The Sims 4 Jdeme se najíst právě vyšlo na konzole! | The Sims 4 CZ

The Sims 4 Jdeme se najíst právě vyšlo na konzole!


Electronic Arts | 9. ledna 2018 | Návštěvnost 481

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

Herní balíček The Sims 4 Jdeme se najíst* vašim Simíkům dává víc než jen nové večerní aktivity ve městě. Pokud mají Simíci opravdu lahodnou náladu, mohou si jako noví restauratéři a milovníci jídla pořídit a upravit vlastní restauraci. To bude lahoda! Abychom vám pomohli zažehnout sporáky, připravili jsme pro vás několik tipů, které vám pomohou zlepšit hodnocení vaší restaurace, což povede k vyšším ziskům a celkovému úspěchu.

 

 

První chod: zakládáme restauraci


 

Základy


Jakmile si restauraci postavíte nebo si vyberete jednu ze šesti úžasných, předem připravených restaurací z Knihovny, váš Simík si musí restauraci koupit. V nabídce majitele v pravém dolním rohu obrazovky vyberte Koupit restauraci a následně zvolte pozemek. Je důležité vědět, že prostředky domácnosti jsou od prostředků vašeho podniku úplně odděleny. V nabídce majitele klikněte na tlačítko Převod peněz a vložte do svého podniku počáteční kapitál simoleonů. Budete jej potřebovat na nákup nábytku, reklamu i platy personálu. Chcete-li dlouhodobě vydělávat pořádné peníze, musíte peníze nejprve investovat!

 

Pojmenujte podnik a vyberte mu téma


Název restaurace je obvykle to první, na co vaši zákazníci narazí. Měl by tedy udělat správný dojem a navodit vhodnou atmosféru. Bude vaše restaurace luxusní a nóbl? Hezky naklizená klasika? Trochu divná a ztřeštěná? Začíná to u názvu a pak se to postupně rozvíjí jako hezky složený ubrousek, až vznikne vzhled, po kterém toužíte. Předveďte svou kreativitu a vytvořte romantickou restauraci se zahrádkou nebo sousedský podnik, kde jsou vítány i děti. Co takhle podnik podávající plody moře hned na pobřeží nebo třeba několikapatrové bludiště?Promíchejte základy a přimíchejte dekorace


Budete potřebovat toalety, umývárnu, pultíky pro uvaděče a číšníky, pracovní prostor pro šéfkuchaře a místa pro stolovníky. Tedy pokud jste nenaplánovali piknikovou restauraci, kde hosté jedí ze země! Zahřejte své zákazníky stolující pod širým nebem pomocí infralamp a ozdobte si stěny obrázky molekulární kuchyně nebo použijte hezká akvária, abyste se pochlubili úlovkem dne. Nebo klidně použijte všechny. Tolik lahodných možností! Navíc si můžete vytvořit speciální ceduli a pochlubit se tak svým novým podnikem. Rozhodnutí jsou vždy na vás!

 

Druhý chod: personál a jídelní lístek


 

 

Najměte personál


Klikněte na panelu majitele na tlačítko Správa zaměstnanců a najměte majitele. Budete potřebovat šéfkuchaře, uvaděče a číšníka. Klidně si můžete vybrat i schopnější zaměstnance, ale bude vás to stát víc, což může být pro začínající restauraci zbytečně velká finanční zátěž. Navíc své zaměstnance můžete poslat na školení a postupně z nich udělat prvotřídní profíky. Ano, šéfe!

 

Oblékněte se formálně nebo ležérně


Pomocí jednoduché nabídky můžete rozhodnout, v jakém oblečení zákazníci do vaší restaurace přijdou. Pokud chcete spíš pohodovější oblečení, vyberte „každodenní“, ale pokud chcete výraznější úbory, zvolte „slavnostní“. A co uniformy pro vaše zaměstnance? Můžete si rychle a snadno vybrat z řady předpřipravených úborů. Napadlo vás obléknout jim výraznou vestičku? Tak směle do toho! Chcete, aby váš uvaděč nosil něco, co zákazníky na první pohled zaujme? To zní dobře! Nebo přejděte do nástroje Vytvořit Simíka a vytvořte mu úplně jedinečný úbor. Váš styl, vaše pravidla.

 

Hele, co bude k večeři?


Sestavování jídelního lístku je lahodná zábava se spoustou voleb! Pomocí rozhraní si můžete rychle sestavovat a prohlížet jídelní lístky a vybírat z kategorií, jako jsou večeře, brunch, molekulární, italská nebo plody moře. Nezapomínejte, že tady můžete jídelní lístek také upravovat! Načtěte si připravené jídelní lístky a vylaďte je podle svého, nebo si jednotlivá chutná a pohledná jídla postupně vyberte. Jde přece o příběh vaší restaurace, takže každý nápoj, hlavní chod i dezert může odrážet právě vaše preference.

 

Třetí chod: vedení restaurace


 

Poznejte svého šéfkuchaře


Některé recepty jsou na přípravu náročnější než jiné, což uvidíte v panelu na úpravy jídelního lístku. Když tedy vymýšlíte jídelní lístek, mějte na paměti, kdo ho bude vařit. Najmout výborného šéfkuchaře může být dobrá investice, ale také si dávejte pozor na to, abyste své peníze nepromrhali.

 

Pečlivě sledujte vývoj situace


I když máte výborný personál, měli byste sledovat, jak se mu daří. Pokud z chování personálu nepoznáte, jak se restauraci daří, sledujte reakce nad hlavami zákazníků. Záleží na výkonu personálu, zda zákazníci dají vaší restauraci více nebo méně hvězdiček. Pokud personál neodvádí svou práci dobře, můžete ho pokárat přísným pohledem nebo zainvestovat do školení, aby se podobná situace neopakovala. Pokud to některým zaměstnancům prostě nejde, udělejte těžké rozhodnutí a vyrazte je!

 

Vyškolte personál


Pokud se rozhodnete své lidi nevyhodit, můžete je raději vytrénovat, aby byli ještě skvělejší. V nabídce majitele můžete pomocí volby Správa zaměstnanců svůj personál vyškolit. Ale bude to stát nějaké simoleony. Schopnější zaměstnanci lépe obslouží zákazníky, dělají méně chyb a vydělají vám tak časem více peněz. Investujte do budoucnosti ještě dnes. Vyplatí se to. Rozhodnutí utratit peníze ve správnou chvíli je nezbytné pro vedení úspěšné restaurace.

 

Čas na inspirativní proslov


Občas prostě personál potřebuje trochu povzbudit a vědět, že oceňujete jeho práci. Můžete to provést pomocí tlačítka „Pronést inspirativní proslov“. Tato interakce jim dodá novou chuť do práce a umožní jim poskytovat kvalitní služby. Čím více hvězdiček zákazník restauraci udělí, tím lepší má váš podnik renomé a tím více simoleonů vydělá. Je to tak parádní jako čerstvě napečené pusinky.

 

Reklama


Při provozování restaurace je nejtěžší informovat o ní veřejnost – Simíci se o vašem novém podniku nejprve musí dozvědět. A právě k tomu slouží reklama! Do publicity můžete investovat kliknutím na tlačítko Reklama na panelu majitele. Čím více peněz na reklamu vydáte, tím větší šance je, že k vám dorazí noví zákazníci. Ale všeho s mírou! Ten personál, který se snažíte inspirovat proslovy, také potřebuje školení dřív, než se dovnitř navalí zákazníci!

 

The Sims 4 Jdeme se najíst již vyšlo, takže si nachystejte ubrousky, protože hlavní chod je tady!

 

 

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 NA ODPOVÍDAJÍCÍ PLATFORMĚ (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm