Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu (Článek) | The Sims 4 CZ

Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu

Electronic Arts | 14. června 2021 | Návštěvnost 240

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

Úplně bučíme nadšením, protože konečně přišla chvíle představit rozšíření The Sims™ 4 Život na venkově!* V malém venkovském městečku Henford nad Bagley vás čekají parádní zážitky. Všechno se tu bučí, tedy pardon, točí kolem zvířátek a zahradničení. A co je na tom úplně nejlepší? Že tohle zlaté vajíčko se vylíhne už 22. července!

Nezapomeňte nás sledovat, až za vámi přihopkáme s dalšími detaily o mléce a nejen o něm!

 

Je to tichá vesnice

Život tu probíhá poněkud venkovštěji, než byste možná čekali. Je to maloměsto a místní Simíci toho opravdu hodně napovídají. Dejte si důvěrný henfordský rozhovor s majiteli hospůdky Trpasličí náruč nebo si promluvte se Simíky u stánku s potravinami. Třeba se dozvíte zajímavé historky a drby. Pokud máte odvahu, můžete dokonce přijít blíž k zahrádkářskému stánku Crumplebottomových a říct si o radu. (Pamatujte si, že Agáta je ta přátelská a Agnes je ta nabručená, ale obě zbožňují lívance.) I místní občas uvítají trochu pomoci. Pokud se vám chce, můžete pro ně vyřídit pár pochůzek a získat tak zajímavé dárky.

Každý týden se ve vesnici odehrávají finchwickské trhy, které vždy přilákají nejrůznější Simíky. Starosta posuzuje příspěvky v soutěžích, které se každý týden mění (od koláčů přes zeleninu až po kuřata) a zbytek vesničanů se do toho rád zapojí.

 

Pořiďte si krávu

Ano, je tomu opravdu tak: v tomto idylickém novém světě žijí se Simíky krávy, lamy, kuřata, králíčci a lišky. Spřátelte se s divokými králíčky, liškami a ptáky a získejte od nich dárky a pomoc na zahradě, nebo věnujte svou lásku a pozornost svým kamarádíčkům v přístřešcích pro zvířata a v kurnících, které máte doma. Nebo klidně dělejte obojí! Čím víc zvířat, tím je život lepší.

Simíci s vlastností nadšenci do zvířat se o zvířátka starají opravdu rádi. Váš vztah s jednotlivými zvířaty ovlivňuje způsob, jakým na vás reagují. Získat si je můžete pomocí speciálních pamlsků. Různé pamlsky pro zvířata a nálady vedou k různorodým výsledkům (a dost často i k bučení)! S pomocí konkrétních dobrot můžete změnit příchuť kravího mléka, barvu lamí vlny a dokonce i vzhled kuřat. (Abyste získali čokoládové mléko, budete muset v přírodě nasbírat čokůvky nebo si je objednat v obchodě s potravinami.)

 

Zapusťte kořeny

A zasaďte i trochu zeleniny, to je jasné! Díky novým zahradnickým drnům jsou místní natěšení na přerostlé plodiny. Vysázejte na pozemku obří melouny, lilky, dýně, houby a saláty a udělejte dojem na své sousedy. Vezměte s sebou na zahradu i děti a naučte je, jak o tak velké plodiny pěstovat. Až vyrostou (jako ty plodiny, ne ty děti), zapište je do soutěže na finchwickském trhu nebo je prostě skliďte a připravte z nich zdravé jídlo.

Pozemková výzva Jednoduché bydlení vám zlevní vaření, ale také vám umožní vařit jen a pouze z toho, co máte v inventáři. Sbírejte v okolních lesích houby a bobule, vezměte si trochu mléka a vajec od svých zvířat a pečujte o záhonky na zahrádce. Něco vám chybí? Objednejte si donášku z místního obchodu s potravinami, kterou vám doručí rovnou před dveře. (A nezapomeňte dát doručovateli spropitné!) A když už mluvíme o vaření, svolejte celou rodinu do kuchyně a připravte si yorkshirský pudink, hovězí Wellington nebo některé z dalších lahodných jídel, která do hry přibyla. Díky tomu se z kuchyně stane skutečný středobod domova.

 

Pokud vám kokrhání (a všechno to bučení) zní lákavě, pak paráda! A ještě lepší je, že pokud si balíček koupíte do 2. září, dostanete také bonusový digitální obsah Trpasličí jízda**, který vidíte výše! Projeďte se po městě na bicyklu Dojíždíme s vyhlídkou, vyzdobte si zahrádku trpasličí sochou „Kupředu“ a projasněte si zahrádku světlonosným stromem z Ostružiníkového lesa.

Předobjednejte si rozšíření The Sims 4 Život na venkově hned teď, abyste mohli začít hrát okamžitě po vydání 22. července v 19:00 hodin SELČ na platformách Origin a Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation®4 a PlayStation®5!

 

Načerpejte inspiraci pro svůj život na venkově na fórech; sledujte nás na Twitteru a Instagramu; dejte nám lajk na Facebooku; a přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube. Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru The Sims 4, abyste obdrželi všechny novinky bez prodlení.

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. PROHLÉDNĚTE SI MINIMÁLNÍ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY TOHOTO BALÍČKU.

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek

The Sims 4: Návštěva v lázních

29. listopadu 2021

Aktualizace hry

25. listopadu 2021

Nové Vlastnosti (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Nové Aspirace (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Zvířata (The Sims 4)

22. října 2021

 

NOVINKYNovinky
The Sims 4: VýbavaVýbava

10. prosince 2021
Aktualizace hryAktualizace hry 30. listopadu

1. prosince 2021
Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově IkonaThe Sims 4: Život na venkově

18. listopadu 2021
Herní balíček: Interiér snů IkonaThe Sims 4 Interiér snů

17. června 2021
The Sims 4: Výbava Zahradní oázaVýbava: Zahradní oáza

2. června 2021

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu

14. června 2021
S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018
The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018
Pět tajemství džungle

23. února 2018
Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)00:59:15 | SysAdmin: Night Storm