Mikroskopické výtisky - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Mikroskopické výtisky


DeadKarlos | 16. září 2014 | Návštěvnost 1813

 

Mikroskopické výtisky IkonaZískávat mikroskopické výtisky je vícestupňový proces. Předtím, než můžete začít, musíte získat u Simíka získat dovednost Logika na 2. úrovni, aby mohl analyzovat vzorek přes mikroskop. Poté můžete klinout na jakoukoliv rostlinu, fosílii nebo krystal a zvolit odběr vzorku pod mikroskop na sklíčko.

 

Mikroskopické výtisky na zdi

 

MikroskopJakmile budete mít vzorek, jděte na mikroskop a analyzujete jej. Po každé, budete mít šanci získat mikroskopický výtisk. Chcete-li získat všech 12 výtisků, budete muset vzít mnoho vzorků různých druhů rostlin, fosílií a krystalů.

Když získáte tyto výtisky, můžete je pověsit na stěnách vašeho domova. Již jsou zarámované, jak je vidět na obrázku výše.

Emoce Soustředěný: Simíci mohou získat emoci Soustředěný při prohlížení výtisků.

 

The Sims 4: The Sims 4 IkonaZákladní hra 12

Název Vzácnost Cena

Obruční planktonObruční plankton

Běžná

100 Simoleony

Popis: Toto podmanivé umělecké dílo zachycuje plankton, jak trénuje na týmové vystoupení s obručí. Toto obskurní vystoupení se bohužel nikdy neuskuteční. Celý tým I s autobusem totiž sežrala želva.

Psychedelický kámenPsychedelický kámen

Běžná

110 Simoleony

Popis: Pokud jsme se mikroskopickým průzkumem světa minerálů něco dozvěděli, pak je to tohle: horniny jsou velmi veselé. Vezměte si například tento dunit, který jsme zvětšili na megamoc procent a následně namalovali veselými temperami. Skvěle se hodí na kolej!

Rapsodie v modréRapsodie v modré

Běžná

95 Simoleony

Popis: Nemáte talent na zahradničení? Nevadí. Užívejte si rostliny na buněčné úrovni (na té mají totiž modrou barvu) nebo v podobě uměleckých děl (ta totiž nepotřebují vodu). Jako byste ji slyšeli volat "Neopouštěj mě!"

Růžový večírekRůžový večírek

Běžná

115 Simoleony

Popis: Pohled skrz mikroskop odhalil nejrúznější zajímavá fakta o mikroorganismech. Například jejich oblibu růžových dekorací a dlouhých dekoračních řetězů celoročně zavěšených v obýváku. Kdyby byl život na zemi jedním velkým večírkem, jako první by na něj dorazily mikroorganismy. A jak tato malba dokazuje, pravděpodobně by také jako poslední odešly.

Sněhová bitvaSněhová bitva

Běžná

110 Simoleony

Popis: Říká se, že každá sněhová vločka je jedinečná. Při pohledu zblízka je zřejmé, že se jednotlivé sněhové krystaly, které jsou každý zcela jiný, shromažďují kolem osamocené zdeformované sněhové pyramidy, kterou už zanedlouho zbijí, protože je až příliš jiná. Tato malba jasně ukazuje, že sníh není tak útlocitný, jak by se mohlo na první pohled zdát.

TulákTulák

Běžná

105 Simoleony

Popis: Nikdy se ne^amilovávejte do planktonu. Úplné náhodné si plave, kam se mu zachce, a je to totální bezdomovec. Tady jeden takový plankton máme: tancuje s fanynkami po dlouhé noci strávené hrou na elektrickou kytaru se skupinou Bakterie. Naátóstí byl tento okamžik navždy uchován tímto uměleckým dílem. Znovu se ho už nedočkáme.

Povadlý květPovadlý květ

Netypická

220 Simoleony

Popis: Toto umělecké dílo zachycuje podivné adolescentní období v životě rostlinné buňky, kterou právě trápí velmi nepříjemné akné. Pomůže jí, když nasaje dostatek vody, a navíc má i další výhodu: až bude potřebovat partnera na ples, může se jednoduše rozdělit na dvě.

PádPád

Netypická

215 Simoleony

Popis: Tento obraz minerálu využívá všechny podzimní barvy a ztvárňuje pomocí nich ztrácející se záři mládí a nadcházející sklonek života. Všechna naděje se ztrácí a my se pomalu a jiště přesunujeme k plačtivému konci. Pověste si ho do jídelny nebo dětského pokoje.

Zbytkové množstvíZbytkové množství

Netypická

255Simoleony

Popis: Už se vám někdy stalo, že jste něco prostě věděli a nikdo vám to nemohl vymluvit? To proto, že simíkovská kostra může fungovat jako anténa, která přináší informace přímo do mozku. V této fosilii dinosaura je jasně vidět instinktní kost, která mu tehdy vyslala do mozku povel "Utíkej! ASTEROID!" Jenže dinosauři měli mozky o velikosti hrášku. Proto všichni vymřeli. Užívejte si tuhle malbu.

Základní blokZákladní blok

Netypická

220 Simoleony

Popis: Podívejte se. Jak do sebe tyto stavebnicové kostky přesně zapadají. Není divu. že se jim také říká "stavební kostky života". Jediným rozdílem mezi stavebnicovými kostkami a živými buňkami je. že organizmy obvykle nesestavují děti. (Tedy kromě ptakopyska; toho totiž složil třeťák Jménem Franta.)

Křišťálový palácKřišťálový palác

Vzácná

485Simoleony

Popis: Jádrem opravdové vědy v nové době budou krystaly. Tady uvidíte různorodou geometrii krystalů, kterou vědci obdivují pro její elektrické, optické a mechanické vlastnosti a také krystalické jiskření, harmonické milostné ambice a kouzla, která dokáží pročistit auru.

Masový listMasový list

Vzácná

485Simoleony

Popis: Je zvláštní, jak se zkamenělý list zblízka podobá steaku? Že by měly rostliny a živočichové více společného, než se zdá? Myslíte, že i lístky mohou cítit lásku a strach? Co by to pak říkalo o veganech? Můžeme tedy vůbec něco jíst? Umění přichází s dost závažnými otázkami.

 

 

Odměna za dokončení sbírky


Název

Machr mikroprostoruMachr mikroprostoru

Paleta

Popis: Vaše pozornost k těm nejmikroskopičtějším detailům (doslova) se vyplatila! Výtisky vám závidí snad všichni vědci, kteří pracují s mikroskopem. Spousta jich teď přemýšlí, proč je nenapadlo zvětšit si obrázky z mikroskopu a pověsit si je na stěnu už dřív.

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm