Pět fantastických zmrzlinových příchutí v kolekci The Sims 4 Báječná kuchyně | The Sims 4 CZ

Pět fantastických zmrzlinových příchutí v kolekci The Sims 4 Báječná kuchyně

Electronic Arts | 12. srpna 2015 | Návštěvnost 220

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: SimGuruGraham

 

Nejen vanilkovou živ je Simík


Tento týden vyšla kolekce The Sims 4 Báječná kuchyně*, která přináší spoustu obsahu. Pomůže vám vylepšit a vybavit kuchyni vašich Simíků. Obsahuje také nové herní možnosti v podobě zmrzlinovače – dokonalého přístroje pro všechny milovníky jídla, kteří rádi připravují dekadentní dezerty.

 

Celkem můžete vytvořit 30 příchutí. Některé z nich jsou známé, jiné trochu méně. Vanilková? Jasně, tu máme. Čokoládová? To si pište. Pomerančová mražená dřeň, mátová s kousky čokolády a duhová mražená zmrzlina ? Jasná páka. Kromě příchutí, které najdete v nejbližším mrazáku, tu jsou i chutě poněkud... exotické.

 

 

Například Dračí dech dokazuje, že zmrzlina nemusí být studená! Tedy, ona to není tak úplně pravda. Ona pořád studená je. Jen taky trošičku... pálí. Jakože vaše Simíky pak bude pálit celá pusa. A mohlo by se dokonce stát, že začnou hořet.

 

Duchařská mátovka je nejstrašidelnější příchuť, kterou tato kolekce přináší. Ano, čtete správně: je strašidelná. Jak je z názvu patrné, tato dobrota souvisí s duchy. Simíci, kteří ji sní, dostanou nejen náladovku, ale navíc je po jídle může navštívit bytost z jiného světa. Húúú!

 

Růžová paráda je plná chutí. Když ji Simíci spořádají, dost možná dostanou flirtovní náladu. Takový má vliv alespoň na starší Simíky. Děti, které si vyzkouší Růžovou parádu, budou šťastné, což je jasný důkaz toho, že zmrzlina je dobrota, kterou si užijí úplně všichni.

 

 

Chuť přírody je jednou z těch opravdu parádních příchutí, které jsou vyrobeny výhradně z přírodních přísad. Simíci, kteří si ji dají, dostanou chuť trochu si odpočinout ve vodě – rostliny přece vodu potřebují. Určitě už jste také slyšeli rčení: „Jste to, co jíte.“ Platí to i v tomto případě, takže... no, jak bychom to řekli... dávejte si pozor na listí. 

Mrazivá moka sice vašim Simíkům mozek nezmrazí, ale to vůbec nevadí, protože jim umožní zmrazit ostatní. Jakmile si někdo dá Mrazivou moku, získá speciální interakci na jedno použití nazvanou Mrazivý průplesk, která funguje přesně tak, jak byste podle názvu čekali. (Varování: může se stát, že váš Simík po konzumaci zmodrá. To jen tak pro info.)

V kolekci The Sims 4 Báječná kuchyně můžete připravit celou řadu zajímavých příchutí. Už jste je vyzkoušeli? Že ne? Tak to vám můžeme upřímně říct, že jste své Simíky ochudili o skvělé dobroty!

 

 

 

* K HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Sbírky domácnosti (Výprava na Batuu)

25. listopadu 2020
Nová Aspirace (Výprava na Batuu)

24. listopadu 2020
The Sims 4 Parádní pletení

22. listopadu 2020
Aktualizace hry (17. listopadu)

20. listopadu 2020
Dovednost Kutilství (Vylepšení)

19. listopadu 2020
Rádio stanice (Ekobydlení)

19. listopadu 2020

 

NOVINKYNovinky
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020
Servo IkonaBytost - Servo

13. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)01:33:16 | SysAdmin: Night Storm