The Sims slaví 18 let! | The Sims 4 CZ

The Sims slaví 18 let!

Electronic Arts | 2. února 2018 | Návštěvnost 330

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

S velikou radostí vám oznamujeme, že sérii The Sims™ je dnes osmnáct let! Pro nás jako tvůrce to je velký úspěch, ale je to hlavně obří důkaz nadšení naší komunity. Tyto hry jsme pro vás mohli tak dlouho vytvářet díky vašim střeleným filmečkům, výrazným a propracovaným skinům, zajímavým a někdy i bizarním modům a báječným příběhům, které vyprávíte.

 

Během těch let jsme si často pokládali těžké životní otázky, jako třeba: „Nečurají Simíci moc často?“ a „Mohl by z oběžné dráhy spadnout satelit a trefit Simíka?“ Občas jsme se dokonce museli ponořit i do introspektivních témat, jako třeba: „Mohou mít rostliny vemena?“ (Odpověď je: ano, některé mohou.)

 

Za ta léta jsme vytvořili spoustu příběhů a vzpomínek. A nikdy nezapomenu na tu chybu, která v The Sims 2 Ve světě podnikání Simíkům umožňovala prodávat děti. Ale nebojte, hra s tou chybou nevyšla! Jde o nádhernou práci plnou zajímavých okamžiků a moc rádi se o ni s vámi všemi dělíme.

 

 

The Sims 4 na konzole


I když už je Simíkům 18 a teenagerské strasti tak snad mají za sebou, neznamená to, že budou jen tak sedět na zadku. Hra The Sims 4 je nyní k dostání na konzole, což znamená, že s digitálními lidičkami si teď můžete hrát z pohodlí svého gauče. Kromě základní hry se můžete pobavit i s několika skvělými balíčky, které vám vylepší zážitky. Nechybí ani můj oblíbený The Sims 4 Život ve městě*. A taky nesmíme zapomenout na kolekci The Sims 4 Romantická zahrada*, která vychází 6. února na Xbox One a PlayStation 4! A pokud vás to zajímá, konzolemi ani náhodou nekončíme. Brzy si budete moci Simíky vzít s sebou kamkoliv díky The Sims Mobile.

 

Nálepy na iOS a Threadless


Na oslavu jsme pro vás připravili také několik dárků. Nejprve tu máme samolepky! Od 6. února si můžete v iMessage užívat zábavné a živé nálepky pro iOS inspirované hrami The Sims 4 a The Sims Mobile. Ukažte svou lásku k The Sims a sdílejte jedinečné myšlenkové bubliny a kreativní ikony. Co takhle pár věcí s tematikou The Sims? Do obchodu Threadless budeme od 6. února přidávat několik nových designů, abyste se mohli pochlubit svou láskou k The Sims!

 

Dárky a soutěže


Naše komunita je tak chytrá, vtipná, a občas i tak temná, že jsme z ní úplně na větvi! Jsme nadšení, že vám můžeme dát příležitost předvést vaše schopnosti v naší soutěži popisků. Jako ceny máme připraveny dva speciální ovladače pro XBox One (jsou plné plumbobů!), takže byste si neměli nechat ujít šanci vrhnout se s námi do výroční zábavy s The Sims. Pošlete nám popisku, která nás rozesměje, a třeba vyhrajete! Oficiální pravidla najdete tady.

 

Slevy


Poslední překvapení, o které se s vámi chceme podělit, jsou slevy! Chceme ukázat, jak moc rádi máme naši loajální komunitu a jak moc si jí vážíme 50% slevou na The Sims 4 na Originu. Hlavně tuto nabídku nezapomeňte využít do 8. února do 19:00 SEČ.

 

Jsme opravdu vděční, že jste s námi zůstali a pomohli nám z The Sims vytvořit skutečně výjimečnou a jedinečnou hru. Na tento rok máme připravenou spoustu báječných věcí, tak nás nezapomeňte sledovat a bavte se při hraní Simíků!

 

Zůstávejte neustále v obraze! Sledujte nás na Twitteru, Instagramu a Twitchi, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k našemu kanálu na YouTube.

 

 

*Vyžaduje základní hru The Sims 4 na odpovídající platformě (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace.

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Sbírky domácnosti (Výprava na Batuu)

25. listopadu 2020
Nová Aspirace (Výprava na Batuu)

24. listopadu 2020
The Sims 4 Parádní pletení

22. listopadu 2020
Aktualizace hry (17. listopadu)

20. listopadu 2020
Dovednost Kutilství (Vylepšení)

19. listopadu 2020
Rádio stanice (Ekobydlení)

19. listopadu 2020

 

NOVINKYNovinky
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020
Servo IkonaBytost - Servo

13. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)02:10:03 | SysAdmin: Night Storm