11 tipů na zařízení restaurace v The Sims 4 Jdeme se najíst | The Sims 4 CZ

11 tipů na zařízení restaurace v The Sims 4 Jdeme se najíst


Electronic Arts | 26. května 2016 | Návštěvnost 606

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: Grant Rodiek

 

 

Vaši Simíci nemusí v herním balíčku The Sims 4 Jdeme se najíst* do restaurací chodit jen jako hosté. Ambicióznější Simíci, potenciální restauratéři a milovníci jídla si mohou postavit a zařídit vlastní restauraci.

 

Restauraci můžete vyladit, doplnit a přepracovat tolika různými způsoby, že... bychom možná měli přestat s tím žvaněním a raději se pustit do práce! Máme pro vás několik tipů, jak si vylepšit restauraci, a k tomu i video, které ukazuje, jak provozování restaurace ve hře vypadá. Tyto tipy vám pomohou vylepšit hodnocení vaší restaurace, což povede k větším ziskům a většímu podnikatelskému úspěchu.

 

 

Pojmenujte ji. Jak se bude jmenovat? To záleží na vás! Vážně. Každá restaurace potřebuje název, a proto ve hře můžete svůj gastronomický podnik snadno a rychle pojmenovat. 

 

Vytvořte hezké prostředí. Pokud jste si někdy četli recenze na nějakou restauraci, určitě víte, jak důležité je pro návštěvníky prostředí. Můžete zkusit vytvořit něco kreativního, například sklepní vinárnu nebo venkovní zahrádku s bludištěm z živého plotu. Postavte restauraci ve vyšším podlaží, aby si hosté mohli užívat hezký výhled, nebo prostě vytvořte svou oblíbenou restauraci ze skutečného světa. 

 

 

Nezůstávejte jen u povinného vybavení. K zahájení provozu restaurace toho nepotřebujete moc, a právě to vám dává možnost vytvořit jedinečný podnik. Neobejdete se bez toalety a umyvadla, pultíku pro uvaděče, číšníky a kuchaře. Pochopitelně budete potřebovat i několik stolovacích koutků. Stolovací koutek není jen stůl, ale jde o spojení stolů a židlí. Nebo stolů a stoliček. Hosté si přece při jídle potřebují na něco sednout. Simíci nejsou kozy!

 

Pořiďte do restaurace zajímavé předměty. Pokud máte zahrádku pro hosty, kupte infralampu, aby jim nebyla zima. Chcete-li vyzkoušet různé variace na klasické posezení, využijte nové boxy. Do kuchyně se hodí nejrůznější police a v jídelně se bude vyjímat lednice na nektar, která dá jasně najevo, že vaše restaurace není čtvrtá cenová. Hráči, kteří se vyžívají v jídle, si klidně mohou na stěny zavěsit fotografie molekulárních pokrmů. V neposlední řadě tu máme nová obří akvária, která jednak vypadají báječně a jednak v nich můžete nechat plavat mořské živočichy, než je naservírujete zákazníkům. Dekorace jsou opravdovou specialitou balíčku The Sims 4 Jdeme se najíst. 

 

 

Vytvořte si vlastní cedule. The Sims 4 Jdeme se najíst přináší novou zajímavou funkci. Jde o cedule, které si můžete upravit podle svého. K dispozici je několik druhů prázdných cedulí: nástěnné, kolmé na stěnu i stojací. Můžete na ně umístit nejrůznější symboly a písmena a libovolně je obarvit tak, aby co nejlépe vystihovaly vaši restauraci. Je to jednoduchý a zábavný nástroj, který můžete použít v libovolné restauraci.

 

Stanovte pravidla oblékání. Simíci si mohou obléct prakticky cokoliv, ale je jasné, že někdy se to tak úplně nehodí. Pomocí jednoduché nabídky můžete rozhodnout, jak se mají hosté vaší restaurace oblékat. Jedná se o nóbl podnik? Tak ať přijdou ve formálním oblečení. Nebo chcete trochu ztřeštěněji oblečené hosty? Tak jim řekněte, ať přijdou oblečení jako na večírek v kostýmech. Jejich oblečení prostě záleží jen a jen na vás.

 

 

Pořiďte personálu uniformy. V každé restauraci pracují kuchaři, číšníci a uvaděči a ti se také musí do něčeho oblékat. Je jen na vás, co přesně to bude. Můžete si v rychlosti vybrat z celé řady již sestavených úborů nebo se vrhnout do nástroje Vytvořit Simíka a stanovit konkrétní oblečení pro jednotlivé role, Siminky i Simíky. Chcete, aby u vás číšníci nosili medvědí kostýmy z herního balíčku The Sims 4 Únik do přírody* nebo snad kostým rytíře z The Sims 4 Společná zábava*? Tak směle do toho! Nebo chcete své uvaděče obléknout do plážových šortek a bikin? To taky jde. Oblečení je velmi důležité pro navození jednotného dojmu, legrační atmosféry, nebo pokud chcete napodobit něco ze skutečného světa.

 

Vyberte jídelní lístek. Výběr jídla by měl být snadný úkol, při kterém se vám začnou sbíhat sliny. A je tomu opravdu tak. Pomocí jednoduchého rozhraní si můžete rychle vybrat z jídelních lístků s tematikou – například bistro, brunch, molekulární nebo italská kuchyně. Pokud vám ale předpřipravené lístky nevyhovují, radíme vám:

 

Sestavte si vlastní jídelní lístek. Jak už tomu je v The Sims 4 zvykem, můžete si téměř všechno upravit a vytvořit si tak VLASTNÍ příběh. Klidně si vyberte již hotový lístek a trochu ho upravte nebo si celé menu sestavte hezky jednu položku po druhé. Vyberte předkrmy, hlavní chody, dezerty i nápoje, které chcete podávat. Obrázky jsou nádherné, jako živé a všechno navíc vypadá k sežrání. Nejtěžší pro vás tak bude vybrat jídla, která z jídelního lístku VYNECHÁTE.

 

 

Inspirujte se v Knihovně. Pokud si nejste jistí, jak s restaurací začít, můžete se podívat do Knihovny, kde najdete šest báječných kompletních restaurací, které jsou součástí The Sims 4 Jdeme se najíst. Veselá lama dokazuje, jak krásná restaurace opravdu může být, zatímco Hoganův burger bar vzdává poctu známé sousedské restauraci z The Sims 3. V restauraci Pelikán na lovu si zase můžete pochutnat na výborných jídlech připravených z plodů moře. Pokud se tedy chcete inspirovat, máte tu možnost.

 

Sdílejte své výtvory v Galerii. Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí The Sims 4 je Galerie. Tvůrci se díky ní mohou snadno podělit o své nápady. Fanoušci, které stavění zase tolik nebaví, díky ní mají přístup k těm nejlepším výtvorům komunity. Hlavně nezapomeňte svou restauraci nasdílet do Galerie hned, jakmile vyladíte jídelní lístek. Do Galerie se kromě samotné restaurace přenesou i informace o úborech personálu, pravidlech oblékání pro zákazníky a jídelním lístku.

 

Herní balíček The Sims 4 Jdeme se najíst vychází už 7. června. Už se nemůžeme dočkat, až se podíváme na vaše výtvory!

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm