Kluby (Společná zábava) | The Sims 4 CZ

Kluby (Společná zábava)


DeadKarlos | 14. prosince 2015 | Návštěvnost 3745

 

Kluby IkonaRozšíření: Společná zábava IkonaKluby jsou nové vlastnosti v rozšíření The Sims 4: Společná zábava, která funguje podobně jako výlety v The Sims 2: Noční život a The Sims 3: Po setmění a sociálních skupin v The Sims 3: Studentský život. Simíci mohou vytvářet klub, ve kterém může být až 8 Simíků.

Tato funkce umožňuje hráčům vytvářet a hrát si se skuinama Simíků a dělat různé činnosti v závilosti na přání vůdce skupiny. Simíci se mohou připojit až na tři různé společnenské kluby najednou, ale může hrát pouze s jedním klubem.

Život je lepší s kamarády! V klubech najdete podobné smýšlející Simíky, se kterými si můžete užít život naplno. Poradíme vám, jak se stát členem klubu.

 

 

Jak se stát členem klubu


 • Chcete-li se přidat ke klubu, otevřete pomocí svítícího tlačítka v pravém dolním rohu klubový panel. Tady stačí kliknout na tlačítko Přidat se ke klubu.
 • Požadavky na vstup do klubu určují, kdo může do klubu vstoupit. Simíci. kteří tyto požadavky nesplňuji, se nemohou stát členy. Požadavky na vstup najdete v podrobnostech klubu.
 • Členové klubu mohou kdykoliv zahájit klubové setkáni. Stačí otevřít klubový panel v pravém dolním rohu a kliknout na tlačítko Zahájit setkáni. Nebude trvat dlouho a první členové dorazí.
 • Simíci během klubových setkání provádí aktivity, čímž získával klubové body. za které si mohou pořídit klubové výhody. Zelená ikona klubu označuj Simíky. kteří provádé|i klubové aktivity Simíci by neměli dělat nic. co )e zakázané, jinak jim někdo vyhubuje, nebo je dokonce vyloučí z klubu, červená ikona klubu označuje Simťky. kteří dělají něco zakázaného.
 • Ke klubovým výhodám se dostanete pomocí klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky. Stačí kliknout na tlačítko klubových výhod. Prohlédněte si všechny výhody, které můžete svému klubu pořídit. Výhody se projeví během klubových setkání.

 

 

Založení klubu


 • Můžete si vytvořit vlastní klub a bavit se přesné tak. jak se vám zlíbí. Otevřete v pravém dolním rohu obrazovky klubový panel a kliknéte na tlačítko Správce klubů. Ve spodní části můžete založit klub pomocí tlačítka Vytvořit klub.
 • Když si zakládáte vlastni klub. můžete si vybrat místo, kde se jeho členové rádi schází Také můžete rozhodnout o tom, které činnosti budou členové při klubových setkáni délat a kterým se raději vyhnou. Krom toho můžete také členům svého klubu vytvořit jedinečné úbory.
 • Chcete-li vytvořit jedinečný úbor. můžete si v pravém dolním rohu otevřít klubový panel a kliknout na tlačítko Upravit klubové úbory. Na tomto místé si můžete vybrat barvu nebo celkový styl. Dokonce máte. pomocí volby Vlastní, možnost sestavit si kompletní úbor. který budou Simíci nosit na klubových setkáních.
 • Jakmile si vytvoříte klub nebo se stanete |eho vedoucím, můžete si vybrat pozemek, kde členové rádi tráví čas Může to být obecný typ podniku nebo konkrétní pozemek Dokonce můžete využít i speciální klubové dveře, které zabrání vstupu všech nečlenů klubu do dané oblasti.

 

 

Správce klubů


Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit klub nový nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Můžete se stát členem až tří klubů.

Požádat o pozvánku

Pokud se váš Simik chce stát členem klubu pouze pro zvané, musí mít za kamaráda člena tohoto klubu. V takovém případě může požádat o pozvánku. Klub ho pozve na své další setkání, kde dostane příležitost ukázat, že se do něj hodí.

Vytvořit klub

Na tomto místé můžete vytvořit vlastni klub. Sezvěte skupinu podobně smýšlejících Simikú a založte oficiální klub.

 

 

Podrobnosti o klubu


Nabídka Podrobnosti o klubu umožní vedoucím spravovat kluby. Členové zde najdou informace o klubu, například klubové výhody a klubové aktivity.

Identita klubu

Tady uvidíte název klubu, jeho logo, popis a oblíbené místo.

Požadavky na vstup do klubu

Vedoucí klubu může stanovit požadavky na vstup do klubu, které musí zájemci o členství splnit.

Členové klubu

Simici v klubu začínají jako řadoví členové.

Když klub vytvoříte, automaticky se stanete vedoucím.

Vedoucí klubu i členové mohou přizvat nové členy kliknutím na dostupné pozice. Pouze vedoucí klubu může členy vyloučit.

Klubové aktivity

O klubových aktivitách rozhoduje vedoucí klubu. Členové klubu musí tyto klubové aktivity provádět během klubových setkání. Více informací zjistíte podržením kurzoru myši nad aktivitami.

 

 

Klubový panel


Klubový panel vám poskytne všechny informace o vybraném klubu. Dozvíte se z něj. kdo je členem klubu, jakým aktivitám se klub věnuje, a také pomocí něj můžete zahájit setkání.

Výběr klubů

Kliknutím přepnete svůj aktivní klub. Také zde můžete vstoupit do klubu, opustit ho nebo vytvořit klub nový. Každý Simík může být členem až tří klubů.

Klubové aktivity

Členové klubu během klubových setkání provádějí klubové aktivity a snaží se vyhnout všemu na seznamu zakázaných aktivit.

Klubové výhody

Simíci získají klubové body prováděním klubových aktivit během klubových setkání. Klubové body můžete využít pro nákup klubových výhod.

 

 

Správce klubů


Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit nový klub nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Každý jednotlivý Simík je schopen se stát členem až tří klubů a každý klub má výchozí kapacitu šesti Simíků. Kapacita klubu se může zvýšit s Klubovými výhodami! Pokud váš Simík splňuje stanovené požadavky pro klub, bude se moci okamžitě "Stát se členem" nebo "Požádat o pozvánku" přes Správce klubu.

Správce klubu

 

Kliknutím na tlačítko "i Zobrazit podrobnosti", se dozvíte více informací a přenese na Podrobnosti Klubu. Klub je aktivní, když je ikona Simíka označená zeleným Plumbobem. Simíci mohou Opustit klub ve Správci klubů, a dokonce vytvořit svůj vlastní klub.

 

 

Klubový panel


Simicí se mohou připojit, vytvořit a upravovat kluby v Klubovém panelu, který je umístěn v pravém dolním rohu uživatelského rozhraní v "Režimu života". Pokud ještě Simík není členem v žádném klubu, tak je jedinou možností "Přidat se ke klubu".

Klubový panel

 

1 Vybrat klub

Upravovit nebo rozpouštit klub.

2 Podrobnosti o klubu

3 Správce klubů

Otevře seznam dostupných klubů nebo vytvořit vlastní klub.

4 Počet Simíků

Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.

5 Klubové aktivity

Pokud Simíci béhem klubového setkání udélají néco ze seznamu klubových aktivit, získají klubové body. Také při tom zezelená ukazatel klubu a dá jim tak jasné najevo, že délají vše jak mají.

6 Zakázané aktivity

Pokud Simíci během klubového setkání udělají něco ze seznamu zakázaných aktivit, někdo jim vyhubuje. Také při tom zčervená ukazatel klubu a dá jim tak jasně najevo, že dělají něco nevhodného.

7 Zahájit/ukončit setkání

Přepnutím tohoto tlačítka Zahájíš setkání s klubem pro získání klubových bodů.

8 Upravit klubové úbory

Zvolte jakýkoli druh stylů, oblečení, nebo barvy Členů klubu, co by měli nosit na Setkání klubu.

9 Koupit klubové výhody

Nakoupit za Klubové body získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.

 

 

Připojit se do klubu


Ve Správci klubů se můžete připojit k členům, poté co Simík splňuje potřebné požadavky. V případě že má klub napsaný "Stát se členem", váš Simík se bude moci okamžitě připojit do klubu a budete dotázáni na Klubové setkání. Nicméně, když má klub napsaný "Požádat o pozvánku", váš Simík bude muset žádat o pozvání do klubu. Simík obdrží zprávu s dotazem, zda by se chtěl setkat, aby lépe poznal klub.

Emoční textovky

 

Pokud příjmete pozvání, bude váš Simík cestovat na Oblíbené klubové místo, kde se koná Klubové setkání. Během společné akce se doporučuje, aby se Váš Simík zůčasnil na aktivitách klubu, diskutoval o klubu s členy a budoval s nimi vztahy. Viz níže jsou interakce se všemi členy klubu:

 • Pozvat do klubu…
 • Zobrazit Kluby…
 • Mluvit o…
 • Přivítat nového člena klubu
 • Přesvědčit k odchodu…
 • Vyloučit…
 • Rezignovat na Členství klubu…
 • Stěžovat si na vedoucího…
 • Vychvalovat vedoucího…
 • Probírat úroveň vedení klubu…
 • Přesvědčit vedoucího odejtí z funkce…
 • Klubový pokřik (Klubové výhody)
 • Klubová náladovka (Klubové výhody)

 

 

Vytvořit klub


Dalším způsobem, jak být součástí klubu, je řídit klub jako vůdce, stačí vytvořit svůj vlastní klub. Chcete-li vytvořit klub, stačí otevřít Správce klubů a stisknout tlačítko "Vytvořit klub" v dolní části seznamu. Tím se otevře Podrobnosti klubu pro vytvoření klubu. Můžete si vytvořit svůj jedinečný klub, pojmenovat ho, popsat a plně přizpůsobit nastavení klubu. Simíci jsou schopni vytvořit nekoneční počet klubů ve hře!

Emoční textovky

 

1 Zadejte název

Jméno vašeho klubu.

2 Popis

Popište svůj Klub s příběhem, účelem nebo cílem.

3 Logo

Vyberte si jedinčené Klubové logo ze seznamu.

4 Přijetí

Vyberte si způsob přijmání nových členů do Klubu z "Pouze pro zvané" nebo "Vstup všem povolen". Přijmání může změnit pouze vedoucí klubu.

5 Oblíbené klubové místo

Vyberte oblíbený pozemek, určité místo nebo si nemusíte vybrat žádné místo.

6 Členové

Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.

7 Požadavky

Požadavky určují, kdo může do klubu vstoupit.

8 Klubové aktivity

Klubové aktivity určují, jak se budou členové klubu chovat na klubových setkáních.

9 Rozpustit klub

Odstraní klub ze hry. Nelze vrátit zpět.

10 Klubové výhody

Nakoupit za Klubové výhody získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.

11 Potvrdit

Potvrdit všechny změny, které byly provedeny.

 

Klub potřebuje pouze logo, jméno a kliknout Potvrdit. Vyberte logo klubu, který pomůže snadno rozpoznat klub od jiných klubů, protože loga se budou zobrazovat na setkání členů.

 

Emoční textovky

 

Můžete si vybrat dvě různé možnosti přijetí do klubu. První možnost "Stát se členem", která umožňnuje pozvat okamžitě jakýhokoli Simíka do klubu, který splňuje požadavky. (Pokud se váš Simík bude snažit vstoupit do klubu, dávejte si pozor na popis s ostatních členů klubu!). Druhá možnost "Požádat o pozvánku" dává vůdci úplnou kontrolu. Simíci se mohou připojit, pokud je vůdce pozval.

Požadavky kategorie

 • Věk
 • Kariéra
 • Rodinný stav
 • Finanční situace
 • Vlastnost
 • Dovednosti minimálně na 2. úrovni

 

Požadavky mají až pět atributů pro Simíky, které splňují pro přijetí do klubu. Není potřebné žádné minimální množství požadavků pro klub.

 • Vytvoření klubu se specifickými požadavky budou vyžadovat, aby váš Simík a jakýkoliv Simíci připojené v klubu, kde splňují všechny požadavky na místě.
 • Požadavky z jiných rozšíření ve hře se nebudou ukazovat, pokud je nainstalované příslušné rozšíření.
 • Všichni Simíci věkových kategorií se mohou připojit do klubu nebo dělat jejich vlastní kluby.
 • Jestliže hráč nesplňuje konkrétní pohlaví Simíka, vůdce může odmítnout pozvánku.

 

Klubový spolek

 

 

Přednastavené kluby


Nově vytvořená hra, bude mít výchozí seznam klubů pro vaše Simíky, aby se mohli připojit. Pokud množství klubu klesne pod deset, hra bude obnovovat nové přednastavené kluby do seznamu, které odpovídají kritériím. Níže je uveden úplný seznam přednastavených klubů.

 • Nemůžete zakázat automatické obnovení klubů, ale můžete si vytvořit nekonečný počet vlastních klubů.

 

Obrázek Název
Avantgardi Ikona

Avantgardi

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Kavárna na Jižním rynku

Rádi debatujete o jemných nuancích vybrané literatury? Nebo potřebujete pomoci s domácím úkolem? Nebo prosté nezapadáte nikam jinam? V tom pfípadé byste se možná, ale jenom možná, mohli pžidat k Avantgardám.

Avantgardi Panel
Ideálové Ikona Ideálové

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Nábřeží koupaliště

Není snadné vypadat takhle dobře. Dokonalost si žádá obéti. Ale každý potřebuje nékoho. ke komu by mohl vzhlížet. A proto tu jsou Ideálové.
Ideálové Panel
Liga dobrodruhů Ikona

Liga dobrodruhů

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Zaječí náměstí

Svět je záhadné místo plné dobrodružství. Na každém rohu potkáte pirátské lodé a vesmírné křižníky, které vás mohou odvézt do kouzelných zemí a vzdálených galaxií. Kdo se odváží vstoupit? Pouze dobrodruzi!

Liga dobrodruhů Panel
Namakanci Ikona

Namakanci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Posilka z přístavu

Všichni můžeme být lepší. rychlejší, silnéjší a o néco zdravéjší. Potřebujete trochu povzbudit? Nebo dokopat ke cvičeni? V obou případech jsme vám plné k dispozici.

Namakanci Panel
Odpadlíci Ikona

Odpadlíci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Nábřežní koupaliště

Chcete si najít kamarády? Chcete být oblíbení? SMÚLKA! První pravidlo Odpadlíků totiž zní, že o Odpadlících se nemluví!

Odpadlíci Panel
Pařmeni Ikona

Pařmeni

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Narvalí náruč

Pařmeni rádi paří. A ještě raději paří pořád.

Pařmeni Panel
Požitkáři Ikona

Požitkáři

Oblíbené klubové místo: Windenburg: U majáku

Není pravda, že pořád někde vysedáváme. Prosté jen rádi žijeme život naplno. S plnou sklenicí a plným talířem jídla.

Požitkáři Panel
Vládci parketu Ikona

Vládci parketu

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Diskotéka na hrázi

Myslíte, že máte talent pro rytmus, abyste se přidali k Vládcům parketu? Vyhledejte nás a dokažte nám to!

Vládci parketu Panel
Zahradní rytíři Ikona

Zahradní rytíři

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Panství Von-Straschill

Jsme hrdi rytíři, kteří neslouží žádnému pánovi. Přísahali jsme totiž, že budeme oddaně hlídkovat v zámeckých zahradách.

Zahradní rytíři Panel
Zahradní trpaslíci Ikona

Zahradní trpaslíci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Zaječí náměstí

 

Příroda je všude kolem vás - běžte a prozkoumejte ji! Pokud vás baví turistika, rybaření a zahradničení, tak možná patříte mezi Zahradní trpaslíky.

Zahradní trpaslíci Panel
Štamgasti Ikona

Štamgasti

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Krčma Na mýtince

Mezi Štamgasty může patřit každý. Stačí, když máte rádi dobré pití a fotbálek s přáteli.

Štamgasti Panel

 

 

Klubové setkání


Poté, co byl vytvořen váš klub, vůdce klubu může zahájit Klubové setkání pomocí Klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky nebo pomocí nové interakce "Zahájit setkání". Setkat se můžete v oblíbeném místě nebo na místě, kde se vůdce klubu nachází.

Členové klubu obdrží popis s dotazem, zda by se chtěli připojit k setkání klubu. Neaktivní členové, se okamžitě připojí k setkání klubu. Aktivní Simíci budou informování o setkání s klubem a mohou si vybrat, zda se chtějí zúčasnit i když to znamená, že musí opustit práci, ale když odejdou z práce, sníží se jim pracovní výkon, když se setkají s klubem.

 • Klubové setkání může začít náhodně na aktuálním pozemku, pokud vůdce a ostatní členové klubu mají společné interakce.

 

Setkání členů klubu

 

Během setkání, budou mít všichni členové klubu nový symbol klubu nad hlavou. Tento symbol změní barvu podle činnosti Simíka.

Bílá - Simík je v Setkání klubu, ale dosud nevykonává žádnou aktivní činnost.

Zelená - Simík provádí schválenou aktivitu.

Červená - Simík provádí zakázanou aktivitu.

 

Setkání nebude přerušená tím, že navštívíte jiný pozemek, dokud jdou členové klubu s vaším Simíkem. Při cestování během setkání se přítomní členové klubu budou automaticky označovat jako spolucestující. Klubové setkání můžete ukončit pomocí Klubového panelu, provedením sociální interakci, nebo tím, že opustíte pozemek bez členů klubu.

Členové klubu budete vykonávat povolené aktivity a chovat se podle pravidel klubu, a získávat Klubové body, za které si koupíte klubové výhody pro váš klub.

 

Klubové požadavky


Hráči si mohou stanovit klubové požadavky, jako je věk, ktariéra, rodinný stav, finanční stav, vlastnosti a dovednosti minimálně na +2 úrovni. Tyto požadavky vylučují každého, kdo nesplňuje požadavky při vstoupení do klubu.

Věk

 • Dítě
 • Teenager
 • Mladý dospělý
 • Dospělý
 • Důchodce 

 

Kariéra

 • Astronaut
 • Barista
 • Bavič
 • Byznys
 • Chůva
 • Detektiv Rozšíření: Hurá do práce
 • Armáda Herní balíček: StrangerVille Ikona
 • Bílý límeček Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona
 • Divadelní klub Rozšíření: Cesta ke slávě
 • Fotbalista Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Herec Rozšíření: Cesta ke slávě
 • Inženýr Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Kritik Rozšíření: Život ve městě
 • Kulinář
 • Lékař Rozšíření: Hurá do práce
 • Malíř
 • Manuální dělník
 • Módní fotograf na volné noze Kolekce: Moschino Ikona
 • Městský designér Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Ochranář Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona
 • Plavčík Rozšíření: Život na ostrově
 • Politik Rozšíření: Život ve městě
 • Potapěč Rozšíření: Život na ostrově
 • Programátor na volné noze
 • Práva Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Rybář Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona
 • Scénárista
 • Simfluencer Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Skaut Rozšíření: Roční období
 • Sociální média Rozšíření: Život ve městě
 • Soutěžící v e-sportu Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Spisovatel na volné noze
 • Sportovec
 • Streamer videoher Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Stylový influencer
 • Tajný agent
 • Technický guru
 • Tvůrce na volné noze Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Umělec na volné noze
 • Vzdělání Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Vědec Rozšíření: Hurá do práce
 • Zahradník
 • Zaměstnanec maloobchodu
 • Zaměstnanec rychlého občerstvení
 • Zločinec
 • Člen fotbalového týmu Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Člen počítačového týmu Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Člen roztleskávacího týmu Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Člen šachového týmu Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona

 

Rodinný stav

 • V manželském svazku
 • Bez závazků

 

Finanční situace

 • Chudí: pod 10 000 Simoleonů
 • Střední třída: 10 000 - 30 000 Simoleonů
 • Bohatí: nad 30 000 Simoleonů

 

Vlastnost

 • Aktivní
 • Ambiciózní
 • Bordelář
 • Borec
 • Cíťa
 • Dobrodružnost (Život na horách)
 • Dobrák
 • Dítě oceánu Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona
 • Dítě ostrovů Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona
 • Dětinský
 • Egocentrický Rozšíření: Cesta ke slávě
 • Freegan Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Geek
 • Genální
 • Gurmán
 • Infikovaný Herní balíček: StrangerVille Ikona
 • Kleptoman
 • Klubař Rozšíření: Společná zábava Ikona
 • Knihomol
 • Kouzelník Herní balíček: Říše kouzel Ikona
 • Kreativní
 • Lenoch
 • Materialista
 • Milovník hudby
 • Milovník koček Rozšíření: Psi a kočky Ikona
 • Milovník psů Rozšíření: Psi a kočky Ikona
 • Milovník přírody
 • Milovník umění
 • Mimozemšťan Rozšíření: Hurá do práce
 • Mořská panna Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona
 • Muž
 • Nadšenec do zvířat Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona
 • Neflirtující
 • Nemotora
 • Nenažranec
 • Nesnášenlivost laktózy Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona
 • Nesnáší děti
 • Nestálý
 • Nevypočitatelný
 • Náročná údržba (Návštěva v lázních)
 • Paranoidní Herní balíček: StrangerVille Ikona
 • Perfekcionista
 • Pořádný
 • Recyklátor Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Rodinný typ
 • Romantik
 • Samotář
 • Sebejistý
 • Snaživec Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Snob
 • Společensky neohrabaný Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Společenský
 • Taneční borec Rozšíření: Život ve městě
 • Truhlík
 • Tvůrce Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Upír Herní balíček: Upíři
 • Vegetarián
 • Veselá nátura
 • Vlkodlak (Vlkodlaci)
 • Vznětlivý
 • Zasmušilý
 • Zelený ďábel Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Zlý
 • Zákeřný
 • Lev salónů Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Žena
 • Žárlivý
 • Farmář Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč Ikona
 • Milovník koní Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč Ikona

 

Dovednost minimálně na 2. úrovni

 • Aranžování květin Rozšíření: Roční období
 • Archeologie Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona
 • Atletika
 • Bowling Kolekce: Bowlingový večer Ikona
 • Bublovaření Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Bylinkářství Herní balíček: Únik do přírody
 • Charisma
 • DJ Rozšíření: Společná zábava Ikona
 • Fabrikace Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona
 • Fotografování
 • Gurmánské vaření
 • Herectví Rozšíření: Cesta ke slávě
 • Horolezectví Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona
 • Housle
 • Hraní videoher
 • Klavír
 • Komedie
 • Kreativita
 • Kutilství
 • Kytara
 • Logika
 • Lyžování Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona
 • Malování
 • Mixologie
 • Motorika
 • Neplecha
 • Pečení Rozšíření: Hurá do práce
 • Pletení Kolekce: Parádní pletení Ikona
 • Podnikání Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona
 • Produkce médií Rozšíření: Cesta ke slávě
 • Programování
 • Psaní
 • Psychika
 • Raketová věda
 • Robotika Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Rodičovství Herní balíček: Rodičovství Ikona
 • Rybaření
 • Selvadoradská kultura Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona
 • Snowboarding Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona
 • Společenskost
 • Tanec Rozšíření: Společná zábava Ikona
 • Upíří tradice Herní balíček: Upíři
 • Varhany Herní balíček: Upíři
 • Vaření
 • Veterinář Rozšíření: Psi a kočky Ikona
 • Výcvik mazlíčků Rozšíření: Psi a kočky Ikona
 • Vyšívání Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona
 • Výzkum a debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona
 • Wellness Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona
 • Zahradničení
 • Zpívání Rozšíření: Život ve městě
 • Jízda na koni Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč Ikona
 • Výroba nektaru Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč Ikona

 

Úroveň celebrity Rozšíření: Cesta ke slávě

 • Jednohvězdičkové celebrity
 • Dvouhvězdičkové celebrity
 • Tříhvězdičkové celebrity
 • Čtyřhvězdičkové celebrity
 • Pětihvězdičkové celebrity

 

 

 

 

Klubové aktivity


Stanovení pravidel pro činnost ve vašem klubu je důležité, aby věděli Simíci jak by se měli chovat. Každý klub může mít celkem až pět aktivit a pět zakázaných aktivit. Čím líp se členové klubu chovají, tím více bodů získají na nákup klubových výhod.

Chcete-li změnit činnost aktivit, tak jenom vůdce klubu může přidat aktivity, upravit již vybrané aktivity, nebo dokonce odstranit činnosti vztahující se nastavení pravidel. Všechny tyto aktivity můžete nastavit v Klubovém panelu.

Klubové aktivity

 

Kluby mohou soupeřit a vyvolávat konflikty s jinými kluby s výběrem konkretních společenských aktivit. Při výběru kteroukoli ze sociální aktivity, budete moci vybrat, zda by měly provádět pravidlo pro každého, určitého klubu, nebo členy klubu. Budete schopni dělat konflikty, hádky a dokonce i tančení boj proti jiným klubům. Můžete jít dokonce tak daleko, že vytvoříte milostný příběh dvou Simíků, kteří nesmí mít milostný vztah, protože jsou v konfliktním klubu. Možnosti jsou nekonečné!

 • Aktivity z jiných herních balíčků nebudou vidět, pokud je nainstalovaný příslušný herní balíček.
 • Romantické aktivity nezpůsobí žárliovst během Klubového setkání.

 

Jídlo a pití

Grilovat Grilovat

Interakce spojené se sendviči s roztopeným sýrem Sendviči s roztopeným sýrem

Jíst Jíst

Jíst popcorn Jíst popcorn Kolekce: Domácí kino Ikona

Míchat nápoje na baru Míchat nápoje na baru

Péct Péct

Pít kávu Pít kávu

Pít nápoje na baru Pít nápoje na baru

Vařit Vařit

 

Umění a hudba

DJ DJ Rozšíření: Společná zábava Ikona

Herecké scénky Herecké scénky Rozšíření: Cesta ke slávě

Hraní na varhany Hraní na varhany Herní balíček: Upíři

Hrát na housle Hrát na housle

Hrát na hudební nástroj Hrát na hudební nástroj

Hrát na klavír Hrát na klavír

Hrát na kytaru Hrát na kytaru

Malovat Malovat

Pletení Pletení Kolekce: Parádní pletení Ikona

Poslouchat hudbu Poslouchat hudbu

Prohlížet si umělecká díla Prohlížet si umělecká díla

Předvádět komediální výstupy Předvádět komediální výstupy

Sledovat živé vystoupení Sledovat živé vystoupení

Tancovat Tancovat Rozšíření: Společná zábava Ikona

Vyprodukovat novou stopu Vyprodukovat novou stopu Rozšíření: Cesta ke slávě

Vyšívání Vyšívání Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona

Zpívat Zpívat Rozšíření: Život ve městě

 

Koníčky

Cvičit Cvičit

Cvičit jógu Cvičit jógu Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona

Debatování Debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Dívat se na filmy Dívat se na filmy Kolekce: Domácí kino Ikona

Fabrikovat objekty Fabrikovat objekty Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona

Jít bruslit Jít bruslit Rozšíření: Roční období

Meditovat Meditovat Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona

Nahrávat video Nahrávat video Rozšíření: Cesta ke slávě

Používat bublifuk Používat bublifuk Rozšíření: Život ve městě

Používat kotlík Používat kotlík Herní balíček: Říše kouzel Ikona

Používat mikroskop Používat mikroskop

Používat teleskop Používat teleskop

Používat tesařský ponk Používat tesařský ponk

Používat vědecké vybavení Používat vědecké vybavení Rozšíření: Hurá do práce

Programovat Programovat

Provádět lázeňské aktivity Provádět lázeňské aktivity Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona

Psát Psát

Raketová věda Raketová věda

Roztleskávání Ikona Roztleskávání Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona

Stavění robotů Stavění robotů Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Vyhledávání informací Vyhledávání informací Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Vyrábět bublodžus Vyrábět bublodžus Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona

Číst Číst

 

Zábava a hry

Hrát Nebuďte lamu Hrát Nebuďte lamu

Hrát arkádovku Hrát arkádovku

Hrát basketbal Hrát basketbal Rozšíření: Život ve městě

Hrát fotbal Hrát fotbal Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Hrát fotbálek Hrát fotbálek

Hrát hospodské hry Hrát hospodské hry

Číst Hrát házení podkov

Hrát karty Hrát karty

Hrát pohybové hry Hrát pohybové hry

Hrát videohry Hrát videohry

Hrát šachy Hrát šachy

Hrát šipky Hrát šipky Rozšíření: Společná zábava Ikona

Házení fotbalovým míčem Ikona Házení fotbalovým míčem Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona

Jezdit na snowboardu Jezdit na snowboardu Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona

Jít hrát bowling Jít hrát bowling Kolekce: Bowlingový večer Ikona

Jít lyžovat Jít lyžovat Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona

Jít sáňkovat Jít sáňkovat Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona

Používání zahradní vodní skluzavky Používání zahradní vodní skluzavky Kolekce: Zahrada za domem Ikona

 

Neplecha a řádění

Hackovat Hackovat

Krást věci Krást věci

Pití plazmy Pití plazmy Herní balíček: Upíři

Posednout objekty Posednout objekty

Používat mimozemské schopnosti Používat mimozemské schopnosti Rozšíření: Hurá do práce

Používání upírských schopností Používání upírských schopností Herní balíček: Upíři

Sabotovat předměty Sabotovat předměty

Sesílat kouzla Sesílat kouzla Herní balíček: Říše kouzel Ikona

Řev! Řev! Herní balíček: Únik do přírody

Žertíky Ikona Žertíky Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona

 

Venkovní

Aktivity na ochranu životního prostředí Aktivity na ochranu životního prostředí Rozšíření: Život na ostrově

Hledat žáby Hledat žáby

Hrát si ve fontánách Hrát si ve fontánách Kolekce: Romantická zahrada Ikona

Jarní aktivity Jarní aktivity Rozšíření: Roční období

Jít na túru Jít na túru Herní balíček: The Sims 4 Interiér snů Ikona

Letní aktivity Letní aktivity Rozšíření: Roční období

Opalování se ve svitu měsíce Opalování se ve svitu měsíce Herní balíček: Vlkodlaci Ikona

Plavat Plavat

Podzimní aktivity Podzimní aktivity Rozšíření: Roční období

Potápět se v oceánu Potápět se v oceánu Rozšíření: Život na ostrově

Používat vířivky Používat vířivky Kolekce: Perfektní patio Ikona

Provozovat horolezectví Provozovat horolezectví Herní balíček: The Sims 4 Interiér snů Ikona

Péče o zvířata Péče o zvířata Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona

Rybařit Rybařit

Skákat ze skokanského můstku Skákat ze skokanského můstku Rozšíření: Život na ostrově

Toulat se bludištěm Toulat se bludištěm

Trávit čas u ohně Trávit čas u ohně Herní balíček: Únik do přírody

Vykopávat Vykopávat Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona

Zahradničit Zahradničit

Zimní aktivity Zimní aktivity Rozšíření: Roční období

 

Společenské

Bojovat Bojovat

Chovat se přátelsky Chovat se přátelsky

Chovat se romanticky Chovat se romanticky

Chovat se vesele Chovat se vesele

Plavat Chovat se zle

Líbat se Líbat se

Milovat se Milovat se

Objímat se Objímat se

Plavat Pronést proslov Rozšíření: Život ve městě

Plavat Provádět neplechu

Plavat Strašit Herní balíček: Únik do přírody

Plavat Vyprávět vtipy

 

Dětské aktivity

Bojování s Příšerkami z nicoty Bojování s Příšerkami z nicoty Kolekce: Dětský pokoj Ikona

Hraní loutkových vystoupení Hraní loutkových vystoupení Kolekce: Dětský pokoj Ikona

Hrát si s hračkami Hrát si s hračkami

Hrát si s vybavením hřiště Hrát si s vybavením hřiště

Hrát si v šatníku Hrát si v šatníku

Používat vědecký stolek Používat vědecký stolek

Udělat domácí úkol Udělat domácí úkol

 

Domácí aktivity

Dívat se na televizi Dívat se na televizi

Koupat se a sprchovat Koupat se a sprchovat

Opravovat předměty Opravovat předměty

Prohlížet web Prohlížet web

Spát Spát

Uklízet Uklízet

Zkoušet si oblečení Zkoušet si oblečení

 

 

 

Svrhnutí vůdce


Převzetí již existujícího klubu má dvě velmi účinné strategie: Požádat vedoucího, aby odstoupil, nebo přesvědčit ostatní členy klubu, aby svrhli vůdce. Pokud má váš Simík velmi kladný vztah s vůdcem klubu, je nejjednodušší přesvědčit vůdce, aby odstoupil pomocí interakce. Nicméně, pokud není správný vůdce klubu, bude muset Simík vzít věci do vlastních rukou.

Svrhnutí vůdce

 

 • Simík s Aspirací "Vůdce smečky", kde získá vlastnost za odměnu "Rozený vůdce" bude mít mnohem větší šanci přesvědčit vůdce, aby odstoupil.

 

Váš Simík bude schopen komunikovat s ostatními členy klubu, aby pochválil nebo si stěžoval na vůdce klubu. V závislosti na jejich vztahu s vedoucím a vaším Simíke, budou reagovat prostřednictvím oznámení o jejich názoru. Poté, co jste přesvědčili většinu členů klubu, že musí současný vedoucí odejít, může váš Simík použít interakci "Svržení vůdce". Tyto úspěchy a neúspěchy mají významný vliv na emoce Simíků.

 

 

Klubové výhody


Klubové body se získávají prováděním klubových aktivit během klubových setkání na různých dovedností, komunikací, klubové potřesení rukou a další. Jenom aktivní Členové klubu mohou zakoupit výhody, a některé výhody mají své omození. Některé výhody budou odstraňovat jiné výhody ve stejné kategorii, a bude můžete si je znova koupit, pokud se rozhodnete, že je chcete znova použít. Potřesení rukou je příkladem omezení výhod.

Když je aktivní setkání s klubem, budou účinky Klubové náladovky po nákupu okamžité. Pokud se rozhodnete koupit více než jeden druh Klubové náladovky, váš Simík bude moci použít nastavení klubové náladovky přes interakci a dát náladovku do celého klubu. Níže je k dispozici kompletní seznam Klubových východ, které si můžete koupit.

 • Vytvořit Simíka a výhody Oblečení jsou k dispozoci pro jakýhokoli Simíka ve vaší Domácnosti, a to i když není v klubu.
 • Stavby a výhodny dekorace můžete umístit na jakémkoliv pozemku.
 • Klubové dveře lze uzamknout výhradně pro členy klubu, a má dokonce speciální interakci "Zaklepat na tajné dveře".

 

 

Klubový status (povolen pouze jeden) (3x)


 

Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Neznámý klub

Neznámý klubČlenové tohoto klubu budou mít neutrální vztah se Simíky, se kterými se seznámí.

Cena: 0

Nechvalně proslulý klub

Nechvalně proslulý klub Pokud jsou vaši Simíci členy nechvalně proslulého klubu, ostatní Simíci se jich budou bát. Vaši Simíci budou také při seznámení s novými Simíky začínat s horším vztahem.

Cena: 100

Oblíbený klub

Oblíbený klub Pokud jsou vaši Simici členy oblíbeného klubu, ostatní Simici jimi budou ohromeni. Vaši Simici budou také při seznámení s novými Simíky začínat s lepším vztahem.

Cena: 100

 

Klubový pozdrav (povolen pouze jeden) (5x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Žádný pozdrav

Žádný pozdravZbaví váš klub pozdravu.

Cena: 0

Krutochyt

Krutochyt Zpřístupní klubový pozdrav Krutochyt. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

Cena: 100

Pocempifpaf

Pocempifpaf Zpřístupní klubový pozdrav Pocempifpaf. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

Cena: 100

Hustoplác

Hustoplác Zpřístupní klubový pozdrav Hustoplác. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

Cena: 100

Pěsťuk

Pěsťuk Zpřístupní klubový pozdrav Pěsťuk. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

Cena: 100

 

Velikost klubu (2x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Vyšší kapacita 1

Vyšší kapacita 1Zvýší kapacitu klubu na 7 Simíků.

Cena: 250

Vyšší kapacita 2

Vyšší kapacita 2Zvýší kapacitu klubu na 8 Simíků.

Cena: 500

 

Společenské výhody (5x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

O něco větší kamarádství

O něco větší kamarádství Zvýší šanci na úspěch při použití přátelských společenských interakcí na klubovém setkání.

Cena: 300

O něco větší zábava

O něco větší zábava Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí na klubovém setkání.

Cena: 300

O něco zlejší

O něco zlejší Zvýší šanci na úspěch při použití zlých společenských interakcí na klubovém setkání.

Cena: 300

O něco větší neplecha

O něco větší neplecha Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí z kategorie neplecha na klubovém setkání.

Cena: 300

O něco větší romantika

O něco větší romantika Zvýší šanci na úspěch při použití romantických společenských interakcí na klubovém setkání.

Cena: 300

 

Dovednostní výhody (45x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Vylepšená mixologie

Vylepšená mixologie Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost mixologie.

Cena: 400

Vylepšené charisma

Vylepšené charisma Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost charisma.

Cena: 400

Vylepšená komedie

Vylepšená komedie Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost komedie.

Cena: 400

Vylepšené rybaření

Vylepšené rybaření Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost rybaření.

Cena: 400

Vylepšená atletika

Vylepšená atletika Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost atletika.

Cena: 400

Vylepšené zahradničení

Vylepšené zahradničení Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost zahradničení.

Cena: 400

Vylepšené gurmánské vaření

Vylepšené gurmánské vaření Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost gurmánské vaření.

Cena: 400

Vylepšená hra na kytaru

Vylepšená hra na kytaru Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na kytaru.

Cena: 400

Vylepšené kutilství

Vylepšené kutilství Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kutilství.

Cena: 400

Vylepšené vaření

Vylepšené vaření Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost vaření.

Cena: 400

Vylepšená logika

Vylepšená logika Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost logika.

Cena: 400

Vylepšená neplecha

Vylepšená neplecha Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost neplecha.

Cena: 400

Vylepšené malování

Vylepšené malování Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost malování.

Cena: 400

Vylepšená hra na klavír

Vylepšená hra na klavír Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na klavír.

Cena: 400

Vylepšené programování

Vylepšené programování Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost programování.

Cena: 400

Vylepšená raketová věda

Vylepšená raketová věda Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost raketová věda.

Cena: 400

Vylepšené hraní videoher

Vylepšené hraní videoher Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hraní videoher.

Cena: 400

Vylepšená hra na housle

Vylepšená hra na housle Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na housle.

Cena: 400

Vylepšené psaní

Vylepšené psaní Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psaní.

Cena: 400

Vylepšené fotografování

Vylepšené fotografování Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost fotografování během klubových setkání.

Cena: 400

Vylepšená dovednost DJ

Vylepšená dovednost DJ Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost DJ.

Cena: 400

Vylepšené tancování

Vylepšené tancování Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost tanec.

Cena: 400

Vylepšené psaní domácích úkolů

Vylepšené psaní domácích úkolů Zvýší rychlost, kterou vaši Simíci během klubových setkání píší domácí úkoly.

Cena: 100

Vylepšená kreativita

Vylepšená kreativita Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kreativita.

Cena: 200

Vylepšená psychika

Vylepšená psychika Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psychika.

Cena: 200

Vylepšená motorika

Vylepšená motorika Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost motorika.

Cena: 200

Vylepšená společenskost

Vylepšená společenskost Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost společenskost.

Cena: 200

 

Herní balíček: Herní balíček: Únik do přírodyÚnik do přírody

Název a popis

Vylepšené bylinkářství

Vylepšené bylinkářství Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost bylinkářství během klubových setkání.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: Hurá do práceHurá do práce

Název a popis

Vylepšené pečení

Vylepšené pečení Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost pečení během klubových setkání.

Cena: 400

 

Herní balíček: Herní balíček: Návštěva v lázních IkonaNávštěva v lázních

Název a popis

Vylepšená dovednost wellness

Vylepšená dovednost wellness Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost wellness během klubových setkání.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: Život ve městěŽivot ve městě

Název a popis

Vylepšený zpěv

Vylepšený zpěvZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost zpěv.

Cena: 400

 

Herní balíček: Herní balíček: Rodičovství IkonaRodičovství

Název a popis

Posílení rodičovství

Posílení rodičovstvíZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost rodičovství.

Cena: 400

 

Kolekce: Kolekce: Bowlingový večer IkonaBowlingový večer

Název a popis

Posílení dovednosti bowling

Posílení dovednosti bowlingToto posílení urychlí učení vašeho Simíka dovednosti bowling během klubových setkání.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: Psi a kočkyPsi a kočky

Název a popis

Posílení výcviku mazlíčků

Posílení výcviku mazlíčkůZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost výcvik mazlíčků.

Cena: 400

Posílení pro veterináře

Posílení pro veterinářeZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost veterinář.

Cena: 400

 

Herní balíček: Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaDobrodružství v džungli

Název a popis

Posílení archeologie

Posílení archeologieZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost archeologie.

Cena: 400

Posílení dovednosti selvadoradská kultura

Posílení dovednosti selvadoradská kulturaZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost selvadoradská kultura.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: Roční obdobíRoční období

Název a popis

Posílení aranžování květin

Posílení aranžování květinZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost aranžování květin.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: Cesta ke slávěCesta ke slávě

Název a popis

Posílení produkce médií

Posílení produkce médiíToto posílení urychlí vašemu Simíkovi učení dovednosti produkce médií během klubových setkání.

Cena: 400

Posílení herectví

Posílení herectvíToto posílení urychlí vašemu Simíkovi učení dovednosti herectví během klubových setkání.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokouHurá na vysokou

Název a popis

Posílení robotiky

Posílení robotikyToto posílení urychlí vašemu Simíkovi učení dovednosti robotika béhem klubových setkání.

Cena: 400

Posílení výzkumu a debatování

Posílení výzkumu a debatováníToto posílení urychlí vašemu Simíkovi učení dovednosti výzkum a debatování během klubových setkání.

Cena: 400

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaEkologické bydlení

Název a popis

Posílení fabrikace

Posílení fabrikaceZvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost fabrikace.

Cena: 400

Posílení bublovaření

Posílení bublovařeníZvýší rychlost, kterou se váš Simík béhem klubových setkání učí dovednost bublovaření.

Cena: 400

 

Kolekce: Kolekce: Parádní pletení IkonaParádní pletení

Název a popis

Posílení pletení

Posílení pleteníZvýší rychlost, kterou se váš Simik během klubových setkání učí dovednost pletení.

Cena: 400

 

 

Klubová náladovka (26x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Silnější náladovka kamarádství

Silnější náladovka kamarádství Silnější náladovka kamarádství posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.

Cena: 300

Nejsilnější náladovka kamarádství

Nejsilnější náladovka kamarádství Nejsilnější náladovka kamarádství maximálně posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.

Cena: 400

Atmosféra rozezlený klub

Atmosféra rozezlený klub Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

Cena: 100

Silnější atmosféra rozezlený klub

Silnější atmosféra rozezlený klub Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra rozezlený klub

Nejsilnější atmosféra rozezlený klub Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

Cena: 300

Atmosféra sebevědomý klub

Atmosféra sebevědomý klub Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

Cena: 100

Silnější atmosféra sebevědomý klub

Silnější atmosféra sebevědomý klub Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub

Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

Cena: 300

Atmosféra energický klub

Atmosféra energický klub Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

Cena: 100

Silnější atmosféra energický klub

Silnější atmosféra energický klub Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra energický klub

Nejsilnější atmosféra energický klub Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

Cena: 300

Atmosféra flirtovnř klub

Atmosféra flirtovnř klub Atmosféru flirtovnř klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovnř náladu.

Cena: 100

Silnější atmosféra flirtovní klub

Silnější atmosféra flirtovní klub Atmosféru flirtovnř klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovnř náladu.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra flirtovní klub

Nejsilnější atmosféra flirtovní klub Atmosféru flirtovnř klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovnř náladu.

Cena: 300

Atmosféra soustředěný klub

Atmosféra soustředěný klub Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

Cena: 100

Silnější atmosféra soustředěný klub

Silnější atmosféra soustředěný klub Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra soustředěný klub

Nejsilnější atmosféra soustředěný klub Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

Cena: 300

Atmosféra inspirovaný klub

Atmosféra inspirovaný klub Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

Cena: 100

Silnější atmosféra inspirovaný klub

Silnější atmosféra inspirovaný klub Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub

Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

Cena: 300

Atmosféra hravý klub

Atmosféra hravý klub Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

Cena: 100

Silnější atmosféra hravý klub

Silnější atmosféra hravý klub Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra hravý klub

Nejsilnější atmosféra hravý klub Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

Cena: 300

Atmosféra smutný klub

Atmosféra smutný klub Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

Cena: 100

Silnější atmosféra smutný klub

Silnější atmosféra smutný klub Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

Cena: 200

Nejsilnější atmosféra smutný klub

Nejsilnější atmosféra smutný klub Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

Cena: 300

 

 

Správa klubu (2x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Klubový pokřik

Klubový pokřik Zpřístupní společenskou interakci Klubový pokřik, která členům vašeho klubu umožní propařit celou noc.

Cena: 500

Klub s konexemi

Klub s konexemi Simíci. kteří jsou členy tohoto klubu, budou v práci podávat lepší výkony.

Cena: 500

 

 

Oblečení a dekorace (10x)


Rozšíření: Rozšíření: Společná zábava IkonaSpolečná zábava

Název a popis

Kožená bunda

Kožená bunda Reprezentujte svůj klub touto stylovou koženou bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

Cena: 200

Sportovní bunda

Sportovní bunda Reprezentujte svůj klub touto stylovou sportovní bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

Cena: 200

Kšiltovka

Kšiltovka Reprezentujte svůj klub touto stylovou kšiltovkou. Po nákupu ji nezapomeňte na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

Cena: 100

Klubová vlaječka

Klubová vlaječka Dejte najevo, že patříte do klubu, s touto klubovou vlaječkou. Až si ji koupíte, nezapomeňte si ji někam pověsit.

Cena: 300

Náramky přátelství

Náramky přátelství Jasně ukažte, koho považujete za skutečné přátele. Po nákupu nezapomeňte náramky na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

Cena: 100

Klubové dveře

Klubové dveře Pomocí těchto dveří můžete vytvořit místnost pro setkávání klubu, do které nebudou mít přístup členové ostatních klubů.

Cena: 400

Klubový znak

Klubový znak Tento znak dává hrdě najevo příslušnost k vašemu klubu. Vystavte si ho doma nebo tam. kde se s klubem scházíte.

Cena: 600

Klubová vlajka

Klubová vlajka Hrdě si zavěste tuto vlajku doma nebo tam. kde se s klubem scházíte a dejte všem najevo svou klubovou příslušnost.

Cena: 300

Klubový prapor

Klubový prapor Dejte najevo, že patříte do klubu, s tímto klubovým praporem. Až si ho koupíte, nezapomeňte ho někam pověsit.

Cena: 500

Klubový koberec

Klubový koberec Pořidte si zcela jedinečný koberec, který se honosí vaším klubovým logem! Po nákupu si tento koberec nezapomeňte umístit domů nebo tam. kde se váš klub schází.

Cena: 300

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm