Jak si vytvořit vlastní lázně v The Sims 4 | The Sims 4 CZ

Jak si vytvořit vlastní lázně v The Sims 4


Electronic Arts | 15. července 2015 | Návštěvnost 965

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: SimGuruEmory

 

Rozmazlujte své Simíky


Až si nahrajete The Sims 4 Návštěva Lázní*, najdete tu troje lázně vytvořené od firmy Maxis, které můžete rovnou použít. Stejně jako u ostatních prostor ve hře si můžete vytvořit i své vlastní. Ať už chcete lázně se zaměřením na masáže, sauny nebo snad meditaci, tento herní balíček vám poskytne všechny nástroje, které to umožní.

Zde je několik zábavných tipů, jak si postavit perfektní lázně!

 

Začínáme


Až si vyberete pozemek a zvolíte typ pozemku pro lázně, seznamte se s novým zařízením lázní v režimu stavby. Klikněte na oddíl “Předměty dle funkce”, vyberte “Zobraz vše,” a pro zobrazení veškerého nového zařízení v balíčku zvolte filtr Návštěva lázní. Než začnete stavět, budete chtít vědět, co nové předměty dělají.

 

Začínáme

 

Křeslo Spokojené ruce a nohy. V tomto pohodlném křesle si mohou Simíci nechat namasírovat ruce a nohy! Zatímco jste v lázních, zkoukněte reflexology, kteří stojí u křesla – to oni poskytují tyto relaxační masáže.

Tip: Při stavbě lázní dbejte na to, aby okolo tohoto křesla bylo dost místa. Jen tak budou mít reflexologové dost místa na práci.

GP2_Launch_3

 

Masážní stůl Relaxátor. Tento stůl nedělá věci, které se obvykle na stole dějí – dělá toho mnohem více! Zatímco jsou v lázních, mohou se Simíci nechat namasírovat od šikovných (a méně šikovných) masérů či masérek nebo si vychutnat relaxační aromaterapeutickou masáž.

Tip: Pokud mají Simíci dostatek zkušeností v nové dovednosti wellness, mohou s použitím tohoto předmětu dokonce sami masírovat ostatní Simíky; pokud ovšem nejsou na pozemku lázní.

TS4_501_GP02_02

 

Podložka na jógu Znovuzen a Podložka na jógu Znovuzen: Instruktor. Tyto podložky na jógu jsou nové předměty, na kterých mohou Simíci cvičit různé jogínské pozice. Klasická podložka na jógu Znovuzen se dá použít na jakémkoli místě, nicméně Podložka na jógu Znovuzen: Instruktor může být použita pouze v lázních a tělocvičně. Instruktoři jógy se objevují pouze v lázních a tělocvičně, proto zajistěte, že váš typ pozemku je dobře nastaven. Jinak vaše hodiny jógy nezačnou.

Tip: Když umisťujete instruktorskou verzi podložky na jógu, všimněte si zvláštního zeleného prostoru připojenému k tomuto předmětu. Pokud do tohoto prostoru umístíte klasickou verzi podložky na jógu, mohou se Simíci zúčastnit kurzu jógy, který bude učit instruktor.

GP2_Launch_2

 

Sauna Skleníkový efekt a Sauna Kameňákovna. Předměty sauny jsou velké a do jejich interiérů plných páry se v sedě vejdou až čtyři Simíci. Simíci si mohou vychutnat relaxační páru, bavit se a dokonce se milovat! Dejte ale pozor, aby tam Simíci nezůstali příliš dlouho. Jinak poznají některé z mnoha... smrtících účinků dlouhodobého saunování. Pokud stále váháte s vytvořením vlastní sauny, Návštěva v lázních přináší dva již předpřipravené typy saun, které jsou do začátku perfektní.

Tip: Doporučujeme obklopit objekt ze všech čtyř stran, aby tak sauna co nejlépe vypadala, ale samozřejmě můžete vytvořit místnost větší nebo menší. Můžete dokonce umístit dvě vedle sebe do jedné místnosti. Ale nezapomeňte na dveře!

 

Meditační stolička Páni, to je síla a Introspektivní rozjímací stolička. Pokud chcete, aby vaše lázně byly oblíbeným místem relaxace, nemůžete s těmito meditačními stoličkami šlápnout vedle! Simíci nabývají dovednost wellness pomocí meditace a mohou se dokonce pokusit levitovat, pokud mají dovednost dostatečně vysokou. Simíci, kteří ovládnou umění wellness, mohou dokonce získat schopnost se teleportovat kamkoli na pozemku, nebo na jiné pozemky, které již dříve navštívili.

Tip: Simíci, kteří se s dovedností wellness teprve seznamují, mohou být během meditace rozptylování a mohou se tak začít nudit. V meditaci budou chtít pokračovat, až se přestanou nudit. Ale to nebude trvat déle než jednu simíkovskou hodinu.

 

Vzory pro stěny a podlahu. Návštěva v lázních zahrnuje novou sadu stěn a podlah, které svítí a září. Panelové stěny a podlahové dlaždičky „Tekoucí záře“ se dosud v sérii The Sims neobjevily. Tyto vzory stěn a podlah září a mihotají se uklidňujícím světlem v různých barvách. K dispozici jsou také odpovídající pásky na stěnu i na podlahu, kterými můžete své lázně dotvořit.

Tip: Stěny a podlahy vašich lázní hodně pomohou určit náladu, jak se hosté v lázních budou cítit. Dřevo v teplejších barvách propůjčí vašim lázním nádech útulnosti, dlaždičky z chladivějšího kamene a mramoru jim pak dodají moderní šmrnc.

GP2_Launch_1

 

Dekorace. Součástí Návštěvy v lázních jsou dekorace na stěny a podlahy, které budou slušet mnoha různým stylům. Jestliže je vaším cílem čistý, moderní vzhled, vyzkoušejte Éterickou laťkovou stěnu nebo příhodně pojmenovanou Parádní krychli. Pro docílení božského klidu přidejte do svých lázní Vodní stěnu. Tento předmět existuje ve třech různých výškách a zobrazuje relaxační vodu, která v kaskádách padá dolů ze stěny. Můžete dokonce nastavit barvu vody a jejího okolí – pokud máte chuť na trochu dobrodružství, změňte barvu vody v měnící se duhu relaxace.

Tip: Pro přírodnější vzhled použijte Rostliny a kamenné dekorace jako jsou Uhrančivý bambusový oddělovač nebo Poklidné kamení a trocha zeleně.

 

Osvětlení. V tomto herním balíčku máte k dispozici několik nových světel. Některé z nich jsou ve tvarech v The Sims dosud nevídaných, například vzory stěn a podlah Tekoucí záře. Další zahrnují vzrušující věci jako zrcadla (Podsvícené iluminační zrcadlo), dvoupatrové stropní lustry (Hvězdná spirála) a osvětlené podlahové obtisky (Osvětlený lotos).

Tip: Nezapomeňte každou místnost ve svých lázních dobře osvětlit. Jestli hledáte více uklidňující prostředí – například pro svou meditační místnost – ztlumte světla a změňte jejich barvu na romantičtější modrou nebo teplejší žlutou. Nebo, pokud má být místnost aktivnější jako například studio jógy, ponechte světla jasná a přihoďte několik oken.

 

Extra tipy a triky


S těmito znalostmi budete schopni vytvořit (a sdílet!) fantastické lázně. Ale ještě než se pustíte do tvoření, máme pro vás několik extra tipů a triků, které vám při vytváření lázní pomohou.

  • Nezapomeňte umístit k šatnám odlišné značení pro Simíky a Siminky, aby se lázeňští hosté vyhnuli trapasům!
  • Snažte se umístit šatny blízko Bahenních lázní, cvičebního nářadí a podložek na jógu. Simíci tak nebudou muset chodit daleko, aby se umyli.
  • Nezapomeňte, že můžete změnit barvu všech světelných předmětů ve hře. Využijte toho ke změně atmosféry v jednotlivých místnostech a zařízeních vašich lázní.
  • Na místě, které je snadno přístupné lázeňským hostům, připravte Luxusní tác na nápoje. Tyto šumivé nápoje jsou u Simíků velmi oblíbené!
  • Nezapomeňte, že můžete použít nástěnné obtisky jako třeba nový Nástěnný obtisk Znovuzen na okna.

 

Snad jste dostali pár nápadů na vytvoření svých vlastních lázní. Budeme pozorně sledovat Galerii, aby nám v brzké době neunikly žádné skvělé lázně!

 

 

*K HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm