět párů džín

 

Oblečení pro dospělé muže

Jedno spodní prádlo

Jedenáct svršků

Sedm párů džín

Dva komplety oblečení

Dva páry bot

 

Nové objekty

Jedna postel

Čtyři komfortný předměty (křeslo, pohovka a chair)

Čtyři světla

Jedno zrcadlo

Celkem 15 objektů v balíčku

 

 

Render


Render 1

Render 2

 

Render 3

Render 4

 

 

 

Dodatky


Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Hrátky osudu

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Roční období

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

 

Kolekce


Luxusní bydlení

Na plný plyn

Zahradní mejdan

Moje městečko

Přepychové ložnice

Sladké radosti Katy Perry

Diesel

70, 80 a 90 léta

Filmové rekvizity

 

KontaktKontakt

 

OdkazyOdkazy

 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm