Dobrodružství v džungli: Typický den - Článek | The Sims 4 CZ

Pět tajemství džungle

Electronic Arts | 23. února 2018 | Návštěvnost 1644

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

 

Zdravíme hráče Simíků (a tajuplné tvory z džungle, kteří se naučili číst)!


Vítejte na džungloidním . . . blogu! V novém herním balíčku The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli* na vaše Simíky čeká pořádně hustý, nebezpečný tropický prales plný věcí, které mohou během své další dovolené prozkoumat. Víme, že vaši Simíci nemají simoleonů nazbyt, a proto přinášíme pět rychlých tipů na věci, které si během dovolené prostě nesmíte nechat ujít:

 

1. Trh

Džungle je neuvěřitelně nebezpečné místo plné věcí, které opravdu chtějí vašim Simíkům ublížit. Než se vydáte za dobrodružstvím, nejprve zamiřte na Puerto Lllamante a omrkněte místní nabídku. Zvažte nákup mačety, která vám pomůže překonat ty otravné starobylé brány, pořiďte si jídlo na cesty, sprchu do džungle nebo řadu mastí, které vás ochrání před bolístkami.

Věřte nám, že za ty simoleony to stojí. A taky... Nezapomeňte si u místního stánku s občerstvením zakoupit dobroty z lokální kuchyně. (Sice jsme říkali, že tipů bude pět, ale tenhle se počítá za dva. Takže vlastně máte jeden navíc!)

 

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Obrázek 4

 

2. Ukryté a nepřístupné

Při každé návštěvě najdete v džungli místa uzamčená magií. Proto pečlivě hledejte skryté cesty a uzamčené brány. Tato místa se mění při každé návštěvě, což znamená, že pokud chcete vidět opravdu všechno, musíte se do džungle vracet opakovaně.

 

3. Místa vykopávek

Archeologie je fantastická nová dovednost, kterou najdete v Dobrodružství v džungli. Nemůžete ale kopat, kde vás napadne. V džungli musíte pečlivě vyhledávat místa hodná průzkumu. Vaši Simíci tam mohou pomocí dovednosti archeologie získat artefakty, které jim vynesou simoleony. Ale to ještě není všechno. Také mohou objevit vzácné, cenné a – nebojme se to říct –  nebezpečné relikvie. Relikvie, které dokážou proklít. Relikvie, které mají moc. Získáváním relikvií se Simíci hezky zaměstnají a připraví se na další objevy.

 

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Obrázek 1

 

4. Kostěná překvapení

V džungli prý kostry nezůstávají tam, kde jejich původní majitelé naposledy vydechli. Sice to není úplně ideální, to víme, ale pokud se opravdu chcete dostat k těm báječným a cenným relikviím v útrobách chrámu, budou vaši Simíci muset nemrtvé nějak přetrpět.

Skutečně to ale jsou nemrtví? Vždyť to nejsou zombíci. Ani upíři. Rozhodně jsou mrtví, ale můžeme je označovat za nemrtvé? Na tom až tak nesejde, každopádně se pokuste s kostlivci, které potkáte, spřátelit. Nikdy nevíte, co vám přátelství s nimi může přinést.

 

5. Spousta pastí

Pokud se vašim Simíkům podaří dostat až k chrámu, tak jim gratulujeme! Je to hodně velký úspěch. Jenže aby mohli vejít dovnitř, musí nejprve překonat celou řadu pastí. Pomoci jim může kontextová nápověda. Pokud se Simíci pečlivě rozhlédnou po okolí a budou provádět příslušné interakce, řešení na sebe nenechá dlouho čekat. Další možností, jak se vypořádat s pastmi, je pátrat po odpovědích nebo nástrojích v džungli během cesty ke chrámu. Hezky shromažďujte všechny předměty, na které po cestě narazíte, nebo si odskočte na tržiště a nakupte si užitečnou výbavu. Dost možná tím svým Simíkům zachráníte život.

 

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Obrázek 2

 

A to je pro dnešek vše! Doufáme, že tyto rady vašim Simíkům pomohou zorientovat se v novém vzrušujícím světě. Hlavně s námi nezapomeňte svá dobrodružství sdílet na sociálních sítích, dát nám like na Facebooku, sledovat nás na Twitteru nebo nás označit na Instagramu.

 

 

*K hraní vyžaduje základní hru The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace.

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Rozšíření: Život na horách

14. ledna 2021
Svět Hora Komorebi (Život na horách)

5. ledna 2021
Nové Dovednosti (Život na horách)

14. prosince 2020
Nové Vlastnosti (Život na horách)

13. prosince 2020
Nové Aspirace (Život na horách)

13. prosince 2020
Nové Cheaty (Život na horách)

11. prosince 2020

 

NOVINKYNovinky
Aktualizace hryAktualizace hry 7. prosince

14. prosince 2020
Herní balíček: Výprava na Batuu IkonaThe Sims 4 Výprava na Batuu

4. prosince 2020
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)18:10:03 | SysAdmin: Night Storm