Život ve městě - Lekce | The Sims 4 CZ

Život ve městě

DeadKarlos | 1. března 2017 | Návštěvnost 1136

 

Bydlení v bytech


Část: 1

Lekce

Diky Životu ve městě Simici zažijí mnohem intenzivnější bydlení v bytech. Čeká je nejen sbližování a vytváření trvalých vztahů se sousedy, ale také noví nepřátelé. Sousedi s rozličnými vlastnostmi vnesou do společných prostor překvapivé a zajímavé prvky. Flirtující Simici si k vám mohou přijít dat sprchu, zatímco samotáři... ty dost možná vůbec nepotkáte. Našli jste si nového nejlepšího kamaráda? Tak to mu můžete svěřit klíče od bytu. aby k vám mohl zajít, kdykoliv se mu zachce. Že jste si to rozmysleli? Tak si řekněte o vrácení klíče. Příběhy a vztahy tu budou mít nekonečné možnosti.

Část: 2

Lekce

Některé byty mají specifické vlastnosti. Vlastnosti přináší jedinečné herní možnosti. Některé vlastnosti je možné libovolně přidělovat a odebírat, což může mít na Simíky pozitivní nebo negativní vliv, zatímco jiné jsou pevně vázané na konkrétní byty (což nemusí být nutně špatně). Pohrajte si s nimi a vyzkoušejte je všechny.

 

 

 

 

Část: 3

Lekce

Některé byty. obzvlášť ty levnější, mají určité nedostatky. Někde vypadávají pojistky a jinde to zase zvláštně zapáchá. Potýkání se s těmito problémy Simíkům náladu nezlepší. Simíci se s těmito problémy mohou vypořádat pomocí dovednosti kutilství, nebo požádat o pomoc svého domácího. V takovém případě to ale chce včas platit nájem a udržovat s domácím dobré vztahy. Nedostatky jsou nedílnou součástí bytu a nedají se odstranit v režimu stavby.

Část: 4

Lekce

Byty mají výtahy, šachty na odpad a schránky, které Simíkům usnadní každodenní život. Výtah je asi nejdůležitější, jelikož vám umožňuje dostat se nahoru a také cestovat. Pokud jste někde v sousedství, můžete kliknout na byt a vrátit se nahoru nebo zajít k sousedům na návštěvu.

Pokud chcete méně omezení a více svobody, vyzkoušejte střešní byty.

 

 

 

Festivaly


Část: 1

Lekce

Život ve městě přináší pět festivalů. Jde o nové herní příležitosti, které se objeví po celém městě. Hlavně je nezapomeňte všechny prozkoumat...
• Festival koření - Čtvrť trhovců s kořením
• Bleší trh - Čtvrť trhovců s kořením
• Festival lásky - Módní čtvrť
• GeekCon - Módní čtvrť
• Festival Humor a žerty - Umělecká čtvrť.

Část: 2

Lekce

Když u vás začne festival, stačí zajít na náměstí a užívat si zábavu. Pokud se festival koná v jiném sousedství, máte několik možností:

Klikněte na upozornění, což vám umožní do daného sousedství vyrazit.

Klikněte na dynamickou ceduli umístěnou ve světě. Poznáte ji snadno, svítí!

Část: 3

Lekce

Po celém městě je celá spousta cedulí a reklam. Nejvíce informací vám ovšem poskytnou ty dynamické. Když se odehrává festival, dynamické cedule dostanou speciální efekty a rozvinou jedinečný plakát, na kterém se o nadcházející události dočtete.

 

 

Festivaly - Bleší trh


Část: 1

Lekce

Bleší trh najdete ve Čtvrti trhovců s kořením.

Aktivity na festivalu:

• Nakupte jedinečné zboží, které je k dostání pouze tady.
• Otevřete si vlastní obchod a prodávejte sběratelské předměty.
• Hledejte sněžítka a plakáty.
• Vyměňujte sběratelské předměty s ostatními návštěvníky festivalu.

 

 

Festivaly - Humor a žert


Část: 1

Lekce

Festival Humor a žerty se koná v Umělecké čtvrti.

Aktivity na festivalu:

• Zúčastněte se zápolení mezi Šprýmaři a Vtipálky.
• Odpalte ohňostroj a užívejte si zábavnou podívanou.
• Předvádějte komediální výstupy.
• Vyzkoušejte si ďábelské voodoo na nicnetušících návštěvnících festivalu.

 

 

Festivaly - GeekCon


Část: 1

Lekce

GeekCon se koná v Módní čtvrti.

Aktivity na festivalu:

• Zúčastněte se Hackathonu a vyhrajte skvělé ceny.
• Během účastí na festivalu si budete rychleji vylepšovat dovednosti.
• Zúčastněte se Ultimátního herního testu a třeba i něco vyhrajete.
• Vydejte se ke hvězdám s naší raketovou cestovkou.
• Užívejte si vesmírné cestování, aniž byste se museli pachtit s výstavbou vlastní rakety.

 

 

Festivaly - Festival koření


Část: 1

Lekce

Festival koření se koná ve Čtvrti trhovců s kořením.

Aktivity na festivalu:

• Užívejte si místní kuchyni různých kultur.
• Sklízejte neustále se měnící úrodu čerstvého ovoce a zeleniny.
• Pusťte se s kamarády do kari výzvy a třeba vyhrajete speciální tričko.
• Pořidte si jedinečné koření u místních stánkařů.

 

 

Festivaly - Festival lásky


Část: 1

Lekce

Festival lásky se koná v Módní čtvrti.

Aktivity na festivalu:

• Vypijte sakurový čaj, který vám navodí dokonalou náladu.
• Oslavte lásku a rozhazujte kolem sebe okvětní lístky.
• Spontánně někoho požádejte o ruku.
• Požádejte vztahového poradce o radu ohledně milostného života.

 

 

Město


Část: 1

Lekce

Vítáme vás v San Myshunu! Toto město se skládá ze čtyř velmi odlišných čtvrtí. Jde o Čtvrť trhovců s kořením. Módní čtvrť. Uměleckou čtvrť a centrum.

Navíc tu máme Myshuno Meadows. což je velký městský park schovaný pod mrakodrapy. Pokud Simíci zatouží po kontaktu s přírodou, mají ho mít.

V různých částech města Simíky čekají různé zážitky. Třeba budete bydlet v maličkatém bytečku plném švábů v Umělecké čtvrti... nebo si budete užívat nádherný výhled z vířivky v luxusním střešním bytě v centru.

Část: 2

Lekce

Čtvrť trhovců s kořením

Přístavní trh s kořením vám připomene všechna ta zapadlá sousedství, kde se odehrávají staré policejní seriály. Hodí se pro rodiny a Simíky, kteří se do města teprve přistěhovali.

Budete tu přímo v kontaktu se svými sousedy a dětské hřiště máte kousek. Chcete-li si užít festival koření a bleší trh, přišli jste na správné místo.

 

 

Část: 3

Lekce

Umělecká čtvrť

Jako by tu někdo rozsypal pytel plný bohémů. Umělecká čtvrť je plná ambiciózních hudebníků a malířů. Jde o barvité a volnomyšlenkářské sousedství, které dokonale inspiruje jejich kreativitu.

Trochu tomu také napomáhají spousty bublifuků, které tu mají.

Hlavní náměstí Umělecké čtvrti je dějištěm festivalu Humor a žerty, při kterých celé nebe pokrývají pitoreskní ohňostroje.

Část: 4

Lekce

Módní čtvrť

Tato velmi módní a neonů plná čtvrť je středobodem veškerého nočního života. Také je celá pokrytá reklamními plochami.

Nechybí zábavný karaoke bar, kam s radostí chodí budoucí zpěváci v naději, že si jich třeba jednoho dne někdo všimne.

Předveďte své hackerské dovednosti na místním GeekConu nebo se poohlédněte po novém partnerovi na festivalu lásky.

 

Část: 5

Lekce

Centrum

Pokud žijete v centru, užíváte si veškerý možný luxus.

Centrum San Myshuna je nejvíc nóbl čtvrtí, ve které můžete bydlet mezi oblaky. V tomto nebeském sousedství žijí bok po boku bohatí a slavní.

Každý byt v centru vám dopřeje výhled na celé mésto. Možná si i všimnete startujících helikoptér.

Ráno můžete začít házením míčů na koš v posilce a večer můžete dokonalý den završit několika tempy v bazénu na střeše Klubovny pozorovatelů hvězd.

Část: 6

Lekce

Myshuno Meadows

Přírodní ráj obklopený mrakodrapy ukrytý uprostřed města. Myshuno Meadows se skvěle hodí pro pohodovou svatbu nebo venkovní oslavu narozenin. V jeho středu stojí historická observatoř, jejíž zahrada byla proměněna v prostor pro společenské události.

V parku si také můžete všimnout běžeckých stezek, celé sady historických plaket s informacemi o městě, jezera plného labuti, které je jako dělané k rybaření, hřiště, stánků s jídlem a míst pro víkendové pikniky.

 

 

 

Stravování ve městě


Část: 1

Lekce

V Životě ve městě můžete ochutnat spoustu nových jídel. Zajděte si pro né do Stánků s jídlem, které najdete všude možně po městě.

Část: 2

Lekce

Některá jídla jsou prostě o něco ostřejší! Nové pokrmy ze Života ve městě sice mohou být ostré, ale totéž platí i o některých starých jídlech. Pokud Simíci sní dostatek ostrého jídlo, začne jim chutnat.

Část: 3

Lekce

Některé pokrmy se sluší a patří konzumovat hůlkami. Vašim Simíkům to s nimi sice nejprve moc nepůjde, ale časem se zlepší.

Část: 4

Lekce

Simíci mohou mít vlastnost vegetarián. I pro né je připravena celá řada vhodných pokrmů. Pokud vegetarián spořádá maso, udělá se mu zle nebo smutno.

Část: 5

Lekce

Život ve městě přináší 27 nových jídel, která můžete ochutnat. Když si některé z nich dáte, naučíte se ho vařit. O kvalitě výsledného pokrmu nicméně rozhoduje dovednost vaření. Prozkoumejte celé město i festivaly a naučte se všechny recepty.

Část: 6

Lekce

Nigiri ze čtverzubce ochutnejte jen na vlastní riziko. Pokud totiž není správně připravené, může Simíky připravit o život.

 

 

 

Práce z domova


Část: 1

Lekce

Simíci. které pracují jako politici, kritici nebo v sociálních médiích, mohou pracovat i z domova! Díky tomu můžete v jejich pracovním životě hrát větší roli. aniž byste je posílali do práce. Simíci díky tomu také mohou snáze vyrazit ven a prozkoumat všechny novinky San Myshuna.

 

 

Část: 2

Lekce

Pro práci z domova se můžete rozhodnout různými způsoby. Zhruba hodinu před začátkem pracovní doby se ozve budíček. Klikněte na daného Simíka a vyberte buď Jít do práce. Pracovat z domova nebo Vzít si dovolenou. Pokud vám zazvonění unikne nebo si chcete naplánovat den předem, můžete volbu Pracovat z domova vybrat také z nabídky telefonu. Pakliže váš Simík už do práce vyrazil, musíte na práci z domova počkat do dalšího pracovního dne.

Část: 3

Lekce

Pokud se rozhodnete pracovat z domova, okamžité dostanete dva náhodné denní úkoly, které najdete na panelu kariéry. A teď přichází to hezké: úkoly můžete udělat, až budete chtít.

Úspěšné splnění úkolu před začátkem dalšího pracovního dne vám vynese body. které vás posunou v kariéře, a navíc na konci dne dostanete zaplaceno. Nejlepší na práci z domova je, že Simíci mají důvod vyjít z bytu a zajít na festivaly a nejrůznější místa a seznámit se s celou řadou Simíků, se kterými by jinak vůbec nepřišli do styku.

 

 

Dovednost Zpěv


Část: 1

Lekce

Život ve městě přináší novou dovednost zpěv. Když kliknete na Simíky nebo vybrané hudební objekty (třeba karaoke), můžete začít zpívat.

Část: 2

Lekce

Simíci mohou zpívat u nejrůznéjších objektů, jako je například karaoke, mikrofon, klavír nebo kytara.

 

Část: 3

Lekce

Simíci s dovedností zpěv na vyšší úrovni zpívají a vystupují mnohem lépe. Pozná se to hlavně u karaoke. Také mohou hrát serenádu ostatním Simíkům, zpívat si ve sprše nebo licencovat texty složené pomocí nástrojů.

 

 

 

NovinkyNovinky
The Sims 4: VýbavaVýbava

20. června 2022
The Sims 4: VýbavaVýbava

10. prosince 2021
Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově IkonaSims 4: Život na venkově

18. listopadu 2021
Herní balíček: Interiér snů IkonaSims 4: Interiér snů

17. června 2021

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Sims 4: Návštěva v lázních

29. listopadu 2021

Nové Vlastnosti (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Nové Aspirace (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Zvířata (The Sims 4)

22. října 2021

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)21:01:49 | SysAdmin: Night Storm