Fotografování - Dovednosti | The Sims 4 CZ

Fotografování

DeadKarlos | 10. listopadu 2017 | Návštěvnost 816

 

FotografováníFotografování je dovednost v základní hře The Sims 4. Dovednost Fotografování je nyní v Základní hře a nevyžaduje rozšíření The Sims 4: Hurá do práce.

Dovednost Fotografování má pouze 5 úrovní.

Od mobilu až k profesionálnímu fotoaparátu. Simíci, kteří umí fotografovat, budou mít větší úspěch, když budou hodně fotit, vylepšovat si vybavení, experimentovat s různým nastavením a využívat fotostudio Cvak a blesk.

  • Simíci mohou fotit pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu. Čím více fotek udělají, tím lepší budou ve zvěčňování nezapomenutelných okamžiků.
  • S mobilem může fotit úplně každý - v sekci Zábava můžete fotit předměty, ostatní Simíky, sami sebe nebo sami sebe s dalšími Simíky.
  • Simíci si mohou v réžimu stavby zakoupit fotoaparáty. Různé fotoaparáty disponují různými funkcemi, například přiblížením obrazu. Chcete-li fotit, umístěte fotoaparát do inventáře Simíka a vyberte jej, čímž si zobrazíte možnosti pro focení.
  • Při focení se obrazovka přepne do pohledu první osoby. Nástroje pro ovládání fotoaparátu vám umožní nastavit jeho polohu (vertikálně a horizontálně), zoom, velikost, poměr stran a filtry. Také můžete zapnout nebo vypnout blesk. Některá z těchto nastavení najdete pouze u dražších fotoaparátů.
  • Fotografie můžete využít různými způsoby: třeba si je zavěsit na stěnu, prodat je v obchodě nebo z nich udělat vzpomínku.
  • Fotostudio je další užitečný předmět, který se bude hodit fotografům. Můžete pomocí něj díky stativu vyfotit až dva Simíky současně. Pro dotvoření scény můžete použít různé druhy pozadí. Nejvíce ho ocení Simíci, kteří by si kvalitním focením rádi přivydělali pár simoleonů navíc.
  • Fotografii můžete proměnit ve vzpomínku pomocí volby Přidat mezi vzpomínky (na fotce). Hráči mohou na fotkách jednotlivé Simíky označit. K fotkám můžete také přiřadit emoce, které se Simíkům vybaví, když se na fotku podívají a začnou vzpomínat.

 

 

Odemčené odměny


Úroveň Odměny

1

<Jméno Simíka>se naučil dovednost fotografování, takže teď může zachycovat krásy světa a zároveň vytvářet umělecká díla. Cesta k fotografické dovednosti sice zabere nějaký čas, ale čím vyšší jeho dovednost fotografování bude, tím lepší fotky se mu podaří.

2

Nezapomeňte na selfíčka! <Jméno Simíka> má tvářičku jako ze žurnálu a když se telefonem vyfotí, vylepší si dovednost fotografování.

3

Na kvalitě fotoaparátu Simíka <Jméno Simíka> záleží! Levné foťáky se sice skvěle hodí, když s focením teprve začínáte, ale jinak se vyplatí investovat více simoleonů a pořídit si model, který umí přibližovat obraz a vytvářet fotky ve větším rozlišení.

4

<Jméno Simíka> si může focením ostatních Simíků pomocí fotostudia Cvak a blest vydělat pár simoleonů navíc.

5

<Jméno Simíka> se stal mistrem fotografování. Možná by si měl otevřít galerii a vystavit v ní své fotografie. Je to způsob, jak se se Simíky podělit o své umění a navíc při tom i něco vydělat.

 

 

 

 

Dovednost
Základní hra Atletika · Fotografování · Gurmánské vaření · Housle · Hraní videoher · Charisma · Klavír · Komedie · Kutilství · Kytara · Logika · Malování · Mixologie · Neplecha · Programování · Psaní · Raketová věda · Rybaření · Vaření · Zahradničení · Fotografování
Děti (dovednost) Kreativita · Motorika · Psychika · Společenskost
Batolata (dovednost) Komunikace · Představivost · Pohyb · Myšlení · Nočník
Únik do přírody Bylinkářství
Hurá do práce! Pečení
Návštěva v lázních Wellness
Společná zábava DJ · Tanec
Život ve městě Zpěv
Upíři Upíří tradice · Varhany
Bowlingový večer Bowling
Rodičovství Rodičovství
Psi a kočky Veterinář · Výcvik mazlíčků
Dobrodružství v džungli Archeologie · Selvadoradská kultura
Roční období Aranžování květin
Cesta ke slávě Herectví · Produkce médií
Hurá na vysokou Robotika · Výzkum a debatování
Ekobydlení Bublovaření · Fabrikace
Parádní pletení Pletení
Život na horách Horolezectví · Lyžování · Snowboarding

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Rozšíření: Život na horách

14. ledna 2021
Svět Hora Komorebi (Život na horách)

5. ledna 2021
Nové Dovednosti (Život na horách)

14. prosince 2020
Nové Vlastnosti (Život na horách)

13. prosince 2020
Nové Aspirace (Život na horách)

13. prosince 2020
Nové Cheaty (Život na horách)

11. prosince 2020

 

NOVINKYNovinky
Aktualizace hryAktualizace hry 7. prosince

14. prosince 2020
Herní balíček: Výprava na Batuu IkonaThe Sims 4 Výprava na Batuu

4. prosince 2020
Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaThe Sims 4 Ekobydlení

20. listopadu 2020
Aktualizace hryAktualizace hry 6. října

7. října 2020
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)19:51:44 | SysAdmin: Night Storm