Staří známí z Vrbové Zátoky | The Sims 4 CZ

Staří známí z Vrbové Zátoky

Electronic Arts | 29. srpna 2014 | Návštěvnost 237

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal SimGuru Zephyr

V květnu jsme si povídali o Gothových, jedné z nejznámějších simíkovských rodin, která bydlí ve Vrbové Zátoce. Jakmile jste se dozvěděli, že se Mortimer a Bella vrátili, přirozeně vás zajímalo, co se stalo s jejich dětmi, Cassandrou a Alexanderem. Všichni víme, že puberta je opravdu divoké období, ale Cassandra je pořádná kočka, která svůj vzhled zjevně podědila po mamince. Ale nezapomínejme ani na malého Alexandera, nejmladšího člena rodiny. Dokáže překonat všechny podivnosti, které zdědil, a bude žít normálním životem, nebo se stane dalším typickým členem této výstřední rodinky?

I když nejsou tak slavní jako Gothovi, nejvíce se tu mluví o Bobovi a Elize Palačinkových. Tato dvojice, která je v The Sims nová, aspiruje na titul nejnešťastnějšího páru Vrbové Zátoky! Když se s Palačinkovými seznámíte, budete mít možnost zjistit, proč jsou vlastně spolu. Eliza bude mít spoustu příležitostí se manželovi odcizit bez ohledu na to, jestli zůstane ve Vrbové Zátoce nebo se odstěhuje do Lázeňské Oázy. Kdo ví, třeba bude Bob šťastnější, když si bude na palačinkách pochutnávat sám.

A nezapomínejme ani na milostný trojúhelník Vrbové Zátoky. Svobodomyslná Liberty Lee, veselá Summer Holiday a podivínský Travis Scott tvoří dost nezvyklou skupinku kamarádů. Na první pohled se zdá, že nic nemůže jejich přátelství narušit. Až se tento milostný spletenec konečně rozplete, bude někdo z nich nakonec ještě šťastný?

A teď přejděme k jedné z nejoblíbenějších a nejkomplikovanějších rodin vůbec. Máme tu Spencer-Kim-Lewisovi! Nezapomínejte, že díky novým emocím, které Simíci v The Sims 4 vyjadřují, budou vztahy jsou ještě mnohem komplikovanější. To znamená, že čím početnější rodina, tím větší výzva. Tak si to rozeberme: Dennis Kim a Lydia Spencerová spolu měli dceru jménem Alice Spencer-Kimová. Jenže pak se rozvedli. Jejich dcera Alice si vzala Erica Lewise a společně měli holčičku jménem Olivia Spencer-Kim-Lewisová. Alice, Eric a malá Olivia se nedávno přistěhovali ke svým rodičům; k Alicině tatínkovi a Erikově mamince. A Vivian Lewisová se k nim přidala. Kde Alice s Ericem vezmou na všechny tyto nové přírůstky do domácnosti? Je jasné, že si budou muset zvolit tu správnou kariérní dráhu. Dokáží vydělat dostatek Simoleonů dřív, než utratí všechny úspory, nebo budou muset začít třít bídou s nouzí? Nikdo nikdy netvrdil, že mít rodinu je snadné. Když navíc musíte krmit tolik hladových krků, je to pořádná fuška.

Doufáme, že vás toto vyprávění o rodinném štěstí i trápení nadchne a přiměje ponořit se do příběhů o životě ve Vrbové zátoce. Nepochybujeme o tom, že už teď se vám honí hlavou, co těmto párům a rodinám přichystáte. Hodně štěstí a příjemnou zábavu při hraní Simíků!

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Sbírky domácnosti (Výprava na Batuu)

25. listopadu 2020
Nová Aspirace (Výprava na Batuu)

24. listopadu 2020
The Sims 4 Parádní pletení

22. listopadu 2020
Aktualizace hry (17. listopadu)

20. listopadu 2020
Dovednost Kutilství (Vylepšení)

19. listopadu 2020
Rádio stanice (Ekobydlení)

19. listopadu 2020

 

NOVINKYNovinky
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020
Servo IkonaBytost - Servo

13. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)02:26:12 | SysAdmin: Night Storm