Prachokrálíček (Zvířata) | The Sims 4 CZ

Prachokrálíček


DeadKarlos | 12. října 2021 | Návštěvnost 896

 

Výbava: Velký úklid IkonaPrachokrálíčci jsou mystické bytosti, která napodobují vzhled králíčků a jsou vytvořené z prachu představené ve výbavě The Sims 4: Velký úklid. Na Prachokrálíčci mohou Simíci reagovat, šťastní Prachokrálíčci pomohou vytvořit méně prachu a Prachodémonci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne špinavého stavu.

Prachokrálčíci mohou pro Simíky najít cenné věci, Prachokrálíčci, kteří jsou vždy šťastní, se mohou Simíci spřátelit, když je krmí prachem. Spřátelení Prachokrálíčci zůstanou uvnitř domu, čímž jim zabrání odejít v nedotčeném stavu nebo se proměnit ve Prachodémony a Simové mohou mít v domácnosti až 3 prachové zajíčky.

Prachokrálíčci a prachodémonci jsou malí tvorové z prachu a nečistoty. Objevují se v zaprášených a špinavých domech. Zatímco prachokrálíčci jsou velmi užiteční, když jsou kolem Simíků, tak prachodémonci jsou spíše hrozbou.

 

 

Prachokrálíčci


Tito roztomilí malí králíčci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne zaprášeného stavu. Vyznačují se knoflíkovými očima a světle hnědými nosy. Jsou obecně dobromyslní a užiteční. Mohou se spřátelit a najít cenné předměty pro vaše Simíky.

Prachokrálíci mají míru spokojenosti. Jejich míru spokojenosti můžete zobrazit tak, že nad nimi umístíte kurzor.

Prachokrálíček


K dispozici jsou následující interakce:

 • Pojmenovat - To vám umožní pojmenovat prachokrálíčka.
 • Nakrmit prachem - Krmení prachokrálíčků zvyšuje jejich míru spokojenosti. Tato interakce má krátkou časovou dobu, ale prachokrálíčky lze krmit poměrně často.
 • Pohladit - Tato interakce je šedá, dokud nezvýšíte míru spokojenosti prachokrálíčka tím, že jej nakrmíte prachem. Simíci vezmou prachokrálíčka a mazlí se s ním. To ještě více zvyšuje míru spokojenosti prachokrálíčka.
 • Spřátelit se - Tato interakce je šedá, dokud nezvýšíte míru spokojenosti prachokrálíčka tím, že jej nakrmíte prachem a pohladíte. Když se dům vyčistí, spřátelení prachokrálíci nezmizí. Zůstávají doma trvale a v podstatě se stávají novým mazlíčkem v domácnosti (jako hlodavci). Spřátelení prachokrálíci také najdou lepší cennosti.
 • Požádat o pátrání po pokladech - Tato možnost je u prachokrálíčka vždy k dispozici. Váš Simík může požádat prachokrálíčka, aby hledal cennosti. Prachokrálíček může přivést zpět různé předměty, jako jsou Simoleony, součástky pro vylepšení nebo sběratelské předměty. Podle míry spokojenosti hledají prachokrálíci lepší cennosti.
 • Zašlápnout - Pokud vás už unavuje mít svého prachokrálíčka, můžete na ně šlápnout a zbavit se jich. Simíci z toho někdy mohou dostat náladovku smutný.
 • Vysávat - Tato interakce je dalším způsobem, jak se zbavit prachokrálíčků. Je k dispozici, pouze pokud máte vysavač na pozemku nebo v inventáři Simíka. Simík bude navždy vysávat prachokrálíčka.

 

 

Prachodémonci


Prachodémonci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne špinavého stavu. Vyznačují se zářícími červenými očima a černými nosy. Jsou agresivnější formou prachokrálíčka, který je více hrozbou. Jsou zlí, oškliví a je těžké s nimi komunikovat. Ve špinavém stavu zmizí prachokrálíci a budou nahrazeni prachodémonci; všichni spřátelení prachokrálíčci však zůstanou.

Prachodémonci mají míru neplechy. Úroveň jejich stavu můžete zobrazit tak, že nad nimi umístíte kurzor. Prachodémonci s velmi vysokou úrovní neplechy mají šanci zapalovat, což může způsobit požáry! Dávejte pozor, aby neměli amok příliš dlouho, jinak už nebudete mít dům!

Prachodémonek


K dispozici jsou následující interakce:

 • Pojmenovat - To vám umožní pojmenovat prachodémona.
 • Potěšit - Tato interakce potěší prachodémona, aby se snížila jeho úroveň neplechy. Tato interakce má krátkou časovou dobu, ale prachodémony lze potěšit poměrně často.
 • Zkusit pohladit - Simíci se mohou pokusit pohladit prachodémona, ale tato interakce obvykle selhává a Simík se bude bát, aby s ním nějakou dobu znovu komunikoval. Simík může dostat negativní nebo pozitivní náladovku.
 • Spřátelit se - Tato interakce je zašedlá, dokud váš Simík nedokončí aspiraci Špičkový špindíra. Pouze Simíci s vlastností Špindíra se může spřátelit s prachodémony. Jakmile se spřátelí, chovají se stejně jako spřátelení prachokrálíčci a stávají se trvalým malým domácím mazlíčkem.
 • Požádat o přehrabování harampádí - Váš Simík může požádat prachodémona, aby se hrabal v nepořádku. Prachodémon může přinést zpět celou řadu věcí, i když to nemusí být pro Simíka nijak zvlášť užitečné. Někdy mohou přinést zpět užitečné věci, jako jsou sběratelské předměty, ale častěji vám dají odpadky.
 • Prosit o slitování - Váš Simík může poprosit prachodémony o milost. To snižuje jejich úroveň neplechy, pokud uspějí.
 • Zašlápnout - Pokud vás už unavuje, že máte kolem sebe Prachodémonci, můžete na ně šlápnout, abyste se jich zbavili, ale tato interakce může selhat a Simík se bude příliš bát, aby se k prachodémonovi znovu přiblížil. Simík může dostat negativní nebo pozitivní náladovku.
 • Vysávat - Tato interakce je dalším způsobem, jak se zbavit prachodémonů. Je k dispozici, pouze pokud máte vysavač na pozemku nebo v inventáři Simíka. Prachodémona můžete vždy vysát, bez ohledu na to, zda se Simík bojí.

 

 

Zvířata
Domácí mazlíčci

Duch
Kočka

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Pes

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Hlodavec

(Můj první mazlíček)

Slepice
Slepice

(Život na venkově)

Kráva
Kráva

(Život na venkově)

Lama
Lama

(Život na venkově)

Pozemní

Liška
Divoká liška

(Život na venkově)

Divoký králík
Divoký králík

(Život na venkově)

Divoký ptáci
Divoký ptáci

(Život na venkově)

Vodní

Rostlinný Simík
Delfín

(Život na ostrově)

Mystické bytosti

Fámulové
Fámulové

(Říše kouzel)

Kostlivec
Prachokrálíček

(Velký úklid)

 

 

 

NovinkyNovinky
San Sequoia IkonaSan Sequoia

19. září 2023
Výbava IkonaVýbava

19. července 2023
Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaThe Sims 4: Střední škola

17. června 2023
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Rodinný život)

19. září 2023

Nové Aspirace (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Vlastnosti (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Události (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Oblíbenosti (Rodinný život)

13. září 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm