Rodičovství - Dovednosti | The Sims 4 CZ

Rodičovství

DeadKarlos | 19. července 2017 | Návštěvnost 667

 

Herní balíček: Rodičovství IkonaRodičovství DovednostRodičovství je nová dovednost v herním balíčku The Sims 4: Rodičovství. Dovednost Rodičovství mohou Simíci zvýšit až na 10. úroveň.

Zkušení rodiče vědí, kdy své děti ovlivnit, kdy je pobídnout a kdy potrestat. Mají zmáknuto, jak děti udržovat v čistotě a jak uspokojit jejich potřeby.

V rodičovství se zlepšíte péčí o děti. rozhovory s ostatními rodiči a hledáním informací na počítači. Zlepšení v této dovednosti vám zpřístupní nové rodičovské možnosti a způsoby řešení dětských potřeb.

Dospělí se teď mohou naučit dovednost rodičovství. Je nenahraditelná pro všechny Simíky, kteří chtějí mít spokojené a dobře vychované potomky.

Simíci si mohou dovednost rodičovství zlepšit hledáním informací na počítači a čtením dovednostních knih. Nejlepší je samozřejmě skutečně být rodičem. Jediný způsob, jak se dostat až na samý vrchol této dovednosti, je provádět rodičovské interakce. Pracujte s dětmi, chvalte je a vychovávejte. Pečovatel, který dětem uspokojí potřeby pomocí rodičovských interakcí, se ze svých zkušeností poučí.

Rodiče budou mít také potřebu provádět děti jejich každodenním životem. Mohou k tomu přistupovat vlídně a pokusit se děti k mytí nádobí a spánku přimět po dobrém. Tvrdohlavé děti ale občas potřebují tvrdší ruku. Rodiče jim nemusí dát na výběr a prosté je přinutí dělat, co mají.

 

 

Jak zvýšit dovednost?


1. Čtením dovednostních knih, které si můžete koupit prostřednictvím knihovny nebo počítače přes interakci "Koupit knihy...".

Rodičovství, díl 1.: Učíme se lézt po čtyřech

Rodičovství, díl 1.: Učíme se lézt po čtyřechAutor: Doktor Pyžam

Cena: 75Simoleony

Popis: Naučte se, jaký je rozdíl mezi péčí o dítě a péčí o kočku. Můžete je nechat o samotě? A kdo z nich má rád tuňáka? Všechny odpovědi najdete uvnitř.

Rodičovství, díl 2.: První krůčky

Rodičovství, díl 2.: První krůčkyAutor: Doktor Pyžam

Cena: 150Simoleony

Popis: U starších dítek začne být manipulace nezbytná. Využívejte empatii a vinu, abyste děti přiměli dodržovat vaše pravidla.

Rodičovství, díl 3.: Jedeme bez jištění

Rodičovství, díl 3.: Jedeme bez jištěníAutor: Doktor Pyžam

Cena: 250Simoleony

Popis: Dočtete se tu o nejlepších způsobech, jak se vyrovnat s prudkými změnami nálady teenagerů, nejnovějšími slangovými výrazy mladých a nejbáječnějšími ponožkami, které jim můžete darovat.

 

 

Odemčené odměny


Úroveň Odměny
1

Osvojená dovednost Rodičovství

Simík <Jméno> teď může chválit dětské chováni a přimět děti, aby uklízely. Také je může pokárat za nepěkné chování: buď je požádá, aby danou věc nedělaly, nebo je prostě seřve.

2

Simík <Jméno> teď dokáže přimět děti, aby psaly domácí úkoly. Navíc může dětem přísně říct, aby se nechovaly nevhodně. Při výukových situacích má více možností.

3

Simík <Jméno> může dětem pomoct uspokojit základní potřeby, jako jsou potřeba WC, hygiena a zábava. Také může dávat rodičovské rady ostatním rodičům.

4

Simík <Jméno> teď může posílat děti na hanbu. Také má k dispozici více informací o tom, jak ovlivnit vývoj svých
dětí.

5

Simík <Jméno> teď může zlobivým dětem dát zaracha. Pokud má radši mírnější přístup, může nedobré chování s dítětem probrat nebo celou situaci vyřešit objetím. Také teď má k dispozici více možností pro řešení dětských pohnutek.

6

Simík <Jméno> teď může ostatním rodičům dodat dobrý pocit, pokud to mají zrovna těžké. Když Simík <Jméno> pečuje o nemluvňata, přesně ví, co jim schází.

7

Simík <Jméno> teď dokáže efektivněji řešit potřeby svých dětí. Lépe mu také jde, když se děti snaží přimět, aby něco udělaly.

8

Simík <Jméno> teď má při výukových situacích i třetí možnost. Také je mnohem efektivnější při provádění výchovných interakcí.

9

Simík <Jméno> je teď tak přesvědčivý, že vždycky uspěje, když se snaží dítě přimět k nějaké činnosti (například k úklidu nebo mytí nádobí). Simík <Jméno> teď také přesně ví, jak jeho rady ovlivní výukové situace.

10

Simík <Jméno> teď může na dětech provádět interakci Superefektivní péče o děti, která jim vyřeší všechny potřeby najednou. Když Simík <Jméno> udělá hodně rodičovských povinností, může přejít do režimu skvělého rodiče, ve kterém jeho vlastní potřeby nebudou až takový problém.

 

 

 

 

 

 

Dovednost
Základní hra Atletika · Fotografování · Gurmánské vaření · Housle · Hraní videoher · Charisma · Klavír · Komedie · Kutilství · Kytara · Logika · Malování · Mixologie · Neplecha · Programování · Psaní · Raketová věda · Rybaření · Vaření · Zahradničení · Fotografování
Děti (dovednost) Kreativita · Motorika · Psychika · Společenskost
Batolata (dovednost) Komunikace · Představivost · Pohyb · Myšlení · Nočník
Únik do přírody Bylinkářství
Hurá do práce! Pečení
Návštěva v lázních Wellness
Společná zábava DJ · Tanec
Život ve městě Zpěv
Upíři Upíří tradice · Varhany
Bowlingový večer Bowling
Rodičovství Rodičovství
Psi a kočky Veterinář · Výcvik mazlíčků
Dobrodružství v džungli Archeologie · Selvadoradská kultura
Roční období Aranžování květin
Cesta ke slávě Herectví · Produkce médií
Hurá na vysokou Robotika · Výzkum a debatování
Ekobydlení Bublovaření · Fabrikace

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek
Veřejný prostor (Ekobydlení)

21. října 2020
Svět Evergreen Harbor (Ekobydlení)

20. října 2020
Nová Kariéra (Ekobydlení)

16. října 2020
Nové Cheaty (Ekobydlení)

14. října 2020
Nové Dovednosti (Ekobydlení)

14. října 2020

 

NOVINKYNovinky
Herní balíček: Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4 Hurá na vysokou

30. září 2020
Servo IkonaBytost - Servo

13. září 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Pět tajemství džungle

23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)15:40:20 | SysAdmin: Night Storm