Blíží se vydání The Sims 4 Jdeme se najíst na konzole | The Sims 4 CZ

Blíží se vydání The Sims 4 Jdeme se najíst na konzole

Electronic Arts | 31. ledna 2018 | Návštěvnost 269

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

Jak vás baví krásné letní dny? Co takhle je trávit v romantické zahradě?

Je tu období lásky a vaši Simíci s ní mohou sami začít experimentovat s kolekcí The Sims™ 4 Romantická zahrada*, která již brzy vyjde na konzole! Kolekce vychází 6. února a přináší nové objekty, oblečení a další obsah, který vám pomůže vytvořit zahradu ve viktoriánském stylu, kde se Simíci zamilují natotata.

 

 

Připravte scénu na romantiku


Kolekce The Sims 4 Romantická zahrada nabízí barevné květinové vzory, mramorový nábytek a pitoreskní sochy, které vám umožní vybudovat jedinečné parky nebo oživit zahrádku, která vaši péči jistě ocení. Založte si bujnou zahradu, kde můžete trávit romantické chvíle na schůzkách, při žádostech o ruku, svatbách i obyčejných procházkách v přírodě. Vytvoříte si nádherně střižený trávníček s dokonale tvarovanými růžovými keři a bublajícími fontánkami? Nebo divokou botanickou zahradu se starověkými sloupy? Chcete navodit tu správnou náladu? Přelaďte na nové barokní rádio a hned to bude... Platform(Web): [COMMON] o něco... Platform(Web): [COMMON] klasičtější! Aby byl váš romantický příběh úplný, k dispozici jsou i nové úbory a účesy, které Simíkům dodají správný květinový styl.

 

Připravte scénu na romantiku

 

Užívejte si fontánu


Simíci si budou moci do oušek šeptat sladké nesmysly hned u fontány Hýžďa Maxima a dát průchod všem emocím. Taky si mohou vyhrnout rukávy (i nohávy!) a dopřát si přátelskou cákací bitvu. Pokud váš Simík touží po bublinách, může do fontány přidat trochu mýdla a pak už se jen kochat tím, co bude dál!

 

Užívejte si fontánu

 

A pak tu máme studnu


Zní to jako místo, kde se plní přání, viďte? Ale svá přání si pečlivě rozmyslete! Kolekce obsahuje také studnu tajných přání, která plní přání lépe, když se na ně hodně soustředíte. K přání vám stačí jen jediný simoleon a přát si můžete spokojenost, bohatství, dítě, mládí, lásku a další věci. Ale pozor! Studna přání dokáže být dost temperamentní a proto byste si měli pečlivě rozmyslet nejen co si přejete, ale také kdy si to přejete. Výsledky mohou být různé, a tak se vaši Simíci budou mít neustále na pozoru, jelikož se jim kdykoliv mohou navždy změnit životy!

 

 

My jsme se do této kolekce zamilovali a doufáme, že vy na tom budete stejně. Udělejte si procházku do kolekce The Sims 4 Romantická zahrada, která vychází na Xbox One a PlayStation 4 už 6. února 2018.

 

Zůstávejte neustále v obraze! Sledujte nás na Twitteru a Instagramu, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k našemu kanálu na YouTube.

 

 

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 NA ODPOVÍDAJÍCÍ PLATFORMĚ (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Sbírky domácnosti (Výprava na Batuu)

25. listopadu 2020
Nová Aspirace (Výprava na Batuu)

24. listopadu 2020
The Sims 4 Parádní pletení

22. listopadu 2020
Aktualizace hry (17. listopadu)

20. listopadu 2020
Dovednost Kutilství (Vylepšení)

19. listopadu 2020
Rádio stanice (Ekobydlení)

19. listopadu 2020

 

NOVINKYNovinky
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020
Servo IkonaBytost - Servo

13. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)01:51:23 | SysAdmin: Night Storm