Tvůrce (Na volné noze) - Kariéra | The Sims 4 CZ
Kariéra | Na volné noze

Vyšetřovatel paranormálna


DeadKarlos | 16. října 2020 | Návštěvnost 2182

 

Kolekce: Paranormálno IkonaKariéra Vyšetřovatel paranormálna IkonaVyšetřovatel paranormálna je kariéra na volné noze, která je dostupná v Kolekci The Sims 4: Paranormálno. Simíci nepostupují skrze kariérní dráhu, ale místo toho si vybírají agenturu, která jim pomůže vybrat si jednotlivé zakázky.

Tato kariéra je na volné noze, kde Simík může pracovat v uzavřené budově nebo dělat aktivní činnost.

Vyšetřovatel paranormálna

 

Popis


Přihlásit se: Panel práce, Mobilní zařízení, Počítač

Agentura: Federální úřad strašidelného vyšetřování

Obor: Vyšetřovatel paranormálna

Začátek: Vždy večer od 21:30

Popis: Máte doma duchy? Stává se vám, že v podkroví nacházíte strašidelné panenky? Slýcháte někdy děsivé hlasy a jste si jistí, že to není jen ve vaší hlavě? Přízraky skutečně existují a umějí dost pozlobit.

Pokud patříte mezi certifikované vyšetřovatele paranormálna, pak vás rádi přijmeme do našich řad strážců nadpřirozeného pořádku. Naši agenti si vytyčili jednoduchý cíl: aby se na světě strašilo o něco méně.

 

 

Příprava


Než se vydáte na kariérní dráhu lovce duchů Vyšetřovatel paranormálna, doporučujeme některé přípravy.

Zvýšit úroveň v dovednosti Médium
Pomocí Stolu na seance zvyšujte dovednost Médium. To vám hodně pomůže při práci.

Odemkněte vlastnost Statečný
Stateční Simíci se bojí méně. Jelikož váš Simík během své práce narazí na spoustu děsivých věcí, může to být užitečná vlastnost, kterou si můžete koupit v Obchodě s odměnami za 8000 bodů.

Jít do práce s pozitivními emocemi
Vyberte si správné vlastnosti, aby váš Simík docela snadno získal emoci Šťastný. Před zahájením nového zakázky se ujistěte, že jsou vaše potřeby téměř na maximum.

Vzít si posvátné svíčky
Tyto věci se vám budou hodit při práci. Simíci se budou cítit bezpečněji, když budou poblíž svíček, a to by jim mohlo zabránit ve vyděšení. V Obchodě s odměnami si můžete koupit Posvátné svíčky za 500 bodů a získáte tři svíčky, nebo je můžete vytvořte pomocí Duchařského vosku, který můžete získat od přízraků.

Vlastnosti

Geniální
Tito Simíci bývají soustředění, rádi sdílejí své nápady s ostatními Simíky, a pokud si nějakou dobu neprocvičí mozkové závity, mohou se naštvat.

Sebejistý
Tito Simíci si bývají jisti sami sebou.

Bordelář
Na tyto Simíky nijak nepůsobí špinavé okolí. Vybavení domácnosti se jejich působením rychleji ušpiní a také se mohou přehrabovat v odpadcích a hledat v nich jídlo.

 

 

Jak se stát vyšetřovatelem


Vyšetřovatel paranormálna je kariéra na volné noze, kterou získáte prostřednictvím "Panel práce", "Mobilní zařízení", nebo "Počítač" a vyžaduje "Licence vyšetřovatele paranormálna", kterou lze koupit v obchodě s odměnami nebo získat od ducha Guidryho, který se objevuje v Obytným strašidelným domě.

Vyšetřovatel paranormálna

Abyste se mohli stát Vyšetřovatelem paranormálna, musíte mít licenci. Získání Licence vyšetřovatele paranormálna vyžaduje určitý čas a úsilí, bez ohledu na to, jak ji získáte. Existují dva způsoby, jak získat Licence vyšetřovatele paranormálna; prostřednictvím obchodu s odměnami nebo od Guidryho.

 • Obchod s odměnami
  Licence vyšetřovatele paranormálna je dostupné v obchodě s odměnami za 3,000 bodů.
 • Guidry
  Když strávíte nějakou dobu v Obytným strašidelný domě, váš Simík bude moci narazit na Guidryho ducha. Ujistěte se, že má Simík dostatečně vysokou úroveň v dovednosti Médium, aby dokázal, že je dostatečně hoden získat licenci.

Vyšetřovatel paranormálna

Ačkoli se nákup licence prostřednictvím obchodu s odměnami může zdát jako snadná volba, ale stojí 3,000 bodů rozmarů, takže vaši Simíci si na ni budou muset ještě našetřit. Dobrým způsobem, jak získat body spokojenosti, je bydlet na pozemku Obytný strašidelný dům. Body rozmarů získáte za každou noc, kterou zde strávíte!

Pokud chcete získat licenci tím, že se prokážete jako schopné médium, můžete ji získat také od Guidryho. Duch Guidry se objevuje na pozemku Obytný strašidelný dům. Je to přátelský duch, který je tu, aby pomohl vašim Simíkům, a má všechny informace o tom, jak zvládnout strašidelné události. Rovněž rozdává Licence vyšetřovatele paranormálna Simíkům, kteří prokázali slib jako Vyšetřovatel paranormálna. Chcete-li na Guidryho zapůsobit a získat licenci, budete muset maximálně rozšířit dovednost Médium na 5. úroveň a poté Guidrymu sdělit, že se chcete stát Vyšetřovatelem paranormálna. Guidry vás odmění licencí vyšetřovatele paranormálna. Licence vyšetřovatele paranormálna se zobrazí v sekci vlastností na informačním panelu vašeho Simíka.

Jakmile jste si vybrali agenturu "Federální úřad strašidelného vyšetřování", kde je obor "Vyšetřovatel paranormálna", tak se z vás stane Vyšetřovatel paranormálna.

Jakmile se oficiálně stanete nezávislým vyšetřovatelem paranormálna, můžete si vybrat zakázku. Zakázky se nachází na panelu práce o kariéře a kliknout na ikonu Vybrat zakázku. V panelu se dozvíte, kdy zakázka začíná, aby se mohl Simík připravit vyšetřovat paranormální jevy.

 

 

Zakázky


Existují tři úrovně zakázky, na které se Vyšetřovatel paranormálna může přihlásit; Začátečník, zkušený a odborník. Doporučuji začít se zakázkou pro začátečníky, jen abyste získali představu o tom, co budete jako Vyšetřovatel paranormálna dělat. Zakázky pro začátečníky jsou docela lehké, zkušené zakázky jsou pro náročné a pro odborníka nejsou zakázky žádný vtip!

Bez ohledu na úroveň obtížnosti se všechny zakázky řídí stejným vzorcem. Když ukážete na zakázku, máte časový limit (21:30 - 6:30). Můžete odejít dřív z práce, ale nedostanete zaplaceno, nebo pracovat přes čas, pokud nemáte dost času na dokončení zakázky.

K dispozici jsou následující zakázky:

Seznam zakázek

Vyšetřovatel paranormálna pro začátečníky

Vyšetřovatel paranormálna pro začátečníkyJděte na strašidelné místo a za každou cenu se zbavte strašidelných věcí.

Částka: 750Simoleony

Obtížnost:
Nízká

Vyšetřovatel paranormálna pro zkušené

Vyšetřovatel paranormálna pro zkušenéJděte na strašidelné místo a za každou cenu se zbavte strašidelných věcí.

Částka: 1,500Simoleony

Obtížnost:
Střední

Vyšetřovatel paranormálna pro odborníky

Vyšetřovatel paranormálna pro odborníkyJděte na strašidelné místo a za každou cenu se zbavte strašidelných věcí.

Částka: 3,000Simoleony

Obtížnost:
Vysoká

 

 

Vyšetřování


Vyšetřování je podobné jako u ostatních profesí nebo práci na volný noze. Přesunete se na náhodný pozemek, kde budete muset aktivně chodit na místa a vymítat všechno strašidelné. Stejně jako u ostatních aktivních povolání bude v levém horním rohu obrazovky zobrazovat ukazatel průběhu dokončení zakázky, pod kterým je uveden pouze jeden cíl; Vymítat duchy z pozemku.

Vyšetřovatel paranormálna

Existuje řada různých způsobů, jak vymítat duchy z pozemku a zaplnit ukazatel průběhu:

 • Odstranění prokletých předmětů
 • Čištění ektoplazmy a prokletých symbolů
 • Mít pozitivní interakce s přízraky

Kterákoli z těchto akcí zaplní indikátor průběhu a pomůže zbavit domov jejích strašidelných obyvatel, ale dejte si pozor na zlomyslné přízraky, které se pokusí přerušit vaše seance a vyděsit vás tak strašně, že nebudete moci odstranit prokleté předměty! V závislosti na obtížnosti zakázky může být vymítání duchů velmi náročný úkol!

 

 

Interakce vymítání duchů na pozemku


Jděte na strašidelné místo a zbavte se všeho strašidelného, jakýmikoli nezbytnými prostředky!

Odstranit strašidelnou panenku
Dupnout na kteroukoli prokletou panenku, které se objeví na pozemku.

Vytřít záhadné symboly
Vyčistěte všechny divně vypadající symboly na zemi.

Vytřít slizké stvoření
Vyčistěte jakoukoli slizkou louži na zemi.

Vytvořit kruh pro spirituální seanci
Vytvořte kruh seance a kliknutím na něj provedete očistný obřad a očistíte duchovní vyrovnanost na pozemku.

Odstranit strašidelné ruce
Tato strašidelně vypadající věc, to jsou ruce. Ano, docela znepokojující. Kliknutím na ruce a odstraňte je ze země.

Odstranit zkroucený úponek
Klikněte na kterýkoli z těchto ošklivých plevelů a odstraňte je ze země.

Ukonejšit Simíka <Jméno>
Připomenout Simíkovi <Jméno>, že patříte mezi certifikované experty na paranormálno.

Uklidnit přízraky
Kolem pozemku najdete roztomilá, plovoucí stvoření. Tato zjevení jsou přízraky. V závislosti na obtížnosti zakázky jsou buď přátelští, nestranní, nebo zlomyslní. Zkuste jim udělat radost, nebo je pošlete pryč.

Temperance
Temperance je poltergeist, který se občas objevuje. Bojujte s ním, tak že k němu umístíte prazvláštní sošku nebo vyvolejte Kostislavu, která za vás bude bojovat proti Temperancům.

vymítání duchů na pozemku

 

 

Přízraky


Přízrak je malý roztomilý, plovoucí stvoření představený v kolekci The Sims 4: Paranormálno. Přízrak může být přátelský, nestranní nebo zlomyslný, který se mohou toulat kolem nového pozemku Obytný strašidelný dům a rádi budou komunikovat se svými Simíky, a to dobrými i špatnými způsoby.

Přátelští přízraky

Existuje řada způsobů, jak uklidnit přízraky ve strašidelném domě, což vám pomůže naplnit postupovou lištu zakázky Vyšetřovatele paranormálna. V závislosti na typu přízraku mohou nebo nemusí lítat potichu.

 

Přátelský přízrak (zelený)

Zelený přízraky se s největší pravděpodobností objeví, když je spirituální vyrovnanost vašeho Strašidelného domu vysoká a očištěná. Obvykle jsou přátelští vůči Simíkům, ale i tak by někdy mohli interakce vašich Simů odmítnout. Jsou nejpřátelštější ze všech přízraků, takže byste s nimi neměli mít příliš velký problém se stýkat.

 

Přátelský přízrak (zelený)

Tajemný přízrak (modrý)

Modré přízraky se pravděpodobně objeví, když je spirituální vyrovnanost na střední úrovni. V domě je paranormální aktivita, ale zatím to není děsivé. Tyto přízraky se lze obtížně přečíst, protože vypadají docela smutně, přesto mohou na vaše Simíky pozitivně reagovat. Je trochu nebezpečné s nimi komunikovat, protože nikdy nevíte jestli se nerozhodnout Simíky vyděsit.

 

Tajemný přízrak (modrý)

Zlomyslný přízrak (červený)

Červené přízraky se s největší pravděpodobností objeví, když je vyrovnanost domu strašlivá. Milují chaos, takže s největší pravděpodobností vaše Simíky často vyděsí a mohou dokonce zapálit věci. Pokud stále chcete komunikovat s těmito malými přízraky, připravte si nějaké dárky. Bude větší šance, že se jim váš Simík bude líbit poté, co jste jim něco úspěšně darovali.

 

Zlomyslný přízrak (červený)

Vzácný přízrak (žlutý)

Kromě tří pravidelných přízraků existuje také 1% šance, že se objeví vzácný přízrak. Tento roztomilý Přízrak bude žlutý a má brýle. Když bude Simík poblíž žlutého přízraku, tak dostanou emoci v rozpacích. Celkově je to přátelský přízrak, ale v jeho blízkosti může Simíkům velmi znepříjemnit život.

 

Vzácný přízrak (žlutý)

 

K dispozici jsou následující interakce:

 • Sledovat přízrak
  To poskytne vašemu Simíkovi nějaké informace o přízraku, jeho povaze a záměru.
 • Pokusit se komunikovat
  Váš Simík se pokusí navázat konverzaci s přízrakem, což může nebo nemusí přijmout.
 • Požádat o odchod
  Váš Simík může přízrak jednoduše požádat, aby odešel. Přátelští přízraky k tomu budou vnímavější než tajemný nebo zlomyslný přízraky.
 • Nabídnout dar...
  Přízraky mají rádi jen domácí věci, které si váš Simík sám vytvořil. Pokud nemáte nic, co váš Simík udělal, bude tato možnost zobrazena šedě.
 • Nabídnout duši
  Pokud jste opravdu zoufalí, může váš Simík nabídnout přízraku svojí duši, ale pozor! Pokaždé, když nabídnete kousek své duše, navyšuje značným množstvím se lišta stárnutí a zkrátí se tak celkový věk Simíka! Aby se tomuto účinku zabránilo, mohou vaši Simíci vypít Přízračný mok, který někdy zanechá přízrak na zemi.

 

 

Temperance


Temperance je duch NPC představený v kolekci The Sims 4: Paranormálno. Temperance je zlý duch, který se náhodně objeví ve strašidelném domě s cílem ztěžovat život Simíků žijících v domě.

Také můžete spatřit Temperance na volné noze v kariéře Vyšetřovatel paranormálna při zakázkách střední a vysoká obtížnost. Stačí pouhý pohled na Temperance, aby se váš Simík dostal do vystrašeného stavu. Temperance může také přerušit seance a obecně terorizovat vašeho Simíka a ostatní Simíky v domě.

Temperance

Jakmile se objeví Temperance začne vytvářet více prokletých objektů, přerušovat interakce s přízraky a hasit posvátné svíčky, kromě toho dělat typicky naštvaného ducha, jako je strašení Simíků a ničení předmětů. Simíci, kteří jsou ve stejné místnosti jako Temperance, dostanou náladu vystrašený.

Simík může zabránit tomu, aby Temperance způsobila chaos, tím že požádá Guidryho o pomoc, který vám může dát Prazvláštní sošku, která rozptýlí Temperance a nakonec pozemek opustí, ale taky nemusí. Pokud Temperance neopustí pozemek, tak je tady další možnost přivolat si Kostislavu, která bude s Temeprance bojovat (a vždy vyhraje) a nakonec pozemek opustí.

Temperance má však dvě hlavní slabosti, které můžete využít, abyste jí zabránili ve strašení:

 • Prazvláštní soška
  Vyšetřovatel paranormálních jevů Claude René Duplantier Guidry jednu z těchto zvláštních sošek získal při pátrání ve strašidelném muzeu někdy začátkem 20. století. Nebylo to snadné, ale podařilo se mu zjistit, že dokáže zahnat velmi silná nadpřirozená stvoření a tím pádem také Temperance. Pokud zatím nevíte, kdo Temperance je. pak to velmi brzy zjistíte... a pro tyto případy si budete chtít pořídit domů pár sošek. Nemá je ráda a dá se říci. že to platí oboustranné. Je to skutečně prazvláštní!
 • Kostislava
  Pokud se vám podaří vyvolat Kostislavu dostatečně rychle u Stolu na seance nebo kruhu seance, stane se vaším osobním strážcem. Kostislava je jediná osoba, která může bojovat proti Temeprance fyzickou silou. Kostislava může Simíka uklidnit, když pracuje na vymítání duchů z pozemku.

 

 

Dokončení zakázky


Gratulace! Přežili jste nejen svou první noc jako vyšetřovatel paranormálna, ale také jste byli úspěšní při vymítání duchů. Co dostanete za vyšetření? Paranormální vyšetřovatel dostává docela dobře zaplaceno v Simoleonech, ale mohou také obdržet různé další výhody za úspěšné dokončení zakázky.

Vyšetřovatel paranormálna

Dokončením zakázek si zlepšíte pracovní výkon. Rychlým dokončením zakázek si pracovní výkon vylepšíte ještě víc a získáte bonusovou platbu. Zrušené a nedokončené zakázky pracovní výkon sníží.

Pokud váš Simík nedokáže dokončit zakázku v čas, bude to mít negativní vliv na celkový výkon Simíka, ale také bude mít Simík naštvaného klienta a samozřejmě nedostane zaplaceno. Jestli chcete, aby byl Simík povýšený, musí dokončí zakázku a mít práci na vyšším výkoně, tak je pravděpodobné, že kromě platby za zakázku dostane i malý bonus.

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Nájemní bydlení Údržbář
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm