The Sims 4: Moschino | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Moschino


DeadKarlos | 23. října 2019 | Návštěvnost 7193

 

Kolekce: Moschino IkonaThe Sims 4: Moschino (TS4: Moschino Stuff) je patnáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 13. srpna 2019.

Kolekce Moschino je vybavená oblečením ze skutečného světa módy, také obsahuje novou kariéru Módní fotograf na volné noze.

Hra je podobná z ostatních serií The Sims jako jsou kolekce The Sims 2: H&M móda, The Sims 2: IKEA domov a The Sims 3: Diesel.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Moschino a módní návrhář Jeremy Scott uvádí nejnovější kolekci se spoluprácí The Sims s jejich vlastními předměty, včetně módních stylů. Na podkladě této spolupráce vznikla reálná kolekce oblečení s tématikou The Sims. Součástí herní kolekce je samozřejmě oblečení a doplňky, ale také se můžeme těšit na novou kariéru módního fotografa - na volné noze.

 • Ohromující módní oblečení
 • Udělejte si módní studio
 • Nová kariérá módní fotograf

 

Klíčové vlastnosti

Moschino x The SimsMoschino x The Sims
Vystavte na odiv svoji lásku k módě a oblékněte své Simíky do nejnovější kapsulové kolekce inspirované The Sims nebo si vyberte oděvy ve stylu slavných módních kolekcí společnosti Moschino.

Vrhněte se na novou kariéru plnou lesku a bleskůVrhněte se na novou kariéru plnou lesku a blesků
Jako módní fotografové na volné noze budou vaši Simici rozvíjet svou kariéru plnou velkolepých možností. Naučte se, jak zachytit celou kolekci: nejprve zvolte ten správný model a poté vyberte vhodné pózy, které dají vyniknout odvážnému stylu.

Foťte v ateliéruFoťte v ateliéru
Probudte své studio k životu, kde září reflektory a kde jde o hodně. Vyzdobte ho obrázky, novým nábytkem a dekoracemi a proměňte ho v inspirující místo, kde budete fotografovat svou múzu.

 

Kolekce The Sims 4: Moschino Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 13. srpna, 2019
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Móda

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


 

 

 

Herní přehled


Kolekce Moschino je vybavená oblečením ze skutečné světa módy, také obsahuje novou kariéru Fotograf na volné noze.

Kolekce: Moschino Obrázek 1

Kolekce: Moschino Obrázek 2

Kolekce: Moschino Obrázek 3

Kolekce: Moschino Obrázek 4

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teen/Důchodce
  3x Účesy, 4x Horní díly, 3x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 1x Boty, 1x Doplňky

Muž

 • Dospělý/Teen/Důchodce
  2x Účes, 4x Horní díly, 2x Spodní díly, 1x Celkový outfit, 1x Boty

Moschino_02.jpg

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možnostech, které jsou k dispozici v Kolekci The Sims 4: Moschino

 

 

Nová hudba


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává do hry novou hudbu pod názevm "The Sims" v hudebním žánru "PoP". Tuto novou hudbu můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Nová hudba

 

 

Přídavek do fotoaparátu


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává nové funkce a možnosti do již existujícího fotoaparátu. Tyto nové funkce jsou exkluzivní pro tuto kolekci a nejsou jinak k dispozici.

Přídavek do fotoaparátu

Jedna z hlavních funkcí je nová možnost pózování. Na levé straně režimu fotoaparátu je nyní umístěna "Změna pózy" ve které si mohou Simíci vybrat, jakou chtějí mít pózu při focení, přičemž každá kategorie má minimálně 3 odlišné pózy.

Následující interakce jsou k dispozici s fotoaparátem:

 • Výchozí
 • Smutek
 • Střelený
 • Módní
 • Nadšený
 • Pohodový
 • Flirtovní
 • Zamyšlený

 

Možnosti pózování jsou k dispozici při fotografování Simíků s objektem "Značka pro modely do módního ateliéru" nebo bez značek, ale nabízejí ještě více možností při použití interakce "Vyfotit" na stativu s více Simíky. Pózování je pro Simíky nejužitečnější v kariéře módní fotograf, protože kariérní úkoly obvykle zahrnují fotografování s objekty v určitých pozicích, ale je to také užitečné pro hráče, kteří chtějí rodinné fotografie.

Vyfotit v páru

 

 • Dostupná možnost „Vyfotit“ se nemůže zaměňovat s možností "Vyfotit fotografii" na fotoaparátu. Druhá možnost neumožňuje fotit více Simíků v režimu fotoaparátu, zatímco první ano.
 • Simíci se budou vkládat do rámečku samostatně, nebo společně a budou použitý speciální "páry".

 

To nás vede k další nové funkci s Moschino: společná póza. Pořízení snímků dvou Simíků s fotoaparátem odemkne další pozice, kde jsou Simíci spolu, místo toho, aby se fotili samostatně.

Společné foto

V neposlední řadě hra obsahuje také speciální možnost, která umožňuje Simíkům změnit úhel fotografií: otáčení fotoaparátu. Úhel fotografie lze v režimu fotoaparátu změnit pomocí šipek vlevo a vpravo pro otočení fotoaparátu.

Úhel fotografie

 

 

Kariéra Módní fotograf


Na volné noze

Kolekce The Sims 4: Moschino přidává k již existující kariéře možnost Módní fotograf na volné noze. Chcete-li najít tuto novou kariéru, vyberte na panelu kariéry možnost "na volné noze". Jakmile si Simík vybere kariéru na volné noze, dostane možnost si vybrat Agenturu, se kterou chce pracovat. Pro módního fotografa zvolte "Styl zítřka".

Kariéra Módní fotograf

 

Styl zítřka od vás potřebuje módní fotografie. Jistě, nějakou dobu sice nejspíš budete fotit jen do katalogů obchodních domů. ale tvrdá práce vám může zajistit i focení nové kolekce, kterou budou nosit celebrity při předávání cen Starlight.

Najměte si modely, vyberte jim oblečení, nechte je pózovat a zachyťte kouzlo okamžiku. Postavte si doma ateliér nebo si vezměte foťák i se stativem přímo na místo focení a pořidte ty nejlepší možné snímky. Nezapomeňte svoji práci propagovat zveřejňováním fotek na módním Simstagramu.

 

Jakmile si Simík vybral práci jako módní fotograf na volné noze, může si vybrat z panelu kariéry jakou chce zakázku. Chcete-li si vybrat zakázku, klikněte na ikonu na pravé straně kariéry panelu, nebo použijte počítač či mobilní telefon.

Na volné noze

V seznamu "Zakázek" si můžete vybrat dostupné úlohy s požadovanou úrovní dovednosti Fotograf. Simíci si mohou vybrat pouze zakázku, která splňuje požadovanou úroveň dovednosti Fotograf, a zakázky se mění každý den.

Po vybrání zakázky bude Simík muset najmout módní subjekt. Nachází se v režimu stavby pod názvem "Značka pro modely do módního ateliéru". Simové mohou použít interakci "Najmout módní subjekt" za 100§, aby najmuli náhodného Simíka, nebo použít interakci "Požádat o pózování..." a vybrat Simíky ze seznamu.

 

 

Seznam zakázek


Následující seznam zakázek je k dispozici, když si vyberete kariéru na volné noze - módní fotofraf. Zakázky se budou střídat každý den a budou požadovat různé úrovně fotografické dovednosti.

Název

Sportovní oblečení pro gaučové povaleče

Sportovní oblečení pro gaučové povaleče

Výplata: 235Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Společnost Ochrana především vyrábí mimořádné produkty, které splňují potřeby špičkových sportovců. Bohužel je ale prodává hlavné Simíkúm. kteří dojdou tak maximálné od gauče k ledničce. Pomozte zménit její obraz v očích veřejnosti pomocí fotek obyčejných Simíků ve sportovním oblečení.

Sportovní značka Titanoví teenageři

Sportovní značka Titanoví teenageři

Výplata: 435Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Sportovní značka Titanoví teenageři potřebuje fotku Simíků ve sportovním oblečení, která ukáže, jak sport pomáhá utvářet přátelství... i rivalitu.

Jarní katalog Pyžamové jízdy

Jarní katalog Pyžamové jízdy

Výplata: 345Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Firma Pyžamová jízda má trochu problém s tím. jak ji vnímá veřejnost. Její název totiž evokuje nadbytek energie. Proto do svého jarního katalogu potřebují fotky Simíků v oblečení na spaní v relaxované póze. ze kterých bude vyzařovat odpočinek a pohodlí.

Pyžama ze stříbrného plátna

Pyžama ze stříbrného plátna

Výplata: 428Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Nejnovější epizoda seriálu Dětství na venkově způsobila nečekaný zájem o řadu pyžam od Pohodlátek. Proto potřebují rychle nafotit modely v pohodlném oblečení na spaní.

Každodenní, a přesto stylové

Každodenní, a přesto stylové

Výplata: 488Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Styloví Simíci musí stylové působit, když vyráží do mésta, ale i když vynáší odpadky. Připravte fotky báječného každodenního oblečení se Simíky v zamyšlené póze.

Studie outdoorové značky Geniální profesor

Studie outdoorové značky Geniální profesor

Výplata: 680Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Outdoorová značka Geniální profesor tvrdí, že je jedničkou v oblečení pro vysokoškolské profesory. Ve skutečnosti je ale až na třetím místě a to s pořádným odstupem. Pomozte jejich značku posílit a získat skvělé hodnocení tím. že nafotíte Simíky v každodenním oblečení.

Módní focení každodenních aktivit

Módní focení každodenních aktivit

Výplata: 6,030Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 1. úrovni

Popis: Většina Simíků svůj den začíná tím. že se oblékne. Ale většina Simíků by mohla být o něco... stylovější. Klient si vyžádal fotky Simíků v každodenním oblečení, ze kterých bude jasně patrné, že i ve všední den je možné oblékat se stylově.

Reklamní kampaň na místní bazén

Reklamní kampaň na místní bazén

Výplata: 500Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 2. úrovni

Popis: Od onoho incidentu s rozdovádénou chobotnicí má místní bazén trochu problém sehnat klienty. Proto chtéjí zlepšit svůj obraz v očích veřejnosti fotkami Simíků oblečených v plavkách, kteří se dobře baví.

Plavky suché i mokré

Plavky suché i mokré

Výplata: 1,300Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 2. úrovni

Popis: Dostali jste zakázku na glamour focení Simíků v plavkách. Klient si přeje, aby na fotkách byli pouze Simíci, kteří u bazénu vypadají dobře.

Víceméně módní formální odění

Víceméně módní formální odění

Výplata: 800Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 2. úrovni

Popis: Módní stránka se snaží získat na popularitě, a tak si vyžádala fotky nadcházejících stylů, které zaujmou společenské celebrity San Myshuna. Nezůstávejte nohama na zemi. myslete hodně barevně a nebojte se vyšších nákladů. Vyfoťte Simíky ve formálním oblečení a co nejrychleji fotku doručte.

Tajnosti a simoleony

Tajnosti a simoleony

Výplata: 1,100Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 2. úrovni

Popis: Svitla! Kamera! Akce! Tajnosti a simoleony je chystaný trhák, který potřebuje fotky mladých dospilých Simiků ve formálním oblečení, aby je na jevišti mohli použít jako kulisy.

Formální oblečení Malé zlatíčko

Formální oblečení Malé zlatíčko

Výplata: 1,300Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 2. úrovni

Popis: Firma Malé zlatíčko potřebuje vybudovat pozitivní povědomí o své značce. V minulosti se jim totiž poněkud mediálně nedařilo, když došlo k incidentu s veverkou a mandarinkou. Udělejte pár stylových fotek dětí ve formálním oblečení a pomozte vyšvihnout jejich značku zpátky na špičku.

Připravit scénu

Připravit scénu

Výplata: 1,888Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 3. úrovni

Popis: Předveďte, že patříte mezi dobré fotografy vysoké módy, a vyberte k dokonalým oděvům také dokonalé pozadí prostřednictvím pozadí módního ateliéru.

Móda Estelly Landgraabové

Móda Estelly Landgraabové

Výplata: 2,555Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 3. úrovni

Popis: Vážená Estella Landgraabová si žádá bezchybnou fotku Simíků v módní póze. Neopovažte se ji zklamat.

Světla! Kamera! Móda!

Světla! Kamera! Móda!

Výplata: 1,340Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 4. úrovni

Popis: Obchodník s uměním vás žádá. abyste pomocí osvětlení módního ateliéru udělali perfektně osvětlenou fotku Simíka v módní póze. Pokud se klientovi zalíbí, vystaví ji ve své galerii.

Hra se světlem

Hra se světlem

Výplata: 1,540Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 4. úrovni

Popis: Využijte osvětlení módního ateliéru, abyste své modely rozzářili od hlavy až k patě. Vyberte libovolné oblečení a pózy, jde tu hlavně o hru světla a stínu.

Fantastický recept na formální módu

Fantastický recept na formální módu

Výplata: 1,000Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Ve spolupráci se stylovým influencerem vytvořte dokonalou fotku, která zachytí novou a zábavnou módu z kolekcí chystaných pro další sezónu. Pokud jde o výbér konkrétního oblečení a modelů, máte zcela volnou ruku.

Hledání esence efektivity každodenního stylu

Hledání esence efektivity každodenního stylu

Výplata:1,000Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Ve spolupráci se stylovým influencerem vytvořte dokonalou fotku, která zachytí novou a zábavnou módu z kolekcí chystaných pro daláí sezónu. Pokud jde o výbér konkrétního oblečení a modelů, máte zcela volnou ruku.

Zábava a flirtování

Zábava a flirtování

Výplata: 2,500Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Náš klient potřebuje zábavné a flirtovní snímky na dvojstranu o dni lásky. Předvedte. co dovedete, zvolte vhodné oblečení a nechte své modely předvést flirtovní pózy.

Každodenní jídza

Každodenní jídza

Výplata: 2,600Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Společnost Každodenní jízda nabízí velké zážitky při relaxaci. Protože co by mohl být vétší zážitek, než když si můžete odpočinout? Klient si vyžádal fotku Simíka v módním každodenním oblečení v pohodové póze.

Střelená večírková póza

Střelená večírková póza

Výplata: 2,840Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Tajemný milovník módy tvrdí, že pokud chcete dostat víc lajkú, méli byste na svém módním Simstagramu zveřejnit fotku Simíka ve střelené póze a oblečení na večírky.

Hledání stylu

Hledání stylu

Výplata: 8,000Simoleony

Požadovaná dovednost: Fotografování na 5. úrovni

Popis: Ve spolupráci se stylovým influencerem vytvořte dokonalou fotku, která zachytí novou a zábavnou módu z kolekcí chystaných pro další sezónu. Pokud jde o výběr konkrétního oblečení a modelů, máte zcela volnou ruku.

 

Zakázky budou mít různé požadavky podle potřeb klienta a úkoly budou uvedeny v panelu kariéry. Módní zakázky obvykle zahrnují specifický styl oblečení nebo typ pózy. Jako například může klient chtít, aby Simík vyfotil jiného Simíka ve formálním oblečení. Chcete-li změnit předmět na vhodný oděv, klikněte na Simíka a vyberte "Požádat o změnu oblečení". Poté si můžete vybrat jakou změnu oblečení chcete.

Foto s pozadím

Někdy je dobré pro Simíka naplánovat oblečení pro módní focení. Klikněte na módní objektu a vyberte "Naplánovat oblečení pro módní subjekt". Tím se dostanete do režimu Vytvořit Simíka, kde můžete změnit jejich vlasy, oblečení a doplňky.

 • Nezapomeňte změnit možnost formálního bolečení subjektu, pokud potřebujete formální oblečení. Pokud formální oblečení změníte na každodení, nesplní se požadavky.

 

Kromně oblečení, mohou klienti také požádat o konkrétní typ pózy. To se provádí pomocí nové funkce "Pózy" při fotografování. V režimu fotografování je na levé straně panel s ikonami, kde jsou různé pózy. To umožňuje Simíkům vybrat si zvláštní pózu pro fotografování. V Kolekci The Sims 4: Moschino jsou k dispozici následující pózy: Výchozí, Smutek, Střelený, Módní, Nadšený, Pohodový, Flirtovní a Zamyšlený.

Nastavení pozy

Každý styl pózy má minimálně 3 různé možnosti pózy, které se mění. Pokud úkol zakázky potřebuje Simíka, aby vyfotografoval subjekt v póze "Zamyšlený", vyberte ikonu Zamyšlený a pak klikněte na ikonu Změnit pózu, dokud nenajdete správnou pózu. Simík pak může před dokončením fotografie provést další úpravy pomocí zoomu nebo otočení fotografie.

Fotografie najdete v inventáři Simíka. Pokud jsou se subjekty hotové, jednoduše je požádejte, aby odešli. Dalším krokem jakékoli zakázky je obvykle schválení fotografie. Vyberte fotografii z inventáře Simíka, zvolte "Na volné noze" a poté klikněte na "Odeslat fotografii ke schválení klienta". Odešlete fotografii klientovi a krátce poté se objeví upozornění, aby Simíka informoval, zda byla fotka odmítnutá nebo schválená. Vysoce kvalitní fotografie, které splňují požadavky, se obvykle vrátí schválené. Pokud je fotografie odmítnuta, zkuste to znovu s jinou fotografií.

Fotograf

V některých případech budou mít Simíci další úkol před schválení fotografie. Jedním z častějších úkolů je zveřejnění fotografie na "Módní Simstagram". Jakmile klient schválí fotografii, zobrazí se oznámení s tím, že by měla být fotografie doručena poštou do 1-2 dnů. Jakmile se zobrazí upozornění, klikněte na poštovní schránku a vyberte schválenou fotografii. Fotografie se automaticky vrátí do inventáře Simíka.

 • Pokud je fotka stále v inventáři Simíka, přejděte do počítače a vyberte možnost Na volné noze pro Módní Simstagram. Po dokončení zakázky si Simík může vybrat novou zakázku.
 • Zrušení zakázky je stejně jako kliknutím na ikonu koše v panelu kariéry, a když zrušíte zakázku nebo jí nedokončíte, bude to mít negativní vliv na výkon práce.

 

Výkon práce je důležitý, protože přináší odměny a nové sociální interakce. Simíci mohou "Diskutovat o módním blogování", "Diskutovat o módních trendech" a "Ukazovat fotografie" ostatním Simíkům a odemknou kariérní odměny za vynikající výkon.

Simík obdrží odměnu Nezrcadlovka KlikCvak P10 (za 2300§), když je maximální výkon jako Módní fotograf na volné noze.

Ateliér

 

 

 

Interaktivní objekty


Kolekci The Sims 4: Moschino přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře.

 

 

Pozadí do módního ateliéru


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává nové objekty "Pozadí do módního ateliéru" pomáhají Simíkům pořizovat kvalitní fotografie. Od barevných pozadí až po městská panorama, které pomohou módním fotografům.

Režim Nákupu: Dekorace - Ostatní
Rovné pozadí do módního ateliéru (320§) a Zahnuté pozadí do módního ateliéru (540§)

 • Kolekce The Sims 4: Moschino také zahrnuje barvu fotografií, která má k dispozici několik barevných vzorů, ale nemá živé digitální pozadí.
 • Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, můžete dokonce přidat speciální efekty, abyste skutečně přizpůsobili pozadí. Zapnout rrochu sněhu, obléknout si teplé oblečení nebo módní zimní oblečení.

 

Pozadí

 

K dispozci jsou dva druhy pozadí do módního ateliéru - Rovné a Zahnuté - obě nabízejí další možnosti. Každé pozadí lze použít samostatně nebo společně k vytvoření pozadí vlastní velikosti.

Přizpůsobit ateliér

Jakmile máte koupeno pozadí, můžete si vybrat zbravení pozadí.

Následující interakce jsou k dispozici s pozadím:

 • Všude jsou hvězdičky
 • Vertikální světla
 • Uvnitř je větší
 • Městská scenérie
 • Cukrová vata
 • Duha
 • Lesní panoráma
 • Lesní slunce
 • Červený koberec
 • Zataženo

 

Příprava na focení

 

 

Stativ do módního ateliéru


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává nový objekt "Stativ do módního ateliéru" do fotografického a kamerového systému. Použití stativu eliminuje rozmazané fotografie a snímky plné chyb, poskytuje vlastní možnosti fotografování a je zcela přenosný, takže ho Simík může vzít s sebou kdekoli.

Režim Nákupu: Koníčky a dovednosti - Kreativita - Stativ do módního ateliéru (890§)

 • Stativ vždy dělá vysoce kvalitní fotografie bez ohledu na úroveň fotografické dovednosti.

 

Stativ

Ať už se jedná o fotografování před vlastní kulisou nebo o skupinovou fotografii na pláži, stativy jsou pro každého fotografa nezbytností. Stativ nejneže umožňuje nové možnosti fotografování, a také když vlastníte rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, můžete fotit i mazlíčky.

Následující interakce jsou k dispozici se stativem:

 • Vložit do inventáře
 • Nasadit foťák...
 • Sundat foťák
 • Vyfotit
 • Vyfotit...
 • Vyfotit se s...
 • Vyfotit se Simíkem v náručí...
 • Vyfotit Simíka na značce pro modely...
 • Vyfotit Simíka s mazlíčkem...
 • Vyfotit batole při pláči

 

Foto s mazlíčkem

Většina možností je snadno dostupná a nevyžaduje žádné další vybavení, kromě toho, že Simík s domácími mazlíčky nebo batolata musí být v blízkosti stativu, aby byla vyfotografována, nebo jsou potřebné Značky pro fotografování.

 

 

Značka pro modely


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává nový objekt "Značka pro modely do módního ateliéru". Tyto značky jsou nutné pro fotografiy, kteří chtějí vyfotit Simíky v póze nebo vytvořit skupinové fotografie. Tento objekt pracuje také se stativem.

Režim Nákupu: Koníčky a dovednosti - Ostatní - Značka pro modely do módního ateliéru (150§)

Značky

 

 • Simíci mohou vyfotit pouze 3 Simíky najednou na Značkách.
 • Značky zmizí, když hra přejde do režimu focení.

 

Skupinové foto

Značka pro modely lze ovládat přímo Simíky a odemkne speciální interakce při používání stativu.

Následující interakce jsou k dispozici se značkou:

 • Vložit do inventáře
 • Počkat na fotografa
 • Najmout módní subjekt (100§)
 • Požádat o pózování...

Jakmile se Simík postaví na značku, odemkne se stativu interakce "Vyfotit Simíka na značce pro modely". Simíci mohou tuto interakci použít k vyfotografování pouze 3 Simíky.

 

 

Digitální rámeček


Kolekce The Sims 4: Moschino přidává nové objekty "Digitální fotorámeček Směskokrajina" pro ukládání fotografií, což umožňuje Simíkům vkládat do rámčeku více fotografií a nastavit rychlost střídání, při zobrazování fotografií. V režimu nákupu jsou k dispozici dva typy digitálních rámčeků, které mají stejný název i cenu. Můžete si pořídit rámeček na šířku nebo na výšku.

Režim Nákupu: Dekorace - Nástěnné dekorace - Digitální fotorámeček Směskokrajina (250§)

Digitální rámeček

Následující interakce jsou k dispozici s rámečkem:

 • Spravovat fotografický režim
 • Zapnout/Vypnout
 • Prohlédnout si
 • Nastavit rychlost... - Jak často se budou střídat fotografie - 1, 3, 6, 12, a 24 hodin.
 • Vylepšit - Vyžaduje 9. úroveň dovednost Kutilství
  Kabely z firaxia
  Díky těmto špičkovým kabelmů se vám obrazovka už nikdy nerozbije.
  • 3x Obyčejná součástka pro vylepšení
  • 2x Součástka pro vylepšení elektroniky

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Kolekci The Sims 4: Moschino obsahuje celkem 40 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

38x Režim nákupu / Režim stavby
(2x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Moschino_01.jpg

 

 

2x Připravené místnosti


Obývací pokoj

Připravené místnosti

 

Pracovna

Připravené místnosti

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm