The Sims 4: Parádní pletení | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Parádní pletení


DeadKarlos | 31. srpna 2020 | Návštěvnost 7332

 

Kolekce: Parádní pletení IkonaThe Sims 4: Parádní pletení (TS4: Nifty Knitting Stuff) je sedmnáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 28. července 2020.

Tato kolekce byla vyvinut jako výsledek řady hlasů, podobně jako u Kolekce The Sims 4: Pereme. Hráči hlasovali pro jeho téma, režim stavby a vytvoření domácnosti, stejně jako ikonu a název.

Hlavním herním prvkem kolekce je systém pletení s dovedností Pletení. Simíci jsou schopni plést různé použitelné předměty a oděvy a poté je prodat na Plopsy, což je online obchod. Pletené oblečení se objeví ve hře Vytvořit Simíka jako náhled, ale bude uzamčeno, dokud jej Simík v aktuální domácnosti neplete. Houpací křesla se také vracejí v této kolekci s různými interakcemi pro různé životní etapy, jako jsou starší, kteří si mohou zavzpomínat.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Chopte se příze a pletacích jehlic – v kolekci The Sims™ 4 Parádní pletení si Simíci mohou vytvořit vlastní oblečení, hračky a pletené domácí dekorace! Mladí i starší Simíci se mohou usadit v novém houpacím křesle a začít tvořit. Až budete mít hotovo, nahoďte své ručně vytvořené styly nebo je prodejte na novém online tržišti: Plopsy.

 

Klíčové vlastnosti

Zapleťte se do tohoZapleťte se do toho
Upleťte oblečení pro celou rodinu nebo si to doma vyzdobte pletenými závěsnými květináči a koberci či pořiďte dětem nové hračky! Jakmile se v dovednosti zlepšíte, můžete své pletací umění předat ostatním Simíkům.

Připravte se rozhoupatPřipravte se rozhoupat
V jedné ze 4 nových variant houpací židle si můžete odpočinout, plést, zdřímnout nebo si přečíst knihu. Starší Simíci mají také k dispozici novou vzpomínkovou interakci. V úplném a ničím nerušeném pohodlí budou moci vzpomínat na lepší časy.

Nakupujte online s PlopsyNakupujte online s Plopsy
Čím více toho upletete, tím více můžete vydělat na Plopsy, což je nové online tržiště pro tvůrce. Prodávejte a nakupujte prakticky cokoliv od ponožek a svetrů přes obrazy a truhlářské projekty.

 

Kolekce The Sims 4: Parádní pletení Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 28. července, 2020
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Pletení

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


 

 

 

Herní přehled


Kolekce Parádní pletení určené pro malé pozemky a stylový nábytek, také obsahuje pyžama a svetry.

Kolekce: Parádní pletení Obrázek 1

Kolekce: Parádní pletení Obrázek 2

Kolekce: Parádní pletení Obrázek 3

Kolekce: Parádní pletení Obrázek 4

 

 

Nová Aspirace


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává novou Aspiraci při Vytvoření Simíka. Tato aspirace uděluje Simíkům odměnu a bonusovou vlastnost.

Kreativita

Pán pletacích jehlicPán pletacích jehlic

Tomuto Simíkovi v žilách koluje příze. Nic ho nezastaví na cestě ke zhotovení dokonalého pleteného výrobku!

Vlastnost za dokončení aspirace: Můza tvůrců

 

 

Nová Vlastnost


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává 1 novovou vlastnost.

Bonusová vlastnost z Aspirace

Znalost posvátného pleteníZnalost posvátného pletení

Simíkům s touto vlastností půjde výuka pletení ostatních Simíků lépe. Simíci také budou imunní vůči pletichám svetrové kletby a také mohou ostatní Simíky zbavit jejího nepříjemného sevření. Simíci budou mít zároveň možnost vytvářet jedinečné pletené výrobky, jako je velmi speciální společník z prazvláštní země nebo Zapovězený svetr, který je ale zapovězený z dobrého důvodu...

Aspirace: Kreativita - Pán pletacích jehlic

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  5x Účesy, 4x Horní díly, 2x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 3x Doplňky, 1x Boty
 • Dítě
  2x Účesy, 1x Horní díly, 1x Celkový outfit
 • Batole
  1x Pokrývka hlavy

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  3x Účesy, 1x Pokrývka hlavy, 5x Horní díly, 1x Spodní díly, 3x Doplňky
 • Dítě
  2x Účesy, 1x Horní díly
 • Batole
  1x Pokrývka hlavy, 1x Celkový outfit

Minibydleni_02.jpg

 

 

Uzamčené pletené oblečení


Chcete-li odemknout veškeré pletené oblečení ve Vytvoření Simíka, musíte zadat cheat cas.unlockbytag SP17 pro každou věkovou skupinu. Tento cheat je třeba zadat do Vytvořit Simíka, jinak to nebude fungovat. Po zadání cheatu obnovte uživatelské rozhraní kliknutím na jinou kategorii oblečení.

 • Následující oblečení, klobouky a doplňky jsou viditelné ve Vytvoření Simíka, ale lze je odemknout pouze vylepšením úrovně v dovednosti pletení nebo dokončením nové aspirace a získáním bonusové vlastnosti z Aspirace "Znalost posvátného pletení".
 • Chcete-li odemknout všechny vzorníky barev pro každé dílo ve Vytvoření Simíka, Simíci je budou muset ve hře uplést. Jakmile je položka upletená, klikněte na ni v inventáři Simky a vyberte možnost „Přidat do skříně“.Tím se odemkne barva ve Vytvoření Simíka pro celou domácnost.
 • Pokud chcete hned odemknout všechna pletená oblečení ve Vytvoření Simíka, aniž byste museli zvyšovat úroveň dovednosti pletení a získávat vlastnosti odměn z aspirace, tak jednoduše zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true pro aktivaci cheatů a poté zadat "cas.unlockbytag SP17" bez uvozovek.

 

 

Dupačky pro nemluvně


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává do hry nové pletené dupačky. Simíci s dovedností Pletení na 8. úrovni nebo vyšší mohou pro nemluvňata plést 17 různých stylů dupaček. Jednoduše upletete dupačky, pak kliknete na dítě v postýlce a poté vyberte možnost "Obléknout dítě do dupaček". Chcete-li se vrátit k výchozímu dětskému oblečení, můžete použít možnost "Svléknout dupačky".

Oblečky pro nemluvně

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možnostech, které jsou k dispozici v Kolekci The Sims 4: Parádní pletení

 

 

Stanice rádia


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává do hry nový hudební žánr "Soustředění" a "Metal". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Soustředění

 • Breakfast for Dinner - Phonometrics
 • Briana Billups - Black Keys
 • Drew Boles - Slow Run
 • Gustave - Bird in a Bee House
 • Stuart and Milvia - Grape Jelly
 • Unicorn Hunter - After Hours

Metal

 • High On Fire - Electric Messiah
 • Melasine's Key - Zomberribe
 • Myrkur - Onde Born
 • Necrofortress - Forastu Mordoo
 • Tablet of the Reaper - Yob Owb Dahalfords
 • The Hu - The Legend Of Mother Swan
 • Trivium - Bleed Into Me

Stanice rádia

 

 

Nové tance


Kolekce The Sims 4 Parádní pletení přidává do hry zbrusu nové tance "Brutálně tancovat" a "Hrát metal na imaginární kytaru". Simíci mohou tyto interakce zvolit při poslechu metalové hudby.

Nové tance

 

 

Klub


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete zbrusu nové Klubové aktivity, Klubové požadavky a Klubové výhody v kolekci The Sims 4: Parádní pletení.

Při vytvoření klubu jsou k dispozici následující možnosti:

Dovednost minimálně na 2. úrovni

 • Pletení

Klubové aktivity

 • Plést věci!

Klubové výhody

 • Posílení pletení

 

Klubové aktivity

 

 

Dovednost Pletení


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává zcela novou dovednost Pletení. Simíci mohou ovládat dovednost Pletení čtením dovednostních knih, zakoupením objektu "Košík na přízi" (který musí být v inventáři) k pletení nebo učit jiné Simíky, jak plést. Zvýšení této dovednosti odemkne schopnost vytvářet ve hře vlastní objekty a učit další Simíky v pletení, aby jim pomohli rychleji zdokonalovat své dovednosti.

Pletení (Zdroj: AdmiralG) ObrázekZdroj: AdmiralG

 

1. úroveňSimík <Jméno> se začal učit plést! Nyní již nic nebrání tomu, aby vytvořil mistrovské umělecké dílo, ale to bude nejspíš ještě chvíli trvat, čím vyšší bude jeho úroveň dovednosti, tím více pletených výrobků dokáže uplést.

 

2. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést ponožky. Ponožky se nosí na nohou a to s botami nebo bez nich. Je to prostě velká paráda!

 

3. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést i zařízení domácnosti. Všichni si teď mohou vychutnávat obaly poštovních schránek a držáky květináčů... Hurá!

 

4. úroveň Simík <Jméno> teď dokáže plést koberce. Koberce jsou velké placaté věci. které patří na podlahu! Ale to jste asi už nejspíš věděli...

 

5. úroveňSimík <Jméno> má pocit, že pletení skutečně ovládá, takže teď dokáže uplést i ten naprosto nejlepší dárek na světě: svetr! Simík Karlos může učit plést ostatní Simíky.

 

6. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést taburety. Co že to je? Zkuste si nějaký uplést a zjistíte to!

 

7. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést dekorace. Takže pletené kaktusy, želvičky a chobotničky už jsou tady!

 

8. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést batolecí a miminkovské dupačky. Je důležité, aby byli naši nejmenší hezky v teple.

 

9. úroveňSimík <Jméno> teď dokáže plést kombinace šál a svetrů. My jim rádi říkáme ..šálosvetry"!

 

10. úroveňSimík <Jméno> plně ovládl dovednost pletení a příze je teď jeho nedílnou součástí. Dokáže teď plést dětské hračky a učit ostatní Simíky. což jim pomůže rychleji se zlepšovat ve svých dovednostech.

 

Pletení u bazénu

 

Některé oblečení lze odemknout ve Vytvoření Simíka pouze vylepšením úrovně v dovednosti Pletení nebo dokončením nové aspirace a získáním vlastnosti za odměnu z Aspirace; Znalost posvátného pletení. Chcete-li odemknout všechny vzorníky barev pro každého Simíka, tak jej budete muset uplést. Jakmile je položka upletená, klikněte na ni v inventáři Simíka a vyberte možnost „Přidat do skříně“. Tím se odemkne barva ve Vytvoření Simíka pro celou domácnost.

Pletení Obrázek

Totéž platí pro pletené předměty a hračky. Při pletení ve hře lze vytvořit 21 objektů. Simíci postupující na vyšší úroveň v dovednosti pletení budou moci vytvářet jedinečné objekty, které budou umístěny přímo do inventáře Simíků.

Pokud chcete hned odemknout všechna pletená oblečení ve Vytvoření Simíka, aniž byste museli zvyšovat úroveň dovednosti pletení a získávat vlastnosti odměn z aspirace, tak jednoduše zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true pro aktivaci cheatů a poté zadat "cas.unlockbytag SP17" bez uvozovek.

 

Nabídka pletení

 

Pomocí dovednosti Pletení lze vytvořit následující položky:

Plést oblečení

 • Plést čepice...
 • Plést ponožky...
 • Plést svetry...
 • Plést batolecí dupačky...
 • Plést miminkovské dupačky...
 • Plést svetry se šálami...
 • Plést Zapovězený svetr...
  vlastnosti za odměnu z Aspirace "Znalost posvátného pletení"

Plést objekty

 • Plést obaly na poštovní schránky...
 • Plést závěsné květináče...
 • Plést koberce...
 • Plést taburet...
 • Plést dekorace...
  vlastnosti za odměnu z Aspirace "Znalost posvátného pletení" přidává další dekorace; Tučňák, Keramická lama a Yarny
 • Plést dětské hračky...

Pletené věci mají následující interakce: Přidat do šatníku (oblečení), Věnovat... (darovat), Věnovat předmět charitě, Přidat mezi oblíbené, Nabídnout na Plopsy (5-10§), Rozpárat pletený projekt.

 

Simíci, kteří dokončují aspiraci Pán pletacích jehlic, si také odemknou další dekoraci: "Yarny". Yarny je malé stvoření složené z červené příze, které je hlavní hratelnou postavou hry Unravel. Yarny a jeho pařez zmizí každých několik hodin a vyskočí v různých oblastech pozemku.

Dekorace Yarny


Všechny pletené předměty vytvořené Simíky pak mohou být prodány za účelem zisku v Plopsy obchodě.

 

 

Kletba Zapovězeného svetru


Simíci mohou uplést jedinečný svetr pod názvem "Zapovězený svetr". Tento upletený oděv se odemkne, když získáte vlastnosti za odměnu "Znalost posvátného pletení" za dokončení aspirace Pán pletacích jehlic. Simíci také budou muset mít dovednost Pletení na 10. úrovni.

Zapovězený svetr

 

Pokročilí pleteři, který tento svetr darovat ostatní Simíkům, při použití interakce na "Zapovězený svetr". Když Simíci obdrží Zakázaný svetr jako dárek, mohou získat jedenu z následujících náladovky: Znuděný +1, Šťastný +1 nebo Napjatý +2.

Simíci, kteří sundají Zapovězený svetr, se budou muset 7 dní potýkat s romantickým rušením. Jak varuje popis nálady, během této doby by se Simíci měli zdržet romantických interakcí. Všechny romantické interakce budou odmítnuty a Simové utrpí zhoršení úrovně vztahů i milostných vztahů. Včetně rozchodů.

Simíci se s touto kletbou budou muset vypořádat celých 7 dní, nebo najít Simíka, který je ochoten kletbu zvrátit. Chcete-li zvrátit kletbu, klikněte na cílového Simíka s vlastností za odměnu Znalost posvátného pletení a použijte interakci "Zvrátit kletbu".

 

 

Plopsy obchod


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení představuje nový Plopsy Obchod pro Simíky, aby mohli nakupovat předměty a prodávat svá řemesla. Tento online obchod slouží Simíkům jako prostředek k prohlížení nabídek a nákupu položek nebo k prodeji jejich vlastních řemesel za účelem zisků.

Chcete-li prohlížet Plopsy, klikněte na mobilní telefon, vyberte "Domácnost" a vyberte možnost "Prohlížet si nabídky na Plopsy". Můžete také prohlížet Plopsy přes počítač v sekci "Objednat". Obchod se obnovuje každou hodinu.

 

Plopsy obchod

 

Simíci, kteří chtějí vydělat nějaké peníze navíc prodejem svých ručně vyrobených předmětů, mohou také prodávat na Plopsy. Chcete-li zobrazit položku na Plopsy, klikněte na položku v inventáři Simíka a vyberte interakci "Seznam na Plopsy". Každý výpis stojí §10 a položky, které jsou na prodej, budou v inventáři Simíků zvýrazněny růžově. Simíci budou mít 4 dny na to, aby zboží prodali, jinak platnost seznamu vyprší.

Pokud se položka prodává, zobrazí se oznámení a položka bude zvýrazněna modře. Klikněte na prodanou položku a pomocí možnosti "Odeslat z Plopsy" odešlete položku kupujícímu a dostanete zaplaceno. Když na položku umístíte ukazatel myši, budete vědět, za kolik se prodala. Pokud z nějakého důvodu nechcete prodat položku poté, co byla prodána, použijte možnost "Zrušit nabídku na Plopsy".

Pomocí nových filtrů inventáře seřaďte výpisy Plopsy a vhodné položky.

 

Inventář s filtrem Plopsy

 

Jakmile kupující obdrží položku, poskytne zpětnou vazbu ve formě oznámení. Pokud se položka neprodá po 4 dnech a její platnost vyprší, lze ji znovu nabídnout za 10§.

 

 

 

Interaktivní objekty


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

Houpací křeslo


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává nové objekty "Houpací křeslo". Houpací křesla jsou k dispozici v režimu nákup, v sekci "Pohodlí - Křesla".

Houpací křeslo je interaktivní židle s různými možnostmi pro Simíky všech věkových kategorií. Simíci mohou tuto židli používat k houpání, sezení, zdřímnutí, pletení, hraní a vzpomínání. Interakce hraní si s houpacím křeslem je k dispozici pouze batoletům a dětem, zatímco Vzpomínky jsou k dispozici výhradně důchodcům.

Stanice rádia

 

 

Klubko a košík na přízi


Kolekce The Sims 4: Parádní pletení přidává nové objekty "Klubko příze" nebo "Košík na přízi", který umožňují pletení nebo k dekoraci. Ačkoli tyto položky ve hře slouží svému vlastnímu účelu, poskytují také další možnosti. Pokud máte nainstalovaný rozšíření The Sims 4 Psi a kočky, mohou dospělé kočky "Škrabat" nebo si "Hrát" s klubkem či košíkem na přízi.

Objekty jsou k dispozici v režimu nákup, v sekci "Koníčky a dovednosti - Kreativita".

Začínající košík na přízi (55§)
Kdo potřebuje špičkový košík na přízi, když vám stejné dobrou službu prokáže i obyčejná krabice? Dejte přednost funkci před stylem a rychle přejděte k tomu. na čem opravdu záleží: ke skutečnému pletení! Vložte košík na přízi do inventáře svého Simfka. najděte si hezké místo k sezení a pak už jen pleťte, pleťte a pleťte!

Začínající košík na přízi (75§)
Pletací jehlice, nůžky, značky, držáčky. metr a pak už jen kilometry příze, příze, příze a zase příze! Všechno si to zabalte a pak vložte tento stylový košík na přízi do inventáře svých Simíkú. abyste se mohli pustit do pletení. Stačí vám košík na přízi a pohodlné místo k sezení a pak to můžete rozjet!

Dekorativní klubko na přízi (10§)
Dekorativní klubko příze určené k dekorativním účelům! Sice z néj nemůžete nic uplést, ale můžete ho alespoň pozorovat. Paráda.

Klubko příze a Košík

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Kolekci The Sims 4: Parádní pletení obsahuje celkem 46 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

45x Režim nákupu / Režim stavby
(1x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Paradni_pleteni_01.jpg

 

 

1x Připravené místnosti


Obývací pokoj 1x

Připravené místnosti

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm