The Sims 4: Koňský ranč | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Koňský ranč


DeadKarlos | 23. července 2021 | Návštěvnost 786

 

Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč (TS4: Horse Ranch) je čtrnácté Rozšíření pro hru The Sims 4, které bylo vydané 20. července 2023.

Rozšíření je zaměřené na koně a zahrnuje dva nové typy zvířat: zakrslé kozy a ovce. Působí jako částečný duchovní nástupce The Sims 3: Domácí mazlíčci, který představoval koně jako vlastní mazlíčky. Zahrnuje nový svět zvaný Chestnut Ridge založený na americkém západě.

Tento balíček obsahuje různé prvky z The Sims 3: Domácí mazlíčci a farmářské sady z The Sims 3 Store.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Pracujte naplno a naplno se i bavte se zvířecími kamarády na vlastním pozemku v rozšíření The Sims™ 4 Koňský ranč. Pečujte o majestátní koně, kteří se stanou členy vaší rodiny a které si můžete uzpůsobit, trénujte je a navazujte s nimi výjimečná pouta. Můžete se také starat o zakrslé ovce a zakrslé kozy nebo si vydělávat na živobytí prodejem domácího nektaru. Prožívejte jedinečný život na ranči.

 • Stvořte si nový život
  Vstávejte s ranním kuropěním, vychutnávejte si výhledy na krásnou přírodu a vyžívejte se ve vědomí, že všechna dřina se vyplatila. Věnujte svůj čas péči o zvířata, jejich udržování v čistotě, obstarávání krmné trávy, kydání mrvy, pomocí které pohnojíte rostliny, a výrobě vlastního nektaru, který můžete prodávat. To vše můžete dělat na ranči, který si sami postavíte, ať už v podobě tradičního srubu nebo velké rudé stodoly.
 • Sbližujte se se zvířaty
  Naplňte svůj ranč zvířecími kamarády a společně si utvářejte nový život. Vaše koně – včetně roztomilých hříbátek – jsou součástí vaší domácnosti a mají spoustu speciálních interakcí se Simíky i ostatními koni. Můžete se také starat o zakrslé kozy a zakrslé ovce a pozvat sousedy, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak jsou roztomilé.

 • Přidejte se k prosperující komunitě
  Život na ranči nabízí chvíle klidu a samoty, ale také se s ním pojí živá společenská scéna. Vaši Simíci mohou vyrazit do města a setkat se s kamarády v baru, odfrknout si na tančírně nebo trénovat v areálu jízdárny. Také mohou na svém pozemku pořádat události, jako jsou grilovačky a tancovačky, a najmout si na farmu pomoc, co přiloží ruku k dílu, když se práce nakupí.

 • Chovejte koně
  Koně patří do rodiny. Vylaďte si své okované kamarádíčky v nástroji Vytvořit Simíka nebo si pořiďte nové koně tím, že je zachráníte nebo si je koupíte. Na ranči se vám také mohou narodit hříbátka. Simíci se mohou naučit na koních jezdit a koně mohou trénovat obratnost a skákání. Zkušení koně a jezdci mohou získat odměny v jezdeckém centru.

 

Klíčové vlastnosti

Vlastněte a trénujte koně IkonaVlastněte a trénujte koně
Své okované kamarády si můžete upravovat v nástroji Vytvořit Simíka. Koně získáte adopcí, nákupem nebo křížením! Naučte se jezdit na koni a trénujte koně v dovednostech temperament, obratnost a skákání, abyste mohli soutěžit v jezdeckém centru.

Sbližujte se se zvířaty Ikona Sbližujte se se zvířaty
Naplňte svůj ranč rozkošnými zakrslými kozami a zakrslými ovcemi a sezvěte sousedy, aby se podívali, jak roztomilé jsou. Vychovávejte hříbátka. ze kterých se stanou vaši celoživotní společníci a také šampióni.

Zabydlete se na farmě Ikona Zabydlete se na farmě
Své dny budete trávit péčí o své zvířectvo, aby bylo spokojené a v čistotě. Koste prérijní trávu, abyste měli krmivo, sbírejte mrvu, abyste mohli hnojit své rostliny, a vyrábějte si vlastní nektar. A to všechno na farmě, kterou si sami postavíte.

Užívejte si živou komunitu Ikona Užívejte si živou komunitu
Chestnut Ridge má živou společenskou scénu. Vyražte do města, sejděte se s kamarády v baru nebo na diskotéce a trénujte v jezdeckém parku. Také můžete na ranči pořádat grilovačky a najmout si na farmu pomocníky, když na to všechno přestanete stačit.

 

 

Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 20. července, 2023
Informace
Platform: Windows, macOS, Xbox One, PlayStation 4
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Zvířata, Mazlíčci, Koně
Svět: Chestnut Ridge

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

Media


Koňský ranč Obrázek

 

 

 

Herní přehled


 

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

 

 

Nová Aspirace


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou Aspiraci při Vytvoření Simíka. Tyto aspirace uděluje Simíkům odměnu a bonusovou vlastnost.

Jídlo

Expert na výrobu nektaruExpert na výrobu nektaru (Ikona)

Tento Simík chce zcela ovládnout umění výroby nektaru a zlepšit své dovednosti natolik, aby vytvářel pouze ten nejlepší nektar. Zároveň tím chce také vydělávat přímo absurdní množství simoleonů.

Vlastnost za dokončení aspirace: Přírodní kecálista

Sport

Jezdec šampionJezdec šampion (Ikona)

Tento Simík chce patřit mezi nejlepší jezdce na koni na světě a chce to prokázat účastí na koňských soutěžích.

Vlastnost za dokončení aspirace: Přírodní kecálista

 

 

Nové Vlastnosti


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává 5 nových vlastností. 2x Vlastnosti při Vytvoření Simíka, 1x Bonusová vlastnost z Aspirace, 2x Vlastnost Smrti.

Vlastnosti při Vytvoření Simíka: Životní styl

FarmářFarmář (ikona)

Tito Simíci jsou v životě na farmě opravdu dobří a na svou práci jsou hrdí. Farmářské povinnosti a péče o zvířectvo je baví.

Vlastnosti při Vytvoření Simíka: Společenskost

Milovník koníMilovník koní (ikona)

Tito Simíci navazují s koňmi silné pouto. Trávení času s koňmi a péče o ně je pro ně snazší, než jak tomu je u ostatních Simíků.

Bonusová vlastnost z Aspirace

Nektarový všeználekNektarový všeználek (ikona)

Tito Simíci dokážou vyrobit nektar, který už je vyzrálý, mají při pití nektaru obrovskou kapacitu měchýře a jejich negativní emoce méně ovlivňují jejich aktuální náladu.

Aspirace: Jídlo - Expert na výrobu nektaru

Trenér velkých šampiónůTrenér velkých šampiónů (ikona)

Tito Simíci rychleji trénují koňské dovednosti, prodávají koně za vyšší ceny a dokážou sebejistotou nabít nejen sebe, ale také své koně, a to při jízdě i tréninku. Při jízdě na koni si budou jen málokdy připadat nepříjemně. Díky tomu, že to s koňmi tak umí, se budou při jízdě na nich mnohem lépe bavit. Také mohou začínajícím jezdcům dávat rady ohledně soutěže.

Aspirace: Sport - Jezdec šampion

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

Dospělá/Teenager/Stará

 • Hlava: 7x Vlasy, 6x Pokrývka hlavy, 5x Doplňky
 • Tělo: 3x Celkový outfit, 18x Horní díly, 7x Celé tělo, 8x Spodní díly, 1x Doplňky, 4x Boty

Dítě

 • Hlava: 3x Vlasy, 2x Pokrývka hlavy
 • Tělo: 1x Celkový outfit, 2x Horní díly, 2x Spodní díly, 1x Boty

Batole

 • Tělo: 1x Horní díly, 1x Celé tělo, 1x Spodní díly, 1x Boty

Kojenec

 • Tělo: 1x Celé tělo

 

Muž

Dospělý/Teenager/Starý

 • Hlava: 6x Vlasy, 3x Vousy, 6x Pokrývka hlavy, 5x Doplňky
 • Tělo: 4x Celkový outfit, 19x Horní díly, 4x Celé tělo, 3x Spodní díly, 1x Doplňky, 2x Boty

Dítě

 • Hlava: 3x Vlasy, 2x Pokrývka hlavy
 • Tělo: 1x Celkový outfit, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Boty

Batole

 • Tělo: 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Boty

Kojenec

 • Tělo: 1x Celé tělo

Vytvořit Simíka 1Vytvořit Simíka 2Vytvořit Simíka 3Vytvořit Simíka 4Vytvořit Simíka 5Vytvořit Simíka 6Vytvořit Simíka 7Vytvořit Simíka 8Vytvořit Simíka 9Vytvořit Simíka 10Vytvořit Simíka 11Vytvořit Simíka 12Vytvořit Simíka 13Vytvořit Simíka 14Vytvořit Simíka 15Vytvořit Simíka 16Vytvořit Simíka 17Vytvořit Simíka 18Vytvořit Simíka 19Vytvořit Simíka 20Vytvořit Simíka 21Vytvořit Simíka 22Vytvořit Simíka 23Vytvořit Simíka 24Vytvořit Simíka 25Vytvořit Simíka 26Vytvořit Simíka 27Vytvořit Simíka 28Vytvořit Simíka 29Vytvořit Simíka 30Vytvořit Simíka 31Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 33Vytvořit Simíka 34Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 37Vytvořit Simíka 38Vytvořit Simíka 39Vytvořit Simíka 40Vytvořit Simíka 41Vytvořit Simíka 42Vytvořit Simíka 43Vytvořit Simíka 44Vytvořit Simíka 45Vytvořit Simíka 46Vytvořit Simíka 47Vytvořit Simíka 48Vytvořit Simíka 49Vytvořit Simíka 50Vytvořit Simíka 51Vytvořit Simíka 52Vytvořit Simíka 53Vytvořit Simíka 54Vytvořit Simíka 55Vytvořit Simíka 56Vytvořit Simíka 57Vytvořit Simíka 58Vytvořit Simíka 59Vytvořit Simíka 60Vytvořit Simíka 61Vytvořit Simíka 62Vytvořit Simíka 63Vytvořit Simíka 64Vytvořit Simíka 65Vytvořit Simíka 66Vytvořit Simíka 67Vytvořit Simíka 68Vytvořit Simíka 69Vytvořit Simíka 70

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč.

 

 

Stanice rádia


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává do hry nový hudební žánr "Ranč". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia (obrázek)

 

 

Klubové požadavky


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, tak dostanete zbrusu nové Klubové požadavky v rozšíření The Sims 4: Koňský ranč. Při výběru klubových požadavků jsou k dispozici následující možnosti.

Dovednost minimálně na 2. úrovni

 • Jízda na koni
 • Výroba nektaru

Vlastnost

 • Farmář
 • Milovník koní

Klubové požadavky (obrázek)

 

 

WooHoo v keři


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přináší Woohoo objekt "Křík Úleva v přírodě". Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, můžou použít na křovinu interakci "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě".

WooHoo v keři (obrázek)

 

 

Tajná jeskyně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává "Tajnou jeskyni". V podstatě budete svého Simíka provádět textovou minihrou. Postupem času se probojujete přes několik úrovní a po cestě čelíte různým nepřátelům a překážkám.

Je také důležité poznamenat, že tajná jeskyně má ve skutečnosti správný název, který je ve skutečnosti Koněděsná jeskyně.

Tajná jeskyně se nachází v sousedství Pádivá průrva v Chestnut Ridge, když zamíříte k mostu nalevo od pozemku Křížem krážem přes kaňon.

Tajná jeskyně (obrázky)

Jakmile spatříte tajnou jeskyni, je čas vydat se dolů ke vchodu.

Vchod do tajné jeskyně (obrázek)

Pokud najedete myší na jeskyni, když řeknete Simíkovi, aby prozkoumal jeskyni, všimnete si, že se objeví malé vyskakovací okno. To vám řekne úroveň jeskyně a také váš pokrok v jeskyni.

Pokrok v jeskyni se měří ze sta a existuje řada různých úrovní, kterými je možné projít každou s různou obtížností.

Prozkoumat jeskyni (obrázek)

I když se svým Simíkem nevstoupíte přímo do Tajné jeskyně, místo toho se vám zobrazí řada vyskakovacích oken.

Existuje řada různých nepřátel, na které můžete narazit při prozkoumávání jeskyně. Nepřátelé mohou být medvědi, kostlivci a pavouci.

Je důležité dávat pozor na zdraví vašeho Simíka, protože to může ovlivnit vaši akci.

Nepřítel v jeskyni (obrázek)

Váš Simík bude muset porazit každého nepřítele, než vám umožní postupovat. Nezapomeňte, že se můžete během procesu v případě potřeby vyléčit, než se znovu pokusíte zaútočit na nepřítele. Někdy vám výběr obranné možnosti skutečně umožní postoupit dále!

Jak budete postupovat různými úrovněmi jeskyně, objeví se vám trochu složitější vyskakovací okna a nepřátelé. Váš Simík bude čas od času muset mít ve svém inventáři specifické předměty, aby mohl postupovat. Pokud konkrétní předmět nemají, opustíte jeskyni, abyste v podstatě našli předmět připravený pro příští návrat.

Všechny předměty, které budete potřebovat, jsou buď součástí The Sims 4 Koňský ranč, nebo Základní hry a pro vašeho Simíka by mělo být snadné je získat. Většinu najdete v okolí domova svého Simíka nebo v místním obchodě. Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že jsou ve vašem inventáři poté, co je najdete/zakoupíte.

Past v jekyni (obrázek)

Během prozkoumávání tajné jeskyně bude váš Simík sbírat různé předměty. Mohou to být například trpaslíci, dřevěné sochy a ovoce a zelenina. Váš Simík může také narazit na neuvěřitelně vzácné předměty a také na Simoleony!

Kromě předmětů, které najdete v jeskyni, může váš Simík čas od času narazí na truhlu s pokladem, kterou se může rozhodnout otevřít nebo opustit. Opětovným otevřením dá vašemu Simíkovi šanci získat odměnu.

A co je ještě lepší, jakmile dokončíte průzkum jeskyně, můžete své zboží vždy prodat za pár Simoleonů. Čím více budete zkoumat, tím více objevíte a více můžete potenciálně vydělat!

Truhla s pokladem (obrázek)

 

 

Dovednost Jízda na koni


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Jízda na koni. Jízda na koni může být odpočinkovou aktivitou, způsobem cestováním, a také prostředkem k vítězství v soutěžích. Tato dovednost odráží schopnosti jezdce, a nikoliv schopnosti koně.

Dovednost Jízda na koni (obrázek)

 

1. úroveň

Dovednost jízda na koni, kterou Simík <Jméno> nově objevil, se bude zlepšovat jízdou na koních. Na vyšších úrovních této dovednosti získají Simíci při jízdě silné náladovky, a také budou častěji vyhrávat soutěže v jezdeckém centru. Zároveň je koně nebudou tak často shazovat ze sedel!

Interakce

 • Vyrazit na projížku... - Vyrazit na pohodovou projížďku
 • Vyrazit na projížku... - Vyrazit na energetickou projížďku

2. úroveň

Simík <Jméno> teď může vyrazit na intenzivní projíždku nebo na koni cválat.

Interakce

 • Vyrazit na projížku... - Vyrazit na intenzivní projížďku
 • Cválat na koni

3. úroveň

Simík <Jméno> teď může posílat koně, aby sami trénovali základní i pokročilé skoky na překážkách. Také mohou sami trénovat barelové běhy u sudů i závodit

Interakce

 • Procvičovat základní skákání
 • Procvičování pokročilé skákání

4. úroveň

Simík <Jméno> teď může s ostatními Simíky probírat jízdu na koni, a také ho koně budou při jízdě méně často shazovat.

Interakce

 • Přátelské... - Koníčky... - Probírat jízdu na koni

5. úroveň

Simík <Jméno> už si nebude při jízdě na koni připadat napjatě, že je tak vysoko. Také může intenzivně trénovat koňské skoky a sudy, což koni rychleji vylepší dovednosti, nicméně kůň se při tom také rychleji unaví.

Interakce

 • Sudy - Inteznivně trénovat
 • Sudy - Závodit kolem sudů (5. úroveň Obratnost)

6. úroveň

Simík <Jméno> si začíná být jistý svými jezdeckými schopnosti, což bude mít při jízdě vliv na jeho náladu.

7. úroveň

Simík <Jméno> už se při nasedání na koně a sesedání z koně nenechá shodit.

8. úroveň

Simík <Jméno> se teď může s ostatními Simíky podělit o tipy ohledně jízdy na koni. a pomáhat jim tak ve zlepšení v jízdě na koni.

Interakce

 • Přátelské... - Koníčky... - Podělit se o tipy ohledně jízdy na koni

9. úroveň

Simík <Jméno> teď bude díky svým jezdeckým schopnostem při jízdě na koni mnohem sebevědomější.

10. úroveň

Gratulujeme! Simík <Jméno> zcela ovládl jízdu na koni.

Ceduli Železňáci: jízda na koni teď najdete v inventáři domácnosti. Také si ji můžete zakoupit v režimu stavby v kategorii Nástěnné dekorace. Na farmářské ceduli by se jistě výborně vyjímala!

Odměna

 • Cedule Železnáci: jízda na koni

 

 

Dovednost Výroba nektaru


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Výroba nektaru. Výroba nektaru spojuje vybrané umění, které spočívá v extrakci esenciálních chutí z nejrůznějších přísad, s následným, ne až tak vybraným uměním, které spočívá v rozdupávání těchto ingrediencí na kaši.

Výroba nektaru (obrázek)

V dovednosti výroba nektaru se můžete zlepšit výrobou lahví u výrobníku nektaru. Na vyšších úrovních této dovednosti Simíci dokážou nektar vyrábět rychleji a získají také přístup k novým receptům.

 

Jablečný nektarJablečný nektar

Apple Nectar

Dovednost: 1

Přísady:
Jablko 0/3

Popis: V této nevýrazné láhvi se skrývá nektar s výrazně odvážným nástupem, balancovaným profilem a máslovými podtóny. Tato inspirativní klasika vám zachutná a s ničím to nepřežene.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Insprivaný. Pokud je nektar alespoň lehce starý, inspirace přetrvává i po vyprchání nektaru.

Hroznový nektarHroznový nektar

Grape Nectar

Dovednost: 1

Přísady:
Bobule vína 0/3

Popis: Ten pravý a jediný originál mezi všemi nektary. Jedná se o středobod každé společenské události, večeře nebo půlnočního mlsání. Každý Simík. který ho okusí, kdesi hluboko uvnitř ihned pochopí, že noblesa je stav mysli.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Sebevědomý. Pokud je nektar alespoň lehce starý, sebevědomí přetrvává i po vyprchání nektaru.

Jahodový nektarJahodový nektar

Strawberry Nectar

Dovednost: 2

Přísady:
Jahoda 0/3

Popis: Přes vaše patro se přelijí sladké jahodové tóny, které společné dovádějí a probouzejí k životu všechny smysly. Zamilujte se nejen do tohoto nektaru, ale také do blízkého Simíka, který vám dá svůj souhlas.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Flirtující. Pokud je nektar alespoň lehce starý, flirtující přetrvává i po vyprchání nektaru.

Bramborový nektarBramborový nektar

Potato Nectar

Dovednost: 2

Přísady:
Brambora 0/3

Popis: Všichni tvrdili, že bramborový nektar je holé šílenství. Říkali, že to nikdy nemůže fungovat. Jenže všichni se mýlili. Ve skutečnosti je to tak, že výsledný nektar je celkem pitelný, i když má silné účinky. Konzumujte proto zodpovědné!

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný nebo nopak, pokud to přeženou. Pokud je nektar alespoň lehce starý, šťastný přetrvává i po vyprchání nektaru.

Nektar z prérijní trávyNektar z prérijní trávy

Prairie Grass Nectar

Dovednost: 3

Přísady:
Senoz prérijní trávy 0/3

Popis: Něco na zub, troška nektaru a vnitřní očista v jednom? To by si přece nenechal ujít nikdo. Chutná sklenička prérijní trávy poslouží jako skvělá vzpruha pro všechny Simíky, kteří jsou hodné zaměstnaní, a navíc i nóbl!

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný a snižuje emoci Napjatý. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak snižuje emoci napjatý a hlad, který přetrvává i po vyprchání nektaru.

Odpadní nektarOdpadní nektar

Trash Nectar

Dovednost: 3

Přísady:
Odpadní ovoce 0/3

Popis: Nezvyklé nektary si žádají nezvyklé přísady. Také platí, že na vychutnávání tohoto nektaru potřebujete vytříbený jazýček. Není to jako pít obyčejné každodenní pití pro každého. Vedlejším efektem může být zvláštní tělesný pach a také láska určitých zvířat.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný a zároveň je trochu navoní. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak zvyšují vůni a přetrvává i po vyprchání nektaru.

Energetický nektarEnergetický nektar

Energy Nectar

Dovednost: 4

Přísady:
Citrón 0/3
Libovolná bylina 0/1

Popis: Původně se jednalo o pokus vytvořit domácí EnerDžus. Tato receptura se skládá z obyčejných přísad, které dohromady tvoří elektrizující nápoj plný energie. Má pořádnou sílu, takže ovečky budete počítat marné.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný a na krátkou dobu zabraňuje spánku. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak Simíci získají o něco více Energie a šťastná emoce přetrvává i poté, co nektar vyprchá.

Nektar vitalityNektar vitality

Vitality Nectar

Dovednost: 5

Přísady:
Květina smrti 0/1
Špenát 0/2

Popis: Tento "nápoj", pokud se mu tak vůbec dá říkat, vlastně vůbec není kulinářským vynálezem jako spíš bizarním alchymickým žertíkem. Jde v něm o zničující nápor samotné smrti, kterou zde vzhůru nohama obrací obyčejný špenát.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný. Prodlužuje život pro živé. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak Simíci získají trochu více vitality a šťastná emoce přetrvává i poté, co nektar vyprchá.

Bobulový nektarBobulový nektar

Berry Nectar

Dovednost: 5

Přísady:
Libovolná bobule nebo bobulová marmeláda 0/3

Popis: Chuťový profil tohoto nektaru je sladký, trpký až hořký, což je dáno zemitými chutěmi bobulí. Dokonale tak odráží cestu svého tvůrce: smíchejte všechno dobré i špatné, prostě všechno, co život nabízí... a ono to nakonec nějak dopadne.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak emoce přetrvává i poté, co nektar vyprchá.

Ovocný nektarOvocný nektar

Fruit Nectar

Dovednost: 5

Přísady:
Libovolné ovoce 0/3

Popis: Osvojení mistrovství v přípravě nektaru není nic snadného, nicméně ponechává to dostatek prostoru pro kreativitu. Tento ovocný nápoj obsahuje slušnou dávku spokojenosti pro každého Simíka, který si ho dopřeje.

Účinek: Pomáhá Simíkům získat emoci Štastný. Pokud je nektar alespoň lehce starý, tak emoce přetrvává i poté, co nektar vyprchá.

 

 

Dovednost Obratnost (Koně)


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Obratnost (Koně). Obratnost rozhoduje o tom, jak rychle a snadno se koně mohou pohybovat! Koně s vysokou obratností jsou lepší při používání sudů, plnění některých komunitních úkolů, závodech kolem sudů, westernovém ježdění a šampionátu.

Obratnost

1. úroveň

Kůň <Jméno> pokročil v obratnosti, takže si teď lépe povede při jízdě kolem sudů. Koně s dovedností obratnost na vyšší úrovni podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech, při závodech kolem sudů, westernovém ježdění a na šampionátu.

2. úroveň

Simík <Jméno> teď bude moci mluvit o rychlé jízdě a také se mu o něco lépe povede při jízdě kolem sudů.

3. úroveň

Koně <Jméno> se teď budou Simíci moci zeptat na trénink obratnosti, a také se mu o něco lépe povede při jízdě kolem sudů.

4. úroveň

Koně <Jméno> teď jízda kolem sudů méně unaví a taky si při ní povede lépe.

5. úroveň

Simíci teď mohou koni <Jméno> pochválit rychlost. Kůň <Jméno> teď také může závodit kolem sudů a rychle se tím zlepšovat v dovednosti obratnost. Také to ale rychleji unaví. Celkově vzato teď bude při použití tohoto tréninkového objektu podávat lepší výkony.

6. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na oblíbené barelové běhy. Také si o něco lépe povede při jízdě kolem sudů.

7. úroveň

Simíci se mohou koně <Jméno> zeptat na rychlé nožky, což Simíkům na nějakou dobu urychlí zlepšování v dovednostech tanec a atletika. Kůň <Jméno> si také o něco lépe povede při jízdě kolem sudů.

8. úroveň

Kůň <Jméno> teď bude moci trénovat kolem sudů i bez jezdce. Obecně mu to při jízdě kolem sudů půjde lépe.

9. úroveň

Koně <Jméno> teď jízda kolem sudů méně unaví a taky si při ní povede lépe.

10. úroveň

Gratulujeme! Experti na koně z širokého a dalekého okolí se shodnou na tom, že kůň <Jméno> je v obratnosti naprostá špička. Jen několik málo koní dokáže prokázat tolik obratnosti při jízdě kolem barelů.

Ceduli Železňáci: obratnost si teď můžete zakoupit v režimu stavby v kategorii Nástěnné dekorace. Na farmářské ceduli by se jistě výborně vyjímala!

 

 

Dovednost Skákání (Koně)


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Skákání (Koně). Koně, kteří mají dovednost skákání na vysoké úrovni, jsou schopní dosáhnout úplně nových výšin. Jsou lepší při překonávání překážek, plnění některých komunitních úkolů, parkurovém skákání, tréninku vytrvalosti a šampionátu.

Skákání

1. úroveň

Kůň <Jméno> pokročil ve skákání, takže teď bude lépe zvládat parkurové skákání. Koně s dovedností skákání na vyšší úrovni podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech, při parkurovém skákání, vytrvalostních závodech a šampionátu.

2. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na skákání. Také bude při skákání podávat o něco lepší výkony.

3. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na trénink skákání. Také bude při skákání podávat o něco lepší výkony.

4. úroveň

Koně <Jméno> teď překonávání skákacích překážek méně unaví a taky si při něm povede lépe.

5. úroveň

Simíci teď budou moci koni <Jméno> pochválit skoky. Kůň <Jméno> navíc může na překážkách s pokročilým hrazením trénovat pokročilé skoky, které rychleji zvyšují dovednost skákání, ale také rychleji unavují. Celkově vzato si kůň <Jméno> při použití tohoto tréninkové objektu teď povede lépe.

6. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na oblíbené skoky. Také bude při skákání podávat o něco lepší výkony.

7. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na techniku skákání, což Simíkům na nějakou dobu urychlí zlepšování dovednosti hraní videoher. Kůň <Jméno> teď bude při parkurovém skákání podávat o něco lepší výkony.

8. úroveň

Kůň <Jméno> teď bude moci trénovat parkurové skákání i bez jezdce. Obecně mu to při parkurovém skákání půjde lépe.

9. úroveň

Koně <Jméno> teď překonávání skákacích překážek méně unaví a taky si při něm povede lépe.

10. úroveň

Gratulujeme! Odborníci na koně z celého světa by se jistě shodli na tom, že kůň <Jméno> je přímo špičkovým skokanem. Jen málokterý kůň je tak dobrý při parkurovém skákání.

Ceduli Železňáci: skákání si teď můžete zakoupit v režimu stavby v kategorii Nástěnné dekorace. Na farmářské ceduli by se jistě výborně vyjímala!

 

 

Dovednost Temperament (Koně)


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Temperament (Koně). Koně s vyšší dovedností temperament pří jízdě Simíky méně často shazují a také snáze vycházejí se Simíky i ostatními koni. Také podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech a při westernovém ježdění, parkurovém skákání a šampionátu.

Temperament

1. úroveň

Nová dovednost koně <Jméno> temperament mu pomůže lépe trávit čas se Simíky a dalšími koni. Čím lepší tato dovednost bude. tím úspěšnější budou společenské interakce. Koně s dovedností temperament na vyšší úrovni méně často shazují jezdce, a také podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech a při westernovém ježdění, parkurovém skákání a šampionátu.

2. úroveň

Simíci teď budou moci s koněm <Jméno> mluvit o společenském životě. Kůň <Jméno> teďtaké ještě častěji uspěje ve společenských interakcích se Simíky a dalšími koni.

3. úroveň

Simíci teď budou moci s koněm <Jméno> probírat tajné životy zvířat.

4. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat, jak ovládnout vznětlivost, což pomůže rychleji se zbavit naštvání. Kůň <Jméno> teď také při jízdě bude méně často vyhazovat Simíky ze sedla.

5. úroveň

Simíci teď budou moci koni <Jméno> pochválit temperament. Také teď ještě častěji uspěje ve společenských interakcích se Simíky a dalšími koni.

6. úroveň

Simíci teď mohou u koně <Jméno> hledat emocionální oporu, která pomůže rychleji se zbavit smutku.

7. úroveň

Simíci se teď budou moci koně <Jméno> zeptat, jak jednat se Simíky, což jim na nějakou dobu urychlí zlepšování dovednosti charisma. Kůň <Jméno> teď také při jízdě bude méně často vyhazovat Simíky ze sedla.

8. úroveň

Kůň <Jméno> teď také ještě častěji uspěje ve společenských interakcích se Simíky a dalšími koni.

9. úroveň

Kůň <Jméno> dosáhl dostatečné úrovně dovednosti temperament, takže teď už nebude vyhazovat jezdce ze sedla. Díky tomu je z něj skvělý kůň pro výcvik nových jezdců.

10. úroveň

Gratulujeme! Odborníci na koně z celého světa by se jistě shodli na tom, že kůň <Jméno> má přímo dokonalý temperament. S koněm <Jméno> se velmi snadno vychází a taky je to ideální kůň pro trénink Simíků s nízkou dovedností jezdectví. <Jméno> je opravdu něžné stvoření.

Ceduli Železňáci: temperament si teď můžete zakoupit v režimu stavby v kategorii Nástěnné dekorace. Na farmářské ceduli by se jistě výborně vyjímala!

 

 

Dovednost Vytrvalost (Koně)


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela novou dovednost Vytrvalost (Koně). Vytrvalost rozhoduje o tom, kolik toho kůň zvládne! Koně s vysokou vytrvalostí se méně často unaví a jsou lepší při plnění některých komunitních úkolů, při vytrvalostních závodech, parkurovém skákání a šampionátu.

1. úroveň

Kůň <Jméno> pokročil ve vytrvalosti, takže teď bude lépe zvládat únavu. Koně s dovedností vytrvalost na vyšší úrovni podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech, při vytrvalostních závodech, parkurovém skákání a na šampionátu.

2. úroveň

Kůň <Jméno> se při jízdě kolem sudů a skocích méně unaví.

3. úroveň

Simíci teď budou moci s koněm <Jméno> mluvit o ježdění.

4. úroveň

Simíci se teď budou moci koně <Jméno> zeptat na vytrvalostní trénink. Také se při jízdě kolem sudů a skocích méně unaví.

5. úroveň

Simíci teď budu moci koni <Jméno> pochválit fyzičku.

6. úroveň

Kůň <Jméno> se při jízdě kolem sudů a skocích méně unaví.

7. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na oblíbený typ vyjížďky a <Jméno> se také rychleji zbaví únavy.

8. úroveň

Simíci se teď mohou koně <Jméno> zeptat na rady ohledně atletiky, což Simíkům na nějakou dobu urychlí zlepšování dovednosti atletika.

9. úroveň

Kůň <Jméno> se při jízdě kolem sudů a skocích méně unaví.

10. úroveň

Gratulujeme! Odborníci na koně z celého světa by se jistě shodli na tom, že kůň <Jméno> má přímo dokonalou vytrvalost. Jen málokteří koně mají takovou fyzičku a ještě k tomu dokážou tak dobře držet vhodné tempo.

Ceduli Železňáci: vytrvalost si teď můžete zakoupit v režimu stavby v kategorii Nástěnné dekorace. Na farmářské ceduli by se jistě výborně vyjímala!

 

 

 

Koně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přináší do hry koně. Koně lze přirozeně nalézt v předem připravených domácnostech v Chestnut Ridge, ale kromě toho lze koně přidat do domácnosti pouze prostřednictvím komunitní tabule nebo je vytvořit v nástroji "Vytvořit Simíka", kde si můžete "Přidat Koně".

Koně se mohou navzájem množit a plodit potomstvo. Hříbata se geneticky nápadně podobají jednomu ze svých rodičů.

Kůň Obrázek

Simíci mohou jezdit na koni kdykoli, ale pokud jsou schopnosti koně příliš nízké a nezná Simíka dostatečně dobře, mohou Simíka shodit na zem, děti mohou také jezdit na koních. Simíci si musí vyvinout své vlastní dovednosti v jízdě na koni, aby nepadali na zem a také rozvíjet vztahy s koňmi. Simíci mohou mluvit se svým koněm a komunikovat s ním i při jízdě, přičemž využívají více úkolů.

Koně mohou mít žlaby s pitnou vodou a pojídat seno, stejně jako místo na spaní se senem, ale koně mohou a budou spát obecně všude tam, kde je prostor, ať už vestoje nebo leže. Pokud je poblíž prérijní tráva, koně ji automaticky sežerou.

Koně nemohou vylézt po schodech, ale pokud existuje řada plošin s jedním schodem, tak se tam kůň dostane, pokud je dostatečně dlouhá.

 

 

Vytvořit koně


Koně lze přirozeně nalézt v předem připravených domácnostech v Chestnut Ridge, ale kromě toho lze koně přidat do domácnosti pouze prostřednictvím komunitní tabule nebo je vytvořit v nástroji "Vytvořit Simíka", kde si můžete "Přidat Koně".

Vytvořit koně Obrázek

Stejně jako Simíci, tak i koně mají věkovou kategorii a upravování od hlavy až k ocásku. Toto rozšíření přidává plné přizpůsobení, který dává hráčům ještě větší možnosti při vytváření svých mazlíčků. Koně mají jedinečnou sadu vlastností, plemen, oblečení, doplňků, druhů srsti a propracovaný režim malby.

 

 

Vytvořit koně (Základy)


Jakmile vyberete mazlíčka, kterého chcete vytvořit, tak v levém horním rohu je k dispozici některé základní přizpůsobení, které můžete změnit podle svých představ. To je skvělé místo pro začátek, pokud chcete vybrat životní etapu a přizpůsobit osobnost.

Vytvořit Mazlíčka (Základy) Obrázek

 

V této části Vytvořit mazlíčka můžte přizpůsobit následující:

 • Jméno - Náhodné nebo zadejte své vlastní jméno pro mazlíčky. Mazlíčci mohou být přidány do hry pouze s křestním jménem, takže příjmení jsou volitelná a nevyžadují se.
 • Pohlaví - Můžete vybrat hřebec nebo kobyla.
 • Věk - Vpravo od výběru pohlaví jsou věkové kategorie. Můžete si vytvořit Hříbátko , Dospělý kůň nebo Kůň stařeček.
 • Styl hlasu - Při výběru věkové kategorie si můžete změnit i styl hlasu. V závislosti na věku mazlíčka, který vytváříte, budete mít k dispozici řadu možností. Odtud můžete také upravit hlasitost tažením kruhového tlačítka doleva a doprava.
 • Úprava vztahů - Napravo od stylu hlasů je panel pro vztahy s domácností. Pokud vytváříte potomky Simíků a mazlíčků, budou ve výchozím nastavení "Spolubydlící" a nemohou být změněny.
 • Jméno plemene - Pod stylem hlasu se nachází sekce se názvem plemene. Pokud zvolíte konkrétní plemeno ze seznamu plemen, tato část bude ve výchozím nastavení zobrazovat název tohoto plemene. Pokud použijete kombinaci dvou plemen dohromady, hra automaticky přiradí "smíšené plemeno" jako výchozí plemeno. Kliknutím na sekci název plemene můžete jméno kdykoliv změnit, bez ohledu na zvolený druh plemene.
 • Výběr Vlastnosti - Pod názvem plemene se nachází výběrem panel vlastností. Můžete si vybrat až tři vlastnosti. Mazlíčci musí mít alespoň jednu vlastnost, aby byly přidány do domácnosti.

 

 

Vytvořit koně (Další nastavení)


Kromě nastavování velikosti hlavy, těla a nohou, jsou zde další nastavení, jako je třeba přidat plemena, měnit barvu a srst.

Vytvořit Mazlíčka (Další nastavení) Obrázek

 

V této části Vytvořit mazlíčka můžte přizpůsobit následující:

Hlava

 • Tvar hlavy
 • Uši
 • Náhubek
 • Oči
 • Roh
 • Režim barvy

Tělo

 • Plemena
 • Tělo
 • Srst
 • Barva a vzor srsti
 • Komplety
 • Režim barvy

 

 

Hraní s genetikou


Pokud chcete začít hru a přidat mazlíčkům sourozence nebo rodiče, tak funkce Genetika vám umožňuje vytvořit dalšího mazlíčka. Klikněte na možnost "Přidat mazlíčka" v nástroji "Vytvořit Simíka", kde máte volbu "Vytvořit smíšené plemeno", a kde si můžete hrát s genetikou.

Poznámka: Ve vaší domácnosti můžete mít celkem 8 Simíků/Mazlíčků. Jakýkoli další přidaný mazlíček do domácnosti bude mít jeden slot.

Hraní s genetikou Obrázek

 

 

Plemena koní


Achaltekinský kůň

Americký paint horse

Americký kovbojský kůň

Americký jezdecký kůň

Americký klusák

Andaluský kůň

Angloarb

Appaloosa

Arabský pinokrevník

Australský honácký kůň

Berberský kůň

Clydesdalský kůň

Coloradský rančerský kůň

Holandský teplokrevník

Fríský kůň

Gelderlandský kůň

Irský cob

Hannoverský kůň

Holštýnský kůň

Irský tažný kůň

Lipicán

Lusitánský kůň

Missourský klusák

Morganský kůň

Mustang

Nez Perce

Nokota

Palomino

Peršeronský kůň

Francouzský jezdecký kůň

Shirský kůň

Tennesseeský mimochodník

Anglický plnokrevník

Trakénský kůň

Velšský cob

 

 

Potřeby koně


Koně mají pět potřeb. Všechny emoce koní lze vidět, když najedete kurzorem myši na koně a uvidíte pod jejich jmény informace o stavu koně, nebo když se Simík zeptá koně: "Co se děje?" když cítí nedostatek potřeb.

Potřeby koně Obrázek

 • Hlad - Potřebuje seno nebo prérijní trávu, stejně jako pití z vodních žlabů.
 • Energie - Potřebuje spánek, ať je kdekoli na zemi nebo ve stoje. Lépe se jim spí na seně.
 • Zábava - Potřebuje si hrát s koňským míčem nebo dělat aktivity jako je skákání a probíhat barely.
 • Sociální – Potřebuje interakce se Simíky nebo jinými zvířaty, jako jsou koně, zakrslé kozy a ovce atd.
 • Hygiena – Potřebuje od Simíka vykartáčovat srst a čistit kopyta.

 

 

Vlastnosti koně


Koně mají svou vlastní sadu vlastností, z nichž každá poskytuje jedinečné chování, stejně jako překážky pro jejich vlastní dovednosti. Existují další chovné znaky a také speciální znaky.

Vlastnosti koně Obrázek

Při vytváření koně v nástroji "Vytvořit Simíka" si budete moct vybrat vlastnosti, která nejlépe vystihuje jejich chování v reálném životě. Vlastnost není trvalá a může být změněna na některou z dostupných vlastností. Při vytváření mazlíčků v nástroji "Vytvořit Simíka" musí mít kůň alespoň jednu vlastnost, aby mohl být přidán do domácnosti.

Níže je uveden kompletní seznam vlastností pro mazlíčky všech věkových kategorií. Zahrnuty jsou popisky a konflikty, které se vyskytují mezí více vlastností.

Název

AgresivitaAgresivita

Aggressive

Popis: Tito koně bývají nevrlí! K ostatním Simíkúm se chovají poněkud zle a je obtížnější je vytrénovat.
V konfliktu s: Přátelskost

StatečnostStatečnost

Brave

Popis: Tito koně mají pro strach uděláno a nevyvede je z míry nepříznivé počasí ani nebezpečí. Také mají větší šanci na úspěšné zdolání koňských skoků nebo sudů.
V konfliktu s: Bojácnost

VzdornostVzdornost

Defiant

Popis: Tito koně jsou při výcviku poněkud nabručení a pomaleji se zlepšují v dovednostech. Také se jim častěji stane, že neuspějí při zdolávání koňských skoků a sudů.

EnergičnostEnergičnost

Energetic

Popis: Tito koně jsou plní energie! Rychle se učí atletické dovednosti, ale dovednost temperament jim jde pomaleji.
V konfliktu s: Vyrovnanost

BojácnostBojácnost

Fearful

Popis: Tito koně se bojí prakticky všeho a snadno se tedy vystraší. Kvůli jejich bojácnosti trvá déle vycvičit je v dovednosti temperament.
V konfliktu s: Statečnost

Svobodná dušeSvobodná duše

Free Spirit

Popis: Tyto koně si libují, když mohou být venku v přírodě. Pokud jsou příliš dlouho zavření uvnitř, začnou být smutní.

PřátelskostPřátelskost

Friendly

Popis: Tito koně milují společenskost a všechno, co s ní souvisí! Častěji se stane, že mají pozitivní společenské interakce.
V konfliktu s: Agresivita

NezávislostNezávislost

Independent

Popis: Tito koně jsou spokojení, když jsou o samotě, a nepotřebují tolik pozornosti.
V konfliktu s: Potřebnost

InteligenceInteligence

Intelligent

Popis: Tito koně se obecně rychleji učí. což jim umožňuje s větší vervou si osvojovat všechny dovednosti. Navíc se s nimi také velmi dobře konverzuje.

VyrovnanostVyrovnanost

Mellow

Popis: Tito koně mají ze všeho nejradši odpočinek! Jelikož jsou pohodoví, rychleji se zlepšují v dovednosti temperament, ale pomaleji jim jde zlepšování atletických dovedností.
V konfliktu s: Energičnost

PotřebnostPotřebnost

Needy

Popis: Tito koně častěji vyžadují společenské interakce. Častěji chodí za Simíky v naději, že si tím získají jejich pozornost.
V konfliktu s: Nezávislost

 

 

Dovednosti koně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela nové dovednosti pro koně, jako je Obratnost, Skákání, Temperament a Vytrvalost.

Vlastnosti koně Obrázek

 

Dovednost Obratnost (Koně)

Obratnost rozhoduje o tom, jak rychle a snadno se koně mohou pohybovat! Koně s vysokou obratností jsou lepší při používání sudů, plnění některých komunitních úkolů, závodech kolem sudů, westernovém ježdění a šampionátu.

Dovednost Skákání (Koně)

Koně, kteří mají dovednost skákání na vysoké úrovni, jsou schopní dosáhnout úplně nových výšin. Jsou lepší při překonávání překážek, plnění některých komunitních úkolů, parkurovém skákání, tréninku vytrvalosti a šampionátu.

Dovednost Temperament (Koně)

Koně s vyšší dovedností temperament pří jízdě Simíky méně často shazují a také snáze vycházejí se Simíky i ostatními koni. Také podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech a při westernovém ježdění, parkurovém skákání a šampionátu.

Dovednost Vytrvalost (Koně)

Vytrvalost rozhoduje o tom, kolik toho kůň zvládne! Koně s vysokou vytrvalostí se méně často unaví a jsou lepší při plnění některých komunitních úkolů, při vytrvalostních závodech, parkurovém skákání a šampionátu.

 

 

Běh kolem sudů


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Běhání kolem sudů". Simíci mohou s koněm trénovat běh kolem sudů, také mohou poslat samotného koně, aby sám trénoval. Běhání kolem sudů zvyšuje koni dovednost.

Běh kolem sudů Obrázek

 

 

Přeskakování překážek


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Přeskakování překážek". Simíci mohou s koněm trénovat přeskakování překážek, také mohou poslat samotného koně, aby sám trénoval. Přeskakování překážek zvyšuje koni dovednost Skákání.

Přeskakování překážek Obrázek

 

 

Hraní s míčem


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Hraní s míčem". Simíci mohou poslat koně, aby si sám hrál s míčem.

Závodní dráha Obrázek

 

 

Pamlsky pro koně


Rozšíření The Sims 4 Koňský ranč představuje nové Pamlsky pro koně, které můžete dávat koním. Každý pamlsek přináší jiný užitek.

Název

Pamlsek pro zestárnutí koněPamlsek pro zestárnutí koně

Horse Aging Treat

Popis: Pamlsek s příchutí sena. který můžete dát hříběti nebo koni. aby okamžitě zestárli.

Pamlsek s koňskou ambróziíPamlsek s koňskou ambrózií

Ambrosia Horse Treat

Popis: Pamlsek s příměsí ambrózie, který můžete dát duchovi koně a přivést ho tak k životu.

 

 

Smrt koně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přináší jeden způsob, jak může kůň zahynout: Stářím. Mazlíčci a Simíci sdílejí stejné nastavení stárnutí a délky života, takže jakékoliv nastavení, které mají Simcí, se vztahují i na koně. Pokud je ponecháno přirozené stárnutí, tak mazlíčci budou jako senioři.

Život mazlíčků se liší podle jejich věku a na základě nastavení pro stárnutí, které zvolíte pro Simíka a mazlíčka.

Smrt koně Obrázek

Bohužel, Simíci nejsou schopni prosit Smrťáka, aby ušetřil život mazlíčka, takže nemůžou zabránit smrti mazlíčka, když přijde Smrťák. Jakmile mazlíček umře, získá speciální náhrobek označený pro psi nebo kočky.

 

 

Duchové mazlíčků


Mazlíček může vylézt z hrobu a navštívit Simíky v podobě ducha. Simíci budou mít všechny společenské interakce stejné, které jsou i pro živé mazlíčky, a dokonce je můžete přidat do domácnosti.

Simíci a mazlíčci, kteří mají vztah na úrovni alespoň "Dobrý přátelé", mohou využít interakci "Pozvat do domácnosti" a přidat je do současné domácnosti jako ducha. Kromě toho Simíci, kteří vyrobili či zakoupili "Pamlsek z ambrózie", mohou dát svým mazlíčkům, aby je oživili. To automaticky přidá mazlíčka jako seniora.

Duchové mazlíčků Obrázek

 

 

Koňské soutěže


Vítáme vás v jezdeckém centru Seno, sláma!

Předvedte své dovednosti a zápolte proti těm nejlepším z nejlepších!

Koňské soutěže Obrázek

Nejprve si vyberte typ soutěže a následně také obtížnost. Abyste se kvalifikovali do vyšší divize, musíte se umístit na prvním, druhém nebo třetím místě.

Koně se mohou soutěží účastnit pouze jednou denně, nicméně jezdci mohou závodit i vícekrát denně (pokud po každém závodě vystřídají koně).

Hříbátka a březí koně se účastnit nemohou.

K účasti na závodech se musí dostavit kúň i jezdec. Pokud je chcete přivolat, použijte píšťalku vedle jejich portrétu.

 

Závody kolem sudů

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Obratnost: 3

Vytrvalost: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepiího času! Začátečníci jsou vítáni. Žádný učený z nebe nespadl!

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Obratnost: 5

Vytrvalost: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepiího času! Konkurence začíná být drsnějSÍ! Hlavně pozor na ty sudy!

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Obratnost: 7

Vytrvalost: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepšího času! Dokažte, že si zasloužíte zápolit s těmi nejlepšími z nejlepších.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Obratnost: 9

Vytrvalost: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepšího času! Jedná se o tu nejvétší zkoušku obratnosti a vytrvalosti!

 

Vytrvalostní závody

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Vytrvalost: 3

Skákání: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, který demonstruje výdrž a disciplínu. Cílem je dosáhnout co nejrychlejšího času. Sice vás čeká dlouhá cesta, ale váš kůň na to má!

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Vytrvalost: 5

Skákání: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Zkuste stáhnout ještě pár sekund a zdolejte své konkurenty.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Vytrvalost: 7

Skákání: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Pokuste se dojet všechny své soky a vybojovat první cenu!

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Vytrvalost: 9

Skákání: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Postavte se proti těm nejlepším a dotáhněte to až do konce.

 

Parkurové skákání

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Skákání: 3

Temperament: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Laťka je sice nastavená dost nízko, ale dokáže ji váš kůň zdolat?

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Skákání: 5

Temperament: 3

Odměny

1. místo - 700Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koně přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Dosáhnéte nových výšek a zápolte proti vycházejícím hvězdám jezdeckého sportu.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Skákání: 7

Temperament: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Dosáhnéte nových výšek a přeskočte konkurenci jako profesionální parkurovi jezdci.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Skákání: 9

Temperament: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Předvedte své mistrovství a ukažte, že neexistuje žádná překážka dost velká na to. aby vám zabránila vybojovat první místo.

 

Westernové ježdění

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Temperament: 3

Obratnost: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Předveďte zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Zklidněte své nervy v této začátečnické soutěži a soustřeďte se na poklidnou jízdu.

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Temperament: 5

Obratnost: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Předvedše zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Povyšte své jezdectví na novou úroveň a dokažte, že už nepatříte mezi nováčky.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Temperament: 7

Obratnost: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Předvedše zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Jedná se o profesionální předvedení pouta mezi koněm a jeho jezdcem.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Temperament: 9

Obratnost: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Předveďte zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Obtížnost pro ty. kteří už ovládli lehkou rozvážnost westernových disciplín.

 

Šampionát

Šampionát

Vstupní poplatek: 2.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 10

Obratnost: 10

Vytrvalost: 10

Skákání: 10

Temperament: 10

Odměny

1. místo - 6.000Simoleony

2. místo - 5.000Simoleony

3. místo - 4.000Simoleony

Popis: Staňte tváří v tvář těm neobávanějším soutěžícím v největším testu jezdeckého umění!

 

 

 

Zvířata


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nová zvířata: Zakrslé kozy a Zakrslé ovce.

 

 

Zakrslá koza


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává do hry Zakrslé kozy, což je menší mazlíček. Jakmile jsou zakrslé kozy umístěny do světa, lze se o ně starat, socializovat se a pomáhat se zahradou. Zakrslé kozly lze podojit jednou denně na simoleony; pokud je však instalováné rozšíření The Sims 4: Život na venkově, lze přidat kozí mléko do inventáře.

Koza Obrázek

 

Adoptování zakrslé kozy

Simíci mohou adoptovat zakrslé kozy spolu se zakrslými ovcemi v nabídce adopce na počítači. Po zakoupení budou umístěny do inventáře Simíka a mohou být umístěny ve světě stejně tak pojmenovány.

Nakoupit ovce Obrázek

Zakrslé kozy můžete podojit jednou denně.

Název

Bílá zakrslá kozaBílá zakrslá koza

White Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Dalmatinská zakrslá kozaDalmatinská zakrslá koza

Dalmatian Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Hnědá zakrslá kozaHnědá zakrslá koza

Brown Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Jelenovicová zakrslá kozaJelenovicová zakrslá koza

Chamoisee Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Tečkovaná zakrslá kozaTečkovaná zakrslá koza

Spotted Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Zakrslá koza s bílým pruhemZakrslá koza s bílým pruhem

White Belt Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Černá zakrslá kozaČerná zakrslá koza

Black Mini Goat

Cena: 150Simoleon

Šedá zakrslá kozaŠedá zakrslá koza

Gray Mini Goat

Cena: 150Simoleon

 

Péče o kozy

Zakrslé kozy potřebují zajistit následující potřeby: hlad, hygiena a pozornost, jinak jejich nálada utrpí. Čím spokojenější jsou, tím více peněz vyděláte jejich dojením.

Péče o lamy Obrázek


K dispozici jsou následující interakce:

Pojmenovat

Přivolat

Podojit a prodat za simoleony

Podojit (Vyžaduje: Život na venkově)

Akce...

 • Obchodovat...
 • Zamknout kameru
 • Sledovat

Socializovat se...

 • Zeptat se na béééčkové vtipy
 • Vyprávět vtip
 • Hladit
 • Hrát si s
 • Obejmout
 • Objetím se zbavit napětí (Emoce)
 • Objetím se zbavit hněvu (Emoce)
 • Vyděsit zvíře (zlá interakce)
 • Chovat se zle (zlá interakce)
 • Požádat o hraní mrtvolky (Vyžaduje: silnější vztah)
 • Požádat o křičení (Vyžaduje: silnější vztah)

Péče...

 • Krmit z lahve
 • Umýt

Práce...

 • Požádat o pomoc se zahradničením (Vyžaduje: silnější vztah)

 

Podojit kozu

Když se do inventáře přidá mléko, dá koza na jedno dojení dvě lahve mléka a kvalitu určuje kozí štěstí. Nešťastné kozy dávají mléko špatné kvality, jemné kozy dávají normální kvalitu, šťastné kozy dávají normální nebo vynikající kvalitu a kozy velmi šťastné vždy dávají mléko vynikající kvality.

Dojení kravy

 

Název

MlékoMléko

Milk

Cena: 15Simoleon

 

 

Zakrslá ovce


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává do hry Zakrslé ovce, což je menší mazlíček. Zakrslé ovce jsou skvělým doplňkem libovolné farmy! Jakmile jsou zakrslé ovce umístěny do světa, lze se o ně starat, socializovat se a pomáhat se zahradou. Zakrslé ovece lze stříhat jednou denně na simoleony; pokud je však instalováné rozšíření The Sims 4: Život na venkově, lze zakrslé ovce stříhat a získat vlnu.

Ovce Obrázek

Získané simoleony závisí na šťastné ovci a typu stříhané ovce. Každá kategorie ovcí má základní výnos simoleonů; tento výnos je 50% ze své normální hodnoty, když je ovce nešťastná, 75% ze své normální hodnoty, když je nálada ovce v pořádku, a 150%, když je ovce velmi šťastná.

 

Adoptování ovcí

Simíci mohou adoptovat zakrslé ovce spolu se zakrslými kozami v nabídce adopce na počítači. Po zakoupení budou umístěny do inventáře Simíka a mohou být umístěny ve světě stejně tak pojmenovány.

Nakoupit ovce Obrázek

Zakrslé ovce můžete ostřihat jednou denně.

Název

Bílá zakrslá ovceBílá zakrslá ovce

White Mini Sheep

Cena: 150Simoleon

Krémová zakrslá ovceKrémová zakrslá ovce

Cream Mini Sheep

Cena: 150Simoleon

Dalmatinská zakrslá ovceBílá zakrslá ovce

Dalmatian Mini Sheep

Cena: 200Simoleon

Modrá zakrslá ovceModrá zakrslá ovce

Blue Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Hnědá zakrslá ovceHnědá zakrslá ovce

Brown Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Zelená zakrslá ovceZelená zakrslá ovce

Green Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Čokoládová zakrslá ovceČokoládová zakrslá ovce

Mocha Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Oranžová zakrslá ovceOranžová zakrslá ovce

Orange Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Růžová zakrslá ovceRůžová zakrslá ovce

Pink Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Červená zakrslá ovceČervená zakrslá ovce

Red Mini Sheep

Cena: 400Simoleon

Černá zakrslá ovceČerná zakrslá ovce

Black Mini Sheep

Cena: 2.000Simoleon

 

Péče o ovce

Zakrslé ovce potřebují zajistit následující potřeby: hlad, hygiena a pozornost, jinak jejich nálada trpí. Čím spokojenější jsou, tím více peněz vyděláte jejich stříháním.

Péče o ovce Obrázek


K dispozici jsou následující interakce:

Pojmenovat

Přivolat

Ostřihat vlnu a prodat za simoleony

Ostřihat a získat vlnu (Vyžaduje: Život na venkově)

Akce...

 • Obchodovat...
 • Zamknout kameru
 • Sledovat

Socializovat se...

 • Zeptat se na béééčkové vtipy
 • Vyprávět vtip
 • Počítat zakrslé ovce
 • Hladit
 • Hrát si s
 • Obejmout
 • Objetím se zbavit strachu (Emoce)
 • Objetím se zbavit smutku (Emoce)
 • Vyděsit zvíře (zlá interakce)
 • Chovat se zle (zlá interakce)
 • Požádat o kopýtko (Vyžaduje: silnější vztah)
 • Požádat o převalení (Vyžaduje: silnější vztah)

Péče...

 • Krmit z lahve
 • Umýt

Práce...

 • Požádat o pomoc se zahradničením (Vyžaduje: silnější vztah)

 

Stříhat ovce

Barva ovce také určuje typ vlny v rozšíření The Sims 4: Život na venkově, která se získá při stříhání ovcí. Ovce dává jednu vlnu a kvalitu ovčí vlny určuje její štěstí: Nešťastná ovčí vlna je vždy špatná, Jemná ovčí vlna je vždy normální, Šťastná ovčí vlna je náhodně buď Normální nebo Vynikající a Velmi šťastná ovčí vlna je vždy vynikající.

Stříhat ovce Obrázek

Dalmatské ovce, které jsou vícebarevné, mají velkou šanci získat bílou vlnu při stříhání a nízkou šanci získat černou vlnu.

 

Název

Bílá vlnaBéžová vlna

White Wool

Cena: 30Simoleon

Vyžaduje: Bílá zakrslá ovce, Dalmatinská zakrslá ovce

Béžová vlnaBéžová vlna

Beige Wool

Cena: 30Simoleon

Vyžaduje: Krémová zakrslá ovce

Modrá vlnaModrá vlna

Blue Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Modrá zakrslá ovce

Hnědá vlnaHnědá vlna

Brown Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Hnědá zakrslá ovce, Čokoládová zakrslá ovce

Zelená vlnaZelená vlna

Green Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Zelená zakrslá ovce

Oranžová vlnaOranžová vlna

Orange Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Oranžová zakrslá ovce

Růžová vlnaRůžová vlna

Pink Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Růžová zakrslá ovce

Červená vlnaČervená vlna

Red Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Červená zakrslá ovce

Černá vlnaČerná vlna

Black Wool

Cena: 200Simoleon

Vyžaduje: Černá zakrslá ovce

 

 

Události


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč nové společenské události.

Den farmářských zvířat je společenská událost v rozšíření The Sims 4: Koňský ranč.

Koně. zakrslé ovce a zakrslé kozy, to je tedy něco! Péče o tato zvířata a hraní si s nimi je sice pro některé Simíky jen obyčejný den na farmě, ale pro přátele a členy místní komunity to může být událost plná zábavy a něhy! Hezky všechny sezvěte a společně vzdejte hold všemu, čím farmářská zvířata světu prospívají.

Odměny za výzvu: Hosté jsou připravení a přímo natěšení věnovat farmě simoleony. Kolik? To záleží na tom. jak úspěšná celá událost bude.

Cena: 100Simoleony

Naplánovat událost

Pozvání Simíků

Hostitel (1), Hosté (2), Ošetřovatel zvířat

Den farmářských zvířat Obrázek

 

Sešlost na farmě je společenská událost v rozšíření The Sims 4: Koňský ranč.

Pozdravte se s rodinkou i kamarády při sešlosti na farmě! Usedněte na sud. poslouchejte farmářskou muziku, užívejte si kravský tanec, grilovaní, nektar všechny sousedské interakce, po kterých jen zatoužíte! Prostě prožijte nezapomenutelný den na farmě!

Odměny za výzvu: Hosté jsou připravení a přímo natěšení věnovat farmě simoleony. Kolik? To záleží na tom, jak úspěšná celá událost bude.

Cena: 100Simoleony

Naplánovat událost

Pozvání Simíků

Hostitel (1), Hosté (2), Ošetřovatel zvířat

Sešlost na farmě Obrázek

 

 

 

Nový svět: Chestnut Ridge


Chestnut Ridge je svět přidaný v Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč. Tento svět sídlí jezdeckou komunitu, která je známá svou odborností v oblasti tréninku koní a výroby nektarů. Všechny sousedství mají otevřené prostory a dlouhé cesty ideální pro jízdu na koni. V centru města je obchod s oblečením, potraviny a jezdecké centrum pro soutěže o koně.

Chestnut Ridge Obrázek

Tato komunita vznikla, když několik různých skupin dalo průchod své společné lásce ke koním a k přírodě. Netrvalo dlouho a místo se stalo středobodem všeho, co s koňmi souvisí: vzniklo tak město zaměřené na výchovu a trénink koní zasazené v krásné a do nekonečna se táhnoucí krajině. Postupem času se oblast proslavila i dalším typem činnosti. Úrodná půda umožnila nové podnikání v podobě výroby nektaru. Díky pilné práci všech zúčastněných celý region prosperoval a proměnil se v město Chestnut Ridge, jak ho dnes známe.

Chestnut Ridge Mapa

Chestnut Ridge má celkem 13 pozemků a je rozdělen do třech sousedství: Pádivá průrva, New Appaloosa a Jezdecké údolí.

 

 

Pozemková výzva


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přináší novou pozemkovou výzvu.

Název

Divoká prérijní trávaDivoká prérijní tráva

Den po dni se prérijní tráva rozrůstá a šíří. Že by semínka této senonosné rostliny roznášel vítr? Nebo snad trpaslíci? Nebo obojí? To nikdo netuší!

 

 

Sousedství


Chestnut Ridge se skládá ze 3 sousedství s předem postavených obytných, veřejných prostor a komunitních pozemků. Tato část průvodce vám poskytuje informace o všech pozemkách v každém sousedství.

K dispozici celkem 13 pozemků; 4 obydlené pozemky, 5 neobydlených pozemků, 1 k pronájmu, 3 komunitní pozemky.

 

 

Pádivá průrva


Průrva je jedním z nejzajímavějších míst pro jízdu na koni. Je celá protkaná nádhernými stezkami a překrásnými výhledy. Prozkoumejte všechny krásy Průrvy a vzdejte poctu všem vznešeným koním, kteří spočívají na Odpočinku oře, prozkoumejte nebezpečné Koněděsné jeskyně nebo si vychutnejte čas strávený pod hvězdami v tábořišti V sedle.

Pádivá průrva začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

Křížem krážem přes kaňon

 • Obytný pozemek, vlastní Goosemanovi (Cena: 26,997Simoleon | Velikost: 20x20)

Z této krásné vyhlídky můžete po osedlání vyrazit přímo na projížďku. Můžete se dívat na druhou stranu kaňonu, obdivovat přírodní kamenný most a prozkoumat všechny krásy okolní přírody.

Goosemanovi
Tento legendární šampion, který byl mentorem Sienny a Umbeřiny matky, odešel na odpočinek a usadil se v Pádivé průrvě i se svým věrným ořem Vévodou. Jejich cílem bylo žít jednoduchým životem obyčejných radostí. Don a Vévoda si užívali všechno, co si svou tvrdou prací vydobyli, a k tomu si vychutnávali nekonečně krásy Průrvy.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Don Goosmeman, Vévoda Gooseman (Kůň)

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek, Soukromé bydlení

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Křížem krážem přes kaňon

 

U Palomina

 • Obytný pozemek, neobydlený (Cena: 19,492Simoleon | Velikost: 50x50)

Tato stavba poslouží jako útočiště pro všechny, kteří si chtějí odpočinout po dlouhém dni stráveném v sedle! Leží v samotném středu všech výhledů, které Pádivá průrva nabízí. Zároveň poskytuje dostatek prostoru k péči o hospodářská zvířata a jejich výcviku. Ať už se chystáte rybařit, vydat na průzkum nebo plavat, tento útulný a teplý srub na vás bude čekat, až si budete potřebovat odpočinout.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

U Palomina

 

Nebeská výspa

 • Obytný pozemek, k pronájmu (Cena: 390Simoleon za den | Velikost: 20x15)

Chcete si vychutnávat všechny zrakové a zvukové vjemy celé Průrvy, aniž byste se tísnili v maličkatém srubíku? Pak je pro vás Nebeská výspa tím pravým ořechovým. Tato luxusně-rustikální nemovitost určená k pronájmu je mezi milovníky koní, kteří cestují do Chestnut Ridge, opravdu vyhledávanou komoditou. Celý den můžete strávit jízdou na svém koňském společníkovi a pak si tam v klidu odpočinete u hřejivého ohně a v pohodlné posteli.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Nebeská výspa

 

 

New Appaloosa


Historické město New Appaloosa je střediskem pro všechny jezdce na koních, farmáře a výrobce nektaru. Ať už soutěžíte v jezdeckém centru Seno, sláma!, bavíte se po večerech na tancovačkách nebo si vychutnáváte nektar s dobrými kamarády, na své si tu přijde opravdu každý.

New Appaloosa začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

Šampionský háj

 • Obytný pozemek, vlastní Sienna a Flapjack (Cena: 69,165Simoleon | Velikost: 30x20)

Toto útulné obydlí se skvěle hodí pro menší rodiny, které pro sebe chtějí mít dostatek prostoru. Díky zahrádce za domem, která už je nachystaná na domeček na stromě, vás čeká spousta venkovní zábavy! Gilbertovy zahrady jsou hned naproti, takže se můžete těšit na velké grilovačky, stolování v altánku a koupání v jezeře. Pokud vaše rodina touží po klidu, pak ho právě našla.

Sienna a Flapjack
Sienna už mnohokrát zvítězila v šampionátu. Dokázala to spolu se svým koněm jménem Pudřenka ze Salt Lake (zkracuje se na „Pudřenka“). Ráda se kdykoliv podělí o svou nemalou moudrost a bude trénovat vaše koně, aby se z nich stali schopní závodníci. Když její rodiče odešli na věčnost a rodinnou farmu převzal její bratr, začala se trénování a soutěžení věnovat na plný úvazek. Dnes provozuje jezdecké centrum Seno, sláma! Povzbuzuje tam začínající jezdce a vždy ráda poradí.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Sienna Grove, Flapjack (Kůň)

Vlastnosti pozemku: Útulno

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Šampionský háj

 

Útulný domek na rohu

 • Obytný pozemek, neobydlený (Cena: 17,283Simoleon | Velikost: 30x20)

Tato příhodná útulná chaloupka na samém kraji hlavní promenády se skvěle hodí pro chov zakrslých koz a zakrslých ovcí! Šlo o jedno z prvních obydlí postavených ve městě New Appaloosa. Od těch dob už sice bylo rekonstruováno, ale stále si zachovává svou rustikální a domáckou atmosféru. Nechybí ani malá ohrádka a krmné zařízení pro vaše čtyřnohé kamarády.

Vlastnosti pozemku: Žádné vlastnosti

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Útulný domek na rohu

 

Vévodovo sídlo

 • Komunitní pozemek, Park (Cena: 74,019Simoleon | Velikost: 40x30)

Vévodovo sídlo bylo pojmenováno po Vévodovi, což byl oř šampiona Dona Goosemana. Nabízí všechno, po čem mohou jezdci a koně toužit, když se připravují na svou další velkou soutěž. Najdete zde také společenské prostory, kde si můžete pohovořit s ostatními milovníky koní. Vyhrajte šampionát, aby na vás mohli být Don i Vévoda hrdí.

Vévodovo sídlo

 

U Dubového sudu

 • Komunitní pozemek, Bar (Cena: 86,755Simoleon | Velikost: 30x20)

Chcete-li strávit čas v přítomnosti ostatních milovníků nektaru, U Dubového sudu můžete prověřit všechny své chuťové pohárky lahodnou komplexností místních nektarů. Klasická rustikální elegance zde nabízí odpočinek od práce doslova nabitý chutěmi.

Vlastnosti pozemku: Uvolněná atmosféra

U Dubového sudu

 

Rezavá podkova

 • Komunitní pozemek, Noční klub (Cena: 33,559Simoleon | Velikost: 30x20)

Hijé! Zajeďte k Rezavé podkově a pobavte se ve starém dobrém stylu! Nemusíte si tu na nic hrát, to nechte těm nektaristům. Tančírna Rezavá podkova je určena pro všechny. Čeká tu na vás příjemná společnost, dobré jídlo a parádní farmářský dupák. Zaskočte si na chvilku odpočinout po perném dni plném dřiny na farmě!

Vlastnosti pozemku: Uvolněná atmosféra

Rezavá podkova

 

 

Jezdecké údolí


Spolehlivá kamenná kobyla místními zvaná "Sušenka" bedlivě bdí nad celým Jezdeckým údolím, které už je po generace domovem farmářů a výrobců nektaru. Nabízí dostatek prostoru pro hospodářská zvířata, ideální podmínky pro výrobu nektaru, a navíc vlídné sousedy. Jezdecké údolí je komunitou, která do svých řad ráda přivítá Simíky ze všech společenských vrstev.

Jezdecké údolí začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

Mýtina sladkého nektaru

 • Obytný pozemek, vlastní Nektarová dvojice (Cena: 89,754Simoleon | Velikost: 30x20)

Na úbočí údolí je usazený tento pitoreskní kousek země, který nabízí soukromí a nádherné výhledy. Zároveň je však také nedaleko místní komunity. Jedná se o skvělé místo pro všechny Simíky, kteří se chtějí pustit do výroby nektaru.

Nektarová dvojice
Tato dvojice pracuje na tom, aby prorazila v oboru výroby nektaru. Marissa využívá svou přátelskost a ambice a navazuje nové kontakty. Dani je znalec dobrých věcí, který žije hlavně pro všechny ty lahodné nuance výroby nektaru. Jejich vztah je sice občas poněkud napjatý, ale někde hluboko v duši je jim jasné, že si vždycky budou navzájem krýt záda.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Marissa Tracey, Dani Davila

Vlastnosti pozemku: Útulno, Přírodní světlo

Mýtina sladkého nektaru

 

Sušenčina bašta

 • Obytný pozemek, vlastní Rodina Groveových (Cena: 85,604Simoleon | Velikost: 40x30)

Nad celým sousedstvím bedlivě bdí Spolehlivá kamenná kobyla zvaná „Sušenka“. V nadživotní velikosti a ničím nerušená pilně stráží celé údolí.

Rodina Groveových
Umber a Juniper se mají rádi už od dětství. Umber tehdy Juniper okouzloval ódami na jejich jezdecké umění, když se učil jezdit u její matky. Když Umberovi rodiče umřeli, převzal rodinnou farmu, aby vzdal čest svému domorodému původu. Jeho sestra Sienna ve městě začala trénovat koně. Synek se jmenuje Wren. Má moc rád zvířata a trénuje Starbrite, což je hříbátko Luny, kterou Umber v dětství adoptoval... To vše se děje za doprovodu klidných a laskavých melodií, které Umber na verandě vyluzuje.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Umber Grove, Juniper Grove, Wren Grove, Luna (Kůň), Starbrite (Kůň)

Vlastnosti pozemku: Rychlý internet, Skvělá akustika

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Sušenčina bašta

 

Chvatná chaloupka

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 22,807Simoleon | Velikost: 30x30)

Tento dům připravený k nastěhování je vhodný pro celou rodinu, která se chce ponořit do světa koní a dalších hospodářských zvířat. Kolem je velmi přátelská místní komunita, což vám usnadní vaše jezdecké začátky.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek, Útulno

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Chvatná chaloupka

 

Ovíněná terasa

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 89,452Simoleon | Velikost: 30x20)

Tato příhodná útulná chaloupka na samém kraji hlavní promenády se skvěle hodí pro chov zakrslých koz a zakrslých ovcí! Šlo o jedno z prvních obydlí postavených ve městě New Appaloosa. Od těch dob už sice bylo rekonstruováno, ale stále si zachovává svou rustikální a domáckou atmosféru. Nechybí ani malá ohrádka a krmné zařízení pro vaše čtyřnohé kamarády.

Vlastnosti pozemku: Útulno, Přírodní světlo

Ovíněná terasa

 

Pole rudých květů

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 9,987Simoleon | Velikost: 64x64)

Tento pozemek je obklopený krásnou komunitou Jezdeckého údolí. Jedná se o skvělou nemovitost pro každého, kdo se chystá založit vlastní farmu. Pro koně, zakrslé kozy i zakrslé ovce se jedná o naprosto ideální prostředí, které dá vzniknout mnohým nezapomenutelným vzpomínkám se zvířátky z farmy.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek

Pozemková výzva: Divoká prérijní tráva

Pole rudých květů

 

 

 

Interaktivní objekty


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

Informační tabule


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Farmářská informační tabule", která je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Sport, Venkovní aktivity

Farmářská informační tabule slouží pro Simíky, kteří potřebují získat různé informace v sousedství. Farmářská informační tabule se nachází v každém sousedství na Chestnut Ridge.

Informační tabule (obrázek)

 

Farmářská komunitní tabule

Farmářská komunitní tabule (ikona)Tato komunitní tabule poskytuje cenné informace o místních obyvatelích a o všem, co souvisí s farmařením. Můžete si tu zakoupit zvířata, zjistit, jak o né správné pečovat, a také přihlásit koně k výcviku. Také si můžete najmout pomocníka, naplánovat událost na ranči a pomáhat s komunálními úkoly po městě!

Cena: 100Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Informace o hospodářském zvířeti...
 • Zavolat burzu farmářských zvířat...
 • Dozvědět se něco o obyvatelích
 • Komunitní práce...
 • Najmout pomocníka
 • Naplánovat událost na ranči
 • Trénink koní...
 • Účast v soutěži

 

 

Keřík


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Keřík Úleva v přírodě", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Venkovní aktivity

Keřík (obrázek)

 

Keřík Úleva v přírodě

Keřík Úleva v přírodě (ikona)Kdo má čas jet až domů zrovna ve chvíli, kdy se ozve volání přírody? Není třeba se za nic stydět! Když se prostě potřeby ozvou, nedá se nic dělat!

Cena: 55Simoleony

Měchýř: 10
Energie: 3
Nepohodlí
Zátěž na životní prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Pohnojit – Simíci mohou použít keř místo toalety.
 • Milovat se/Pokusit se o dítě – Dospělí Simíci, kteří jsou ve vážném vztahu, se mohou v keři Milovat nebo Pokusit se o dítě.
 • Zdřímnout si – Pomocí této interakce si mohou Simíci jít zdřímnout.
 • Předpařební zdřímnutí (Rozšíření: Společná zábava) - Simíci, kteří mají vlastnost "Taneční borec", mohou využít interakci "Předpařební zdřímnutí" pro uspokojivější zdřímnutí.
 • Poslat mazlíčka na průzkum (Rozšíření: Psi a kočky) – Psi a kočky mohou prozkoumat keř, aby získali peří do sbírky.

 

 

Stočený spací pytel


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nové objekty "Stočený spací pytel Pod hvězdami" a "Stočený spací pytel Malý farmář", které jsou k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti

Stočený spací pytel (obrázek)

 

Stočený spací pytel Pod hvězdami

Stočený spací pytel Pod hvězdami (ikona)Chcete se pár nocí prospat pod hvězdami? Prožít noc stejné jako ji prožívají vaše farmářská zvířata? Tento spací pytel vám poslouží alespoň k tomu, abyste nespali přímo na zemi. K přírodě nemůžete být už o moc blíž.

Cena: 140Simoleony

Energie: 1
Funguje na pozemku bez rozvodů

Stočený spací pytel Malý farmář

Stočený spací pytel Malý farmář (ikona)V tomto spacáku váš malý farmář při počítaní zakrslých ovcí pod krásnou noční oblohou snadno odpluje do říše snů.

Cena: 160Simoleony

Energie: 3
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje batolata


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Spát
 • Zdřímnout si
 • Sednout
 • Polštářová bitva s...
 • Vyprávět příběh...

 

 

Houpací židle


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nové objekty "Houpací židle s dělenými zády Noclehárna" a "Houpací hvězda", které jsou k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Pohodlí - Křesla

Houpací židle (obrázek)

 

Houpací židle s dělenými zády Noclehárna

Houpací židle s dělenými zády Noclehárna (ikona)Jen přijcfte blíž a vyslechněte si příběh o nejvelkolepější řemeslné práci široko daleko. Na tomto solidním sedátku se budete moci houpat klidně celou noc. Sice možná čas od času zavrže, ale tahle kráska nás nakonec všechny přežije.

Cena: 120Simoleony

Pohodlí: 3

Houpací hvězda

Houpací hvězda (ikona)Houpací židle přímo hvězdné kvality, která se skvěle hodí pro použití na farmě. Houpací hvězda byla pečlivě testována, abyste na ní zvládli až 120 houpu za minutu. Jen si to zkuste.

Cena: 120Simoleony

Pohodlí: 3


K dispozici jsou následující interakce:

 • Houpat
 • Sednout si

 

 

Taneční parket


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nové objekty "Báječná paráda s nádherou - drobounký", "Báječná paráda s nádherou - střední" a "Báječná paráda s nádherou - mega", které jsou k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Kreativita

Taneční parket (obrázek)

 

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - drobounký

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - drobounký (ikona)Taneční parket Báječná paráda s nádherou je k tančení jako stvořený a poslouží vám mnohem lépe než náhodná prkna. I kdybyste měli tu úplně nejmenší stodůlku na světě, někam do rožku se vám vejde.

Cena: 250Simoleony

Zábava: 5
+ Dovednost Tanec

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - střední

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - střední (ikona)Taneční parket Báječná paráda s nádherou je k tančení jako stvořený a poslouží vám mnohem lépe než náhodná prkna.
Smekněte klobouček a najděte si kamaráda, vedle kterého si zatančíte, protože tenhle kousek má přesně tu správnou velikost pro sešlosti na farmě!

Cena: 350Simoleony

Zábava: 5
+ Dovednost Tanec

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - mega

Taneční parket Báječná paráda s nádherou - mega (ikona)Taneční parket Báječná paráda s nádherou je k tančení jako stvořený a poslouží vám mnohem lépe než náhodná prkna. Nazujte si své nejlepší boty a svolejte všechny, co znáte, protože tenhle kousek nabízí dostatek prostoru pro všechny sousedy!

Cena: 545Simoleony

Zábava: 6
+ Dovednost Tanec


K dispozici jsou následující interakce:

 • Jít sem
 • Běžet sem
 • Jít sem a povídat si
 • Tancovat
 • Taneční souboj...
 • Tancovat společně ploužák s...
 • Předvést taneční triky...
 • Skupinový svatební tanec
  Společná zábava
 • Vysávat tady
  Velký úklid

 

 

Pianino


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Pianino Kaštanový salon", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Kreativita

Pianino (obrázek)

 

Pianino Kaštanový salon

Pianino Kaštanový salon (ikona)Zaručujeme vám. že tento klavír za své existence odehrál už slušnou dávku příjemných melodií. Navíc je připravený věrně sloužit ještě spoustu dalších roků. Někteří Simíci dokonce tvrdí, že dřív býval přímo v místním salonu ještě v době, než se z něj stal nektarový bar.

Cena: 1300Simoleony

Zábava: 3
Prostředí: 5
+ Dovednost Hraní na klavír
+ Dovednost Zpěv


K dispozici jsou následující interakce:

 • Cvičit na klavír
 • Sednout si
 • Najmout personál

 

 

Výrobník nektaru


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Výrobník nektaru Ovocná jízda", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Sport, Venkovní aktivity

Výrobník nektaru (obrázek)

 

Výrobník nektaru Ovocná jízda

Výrobník nektaru Ovocná jízda (ikona)Vítáme vás u jediného pracoviště, kde najdete úplné všechno, co budete k přípravě nektaru potřebovat! S tímto drsným kouskem mohou Simíci začít pracovat na jednoduchých nektarech a poté se propracovat až ke špičkovým receptům. Nechte svůj nektar hezky zašpuntovaný a nechte ho vyzrát až k dokonalosti. (Zvažte nákup stojanu na nektar, který proces zrání urychluje!)

Cena: 350Simoleony

+ Dovednost Výroba nektaru


K dispozici jsou následující interakce:

 • Koupit základní přísady...
 • Vyrobit nektar...

 

 

Stojan na nektar


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Farmářský stohovatelný stojan na nektar", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Kreativita, Sport, Ostatní

Stojan na nektar (obrázek)

 

Farmářský stohovatelný stojan na nektar

Farmářský stohovatelný stojan na nektar (ikona)Takhle svůj lahodný nektar rádi ukládají všichni jeho milovníci! Tento stojan má prostor na 13 lahví, a navíc je můžete stavět na sebe. a také vedle sebe beze zbytku a tak klidné vyplnit celé stěny všech vysněných nektarových sklípků... klidně ale může stát úplně sám o sobě jako rozkošná skříňka.

Cena: 300Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Otevřít
 • Pojmenovat
 • Vzít láhev skvěle vyzrálého nektaru
 • Vzít lahev nektaru
 • Sebrat všechny láhve s nektarem
 • Uložit všechny láhve s nektarem, které nejsou skvěle vyzrálé
 • Sebrat všechny láhve s nektarem, které jsou skvěle vyzrálé
 • Uložit všechny láhve s nektarem

 

 

Ohniště


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Rustikální ohniště", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Venkovní aktivity, Ostatní

Ohniště (obrázek)

 

Rustikální ohniště

Rustikální ohniště (ikona)Nektaristé říkají tomuto produktu „rustikální ohniště“, protože obyčejný táborák jim zněl moc... obyčejně. Každopádně poskytuje světlo, teplo, a také vůni spalovaného dřeva, což je všechno, co byste očekávali, a to bez ohledu na název.

Cena: 350Simoleony

Zábava: 5
Funguje na pozemku bez rozvodů
+ Dovednost Vaření


K dispozici jsou následující interakce:

 • Rozdělat ohěň
 • Vložit do inventáře
 • Zapálit
 • Uhasit
 • Opékat...
 • Hrát si
 • Přiložit poleno
 • Přitulit se
 • Hrát na kytaru
 • Zpívat písničky
 • Pozvat ke společnému trávení času
 • Spálit peníze (1000Simoleony)

 

 

Koňská podestýlka


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Koňská podestýlka Koniny", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Mazlíčci - Péče o mazlíčky, Mazlíčkovský nabýtek

Koňská podestýlka (obrázek)

 

Koňská podestýlka Koniny

Koňská podestýlka Koniny (ikona)Pohodlné místečko, kde mohou koně odpočívat a doplnit energii. V režimu Života můžete koním podestýlku přiřadit, aby věděli, kde mají spát.

Cena: 50Simoleony

Energie: 1


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Vyčistit podestýlku
 • Najít příslušného koně
 • Zavolat burzu farmářských zvířat...
 • Přidělit podestýlku...
 • Říct koni, aby přišel blíž...

 

 

Krmné zařízení


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Krmné zařízení Seno, sláma!", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Mazlíčci - Péče o mazlíčky

Krmné zařízení (obrázek)

 

Krmné zařízení Seno, sláma!

Krmné zařízení Seno, sláma! (ikona)Krmné zařízení samo o sobé zažene hlad všech vašich farmářských zvířat. Koně. zakrslé kozy a zakrslé ovce se tu mohou nakrmit samy, a také je sem můžete poslat.

Cena: 50Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Zavolat burzu farmářských zvířat...
 • Říct koni, ať se nakrmí...
 • Doplnit krmivo (prérijní trávu)
 • Doplnit krmivo (30Simoleony)

 

 

Žlab na vodu


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Farmářský žlab na vodu", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Mazlíčci - Péče o mazlíčky

Žlab na vodu (obrázek)

 

Farmářský žlab na vodu

Farmářský žlab na vodu (ikona)Klasické koryto na vodu určené pro žíznivé koně a hříbata na farmě! Všichni dobří farmáři vědí. že trochu studené vody je tím nejlepším, co můžete pro unaveného koně po tréninku udělat. Vaše hospodářská zvířata se také mohou zabavit skákáním do vzniklých kaluží.

Cena: 50Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Přivolat koně, ať se napije...

 

 

Koňské sudy


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nové objekty "Sudy Certifikováno pro šampióny" a "Poděděné koňské sudy", které jsou k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Sport, Ostatní
Mazlíčci - Mazlíčkovské hračky, Mazlíčkovský nabýtek

Koňské sudy (obrázek)

 

Sudy Certifikováno pro šampióny

Sudy Certifikováno pro šampióny (ikona)Tyto odolné plastové sudy byly certifikovány pro šampióny i všechny oficiální soutěže.

Cena: 75Simoleony

+ Dovednost Jízda na koni
+ Dovednost koně Obratnost

Poděděné koňské sudy

Poděděné koňské sudy (ikona)Koně si užijí celé sudy zábavy a zároveň se zlepší v dovednosti obratnost, a to způsobem, který už venkovštější prosté být nemůže!

Cena: 100Simoleony

+ Dovednost Jízda na koni
+ Dovednost koně Obratnost


K dispozici jsou následující interakce:

 • Nakázat koni...
 • Intenzivně trénovat
 • Procvičovat závody kolem sudů
 • Závodit kolem sudů

 

 

Překážková dráha


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nové objekty "Poděděné překážky pro koňské skoky" a "Překážky Certifikováno pro šampióny", které jsou k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Koníčky a dovednosti - Sport, Ostatní
Mazlíčci - Mazlíčkovské hračky, Mazlíčkovský nabýtek

Překážková dráha (obrázek)

 

Poděděné překážky pro koňské skoky

Poděděné překážky pro koňské skoky (ikona)Pro bydlení na farmé nepotřebujete nic nóbl! Tato skákací překážka je stejné dobrá jako všechny ty hogo fogo prvky. Svou práci odvede a z vašeho koně vcukuletu udělá přeborníka na skoky!

Cena: 90Simoleony

+ Dovednost Jízda na koni
+ Dovednost koně Skákání

Překážky Certifikováno pro šampióny

Překážky Certifikováno pro šampióny (ikona)Připadá vám tahle překážka moc vysoká? Nechte ji koni. ten má větší hlavu! S dostatkem tréninku ji překoná vcukuletu!

Cena: 100Simoleony

+ Dovednost Jízda na koni
+ Dovednost koně Skákání


K dispozici jsou následující interakce:

 • Nakázat koni...
 • Intenzivně trénovat
 • Procvičovat základní skákání
 • Procvičovat pokročilé skákání
 • Přidat zábrany pro pokročilé skákání

 

 

Velký míč


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Velký míč Seno, sláma!", který je k dispozici v režimu nákupu/stavby.

Mazlíčci - Mazlíčkovské hračky, Mazlíčkovský nabýtek
Koníčky a dovednosti - Ostatní

Velký míč (obrázek)

 

Velký míč Seno, sláma!

Velký míč Seno, sláma! (ikona)Je to prosté veliký míč! Vaše koné budou mít radost z hračky jejich formátu.

Cena: 30Simoleony

Zábava: 2


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Požádat koně, ať si hraje...

 

 

Prérijní tráva


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává nový objekt "Prérijní tráva", která je k dispozici v režimu nákupu/stavby/stavby.

Koníčky a dovednosti - Venkovní aktivity
Mazlíčci - Péče o mazlíčky

Prérijní tráva (obrázek)

 

Prérijní tráva

Prérijní tráva (ikona)Na rozdíl od jiných rostlin prérijní tráva prosperuje i bez péče Simíkú. Prérijní tráva poslouží jako skvélý zdroj potravy (seno!) pro zvířata na farmě, pokud vás farmaření moc nebaví. Prérijní tráva vás kvůli tomu soudit nebude.

Cena: 5Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Otevřít poznámky
 • Vytrhnout rostlinu
 • Kosit prérijní trávu
 • Kosit všechnu prérijní trávu
 • Poslat koně na prérijní trávu

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč obsahuje celkem 214 nových předmětů v režimu nákupu a Stavby.

214x Režim nákupu / Režim stavby
(11x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Objekt 1Objekt 2Objekt 3Objekt 4Objekt 5Objekt 6Objekt 7Objekt 8Objekt 9Objekt 10Objekt 11Objekt 12Objekt 13Objekt 14Objekt 15Objekt 16Objekt 17Objekt 18Objekt 19Objekt 20Objekt 21Objekt 22Objekt 23Objekt 24Objekt 25Objekt 26Objekt 27Objekt 28Objekt 29Objekt 30Objekt 31Objekt 32Objekt 33Objekt 34Objekt 35Objekt 36Objekt 37Objekt 38Objekt 39Objekt 40Objekt 41Objekt 42Objekt 43Objekt 44Objekt 45Objekt 46Objekt 47Objekt 48Objekt 49Objekt 50Objekt 51Objekt 52Objekt 53Objekt 54Objekt 55Objekt 56Objekt 57Objekt 58Objekt 59Objekt 60Objekt 61Objekt 62Objekt 63Objekt 64Objekt 65Objekt 66Objekt 67Objekt 68Objekt 69Objekt 70

 

 

11x Připravené místnosti


Kuchyně 2x

Připravené místnosti - Kuchyně 1

Připravené místnosti - Kuchyně 2

 

Ložnice 1x

Připravené místnosti

 

Pracovna 1x

Připravené místnosti

 

Venek 1x

Venek 1

 

Ostatní 6x

Připravené místnosti

Připravené místnosti

Připravené místnosti

Připravené místnosti

Připravené místnosti

Připravené místnosti

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm