The Sims 3: Styl 70, 80, 90 let (Kolekce) | The Sims 3 CZ
The Sims 3 | Kolekce

The Sims 3: Styl 70, 80, 90 let

DeadKarlos | 8. září 2014 | Návštěvnost 895

 

Kolekce Styl 70, 80, 90 let ObalKolekce Styl 70, 80, 90 let IkonaThe Sims 3: 70, 80, 90 léta (TS3: 70s, 80s, & 90s Stuff) je osmá kolekce pro Sims 3, která byla vydaná 24. ledna 2013.

Dejte svým Simíkům atraktivní oblečení a nejlepší dekorace z minulosti s kolekcí The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let. Využívejte všechny úplně nové modely, šílené účesy a vousy. Oblékněte se do košile s širokým límcem a zvonových kalhot přesně jako na diskotéku v 70. letech, nahoďte sako s nárameníky a visací náušnice jako v letech 80. nebo si oblékněte zmačkanou flanelku, abyste vypadali drsně ve stylu let 90. Nezapomeňte také Simíkům nově zařídit domy. Hvězdná pártykoule nebo fotbálek Neonis dají domovům vašich Simíků dokonalý nádech minulosti. Bavte se všemi báječnými trendy, jako jsou načechrané vlasy, nylonové kalhoty i stylová sterea, a pošlete své Simíky zpět v čase.

 

 

Vlastnosti


Styl 70, 80, 90 let LogoZískejte módní základy a trendy k vybavení vašeho Simíka a jejich domov ve stylovém vzhledu z posledních desetiletích.

Módní sedmdesátá

Móda – Napumpujte do reprobeden pořádnou melodii a nechte na tanečním parketu vyniknout Simíky i jejich oblečení. K dispozici jsou nejrůznější zvonové kalhoty i přiléhavá dámská trička s odhalenými zády. Vaši Simíci tak budou moci stylově propařit celou noc!
Dekorace – Pořádně to svým Simíkům doma zařiďte: kupte jim konzolový stereosystém, minimalistický nábytek, ujetou diskokouli a ještě mnohem víc. Zvládnete všechnu tu parádu?

Báječná osmdesátá

Móda – Nahoďte návleky na nohy, trikot a čelenku a váš Simík je připraven se do toho pořádně obout – samozřejmě v tělocvičně! Jakmile se oblékne do živě barevného obleku s nárameníky, může začít šplhat po kariérním žebříčku. Ať už bude dělat cokoliv, báječné oblečení z 80. let mu přinese úspěch.
Dekorace – Pořiďte Simíkům radikální plakáty, arkádové automaty a dokonale elegantní zábavné systémy – a pořádně to roztočte na parketu.

Drsňácká devadesátá

Móda – Ať už se vaši Simíci chtějí pochlubit svoji averzí k módě v otrhaných džínách a navrstvených tričkách nebo v každodenním modelu se sukní s asymetrickým spodním lemem, v každém případě budou mít k dispozici celou řadu šílených rekvizit pro svůj módní výlet do 90. let.
Dekorace – Pořiďte si ošuntělý nábytek, který vašemu domu dodá průmyslově kovový vzhled. Ten dá všem jasně najevo, že vám na mínění společnosti nezáleží – i když to ve skutečnosti není pravda.

Nové účesy a vousy

Doplňte retrospektivní kostým svých Simíků novými účesy z dekády, kterou mají nejraději. Na výběr mají z načechraného stylu 70. let, natupýrovaných účesů let 80., zplihlých vlasů ve stylu grunge let 90. a mnohých dalších

 

 

Rozhlasová stanice


  • Roková stanice
  • Disko - Disko hudba se vrací ze Sims 1.

 

 

Render


Render 1

Render 2

 

Render 3

Render 4

 

 

 

Dodatky


Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Hrátky osudu

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Roční období

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

 

Kolekce


Luxusní bydlení

Na plný plyn

Zahradní mejdan

Moje městečko

Přepychové ložnice

Sladké radosti Katy Perry

Diesel

70, 80 a 90 léta

Filmové rekvizity

 

KontaktKontakt

 

OdkazyOdkazy

 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm