Servo - Bytosti | The Sims 4 CZ
Bytosti | Okultní

Servo


DeadKarlos | 13. září 2020 | Návštěvnost 1533

 

Mořská panna IkonaRozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou IkonaServo je okultní bytost představené v rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou, který byl vydána 15. listopadu 2019. Servo lze vyrobit na základě dovednosti Robotika, kterého pak můžete prodat nebo aktivovat. Když je aktivován, stává se plnohodnotným členem současné domácnosti. Emoce serva poznáte podle toho jak se tváří: například šťastný Servo se usmívá a má zelené oči, zatímco rozzlobený Servo bude mít oči červené a bude naštvaný.

 

Rozšíření: Život na ostrově Render 1

 

 

Servo


Servo je okultní bytost představené v rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou, který byl vydána 15. listopadu 2019. Servo lze vyrobit na základě dovednosti Robotika, kterého pak můžete prodat nebo aktivovat. Když je aktivován, stává se plnohodnotným členem současné domácnosti. Emoce serva poznáte podle toho jak se tváří: například šťastný Servo se usmívá a má zelené oči, zatímco rozzlobený Servo bude mít oči červené a bude naštvaný.

Servo

 

Na rozdíl od jiných bytostí nelze Servo vytvořit přímo ve Vytvoření domácnosti. To je do značné míry způsobeno skutečností, že Servo má být odměnou za dovednost Robotika. Servo také nemůže nosit oblečení ani měnit fyzickou strukturu svého vzhledu; pouze její barvy, které lze změnit v živém režimu. Vlastnosti a aspirace serva lze také změnit přímo v živém režimu, takže není nutné upravovat servo ve Vytvoření domácnosti. Pokud si bude chtít hráč přidat do domácnosti Servo okamžitě, tak může Servo zakoupit v režimu stavby po odemčení ladicího menu pomocí cheatu bb.showhiddenobjects.

Všechna serva jsou klasifikována jako mladí dospělí, ale jsou nesmrtelní a nikdy nezestárnou. Servo nemůže zemřít na stáří. Neexistují žádná servo pro seniory, děti nebo batolata. Servo však stále může zemřít! Pokud se Servo pokazí a po určitou dobu nebude opraven, Servo se stane kovovým šrotem a bude navždy pryč. Servo má dokonce svůj vlastní náhrobek a urnu! Servo má také vlastní speciální plumbob, který obsahuje ozubená kola vyleptaná do kovového prstence.

Servo nárobek, urna a plumbob

 

Po aktivaci lze naprogramovat servo pro muže nebo ženy.

Servo může mít WooHoo se Simíky, ale nemůže se pokusit o dítě. Kvůli mechanickému makeupu Servo není schopný produkovat biologické děti; Servo však může adoptovat lidské děti prostřednictvím počítače a vychovávat je jako své vlastní. Jakékoli děti adoptované Servo se stanou dětmi Servo jak v rodokmenu, taky v panelu Vztahů, takže pro Servo je to dobrý způsob, jak navodit rodinu navzdory biologickým omezením.

Servo si hraje

 

Servo má čtyři Potřeby: Zábavu, Společenskost, Odolnost a Baterie. Servo nemusí jíst, koupat se ani používat toaletu. Simíci mohou říct Servovi, aby se dobil, když má téměř vybitou baterii, nebo se Servo může dobít sama. Zatímco se Servo nabíjí, tak nebude po určitou dobu nic dělat. Dobíjení je ekvivalentem spánku Servo. Když je potřeba Serva nízká, mohou Simíci provádět kutit na Servu. Pokud bylo Servo vylepšeno, může Servo také provádět kutit na sobě. Nedovolte, aby se potřeba Serva vyčerpal, jinak by se Servo rozpadl a je třeba ho opravit. Servo, které neprošlo žádnými vylepšeními, nebude soběstačné a k vyladění bude vyžadovat Simíka s dovedností Robotika.

Servo s deštníkem

 

Servo NENÍ imunní vůči vodě! Neposílejte serva aby plava ani neříkejte servu, aby se koupal. Pokud máte nainstalováné rozšíření The Sims 4 Roční období, nenechávejte serva chodit do deště bez deštníku. Voda způsobí, že se servo rozpadne a pravděpodobně zemře, pokud nebude servo opraveno dostatečně brzy. Servo nelze posílit ani vylepšit, aby byl imunní vůči vodě. Všechna serva budou vždy citlivá na vodu.

 

 

Vyrobit vlastní Servo


Pokud chcete, aby se Servo stalo členem vaší domácnosti, bude váš Simík muset investovat spoustu času do dovednosti Robotika. Simíci mohou stavět Servo na robotické pracovní stanici na 8. úrovni v dovednosti Robotika. Servo vyžaduje mnoho různých dílů, aby bylo možné jej postavit:

Vyrobit vlastní Servo

 

 • Součástka pro vylepšení elektroniky (x10)
 • Obyčejná součástka pro vylepšení (x15)
 • Součástka pro kuchyňská vylepšení (x5)
 • Součástka pro vylepšení sanitární techniky (x2)
 • Mechanismus (x18)
 • Počítačový čip (x12)
 • Součástká z robotického šrotu (x75)

 

Jakmile má zkušený Simík všechny potřebné součásti, může začít stavět servo na robotické pracovní stanici. Konstrukce Servo trvá dost dlouho, po dokončení můžete kliknutím na Servo a vybrat prodat nebo můžete Servo aktivovat. Pokud se rozhodnete Servo prodat, zmizí a do vaší domácnosti budou přidány simoleony.

Pokud se rozhodnete aktivovat Servo, váš Simík pošle do Serva velkým nárazem elektřiny a Servo ožije! Když k tomu dojde, mezi Servem a vaším Simíkem je velmi roztomilá animace. Po aktivaci se Servo stane plně hratelným členem vaší domácnosti. Aktivace Servo vás vyzve k výběru naprogramovaného pohlaví Servo. Servo také začíná s 3. úrovní dovednosti Robotika.

Ve výchozím nastavení se všechna serva nazývají Servo Bot, ale název Serva můžete změnit kliknutím na Servo a výběrem možností Servo v nabídce sociálních interakcí. Servo se aktivuje s náhodně přiřazenými vlastnostmi, které lze také přeprogramovat kliknutím na Servo. Změňte aspiraci serva stejným způsobem jako u normálního Simíka; prostřednictvím informačního panelu Aspirace.

Je třeba také poznamenat, že Servo nemá přístup ke všem vlastnostem, které normální Simík dělá, protože nejsou organičtí.

Oživení serva

 

Barvy serva lze také změnit výběrem možnosti Změnit vzhled v možnostech sociální interakce Servo. Pro Servo můžete vybrat šest různých barevných variant:

 • Černá a modrá
 • Zlatá a hnědá
 • Šedá a hnědá
 • Červená a zelená
 • Stříbrná a šedá
 • Bílá a béžová

 

 

Potřeby


Servo má sadu potřeb stejěné jako běžný Simík, který potřebuje Zábavu, Společenskost, Odolnost a Baterie. Zábava a Společenskost je stejná jako u všech Simíků, Potřeba Energie je nahrazená za Baterie. A přidaná Potřeba Odolnost.

Potřeby serva

 

 

Název

Zábava Ikona

ZábavaZábava

Každý v životě potřebuje trochu zábavy, dokonce i Servové. Kupte jim televizi, nechte je zahrát si šachy nebo si s nimi, jak jinak, zahrajte videohry!

Společenskost Ikona

SpolečenskostSpolečenskost

Aby si Servové udrželi v pořádku své společenské obvody, potřebují pravidelné interakce s ostatními. Pozvěte si domů kamaráda, popovídejte si s někým na počítači nebo pomocí telefonu, nebo prostě na ulici zastavte souseda.

Hygiena Ikona

OdolnostOdolnost

Odolnost je možné zvýšit, když Simík s dovedností robotika serva trochu vyladí. Když servové dosáhnou 3. úrovně vylepšení, mohou se vyladit sami.

Baterie Ikona

BaterieBaterie

Roboti se sami dobíjejí, a to kdekoliv se jim zachce. Postele nepotřebují!

 

 

Vylepšení


Serva mají skrytou dovednost vylepšení, kterou se může naučit pouze servo a má 10 úrovní. Simíci mohou provádět vylepšení na servu, nebo servo může provádět vlastní vylepšení. S každou úrovní získá servo posílení a bonusové schopnosti.

Protože Servo začíná jako zcela nový výtvor, který svět nezná, potřebuje získat znalosti o světě, aby mohl rozšířit své znalosti. Servo může dosáhnout pokroku na své další úrovni vylepšení tím, že se učí dovednosti. Servo může také získat pokrok směrem k další úrovni vylepšení stažením dat vylepšení ze servo serverů. Servo se během stahování dat zastaví a zůstane tak, dokud se Servo nestane příliš nesvůj nebo dokud hráč akci nezruší. Kliknutím na Servo zkontrolujte průběh vylepšení Serva.

Vylepšení Serva odemkne nové moduly chování pro Servo, stejně jako zlepší její nabití baterie a trvání. Servo se také může naučit, jak se stát soběstačnějšími, když se opravuje a udržuje.

Existuje celkem 10 úrovní vylepšení, které servu nabízejí nové schopnosti a výhody:

1. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 10% a schopnost Stáhnout data vylepšení

2. úroveň

 • Snižuje dobu Odolnosti o 10% a přidává nový modul chování

3. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 10%, Servo se může sám opravovat a přidává nový modul chování

4. úroveň

 • Zlepšuje životnost baterie o 10%, Servo může vypínat modul chování a přidává nový modul chování

5. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 25%

6. úroveň

 • Poskytuje odolnost o 25% a přidává nový modul chování

7. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 25%

8. úroveň

 • Snižuje dobu nabíjení o 25% a přidává nový modul chování

9. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 50%

10. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 50% a přidává nový modul chování

 

 

Modul chování


Moduly chování jsou přidané funkce, které se Servo může naučit a které určuje jejich autonomní chování. Moduly chování říkají servu, které úkoly mají upřednostnit. Moduly chování nemají vliv na to, co může Servo dělat; řídí autonomní akce serva.

Existuje šest různých modulů chování. Servo může zapínat a vypínat moduly chování na 4. úrovni vylepšení.

 • Upřednostňuje zahradnické úkoly pro Servo. Dávejte pozor, abyste tento modul chování neaktivovali, když prší, pokud je nainstalován Roční období; Servo se pokusí zahradničit v dešti, což způsobí jeho poškození.
 • Upřednostňuje úlohy oprav Servo. Servo samostatně opraví všechny rozbité předměty a Užitko-boty na pozemku.
 • Upřednostňuje čisticí úkoly pro Servo. Servo samostatně vyčistí všechny špinavé předměty na pozemku, vyčistí louže a vysype odpadky.
 • Proměňuje servo v dokonalého návštěvníka party! Servo bude plnit funkce tím, že bude přehrávat hudbu, nabízet jídlo a pořádně pořádat párty.
 • Upřednostňuje úkoly péče o děti pro Servo. Servo samostatně zkontroluje všechny děti na pozemku a postará se o jejich potřeby. Simíci mohou také nainstalovat tento modul pro Servo na 9. úrovni v dovednosti Robotika.
 • Promění servo na vašeho osobního strážce. Pokud se do vašeho osobního prostoru vtrhnou nezvaní hosté, Servo je naprogramováno tak, aby je za vás konfrontovalo. Servo se také bude zabývat otravnými paparazzi a otravnými upíry, pokud jsou nainstalovány Cesta ke slávě a Upíři. Simíci mohou také nainstalovat tento modul pro Servo na 10. úrovni v dovednosti Robotika.

 

 

Smrt Serva


Servo NENÍ imunní vůči vodě! Neposílejte serva aby plava ani neříkejte servu, aby se koupal. Pokud máte nainstalováné rozšíření The Sims 4 Roční období, nenechávejte serva chodit do deště bez deštníku. Voda způsobí, že se servo rozpadne a pravděpodobně zemře, pokud nebude servo opraveno dostatečně brzy. Servo nelze posílit ani vylepšit, aby byl imunní vůči vodě. Všechna serva budou vždy citlivá na vodu.

 

 

 

NovinkyNovinky
San Sequoia IkonaSan Sequoia

19. září 2023
Výbava IkonaVýbava

19. července 2023
Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaThe Sims 4: Střední škola

17. června 2023
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Rodinný život)

19. září 2023

Nové Aspirace (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Vlastnosti (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Události (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Oblíbenosti (Rodinný život)

13. září 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm