Potřeby | The Sims 3 CZ

Potřeby

DeadKarlos | 8. září 2014 | Návštěvnost 1289

 

Motivace nebo-li potřeby je základní životní potřeba Simíků v The Sims, The Sims 2, The Sims 3 a The Sims Social hře. V The Sims 2 a The Sims 3, budou Simíci v různých životních stavů, které mají potřeby, a některé klesají rychleji nebo pomaleji v závislosti na životní fázi Simíka.

 

Základní potřeby


Hlad/Žízeň (Nahrazuje hlad pro upíry)

Hlad je jedním ze základních potřeb Simíka. Pokud nesplňují tuto potřebu mohou umřít. Hlad má taky silný vliv na práci a školní výkon.

Žízeň pro upíry je v The Sims 3: Po setmění, ekvivalent Hladu je Žízeň. Tato potřeba se naplňuje tím, že pijete Plazmu. Můžete plazmu získat ze Simíků, z plazmového ovoce. Podobná smrt hladem, mohou upíři zemřít žízní.

Každý Simík potřebuje jíst a nyní máte spoustu možností: vařit doma, jíst ve městě nebo si objednat pizzu?

 

Potřeba WC

Potřeba WC přirozeně klesá po celý den, a navýšena bude pouze, pokud jde na záchod. Přechod na lepší toaletu může zvýšit jenom komfort. Pokud má Simík plný močový měchýř, potřebuje na toaletu, a když to nestihne, může se počůrat.

Každý SImík musí, tak prostě musí. Pokud je ukazatel měchýře vašeho Simíka nízký, dostaňte ho na záchod, a to rychle!

 

Energie

Energie Simíků postupně klesá, když jsou vzhůru. Pokud se energie Simíka vyčerpá, mohou spadnout a usnout na podlaze. Posíláním Simíka do práce nebo školy s nízkou energií poškodí to jejich výkon.

Je sice málo hodin, ale Simík potřebuje odpočinek a musí si jít lehnout. Samozřejmě můžete spánek nakrátko nahradit kofeinovou svačinkou nebo krátkým šlofíkem.

 

Společenskost

-

Simíci jsou také někdy osamělí! Ujistěte se, že mají SImíci dostatečný sociální kontakt, ať už návštěvou sousedů, nebo hovorem po telefonu.

 

Hygiena

I Simíci mohou být špinavý. Špatná hygiena má velký dopad na náladu Simíků.

Udržet se čistý je jednoduché, pokud se pravidelně sprchujete nebo koupete, ale i takové maličkosti jako čištění zubů a mitý rukou pomáhají...

 

Zábava

Zábava je potřeba v The Sims, The Sims 2, a The Sims 3.

Ačkoliv dva Simíci nemusí mít na zábavu stejný názor, většina si užívá hraní s ostatními nebo společné koukání na televizi.

 

 

 

 

Dodatky


Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Hrátky osudu

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Roční období

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

 

Kolekce


Luxusní bydlení

Na plný plyn

Zahradní mejdan

Moje městečko

Přepychové ložnice

Sladké radosti Katy Perry

Diesel

70, 80 a 90 léta

Filmové rekvizity

 

KontaktKontakt

 

OdkazyOdkazy

 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm