The Sims 4: Návštěva v lázních | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Návštěva v lázních


DeadKarlos | 15. července 2015 | Návštěvnost 5645

 

Herní balíček: Návštěva v lázních IkonaThe Sims 4: Návštěva v lázních (TS4: Spa Day) je druhý Herní balíček v The Sims 4, který byl vydána 14. července 2015.

Zahrnuje nový druh pozemku; lázně, také nové objekty, jako je sauna, oblečení a interakce, jako je například masážní křeslo a bahenní koupel. Balíček také obsahuje novou dovednost Wellness, kde se učí dělat yogu a meditovat. Čím vyšší je dovednost Wellness, tím více pozic yogy budou schopní Simíci dělat, a také lepší masáže, které mohou poskytnout dalším Simíkům.

2. září 2021 bylo oznámeno, že herní balíček bude 7. září 2021 aktualizován, kde se přidává podstatně více obsahu, včetně nové vlastnosti, tří nových aspirací, manikúry, pedikúry a umožnění dětem účastnit se jógy a meditace.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Dopřejte svým Simíkům den plný rozmazlování v balíčku The Sims 4 Návštěva v lázních. Vaši Simíci mohou vyrazit do úplně nových lázní Dokonalá rovnováha a nechat se namasírovat nebo si třeba zacvičit jógu a najít svou vnitřní rovnováhu. Po bahenní lázni si zajděte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu.

 • Úplně nový podnik: lázně Dokonalá rovnováha
 • Nová dovednost: Wellness
 • Cvičte jógu a meditujte
 • Skočte si do sauny nebo si dopřejte bahenní lázeň

 

Klíčové vlastnosti

Dovednost WellnessDovednost Wellness
Simíci mohou plně ovládnout svou mysl, tělo i emoce. Tuto dovednost si vylepší cvičením jógy, masáží či meditováním. Když budou dost dobří, naučí se zmrazit své potřeby a teleportovat.

Užívejte si nespoutanou jóguUžívejte si nespoutanou jógu
Vyrazte do lážní na kurz jógy, naučte se předvádět všechny pozice (od Půlměsíce až po Tanečníka) a naučte Simíky, jak vyzrát na wellness.

Masáže. Pára. Pohoda.Masáže. Pára. Pohoda.
Zbavte své Simíky napětí nejrůznějšími masážemi. Relaxujte v sauně nebo se položte do bahenní lázně a nechte své starosti daleko za sebou.

To všechno si užijete v lázníchTo všechno si užijete v lázních
Nové lázně znovu nabijí energií i ty nejvystresovanější Simíky. Vyberte si jeden ze tří již hotových podniků nebo si založte lázně vlastní.

 

Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 13. července, 2015
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Lázně a Sport

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Návštěva v lázních Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Hýčkejte své Simíky s rozmazlovacím dnem s The Sims 4: Návštěva v lázních. Navštivte zcela nové dokonalé Lázně, kde dostanete masáž, nebo pracujte s Jógou na zcela nové dovednosti Wellness. Po relaxační koupeli v bahenní lázni vyrazte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu. Pomocí celé řady nejrůznějších zbrusu nových objektů můžete do domova svých Simíků vnést pohodlí a klid.

Návštěva v lázních Obrázek 1

Návštěva v lázních Obrázek 2

Návštěva v lázních Obrázek 3

Návštěva v lázních Obrázek 4

 

 

Nové Aspirace


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává 3 nové Aspirace při Vytvoření Simíka. Tyto aspirace uděluje Simíkům odměny a bonusovou vlastnost.

Wellness

Vnitřní klidVnitřní klid

Tento Simík je na cesté za dosažením vnitřního klidu. I když je harmonie často pomíjivá, je důležité osvojit si nástroje, které pomohou odvracet negativní emoce.

Vlastnost za dokončení aspirace: Čerstvá perspektiva

Zenový guruZenový guru

Tento Simík chce sdílet své znalosti wellness s celým světem a vyučit svého nástupce, kterému všechno své vědění předá.

Vlastnost za dokončení aspirace: Uklidňující aura

Specialista sebepéčeSpecialista sebepéče

Tento Simík chce pořádně vydělávat pomocí různých aktivit v oblasti wellness: například manikúrami nebo prací u masážního stolu v lázních.

Vlastnost za dokončení aspirace: Znalost sebepéče

 

 

Nové Vlastnosti


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává 6 nových vlastností. K dispozici jsou následující vlastnosti: 1x Vytvoření Simíka, 1x Bonusová vlastnost z Aspirace, 3x Vlastnost za odměnu z Aspirace a 1x Vlastnost Smrti.

Vlastnosti při Vytvoření Simíka: Emotivní

Náročná údržbaNáročná údržba

Tito Simíci musí věnovat více práce tomu. aby se udrželi v pohodě. Jejich potíže někdy působí triviálně a mohou se objevit zčistajasna. Tyto každodenní obtíže je možné vyřešit pečlivými návyky, které Simíky uvedou do stavu katarze.

Bonusová vlastnost z Aspirace

Členství v lázníchČlenství v lázních

Tito Simíci nějakým způsobem získali členství v lázních. Nikdo sice netuší, jak k tomu došlo, jak to zrušit nebo kdo za to každý měsíc platí, jedno je ale jisté: Tito Simíci v lázních neplatí žádné poplatky a to je paráda!

Aspirace: Wellness

Vlastnost za odměnu z Aspirace

Čerstvá perspektivaČerstvá perspektiva

Simík <Jméno> teď má naprosto čistou a prázdnou hlavu! Díky tomu si bude moci na chvíli odpočinout od nevlídné reality a nahlížet na věci z jiných perspektiv. Uvědomí si tak například, že na ničem z tohohle sice nezáleží, ale i tak je to příjemné!

Aspirace: Wellness - Vnitřní klid

Uklidňující auraUklidňující aura

Simík <Jméno> teď zcela ovládá wellness, takže z néj přímo vyzařuje klid! S pomocí této nové získané schopnosti může uklidnit okolní Simíky a ještě při tom vypadat naprosto parádně!

Aspirace: Wellness - Zenový guru

Znalost sebepéčeZnalost sebepéče

Simík <Jméno> je znalcem sebepéče a ovládá nyní celý obor wellness. Klienti budou za jeho služby ochotni vypláznout víc peněz!

Aspirace: Wellness - Specialista sebepéče

Vlastnost ze Smrti

Smrt párouSmrt párou

Tento Simík skonal v důsledku přehnaného saunování. Proto má neustále žízeň a je mu vedro.

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  6x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 5x Boty, 1x Doplňky
 • Dítě
  1x Účesy a Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1 x Celkový outfit

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  4x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 1 Celkový outfit, 3x Boty, 1x Doplňky
 • Dítě
  1x Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Celkový outfit

 

Navsteva_v_laznich_03.jpgNavsteva_v_laznich_04.jpg

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v The Sims 4: Návštěva v lázních.

 

 

Stanice rádia


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové písně do již existujících rádií, a také přidává zcela novou rozhlasovou stanici s názvem "Meditační hudba". Můžete poslouchat nový kanál pomocí Vířivky, Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia

 

 

Lázenské pozemky


Při načtení uložené hry, kteří nemají k dispozici Lázeňské pozemky ve světě, budou vyzíváni k umístění pozemků. Pokud nechcete umístit pozemky hned, a tak si je můžete umístit později přes Vaší knihovnu v The Sims 4 Galerii.

Lázenské pozemky

 

Umístění před-nastavených pozemků není vaše jediná možnost. Pokud se rozhodnete postavit si vlastní pozemek, musí být splněny následující požadavky pro vlastní lázně.

Požadavky pro lázně

 • 4 Lázeňské vybavení
 • 1 Šatní skříňka
 • 1 Sprcha
 • 1 Toaleta
 • 1 Umyvadlo

 

Požadavky pro lázně

 

 

Přednastavené pozemky


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává přednastavené pozemky.

 

Studio Jógy Aham Ashram (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Otevřete svým Simíkům všechny čakry v tomto špičkovém studiu jógy. Pošlete je k trenérovi nebo je nechte cvičit hezky po svém. V obou případech si pročistí hlavu a uvedou svou mysl i tělo do rovnováhy s povznášejícím prostředím tohoto studia.

Studio Jógy Aham Ashram

 

Ústředí Ústředních masáží (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Potřebujete si trochu odpočinout? Utéct od života plného stresu? Naprosto vás chápeme! V Ústředí Ústředních masáží si vaše starosti vezmou do parády a zbaví vás jich dřív, než stihnete říct "Ústředí Ústředních masáží". Odpočívejte, meditujte a získejte vnitřní rovnováhu nebo se prostě a jednoduše přijďte podívat na naši velkolepou vodní stěnu.

Ústředí Ústředních masáží

 

Lázně dokonalá rovnováha (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Tyto dvoupatrové lázně jsou přesně tou zastávkou, kterou vaše duše čas od času potřebuje! Najdete v nich pohodové fontány, meditační místnosti, šatny s obsluhou, samoobslužný wellness bar, masážní křesla pro masírování rukou a chodidel, tělocvičnu a studio jógy! Lázně Dokonalá rovnováha přináší všechno výše uvedené v úhledném balíčku zabaleném do přírodního kamene a dřeva.

Lázně dokonalá rovnováha

 

Luxusní klub pro zdraví (Posilovna, 30×20, 2 Koupelna)Tato luxusně zařízená tělocvična má všechno, co budete potřebovat pro vylepšení fyzičky. Ukážete svým Simíkům tři patra plná špičkového vybavení, kde byste kromě cvičení mohli klidně i bydlet. Vůbec bychom se tomu nedivili.

Studio Jógy Aham Ashram

 

 

Nové recepty


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové recepty, které jsou součástí zcela nové dovednosti Wellness.

 

Recepty jídel

Název Odemčení

Kokosové řezy bez cukruKokosové řezy bez cukru

Jenom Sporák

2. Úroveň Wellness dovednosti

Suprový salátSuprový salát

Lednička nebo Sporák

4. Úroveň Wellness dovednosti

 

Recepty nápojů

Název Dostupné

Zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónemZázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem

Konvice na čaj

Odemčení: 10. Úroveň Wellness dovednosti

Osvěžující ovocný nápojOsvěžující ovocný nápoj

Bary
Luxusní tác na nápoje

Odemčení: Luxusní tác na nápoje nebo Dovednost Mixologie na 2. úrovni v baru

 

 

Sbírky domácnosti


The Sims 4 Návštěva v lázních zahrnuje nové druhy ryb, které se přidávají do již existující sbírky ryb. Tyto nové druhy ryb lze zakoupit přimo z akvária, nebo chytit na většině rybářských míst po celém světě.

Název Vzácnost Cena

CichlidaCichlida

Cichlid

Běžná

7 Simoleony

Popis: Cichlidy se vyskytují v nejrůznějších velikostech. Takže v rybích buticích na ně univerzální velikost oblečení nenajdete.
Kde: Nachází se v akváriích a těměř na všech rybářských míst v jakémkoli sousedství.

TerčovecTerčovec

Discus

Netypická 14 Simoleony

Popis: Terčovci jsou známí pro svůj nezvyklý tvar a výrazné barvy. Proto se těší oblibě jako akvarijní sladkovodní ryby.
Kde: Nachází se v akváriích, Lesní mýtina a Zapomenutá gróta. Použít návnadu Duhovka.

Exotická zlatá rybkaExotická zlatá rybka

Exotic Goldfish

Netypická 15 Simoleony

Popis: Nejkrásnější z celé rodiny zlatých rybek. Hlavně to ale neříkejte těm ostatním.
Kde: Nachází se v akváriích.

 

 

Aquárium


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává dvě nové Akvária. Simík může nakoupit ryby přímo z akvária, doplňování zásob akvária je 150 Simoleonů, nebo mohou naplnit akvária s rybama z jejich inventáře. Přes volbu interakce "Otevřít" dovolí Simík uložit až 6 ryb najednou.

Aquárium

 

 

Tyčinky


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává Stojánek na vonné tyčinky nebo Stojánek na vonné tyčinky jsou schopné zapálit různé vonné tyčinky pro zvýšení nálady v bezprostřední blízkosti. Simíci mohou použít různé vůně kdykoliv. Zvolená varianta bude hořet po dobu 2 hodin nepřetržitě, pokud nezvolíte jinou variantu.

  Název Cena
Povzubující citrón

Povzubující citrón

Inspirovaný +2

§20
Posilující skořice

Posilující skořice

Plný enerige +1

§20
Pokojová pačule

Pokojová pačule

Šťastný +1

§20
Romantický santal

Romantický santal

Flirtující +2

§20
Zbystřující šafrán

Zbystřující šafrán

Soustředěný +1

§20
Uklidňující šalvěj

Uklidňující šalvěj

Šťastný +1

§20

 

 

Dovednost Wellness


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních představuje zcela novou dovednost Wellness. Simíci ovládnou svojí mysl, tělo a emoce, a to přostřednictvím Wellness dovednostních knih, jógy, masáže nebo meditace. Simíkům s vyšší úrovní dovednosti Wellness se odemkne pokročilá Jóga, celá ada kvalitních masáží a mnoho dalších výhod.

Dovednost Wellness

 

Odemčené odměny

Wellness Úroveň 1 - Simíka si osvojil novou dovednost wellness, která mu umožní předvádět nejrůznejší pózy v józe, meditovat a masírovat. Na vyšších úrovních si zpřístupní nové pózy, masáže, recepty a společenské interakce.

Wellness Úroveň 2 - Simík si teď může probírat metody posílení koncentrace a připravovat kokosové řezy bez cukru. Při cvičení jógy může předvádět pozici Loďka.

Wellness Úroveň 3 - Simík si teď může provádět aromaterapeutickou masáž a při józe dokáže předvést pozici Trojúhelník.

Wellness Úroveň 4 - Simík si teď může nabízet tipy pro duševní relaxaci a při józe dokáže předvést pozici Stromu.

Wellness Úroveň 5 - Simík si teď může provádět hlubokovou masáž a při cvičení jógy předvádět pozici Válečník. Při meditaci navíc může levitovat.

Wellness Úroveň 6 - Simík si teď může provádět sportovní masáž a navrhovat vizualizační techniky. Při cvičení jógy může předvádět pozici Tanečník.

Wellness Úroveň 7 - Simík si teď může připravovat suprový salát a při levitování se dokáže teleportovat. Při cvičení jógy také dokáže předvést pozici Kolo.

Wellness Úroveň 8 - Simík si teď může provádět masáž lávovými kameny a doporučit cvičení na podporu sebevědomí. Také může při cvičení jógy předvádět stojku.

Wellness Úroveň 9 - Simík si teď může provádět masáž na podporu plodnosti.

Wellness Úroveň 10 - Simík si teď může připravovat zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem a podělit se s ostatními o tajemství detoxikační kůry.

 

 

Teleportace


Máte-li zájem se dostat kolem vašeho okolí o něco rychleji, zvýšením dovednosti Wellness je způsob jak k tomu docílit. Jakmile Simík dosáhne dovednosti Wellness na 7. úrovni, získají schopnost teleportovat do jakéhokoli veřejného prostoru aktivního sousedství. Stačí kliknout na zem a jít. (Není k dispozici pro neaktivní pozemky a sousedství. Simíci, kteří mají odemčený skrytý pozemek, se mohou teleportovat.

Teleportace

 

 

Smrt v sauně


Relaxace v sauně dodá vašim Simíkům štěstí, ale když budou příliš často v sauně, může to mí za následek velmi nepříjemnou situaci. Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře.

Smrt v sauně

 

Simíci, kteří umírají nadměrné páry, skončí jako duchové, kteří jsou velmi horký a dehydratovaný. Když se duch dostane do kontaktu s vodou, mají schopnost "Absorbovat" louži.

Duch v Sauně

 

 

Woohoo v sauně


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přináší nový Woohoo pro Simíky. Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, můžou použít interakci "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě". V sauně může být hodně velká legrace pro Simíky, kteří chtějí být nějaký čas o samotě! Simíci v romantickém vztahu mohou využít saunu, pro Milování nebo se Pokusit mít dítě.

Woohoo v sauně

 

 

 

Aktivity


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové aktivity.

 

 

Meditace


Meditace je jedna z mnoha způsobů, jak Simíkům zvýšit dovednot Wellness při zachování klidné mysli. Simíci, kteří dosáhnout stavu klidu při meditaci, začijí "Úspěšnou meditaci". Ta poskytuje velké výhody pro vaše Simíky a také odemkne akt levitace!

Během úspěšné meditace, Simíci mají šanci na zvýšení ostatních dovedností, zlepšuje jejich vztahy, hledá odpuštění v srdcích nepřátel a k zamyšlení, která vedou ke zvýšení výkonu při práci nebo ve škole. Simíci mohou dokonce získat schopnost teleporotovat se do jakéhokoli veřejného prostoru v aktivním sousedství.

A nakonec, Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovednosti Wellness na vyšší úrovni, mají schopnost zmrazit potřebu. Simíkům to umožňuje použít relaxaci bez nutnosti doplnění potřeb.

Meditační stolička se nachází v Režim Nákup v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

Meditace

 

Meditovat

 • Levitovat (Od 5. úrovně Wellness dovednost)
 • Teleport (Od 7. úrovně Wellness dovednosti)

 

Simíci, kteří dosáhnou stavu klidu při meditaci, zažijí "Úspěšnou meditaci". Během této doby, Simíci mají šanci zvýšit další dovednosti, zlepšuje se jejich vztah, hledat odpuštění v srdcích nepřátel, a myšlení myšlenek, které vedou ke zvýšení výkonu v práci či ve škole.

Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovedností Wellness na vysoké úrovni, mají možnost pozastavit úbytek potřeb. To umožňí, aby si vaši Simíci udrželi relaxaci bez nutnosti doplňení jejich potřeby.

Prospěch z meditace

 

 

Joga


Jóga je další způsob, jak zvýšit dovednost Wellness při zachování klidu pro vaše Simíky. Podložka na Jógu lze zakoupit v režimu Nákup a můžete ji položit kdekoliv, kde je Simík. Provádění Jógy nezvyšuje jenom Wellness, ale také zvyšuje dovednost Atletika. Pro rychlejší provádění je třeba mít Emoci Soustředěný u Simíka pomáhá k rychlejšímu tempu.

Podložka na jógu se nachází v Režim nákupu v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

Joga - Cvičení

 

Cvičit jógu

Pozice... (k dispozici je na začátku pět pozic)

 • Pozice Pozdrav
 • Vzpor na boku
 • Pozice Půlměsíc
 • Pes hlavou dolů
 • Pozice Mrtvoly

Předvést sestavu v józe...

 • Centrování energie
 • Soustředění mysli
 • Posílení mozku

 

 

Kurzy Jógy


Simíci mohou navštívit Kurz Jógy, při návštěvě Lázní. Jóga vyhlašuje oznámení, a začne 30 minut po té, co byla oznámena. Instruktor Jógy má růzvou ikonu nad hlavou, a Simíci se mohou k instroktorovi připojit.

Instruktor Jógy

 

Návštěva Lázně Dokonalá rovnováha nebo Studio jóga Aham Ashram.

 • Zúčastnit se kurzu na centrování energie (110 Simoleonů)

Individuální kurz

 • Požádat o kurz jógy... - Centrování energie (110 Simoleonů)
 • Soustředění mysli (110 Simoleonů)
 • Posílení mozku (110 Simoleonů)

 

Vyčkejte oznámení o zahájení kurzu. Za 30 minut začíná: Kurz jógy: centrování energie. Pokud se chcete zúčastnit, zajděte za instruktorem jógy.

Jakmile se nad hlavou instruktora objeví ikona růžové postavičky, klikněte na něj a potvrďte,
že se chcete zúčastnit. K dispozici jsou tři druhy kurzu, nicméně v tomto případě nemáte na výběr. Druh kurzu generuje hra.

Můžete si dopřát i individuální kurz.

Najděte instruktora jógy. Většinou postává s knihou v ruce u své podložky na jógu.

Klikněte na něj, zvolte Požádat o kurz jógy.

Kurzy Jógy

 

 

Masáže


Všichni Simíci od teenager po starších mohou dávat a příjmat různé druhy masáží. Kvalita masáže je vázána podle dovednosti Wellness, a může zanechat Simíkům kladné nebo záporné náladovky.

Masáže

 

Druh masáže Cena

Švédská masáž

Šťastný +1, 12 hodin

§120

Hluboková masáž

Šťastný +1, 24 hodin

§180

Sportovní masáž

Plný energie +1, 12 hodin

§230

Masáž lávovými kameny

Šťastný +1, 24 hodin

§300

Masáž na podporu plodnosti

Šťastný +1, 12 hodin

§380

Aromaterapeutické: Levandulová

Soustředěný +1, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Lotosová

Uvolňuje napětí, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Rozmarýnovo-mátová

Plný energie +1, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Ylang Ylang

Sebevědomí +1, 12 hodin

§140

Masáž chodidel

Šťastný +3, 6 hodin

§40

Masáž rukou

Šťastný +3, 6 hodin

§40

 

 

Bahení koupele


Bahenní koupele jsou interakce, které byly přidány do téměř všech stávajících van v The Sims 4. Všichni Simíci, včetně dětí, si nyní mohou zlepšit náladu v pohodlí svého domova.

Bahení koupel

 

Druh koupele Cena

Citrusová koupel

Soustředěný +2, 8 hodin

§30

Levandulová pěna

Šťastný +2, 8 hodin

§30

Medová koupel

Šťastný +2, 8 hodin

§30

Růžové lístky

Flirtující +2, 8 hodin

§30

Koupel pro uvolnění svalů

Plný energie +2, 8 hodin

§30

Bahení koupel

Sebejistý +2, 12 hodin

§60

 

 

Sauna


Sauna je relaxační objekt, jehož jediným účelem je zmírnit napětí vašich Simíků. Všichni Simíci, včetně dětí, mohou Relaxovat v sauně a vychutnat si osvěžení.

Simíci s dovednosti Neplecha na 5. úrovni mohou sabotovat sauny, které páchnou jako shnilé vejce.

Bahení koupel

 

 

 

Interaktivní objekty


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

Akvárium


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Rybí příbytek" a "Dokonale soukromé akvárium", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Dvě nová akvárka

 

Rybí příbytek

Rybí příbytekKdyž dáte Simíkovi rybu, bude mít rybu. Pokud naučíte Simíka rybařit, může si svými parádními úlovky zaplnit celé akvárium! Pochlubte se svými rybářskými úspěchy a vystavte si je v tomto elegantním akváriu. Nebo si prostě ryby kupte, pokud vás rybaření nebaví.

Cena: 295Simoleony
Zábava: 5
Prostředí: 3

Dokonale soukromé akvárium

Dokonale soukromé akváriumPředstavujeme vám Dokonale soukromé akvárium. Skvěle se hodí, pokud chcete sledovat ryby z pohodlí svého domova. Nebo kanceláře. Nebo z pohodlí jakéhokoliv jiného místa. Ono je to vlastně jedno. Nyní dodáváme s luxusním gumovým pískem, imitacemi hornin a umělou trávou, aby se vaše ryby měly Čím zabavit.

Cena: 595Simoleony
Zábava: 5
Prostředí: 3

 

K dispozici následující interakce:

Nastavit barvu a intenzitu

Otevřít

Zhasnout

Koupit rybu...

 • Živorodka (15Simoleony)
 • Zlatá rybka (20Simoleony)
 • Tetra (25Simoleony)
 • Cichlida (30Simoleony)
 • Terčovec (40Simoleony)
 • Exotická zlatá rybka (45Simoleony)
 • Naplnit rybami (150Simoleony)

 

 

Masážní křeslo


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Relaxační křeslo od Spokojených rukou i nohou", "Křeslo Relax kdekoliv od Spokojených rukou i nohou" a "Luxusní křeslo Relaxo od Spokojených rukou i nohou", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Masážní křesla

 

Relaxační křeslo od Spokojených rukou i nohou a spol.

Relaxační křeslo od Spokojených rukou i nohou a spol.Jsou vaše ručky a nožky mírné... nespokojené? Možná potřebujete trošku sebepéče. abyste cítili stejný relax jako toto křeslo.
Toto křeslo sice působí úplně normálním každodenním dojmem, ale ve skutečnosti klame tělem. Jedná se o relaxační stanici, která potěší vaše ruce i nohy. Přesně to vám naše společnost Spokojené ruce i nohy a spol. slibuje! Jsme průkopníci v oboru relaxačního nábytku!

Cena: 435Simoleony
+ Dovednost Wellness

Křeslo Relax kdekoliv od Spokojených rukou i nohou a spol.

Křeslo Relax kdekoliv od Spokojených rukou i nohou a spol.Hledáte jednoduchý způsob, jak relaxovat, aniž byste tím ohrozili své potřeby sebepéče? Relax kdekoliv je pro vás jako dělaný! Jeho vzhled sice přímo sebepéči nijak zvlášť neevokuje. ale našim specialistům ze Spokojených rukou i nohou a spol. můžete věřit. Do tohoto zdánlivě jednoduchého křesla vměstnali všechny nástroje pro sebepéči. které budete potřebovat. Navíc si ho můžete vložit do inventáře, takže přenášení nebude problém.

Cena: 435Simoleony
+ Dovednost Wellness

Luxusní křeslo Relaxo od Spokojených rukou i nohou a spol.

Luxusní křeslo Relaxo od Spokojených rukou i nohou a spol.Luxus ještě nutně neznamená, že je údržba náročná. Lepší věci v životě někdy závisí na dobré sebepéči. alespoň tedy podle mě. Na tento parádní kousek od našich specialistů na sebepéči ze Spokojených rukou i nohou a spol. si budete chtít našetřit. Jeho supermékoučké péřové polstrování nabízí maximální pohodlí na centimetr čtvereční! Tak se hezky usacfte a sledujte, co se bude dít dál...

Cena: 485Simoleony
+ Dovednost Wellness

 

K dispozici následující interakce:

Relaxovat

Sednout si

Propagovat služby u masážního křesla na Simstagramu (+ sláva) (Cesta ke slávě)

Pracovat u masážního křesla (dovednost Wellness 2. úroveň)

Pečovat... (dovednost Wellness 2. úroveň)

 • Pracovat u masážního křesla
 • Nabízet/Nenabízet masáže rukou
 • Nabízet/Nenabízet manikúry
 • Nabízet/Nenabízet pedikúry
 • Nabízet/Nenabízet masáže chodidel

Masáže...

 • Nabídnout masáž chodidel...
 • Nabídnout masáž rukou...
 • Požádat o masáž rukou...
 • Požádat o masáž chodidel...

Manikůry a pedikůry... (dovednost Wellness 6. úroveň)

 • Nabídnout manikúru...
 • Nabídnout pedikúru...
 • Požádat o pedikúru...
 • Požádat o manikúru...

 

 

Masážní stůl


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Relaxátor od společnosti ZenNatotata" a "Relax Nadoraz od společnosti ZenNatotata", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Masážní stoly

 

Relaxátor od společnosti ZenNatotata

Relaxátor od společnosti ZenNatotataKdyž vás po dlouhém a náročném dni bolí záda. nic se nevyrovná kvalitní masáži, která svaly zbaví jejich trápení. Ještě lepší je. když to všechno nestojí majlant! Společnost ZenNatotata navrhla tento masážní stůl tak. aby se všechny vaše starosti a bolístky odplavily přesně takto... tedy natotata. Ulehněte na Relaxátor a nechte maséry předvést jejich umění.

Cena: 875Simoleony
Úleva od stresu: 9
Úleva od nepohodlí: 9
+Dovednost Wellness

Relax Nadoraz od společnosti ZenNatotata

Relax Nadoraz od společnosti ZenNatotataKdyž vás bolí záda a potřebujete si trochu odfrknout bez nějakých zbytečných příkras a zbytečností. Specialisté na sebepéči ze společnosti ZenNatotata navrhovali tento masážní stůl tak. aby byl co nejpraktičtéjší. Je odolný, není na něm nic výjimečného a prostě dobře odvádí svou práci! Navíc se dá snadno přenášet, takže si ho klidně můžete vložit do inventáře a užívat si relaxaci i na cestách.

Cena: 875Simoleony
Úleva od stresu: 9
Úleva od nepohodlí: 9
+Dovednost Wellness

 

K dispozici následující interakce:

Objednat maséra

Propagovat služby u masážního stolu na Simstagramu (+ sláva) (Cesta ke slávě)

Pracovat u masážního stolu (dovednost Wellness 2. úroveň)

Požádat o masáž...

 • Aromaterapeutická masáž...
 • Požádat o švédskou masáž...
 • Požádat Simíka o sportovní masáž
 • Požádat Simíka o hloubkovou masáž
 • Požádat Simíka o masáž lávovými kameny
 • Požádat Simíka o masáž na podporu plodnos (dovednost Wellness . úroveň)

Nabídnout masáž...

 • Namasírovat: švédská masáž...
  (dovednost Wellness 2. úroveň)
 • Aromaterapeutická masáž...
  (dovednost Wellness 3. úroveň)
  • Rozmarýnovo-mátová
  • Lotosová
  • Levandulová
  • Ylang Ylang
 • Namasírovat: hloubková masáž...
  (dovednost Wellness 5. úroveň)
 • Namasírovat: sportovní masáž...
  (dovednost Wellness 6. úroveň)
 • Namasírovat: masáž lávovými kameny...
  (dovednost Wellness 8. úroveň)
 • Namasírovat: masáž na podporu plodnosti...
  (dovednost Wellness 9. úroveň)

Manikůry a pedikůry... (dovednost Wellness 6. úroveň)

 • Nabídnout manikúru...
 • Nabídnout pedikúru...
 • Požádat o pedikúru...
 • Požádat o manikúru...

 

 

Meditační stolička


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Introspektivní rozjímací stolička", "Meditační stolička Páni, to je síla" a "Polštář Hluboké přemítání", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Meditační židle

 

Introspektivní rozjímací stolička

Introspektivní rozjímací stoličkaI jednoduchá stolička vám může přinést klid mysli a vnitřní pohodu. Stačí se usadit a začít meditovat. Povšimněte si. že sedátko je vyrobeno ze dřeva koa. které jsme našli mezi naplaveninami na pláži. Při vytváření tohoto výrobku tedy nebyly zraněny žádné živé stromy.

Cena: 145Simoleony
+ Dovednost Wellness

Meditační stolička Páni, to je síla

Meditační stolička Páni, to je sílaTato špičková stolička vám pomůže splnit všechny meditační potřeby. Sezení, zlepšování se v dovednosti wellness a meditování - to všechno a ještě mnohem víc. Dodáváme ji v nejrúznéjších barvách a univerzální velikosti vhodné pro všechny. Baterie nejsou součástí balení. Doma to nezkoušejte. Znalosti jsou síla.

Cena: 220Simoleony
+ Dovednost Wellness

Polštář Hluboké přemítání

Polštář Hluboké přemítáníJak hluboce rozjímáte? Meditace je dost osobní záležitost, která vám může změnit celý život. Proměňte ji v něco ještě osobnějšího pomocí meditačního polštáře, který je tak měkoučký, že vám umožní navázat ještě hlubší spojení s vašimi niterními myšlenkami.

Cena: 145Simoleony
+ Dovednost Wellness

 

K dispozici následující interakce:

Vložit do inventáře

Meditovat

Propagovat služby u masážního stolu na Simstagramu (+ sláva) (Cesta ke slávě)

Pracovat u masážního stolu (dovednost Wellness 2. úroveň)

Uspořádat řízenou meditaci... (dovednost Wellness 2. úroveň)

 • Soukromé... (+80Simoleony za účastníka)
 • Veřejné (+80Simoleony za účastníka)

Vést řízenou meditaci... (dovednost Wellness 2. úroveň)

 • Soukromé...
 • Veřejné

 

 

Sauna


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Sauna Skleníkový efekt" a "Sauna Kameňákovna", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Sauny

 

Sauna Skleníkový efekt

Sauna Skleníkový efektV sauně Skleníkový efekt si vaši Simíci mohou užít pořádnou dávku saunování. Usedněte na sekvojové lavice a dopřejte si páru. která vychází z tisíciletých lávových kamenů. Stěny sice prodáváme samostatně, ale baterie v balení najdete.

Cena: 2,100Simoleony
Úleva od stresu: 2

Sauna Kameňákovna

Sauna KameňákovnaKameňákovna představuje úplně nové pojetí saunování. Postavili jsme ji z tepelné odolných kamenů, které si udržují pokojovou teplotu i v situacích, kdy je okolní vzduch pekelně horký. Simíci si díky tomu nespálí svá ctěná pozadí.

Cena: 2,300Simoleony
Úleva od stresu: 2

 

K dispozici následující interakce:

Odpočívat

Milovat se

Pokusit se o dítě

Sabotovat sírou (dovednost neplecha)

Vylepšit...


K dispozici jsou následující vylepšení:

 • Samočisticí (4. úroveň Kutilství) - Nebaví vás domácí práce? Když si toto vylepšení pořídíte, už nikdy nebudete muset v sauně uklízet!
  Vyžaduje:
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
 • Vodotěsné obvody (9. úroveň Kutilství) - S tímto parádním vylepšením se už nikdy nebudete muset bát, že vás sauna zklame.
  Vyžaduje:
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
  2x Součástka pro vylepšení sanitární techniky
 • Přesný tepelný senzor (10. úroveň Kutilství) - Toto vylepšení sauny pozvedne vaši relaxaci na úplně novou úroveň.
  Vyžaduje:
  4x Obyčejné součástky pro vylepšení
  2x Součástky pro vylepšení elektroniky

 

 

Podložka


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Podložka na jógu Znovuzen", "Podložka Perfektní jóga", "Podložka pro instruktory jógy Okamžitý klid" a "Podložka pro instruktory jógy Maximální protažení", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Podložky na cvičení

 

Podložka na jógu Znovuzen

Podložka na jógu ZnovuzenDíky této pohodlné cvičební podložce se můžete do jógy pustit kdekoliv. Je určena pro všechny úrovně tělesné zdatnosti a při cvičení se vašim Simíkům přizpůsobí a pomůže jim dosáhnout rovnováhy mysli, těla a ducha.

Cena: 125Simoleony
Zábava: 1
Úleva od stresu: 9
+Dovednost Wellness

Podložka Perfektní jóga

Podložka Perfektní jógaKvalitní podložka na jógu vám bude oporou v pravém slova smyslu, metaforicky, metafyzicky i emocionálně. Byla velmi pečlivé otestována, nabízí dostatek prostoru, je parádně měkká a zcela nezávadná. Na výběr máte z celé řady barev a vzorů, takže si můžete zvolit kousek, který vám perfektně ladí k náladě!

Cena: 130Simoleony
Zábava: 1
Úleva od stresu: 9
+Dovednost Wellness

Podložka pro instruktory jógy Okamžitý klid

Podložka pro instruktory jógy Okamžitý klidInstruktoři jógy bývají považováni za ztělesnění zenového klidu. Tato podložka umožní všem instruktorům snadno a bez starostí připravit své hodiny. Zařidte si tělocvičnu stylově - tento kousek se dodává v nejrůznějších barvách a vzorech. Hlavně s ním sladte umístění podložek pro studenty, abyste dosáhli maximálního zenového klidu.

Cena: 140Simoleony
+Dovednost Wellness

Podložka pro instruktory jógy Maximální protažení

Podložka pro instruktory jógy Maximální protaženíNic se nevyrovná krásnému protažení nebo příjemné hodině jógy. která vám dodá sílu. Abyste si lekci řádné užili, je třeba se soustředit, ale hodí se také dobrá podložka na cvičení. Všichni instruktoři mají za to. že tahle podložka je prosté nezbytná, abyste pokaždé správně provedli všechny cviky! Zařidte si tělocvičnu stylové - tento kousek se dodává v nejrúznějších barvách a vzorech. Hlavně s ním sladte umístění podložek pro studenty, abyste dosáhli maximálního zenového klidu.

Cena: 145Simoleony
+Dovednost Wellness

 

K dispozici následující interakce:

Vložit do inventáře

Cvičit jógu

Propagovat služby u masážního stolu na Simstagramu (+ sláva) (Cesta ke slávě)
Podložka pro instruktory jogy

Pozice...

 • Pozice Pozdrav
 • Vzpor na boku
 • Pozice Půlměsíc
 • Pes hlavou dolů
 • Pozice Mrtvoly
 • Pozice Lodka
  (dovednost Wellness 2. úroveň)
 • Pozice Trojúhelník
  (dovednost Wellness 3. úroveň)
 • Pozice Stromu
  (dovednost Wellness 4. úroveň)
 • Pozice Válečník
  (dovednost Wellness 5. úroveň)
 • Pozice Tanečník
  (dovednost Wellness 6. úroveň)
 • Pozice Kolo
  (dovednost Wellness 7. úroveň)
 • Stoj na rukou
  (dovednost Wellness 8. úroveň)

Předvést sestavu v józe...

 • Centrování energie
 • Posílení mozku
 • Vhodné pro celou rodinu
 • Soustředění mysli

Najmout instruktora jógy
Podložka pro instruktory

Vést lekci jógy...
Podložka pro instruktory

 • Soukromé... (+110Simoleony za účastníka)
 • Veřejné... (+110Simoleony za účastníka)

Vést sestavu jógy...
Podložka pro instruktory

 • Soukromé...
 • Veřejné...

 

 

Vonné tyčinky


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních přidává nové objekty "Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí" a "Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Dekorace - Ostatní). Vonné tyčinky zvyšují náladu v bezprostřední blízkosti. Simíci mohou použít různé vůně kdykoliv. Zvolená varianta bude hořet po dobu 2 hodin nepřetržitě, pokud nezvolíte jinou variantu.

Vonné tyčinky

Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně

Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůněTento stojánek je velmi elegantní a stylový. Jako proužek stříbra v oblacích nebo jako kouř z vonných tyčinek, které budete ve stojánku pálit. Vonné tyčinky také zvyšují efektivitu masážního stolu, koupelí, meditace a cvičení jógy.

Cena: 95Simoleony
Prostřední: 2

Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí

Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítíTento stojánek na vonné tyčinky symbolizující krásu přírody je vytvarovaný jako květina. Když s ním provoníte vzduch, vaši Simíci si budou připadat jako někde v dálavách. Vonné tyčinky také zvyšují efektivitu masážního stolu, koupelí, meditace a cvičení jógy.

Cena: 165Simoleony
Prostřední: 2

 

K dispozici následující interakce:

Vložit do inventáře

Uhasit

Vdechnout vůni

Zapálit...

 • Pokojná pačule (20Simoleony)
 • Zbystřující šafrán (20Simoleony)
 • Posilující skořice (20Simoleony)
 • Uklidňující šalvěj (20Simoleony)
 • Povzbuzující citrón (20Simoleony)
 • Romantický santal (20Simoleony)

 

 

 

Nový nákup/stavba


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních obsahuje celkem 122 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

122x Režim nákupu / Režim stavby
(9x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Navsteva_v_laznich_01.jpg
Navsteva_v_laznich_02.jpg

 

 

9x Připravené místnosti


Kuchyň 1x

Připravené místnosti - Kuchyň 1x

 

Koupelna 1x

Připravené místnosti - Koupelna 1x

 

Obývací pokoj 1x

Připravené místnosti - Obývací pokoj 1x

 

Venek 1x

Připravené místnosti - Venek 1x

 

Ostatní 5x

Připravené místnosti - Ostatní 1

Připravené místnosti - Ostatní 2

Připravené místnosti - Ostatní 3

Připravené místnosti - Ostatní 4

Připravené místnosti - Ostatní 4

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm