The Sims 4: Interiér snů | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Interiér snů


DeadKarlos | 17. března 2019 | Návštěvnost 14434633

 

Herní balíček: Interiér snů IkonaThe Sims 4: Interiér snů (TS4: Dream Home Decorator Game Pack) je desátý Herní balíček v The Sims 4, který byl vydán 1. června 2021.

Balíček představuje aktivní kariéru, kde Simíci navrhují budovy a místnosti pro klienty, stejně jako několik nových typů nábytku, včetně sporáků a toustovačů.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Proměňte sny svých klientů ve skutečnost s herním balíčkem The Sims™ 4 Interiér snů!* Každý dům je plný nerealizovaného potenciálu. Jen vy dokážete fádnost proměnit ve fajnovost. Pokud si chcete vybudovat profesionální reputaci, zjistěte si před započetím prací, co mají a nemají jednotliví Simíci v oblibě, abyste mohli odvést práci přesně na míru. Až bude vaše dílo u konce, sledujte ohromené výrazy klientů při velkém odhalení!

 • Každá zakázka vyžaduje specializovaný přístup. Není to jen o klientových potřebách, ale také o jeho preferencích a rozpočtu. Jaké barvy má rád? Inspiruje ho hudba? Jaké má koníčky? Pokud chcete získat nejlepší možné hodnocení a doporučení, musíte všechno tohle zohlednit.
 • Ať už jde o úpravu jediné místnosti, celkovou přestavbu celého pozemku nebo rekonstrukci komerčních prostor, vaším cílem je spokojenost klientů. Detaily jsou na vás. Nový flexibilní nábytek, jako jsou modulární pohovky a úložné prostory a také vestavné varné desky a trouby, přináší více zajímavých možností než kdy předtím.
 • Když projekt dokončíte, můžete ho řádně představit! Snad vaše práce u klientů vzbudí spokojený jásot a ne zklamaný pláč. Předveďte klientům plody své práce a sledujte, jak zareagují na své nové bydlení a na fotky zachycující prostory před rekonstrukcí a po ní. Vneste Simíkům do bydlení i jejich životů změnu!

 

Klíčové vlastnosti

Vítejte ve Interiér snů! IkonaPoznejte své klienty
Nezáleží jen na potřebách klientů, ale také na jejich preferencích a rozpočtu. Zjistěte, co klienti mají a nemají v oblibě, a pamatujte na až budete pracovat na rekonstrukci, abyste získali nejlepší doporučení.

Nenechat kámen na kameni - Ikona Velké odhalení
Snad vaše práce u klientů vzbudí spokojený jásot a ne zklamaný pláč. Představte jim výsledky a sledujte, jak reagují na rekonstrukci provedenou přímo na míru!

Nenechat kámen na kameni - Ikona Velké odhalení
Snad vaše práce u klientů vzbudí spokojený jásot a ne zklamaný pláč. Představte jim výsledky a sledujte, jak reagují na rekonstrukci provedenou přímo na míru!

 

Herní balíček The Sims 4: Interiér snů Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 1. června, 2021
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Interiér, Dekorace

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Interiér snů Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Proměňte sny svých klientů ve skutečnost s herním balíčkem The Sims 4 Interiér snů, kde Simíci navrhují budovy a místnosti pro klienty, stejně jako několik nových typů nábytku, včetně sporáků a toustovačů.

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

 

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  4x Účesy, 8x Horní díly, 9x Spodní díly, 5x Celkový outfit, 9x Celé tělo, 3x Boty, 4x Doplňky
 • Dítě
  3x Účesy, 2x Horní díly, 3x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 1x Celé tělo
 • Batole
  1x Horní díly, 1x Celkový outfit, 1x Celé tělo

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  6x Účesy, 6x Horní díly, 3x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 2x Celé tělo, 1x Boty, 3x Doplňky
 • Dítě
  1x Účesy, 2x Horní díly, 1x Celkový outfit, 7x Celé tělo
 • Batole
  3x Účesy, 1x Horní díly, 1x Celkový outfit

Vytvořit Simíka 51Vytvořit Simíka 56Vytvořit Simíka 39Vytvořit Simíka 30Vytvořit Simíka 38Vytvořit Simíka 13Vytvořit Simíka 10Vytvořit Simíka 46Vytvořit Simíka 45Vytvořit Simíka 7Vytvořit Simíka 6Vytvořit Simíka 47Vytvořit Simíka 19Vytvořit Simíka 34Vytvořit Simíka 35Vytvořit Simíka 36Vytvořit Simíka 41Vytvořit Simíka 17Vytvořit Simíka 25Vytvořit Simíka 16Vytvořit Simíka 12Vytvořit Simíka 14Vytvořit Simíka 11Vytvořit Simíka 3Vytvořit Simíka 21Vytvořit Simíka 26Vytvořit Simíka 43Vytvořit Simíka 48Vytvořit Simíka 49Vytvořit Simíka 54Vytvořit Simíka 57Vytvořit Simíka 58Vytvořit Simíka 59Vytvořit Simíka 37Vytvořit Simíka 42Vytvořit Simíka 8Vytvořit Simíka 52Vytvořit Simíka 24Vytvořit Simíka 31Vytvořit Simíka 55Vytvořit Simíka 22Vytvořit Simíka 9Vytvořit Simíka 44Vytvořit Simíka 53Vytvořit Simíka 4Vytvořit Simíka 18Vytvořit Simíka 20Vytvořit Simíka 23Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 33Vytvořit Simíka 28Vytvořit Simíka 15Vytvořit Simíka 27Vytvořit Simíka 5Vytvořit Simíka 29Vytvořit Simíka 50Vytvořit Simíka 40Vytvořit Simíka 2Vytvořit Simíka 1

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možnostech, které jsou k dispozici v Herním balíčku The Sims 4: Interiér snů.

 

 

Klubové požadavky


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, tak dostanete zbrusu nové Klubové požadavky v herním balíčku The Sims 4: Interiér snů. Při výběru klubových požadavků jsou k dispozici následující možnosti.

Kariéra

 • Interiérový dekoratér

Klubové požadavky

 

 

Nová TV stanice


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává novou TV stanici pod názvem "Dívat se na kanál interiér snů". Pořady na kanále Interiér snů mohou vaše Simíky inspirovat! Nenechte si je ujít!

Nová TV stanice

 

 

Oblíbenost


Oblíbenost je systém, který určuje estetiku a aktivity, co má a nemá Simík v oblibě. Herní mechanika byla přadaná do základní hry The Sims 4 v patchi 113. V základní hře jsou tři kategorie co Simík má a nemá v oblibě (barvy, hudební žánry, končíky). Čtvrtá kategorie (Styl) byla přidána do hry herního balíčku The Sims 4: Interiér snů.

Více se dozvíte na stránkách Oblíbenost Simíka.

 

Styl


StylSimíci občas mají... docela vyhraněné názory na interiérový design. Občas se budou kochat vybraným vkusem a jindy ohrnou nos nad pochybnými snahami.

Z této kategorie si mohou vybrat Simíci ve věku teenageři po starý. Je spojena se stylem na interiérový designér používaný u předmětů v režimu stavby.

Seznam barev
Bohémský styl Bohémský styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Misijní styl Misijní styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Moderní styl Moderní styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Obyčejný styl Obyčejný styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Ostrovní styl Ostrovní styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Pohádkový styl Pohádkový styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Současný styl Současný styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl cosmolux Styl cosmolux Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl franc. venkova Styl franc. venkova Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl gotické farmy Styl gotické farmy Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl královny Anny Styl královny Anny Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl příměstská moderna Styl příměstská moderna Herní balíček: Interiér snů Ikona
Styl z poloviny století Styl z poloviny století Herní balíček: Interiér snů Ikona
Terasový styl Terasový styl Herní balíček: Interiér snů Ikona
Zahradní styl Zahradní styl Herní balíček: Interiér snů Ikona

 

 

 

Nová kariéra


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává jednu kariéru "Interiérový dekoratér".

Interiérový dekoratér Kariéra

 

 

Profese Interiérový dekoratér


Simíci navštěvují domy klientů (nebo komunitní pozemky, v závislosti na jejich profesní úrovni) a renovují na základě preferencí klientů.

Tato aktivní kariérní dráha Interiérový dekoratér je práce v aktivní budově, která nemá žádné odvětví.

Kariéra Interiérový dekoratér se mírně liší od ostatních profesí (kromě profese herec, která je součástí hry Cesta ke slávě), kde je práce je distribuováná tak, že si vyberete, která vystoupení chcete u svého Simíka dělat.

Interiérový dekoratér je aktivní profese, kterou získáte prostřednictvím "Panel práce", "Mobilní zařízení", nebo "Počítač".

Chcete-li vybrat svojí první zakázku, jednoduše přejděte na panel kariéry a vyberte možnost Hledat zakázky.

Protože právě začínáte svou cestu jako Interiérový dekoratér, nebudete mít k dispozici mnoho zakázek, ale při povýšení najdete větší škálu zakázek.

Zakázky

Všimnete si, že na výběr bude celá řada zakázek, počínaje renovací pokojů a až po přidání a renovaci patra. Zatímco většina zakázek bude při prvním spuštění zašedlá, můžete tak získáte představu o budoucích zakázek, na které se můžete v budoucnu vydat. U zakázek, které jsou aktuálně k dispozici vašemu Simíkovi, vám budou poskytovat všechny informace, které potřebujete, například jméno klienta, rozpočet, odměna, typ zakázky, typ pozemku, začátek a konec dokončení zakázky.

Jakmile si vyberete svojí první zakázku, tak se trochu změní kariérní panel.

Kariérní panel

Zde najdete vše, co potřebujete vědět pro každou zakázku. I když dostanete několik volitelných úkolů, vždy se doporučuje pokusit se je splnit, aby váš Simík lépe porozuměl klientovi a jaké jsou jeho přednosti.

Pokud se zaseknete a nejste si jisti, co dělat během zakázky, jednoduše najeďte myší na úkol a vysvětlí vám, jak na to.

Jakmile dokončíte zakázku, všimnete si, že se zvýší pruhy vaší reputace a výkonu. Samozřejmě, pokud to nejde úplně podle plánu, nebo vyberete zakázku a rozhodnete se jej zrušit, bude to mít negativní dopad na reputaci a výkon. Rovněž bude trvat déle, než zvýšíte reputaci a výkon, abyste získali povýšení.

Klienti mají na rekonstrukci stanovený určitý rozpočet. Pokud ho překročíte, částka se zbarví červeně. Překročení rozpočtu negativně ovlivní váš výkon a reputaci.

Lepší výkon a reputace mohou přivést stálé a nové klienty a nové, potenciálně lépe placené zakázky.

Stejně jako v každé kariéře může váš Simík získat řadu povýšení, aby se stal dokonalým Interiérovým dekoratérem. Zjistíte také, že platy se liší v závislosti na druhu zakázky.

 

Povýšení


1) Konzultant interiérových barev
- §/průměr Bez bonusu
Zpřístupněný obsah
-

Sen Simíka <Jméno> o tom, že vezme něčí budovu a přetvoří ji podle svého, začíná nabírat skutečné obrysy. Každý dům, do kterého Simík <Jméno> vstoupí, je jako prázdné plátno, které může naplnit novými a zajímavými interiérovými styly.

Najděte si zakázku a pusťte se do rekonstrukce.

2) Technik pro návrh interiéru
- §/průměr Bonus: 370§
Zpřístupněný obsah
Vydání časopisu Interiérový design

Střelené barvy, ztřeštěné nápady. Klienti někdy mívají zvláštní požadavky, takže je dobře, že mají Simíka <Jméno>. aby všechny jejich požadavky proměnil ve skutečnost. I když je kariéra Simíka <Jméno> teprve na začátku, u nových klientů je spousta prostoru pro kreativitu.

3) Správce prostoru
- §/průměr Bonus: 485§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Simík <Jméno> se posunuje stále dál. takže se na něj nové příležitosti přímo hrnou! Simík <Jméno> teď může přijímat zakázky zaměřené na rekonstrukce celých pater.

4) Dekorační konzultant
- §/průměr Bonus: 600§
Zpřístupněný obsah
Teď může probírat nejnovější trendy.

S tímto povýšením se pojí vyšší plat a také trochu větší respekt okolního světa. Klienti budou nápadům Simíka <Jméno> pro změnu naslouchat a nebudou nad nimi ohrnovat nos!

5) Plánovač stavby
- §/průměr Bonus: 765§
Zpřístupněný obsah
Moderní koberec Vzory a tvary

Simík <Jméno> začíná stoupat po společenském žebříčku. Nové příležitosti se mu přímo lepí na paty! Simík <Jméno> teď může přijímat zakázky z komerčních podniků. Komerční podniky nabízejí potenciálné lépe placené zakázky různých typů.

6) Domácí organizátor
- §/průměr Bonus: 900§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Někteří přináší štěstí a jiní smutek... nechte si utřídit život podle tří jednoduchých zásad Simíka <Jméno>:
1. Je to bezpečné?
2. Vypadá to suprově?
3. Bude se to klientovi líbit?
To mohou být vaše životní motta.

7) Domácí dekoratér
- §/průměr Bonus: 1.215§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Simík <Jméno> to dokázal. Je to oficiální! Na vizitkách má "domácí dekoratér" a s tímhle titulem se také pojí možnost vylepšit všechny ty smutné minimístnosti.

8) Firemní interiérový designér
- §/průměr Bonus: 2.100§
Zpřístupněný obsah
• Teď může na počítači psát články o interiérovém designu.

Simík <Jméno> už je oficiálně považován za vizionáře a experta v oboru. Plat je slušný a totéž platí i o potenciálu - více klientů a více uznání mu umožní dosáhnout netušených výšin.

9) Interiérový designér
- §/průměr Bonus: 2.500§
Zpřístupněný obsah
Teď může navrhnout smělé myšlenky na proměnu bydlení.

Ať už jde o domácí pracovnu, firemní kanceláře nebo úplné jiný typ budovy. Simík <Jméno> s tím dokáže řádně zatočit. Jeho titul zní „interiérový designér". Bez upřesnění. To znamená, že Simík <Jméno> může dělat cokoliv!

10) Certifikovaný designér interiérů
- §/průměr Bonus: 3,150§
Zpřístupněný obsah
Notebook S.I.Mac P.R.O.

Certifikace má své výhody. Například to. že kromě klienta nemáte žádného šéfa. Nemusíte se řídit žádnými zákony kromě platné architektonické legislativy a nemusíte ctít žádná pravidla kromě těch dekoratérských. Na Simíka <Jméno> čeká spousta zakázek a neplatí mu za ně vůbec špatně!

 

 

Zakázky


Když se poprvé vyberete kariéru Interiérový dekoratér, můžete v panelu kariéry hledat zakázky, které by vás mohly zaujmout. Zpočátku budete mít přístup pouze k jednoduché rekonstrukci pokojů, ale jak budete získávat povýšení a budovat si reputaci, otevřou se vám náročnější zakázky. Nakonec budete moci navrhnout celé patro domu, převzít komerční práce a dokonce přidat do budovy nová patra.

Kliknutím na karty v horní části nabídky pro výběr zakázky můžete snadno třídit mezi různými druhy zakázek.

Existují čtyři úrovně zakázek, na které si může Simík vybrat:

 • Rekonstrukce pokoje: Toto je nejjednodušší typ zakázky, se kterou začnete. Klienti vás požádají, abyste pro ně přepracovali jednu místnost v jejich domě. Někdy vás požádají, abyste renovovali konkrétní místnost v jejich domě, například ložnici nebo kuchyň jejich dítěte. Jindy vám umožní vybrat si, která místnost v jejich domě potřebuje největší opravu.
 • Doplnění místnosti: Umožní vám vytvořit zbrusu nový prostor v domácnosti. Jste omezeni na stanovenou velikost domu, takže dům se nezvětší, ale budete moci změnit uspořádání vnitřního prostoru a vytvořit tak pro své klienty zcela nový pokoj.
 • Doplnění patra: Když se stanete velmi vyhledávaným designérem, Simíci mohou začít požadovat přidáním zcela nového patra do jejich domova. Na těchto zakázkách budete mít spoustu svobody, protože od nuly můžete navrhnout zcela nový prostor.
 • Rekonstrukce patra: Někdy klienti chtějí, aby byla předělána celé patro jejich domova. V závislosti na individuálních omezeních zakázek vám může nebo nemusí být umožněno upravit prostor, ale v obou případech budete mít spoustu návrhových možností.

Bez ohledu na úroveň obtížnosti se všechny zakázky řídí stejným vzorcem. Když se podíváte na zakázku, tak vám bude poskytovat všechny informace, jako je název zakázky, jméno klienta, rozpočet, odměna, typ zakázky, typ pozemku, začátek a konec dokončení zakázky (09:00 - 21:00). Můžete odejít dřív z práce, ale nedostanete zaplaceno, nebo pracovat přes čas, pokud nemáte dost času na dokončení zakázky.

 

K dispozici jsou následující zakázky:

Rekonstrukce pokoje

Seznam zakázek

Rekonstrukce pokoje

Rekonstrukce pokojeZnenadání jsme přišli k nějakým simoleonům. tak nás napadlo, že bychom si to doma trochu změnili. Můžete nám zrekonstruovat pokoj? Aby to zase bylo trochu zajímavé? Zavolejte nám a my vám povíme, co máme a nemáme rádi.

Odměna: 540Simoleony

Rozpočet: 9.513Simoleony

Vyžaduje: 1. úroveň

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyněTa kuchyně je jako vystřižená z konce osmdesátek. Nebo jsou to rané devadesátky? Těžko říct. prostě působí hodně starým dojmem. Takže to pojďme rozbalit a trochu tu kuchyni okořeníme, ne? Můžete mi ji malinko opepřit?

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 2.789Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelnyHodilo by se mi mít trochu prostornější záchod. Momentálně mám při vykonávání potřeby pocit, že si při tom můžu rovnou umýt ruce. To sice možná nezní jako nevýhoda, ale rozhodně je! Mám dojem, že se tam nemůžu ani nadechnout a není to jen kvůli vykonávané potřebě! Prostě potřebuju na záchodě víc místa.

Odměna: 550Simoleony

Rozpočet: 6.479Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce dětského pokoje

Rekonstrukce dětského pokojeTy dnešní děti... pořád někde pobíhají, vidte? Od jedné věci ke druhé... klidně jich zvládnou deset během dvaceti minut. Děti prostě potřebují VLASTNÍ prostor, kde by hezky zůstaly. Netvrdíme tím, že by to mělo fungovat jako vězení, ale... pokud přidáte zámek, zlobit se nebudeme. Takže jeden dětský pokoj, prosím!

Odměna: 635Simoleony

Rozpočet: 9.244Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce ložnice

Rekonstrukce ložniceTahle ložnice... už začíná trochu zavánět. Vy víte. jak to myslím. Ale o tom tu nemluvíme. Prostě by potřebovala čerstvě vymalovat. Pomůžete nám zbavit se toho zápachu a nahradit ho něčím novým?

Odměna: 600Simoleony

Rozpočet: 7.712Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Fantastická renovace obývacího pokoje

Fantastická renovace obývacího pokojeToužíme po novém obýváku. Máme pocit, že by to chtělo trochu víc místa, chápete? Abychom si mohli pohodlně posedět a dívat se na telku. Hlavně ať je tam hodně prostoru, simoleony nehrají roli!

Odměna: 1.900Simoleony

Rozpočet: 2.289Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce šatny

Rekonstrukce šatnyU VŠECH BOTEK! Prostě potřebuju šatnu, kde si budu moci vystavit své parádní šaty a suprové boty! Pomozte mi vytvořit funkční a vizuálně lákavý domov pro věci, které nosím!

Odměna: 600Simoleony

Rozpočet: 4.035Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

 

Doplnění místnosti

Seznam zakázek

Doplnění místnosti

Doplnění místnostiMáme dojem, že by se nám hodila nová místnost... můžeme si ji dovolit, jen potřebujeme, aby někdo přišel s vizí! Ale hlavně se nás nejdřív zeptejte, co vlastně chceme, ano?

Odměna: 800Simoleony

Rozpočet: 3.194Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: pokoj pro malé děti

Doplnění místnosti: pokoj pro malé dětiStrašně moc by se nám HODIL pokoj pro malé děti! Zařidte nám to, prosím. Sice momentálně žádný přírůstek do rodiny neočekáváme, ale chceme být připravení na všechno!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 9.971Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: šatna

Doplnění místnosti: šatnaV ložnici potřebujeme mít šatnu, abychom měli místo na všechny nové botičky a parádní oblečení a mohli se pochlubit všem hostům! Skříně máme plné kostlivců, takže potřebujeme novou šatnu, kde můžeme naše oblečení vystavit na odiv!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 6.832Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: bydlení pro příbuzné

Doplnění místnosti: bydlení pro příbuznéVíte, jaký je to pocit, když přijedou tchán s tchyní, vyje nemáte moc rádi a byli byste raději, kdyby k vám domů vůbec nechodili? Třeba by šlo nějak zařídit, aby byli na návštěvě a zároveň nebyli u nás doma? Postavte nám pro ně bydlení. Tak budou moci zůstat u sebe a nenarušovat to u nás!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 6.239Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Vyberte si doplnění místnosti

Vyberte si doplnění místnostiMám doma tolik místa, že by se mi určitě hodil pokoj navíc k trávení času nebo ukládání věcí. Vlastně nevím, k čemu přesně ten pokoj bude. Tak zapojte svou kreativitu a proměňte ten prostor v něco zajímavého. S penězi nebude problém, ty mám! Tak hlavně vytvořte něco suprového!

Odměna: 1.445Simoleony

Rozpočet: 2.802Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

 

Doplnění patra

Seznam zakázek

Doplnění patra

Doplnění patraOpravdu bychom chtěli doma přistavět nové patro, ale ještě jsme se tak úplně nerozhodli, co by v něm mělo být... nechcete nám s tím pomoci? Klidně můžete o rozložení celého toho patra rozhodnout podle svého.

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 6.187Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra pro ni

Doplnění patraV dnešní době je opravdu těžké se soustředit. Děje se toho totiž opravdu hodně. Potřebuju svůj prostor, kde si v klidu sednu, budu si dělat své věci. budu si číst nebo si dám skleničku džusu. To přece není tak velký požadavek, ne? Vytvořte mi můj vlastní koutek a moje vděčnost bude nekonečná!

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.480Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění horního patra s pracovnou a záchodem

Doplnění horního patra s pracovnou a záchodemCelá tahle „práce z domova" se nám pomalu stává novou normou. Ale abychom si mohli navodit správné rozpoložení mysli, je potřeba, abychom mohli do práce někam chodit... i když doma. Takže co takhle přistavět nové patro a udělat z něj pracovnu? Taky tam bude potřeba záchod. Protože z nějakého důvodu se mi při práci vždycky chce na velkou.

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.587Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra pro něj

Doplnění patra pro nějTak podívejte. Potřebuju trochu času jen pro sebe. Takže by se mi hodilo místečko, kde se můžu hodit do pohody, dát si trochu džusu, možná se dívat na telku nebo hrát hry. Možná by se tam daly vystavit i některé mé.....trofeje". Ale hlavně nechci, aby mě tam rušil okolní svět. Potřebuji prostě soukromé doupě, kam budou moci vstoupit jen opravdické jedničky - tedy jen já!

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.979Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplňte tomuto obydlí patro

Doplňte tomuto obydlí patroTakže jsme teď přišli ke trošce peněz a napadlo nás, že by se nám doma hodilo trochu víc místa. Můžete nám přistavět patro? Zaplatíme opravdu dobře! Můžete to udělat, jak se vám zlíbí, nám jde hlavně o to místo!

Odměna: 25.000Simoleony

Rozpočet: 6.724Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra s fotografickým ateliérem

Doplnění patra s fotografickým ateliéremV poslední době se mně zalíbila příroda a umění. Baví mě zachytávat krásy světa. Všechno v něm je tak velkolepé a ohromující, nemyslíte? Takže by se mi doma dost hodil fotografický ateliér. Nejlepší by bylo přidat na dům patro. To dáte. ne? Prostě jen přistavte patro, na tom nic není, ne?

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 9.399Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

 

Rekonstrukce patra

Seznam zakázek

Rekonstrukce patra

Rekonstrukce patraOpravdu by se nám líbilo, kdyby se to u nás trochu změnilo. Ale nemůžeme se dohodnout, jak by to mělo vypadat... mohli byste nám pomoci rozhodnout se, co vlastně chceme?

Odměna: 800Simoleony

Rozpočet: 9.987Simoleony

Vyžaduje: 3. úroveň

Rekonstrukce kuchyňského patra

Rekonstrukce kuchyňského patraTakže jde o naši kuchyni. Je taková... dost zastaralá. Už si domů radši objednáváme jen hotové jídlo, protože v té kuchyni se nám vůbec nechce být. Takže ji potřebujeme vylepšit a to rychle. Netvrdím, že to nějak zlepší naše kuchařské schopnosti. A dokonce ani netvrdím, že se tam budeme snažit vařit. Ale alespoň budeme mít radost z toho. že tu ta možnost je.

Odměna: 655Simoleony

Rozpočet: 5.320Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Renovace baru

Renovace baruPotřebujeme náš bar trochu poladit. Naše klientela poslední dobou není úplně žádoucí. Chtěli bychom nalákat hlavně mladé hipstery a ne hysterickou omladinu. Pokud pro ně náš bar dokážete řádně nadžusovat. opravdu moc nám to pomůže!

Odměna: 935Simoleony

Rozpočet: 25.533Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce obývacího pokoje a kuchyně

Rekonstrukce obývacího pokoje a kuchyněJe to tady už dost staré a postavené v jakémsi původním stylu. Obývák a kuchyné by nejspíš šly spojit a také by to dovnitř chtělo vpustit víc přírodního světla. A ten nosník? S tím se netrapte, tenhle dům se jen tak nezbortí stejně jako moje důvěra k vám!

Odměna: 685Simoleony

Rozpočet: 9.955Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce patra

Rekonstrukce patraMy máme simoleony a vy zase vizi! Štědře vám zaplatíme za rekonstrukci celého patra. Protože jeho stávající rozložení už nás začíná dost nudit.

Odměna: 14.000Simoleony

Rozpočet: 6.913Simoleony

Vyžaduje: 7. úroveň

 

 

 

Interaktivní objekty


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře.

 

 

Vestavný sporáky


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává 2 objekty "Pekařův elektrický sen" a "Standardní plynová trouba", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Spotřebiče - Sporáky).

Vestavný sporáky

 

Pekařův elektrický sen

Pekařův elektrický senUž jste někdy snili o elektřině, která by vám umožnila dovést jídlo k lahodně křupavé dokonalosti? Pekařův elektrický sen nezklame vás ani vaši skopovou pečeni. Při použití dle návodu nehrozí žádné nebezpečí.

Cena: 525Simoleony
Kvalita jídla: 4
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 6
+Dovednost vaření

Standardní plynová trouba

Standardní plynová troubaTento výkonný pracant vašim jídlům pořádné zatopí. A to v tom dobrém slova smyslu. U nás ve společnosti Rozpálené vařečky máme za to. že pokud nevaříte na plynu, pak je to. jako byste prakticky nevařili vůbec!

Cena: 840Simoleony
Kvalita jídla: 6
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 8
+Dovednost vaření

 

 

Varné desky


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává 2 nové objekty "Induktomat" a "Moderní plynový sporák", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Spotřebiče - Sporáky).

Varné desky

 

Induktomat

InduktomatPokud nemáte v oblibě oheň nebo chcete využívat bezpečné a obnovitelné zdroje energie, už nemusíte hledat dál. Induktomat je tu pro vás! Tento stylový indukční sporák uvaří libovolné jídlo, které mu svěříte, přičemž šance, že vám při tom shoří celý dům, je relativné malá.

Cena: 580Simoleony
Kvalita jídla: 4
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 6
+Dovednost vaření

Moderní plynový sporák

Moderní plynový sporákŘíká se. že některé kuchyně vyžadují opravdu pořádné plameny. U nás ve společnosti Rozpálené vařečky se sice starověké filozofii moc nevěnujeme, ale věříme v solidní a stabilní plameny, které prohřejí vaše srdce i žaludky. Ať už rádi restujete zeleninku nebo smažíte skutečné gurmánské hody. dál hledat nemusíte. Toto moderní zpracování staré dobré klasiky vám poslouží dokonale.

Cena: 890Simoleony
Kvalita jídla: 6
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 8
+Dovednost vaření

 

 

Modulární police


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává 14 nových objektů "Modulární police", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Modulární).

Modulární police je řada pečlivě vybraných kusů nábytku, které se dají snadno propojovat, čímž vznikají jedinečné a kreativní úložné prostory, jaké dosud nebyly k vidění.

Pokud chcete zúžit výběr na konkrétní sadu položek, které mezi sebou můžete kombinovat, stačí ve vyhledávacím poli v režimu stavby zadat slovo "modulární" a stisknout enter.

Modulární police

 

 

Hrací stan


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává nový objekt "Stůl Fantastické hraní", který je k dispozici v režimu nákupu (Pro děti).

Stůl Fantastické hraní

 

Stůl Fantastické hraní

InduktomatTento stan sice vaše déti neochrání před nebezpečími vnějšího světa, ale otevře jim celý svět plný představivosti!

Cena: 500Simoleony
Zábava: 4
Pouze pro děti
Pouze pro batolata
Energie: 2

 

K dispozici jsou následující interakce:

 • Hrát si s...
 • Hrát si uvnitř
 • Na něco si hrát
 • Spát
 • Zdřímnout si

 

 

Modulární pohovky


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává 4 nové objekty "Modulární pohovky", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Pohodlí - Pohovky).

Jednou z připravovaných vlastností v The Sims 4: Interiér snů je schopnost postavit a vytvořit své vlastní rozkládací pohovky. Tuto vlastnost chtělo mnoho hráčů, aby bylo přidáné do hry a dříve to bylo možné pouze pomocí cheatů a módů. Tato funkce je k dispozici pouze v herním balíčku The Sims 4: Interiér snů.

Modulární pohovky

 

Modulární pohovka Drsná s knoflíky

Modulární pohovka Drsná s knoflíkyPokud jde o vytváření různých sestav pomocí řady Drsná s knoflíky, možnosti jsou téměř neomezené. Bez obav využijte celou plejádu všemožných tvarů tohoto stylového modulárního posezení a rozhodně toho nebudete litovat.

Cena: 150Simoleony

Lenoška Drsná s knoflíky

Lenoška Drsná s knoflíkyZakomponujte do svého bydlení nejrůznějěí modely této lenoěky; bez opěrek, s oběma opěrkami, s levou opěrkou, pravou opěrkou, nebo dokonce jako součást modulární pohovky. Žádný obytný prostor není úplný bez láskyplné přítomnosti lenošky Drsná s knoflíky.

Cena: 175Simoleony

Modulární pohovka Gaučová evoluce

Modulární pohovka Gaučová evoluceRozhodně víc než dvojsedačka a více než obyčejná pohovka. Modulární prvky Gaučové evoluce můžete zkroutit, otočit, zakončit, strčit do rohů nebo prodloužit, abyste to doma měli co nej pohodlnější.

Cena: 150Simoleony

Modulární lenoška Evoluce pohody

Modulární lenoška Evoluce pohodyNa konci dlouhého dne sí natáhněte své znavené nohy na tuto parádní lenošku. která vypadá skvěle sama o sobě i jako doplněk vaší pohovky.

Cena: 175Simoleony

 

 

Toustovače


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů přidává 2 nové objekty "Prostorově úsporná Elektrická trouba" a "Trouba na linku Rozpálené vařečky", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Spotřebiče - Sporáky).

Malý sporák

 

Prostorově úsporná Elektrická trouba „Žádný prostor“

Prostorově úsporná Elektrická trouba „Žádný prostor“Že už nechcete obětovat další skříňky těm příšerám z řad spotřebičů? Umístěte si troubu do výše pasu a pak jen sledujte, jak koláče létají... a hlavně o ní neříkejte, že je jen nějaký toaster. to by ji totiž velmi rozlítilo.

Cena: 435Simoleony
Kvalita jídla: 4
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 6
+Dovednost vaření

Trouba na linku Rozpálené vařečky

Trouba na linku Rozpálené vařečkyMáte dostatek prostoru na lince, ale nemůžete se vzdát žádného místa ve skřínkách? To dobře známe. Představujeme troubu na linku Rozpálené vařečky. Pečte si dle libosti, aniž byste se museli krčit nebo hrbit! Stačí koupit a nékam postavit, návod ani číst nemusíte, kdo by se tím zdržoval?!

Cena: 780Simoleony
Kvalita jídla: 6
Množství spotřebované energie: 2
Spolehlivost: 8
+Dovednost vaření

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Herní balíček The Sims 4: Interiér snů obsahuje celkem 151 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

135x Režim nákupu / Režim stavby
(16x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Objekt 1Objekt 2Objekt 3Objekt 4Objekt 5Objekt 6Objekt 7Objekt 8Objekt 9Objekt 10Objekt 11Objekt 12Objekt 13Objekt 14Objekt 15Objekt 16Objekt 17Objekt 18Objekt 19Objekt 20Objekt 21Objekt 22Objekt 23Objekt 24Objekt 25Objekt 26Objekt 27Objekt 28Objekt 29Objekt 30Objekt 31Objekt 32Objekt 33Objekt 34Objekt 35Objekt 36Objekt 37Objekt 38Objekt 39Objekt 40Objekt 41Objekt 42Objekt 43Objekt 44Objekt 45Objekt 46Objekt 47Objekt 48Objekt 49Objekt 50Objekt 51Objekt 52Objekt 53Objekt 54Objekt 55Objekt 56Objekt 57Objekt 58Objekt 59Objekt 60Objekt 61Objekt 62Objekt 63Objekt 64Objekt 65Objekt 66Objekt 67Objekt 68Objekt 69Objekt 70Objekt 71Objekt 72Objekt 73Objekt 74Objekt 75Objekt 76Objekt 77Objekt 78Objekt 79Objekt 80Objekt 81Objekt 82Objekt 83Objekt 84Objekt 85Objekt 86Objekt 87Objekt 88Objekt 89Objekt 90Objekt 91Objekt 92Objekt 93Objekt 94Objekt 95Objekt 96Objekt 97Objekt 98Objekt 99Objekt 100Objekt 101Objekt 102Objekt 103Objekt 104Objekt 105Objekt 106Objekt 107Objekt 108Objekt 109Objekt 110Objekt 111Objekt 112Objekt 113Objekt 114Objekt 115Objekt 116Objekt 117Objekt 118Objekt 119Objekt 120Objekt 121Objekt 122Objekt 123Objekt 124Objekt 125Objekt 126Objekt 127Objekt 128Objekt 129Objekt 130Objekt 131Objekt 132Objekt 133Objekt 134Objekt 135

 

 

16x Připravené místnosti


Kuchyně 2x

Připravené místnosti - Kuchyně 1

Připravené místnosti - Kuchyně 2

 

Koupelna 1x

Připravené místnosti - Koupelna 1

 

Ložnice 4x

Připravené místnosti - Ložnice 1

Připravené místnosti - Ložnice 2

Připravené místnosti - Ložnice 3

Připravené místnosti - Ložnice 4

 

Obývací pokoj 3x

Připravené místnosti - Obývací pokoj 1

Připravené místnosti - Obývací pokoj 2

Připravené místnosti - Obývací pokoj 3

 

Jídelna 1x

Připravené místnosti - Jídelna 1

 

Pracovna 2x

Připravené místnosti - Pracovna 1

Připravené místnosti - Pracovna 2

 

 

Ostatní 3x

Připravené místnosti - Ostatní 1

Připravené místnosti - Ostatní 2

Připravené místnosti - Ostatní 3

 

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm