Interiérový dekoratér (Profese) - Kariéra | The Sims 4 CZ
Kariéra | Profese

Interiérový dekoratér


DeadKarlos | 9. června 2021 | Návštěvnost 1327

 

Herní balíček: Interiér snů IkonaInteriérový dekoratér IkonaInteriérový dekoratér je aktivní kariérní dráha, která je dostupná jenom v herním balíčku The Sims 4: Interiér snů. Simíci navštěvují domy klientů (nebo komunitní pozemky, v závislosti na jejich profesní úrovni) a renovují na základě preferencí klientů.

Tato aktivní kariérní dráha Interiérový dekoratér je práce v aktivní budově, která nemá žádné odvětví.

Interiérový dekoratér Obrázek

Sociální dovednosti spolu s uměleckou vizí vás dovedou k zářivé budoucnosti a možná i k uznání. Začínat budete skromně s jednoduchými rekonstrukcemi bytů. ale pokud budete pracovat pilně, dostanete větší zakázky v pořádných budovách a získáte tak uznání, které si zasloužíte!

Práce interiérového dekoratéra se točí kolem dvou věcí:
• Dobrého vkusu ohledně designu
• Budování vztahů s klienty.

 

 

Jak se stát dekoratérem


Kariéra Interiérový dekoratér se mírně liší od ostatních profesí (kromě profese herec, která je součástí hry Cesta ke slávě), kde je práce je distribuováná tak, že si vyberete, která vystoupení chcete u svého Simíka dělat.

Interiérový dekoratér je aktivní profese, kterou získáte prostřednictvím "Panel práce", "Mobilní zařízení", nebo "Počítač".

Interiérový dekoratér Kariéra

Chcete-li vybrat svojí první zakázku, jednoduše přejděte na panel kariéry a vyberte možnost Hledat zakázky.

Protože právě začínáte svou cestu jako Interiérový dekoratér, nebudete mít k dispozici mnoho zakázek, ale při povýšení najdete větší škálu zakázek.

Zakázky

Všimnete si, že na výběr bude celá řada zakázek, počínaje renovací pokojů a až po přidání a renovaci patra. Zatímco většina zakázek bude při prvním spuštění zašedlá, můžete tak získáte představu o budoucích zakázek, na které se můžete v budoucnu vydat. U zakázek, které jsou aktuálně k dispozici vašemu Simíkovi, vám budou poskytovat všechny informace, které potřebujete, například jméno klienta, rozpočet, odměna, typ zakázky, typ pozemku, začátek a konec dokončení zakázky.

Jakmile si vyberete svojí první zakázku, tak se trochu změní kariérní panel.

Kariérní panel

Zde najdete vše, co potřebujete vědět pro každou zakázku. I když dostanete několik volitelných úkolů, vždy se doporučuje pokusit se je splnit, aby váš Simík lépe porozuměl klientovi a jaké jsou jeho přednosti.

Pokud se zaseknete a nejste si jisti, co dělat během zakázky, jednoduše najeďte myší na úkol a vysvětlí vám, jak na to.

Jakmile dokončíte zakázku, všimnete si, že se zvýší pruhy vaší reputace a výkonu. Samozřejmě, pokud to nejde úplně podle plánu, nebo vyberete zakázku a rozhodnete se jej zrušit, bude to mít negativní dopad na reputaci a výkon. Rovněž bude trvat déle, než zvýšíte reputaci a výkon, abyste získali povýšení.

Klienti mají na rekonstrukci stanovený určitý rozpočet. Pokud ho překročíte, částka se zbarví červeně. Překročení rozpočtu negativně ovlivní váš výkon a reputaci.

Lepší výkon a reputace mohou přivést stálé a nové klienty a nové, potenciálně lépe placené zakázky.

Stejně jako v každé kariéře může váš Simík získat řadu povýšení, aby se stal dokonalým Interiérovým dekoratérem. Zjistíte také, že platy se liší v závislosti na druhu zakázky.

 

 

Zakázky


Když se poprvé vyberete kariéru Interiérový dekoratér, můžete v panelu kariéry hledat zakázky, které by vás mohly zaujmout. Zpočátku budete mít přístup pouze k jednoduché rekonstrukci pokojů, ale jak budete získávat povýšení a budovat si reputaci, otevřou se vám náročnější zakázky. Nakonec budete moci navrhnout celé patro domu, převzít komerční práce a dokonce přidat do budovy nová patra.

Kliknutím na karty v horní části nabídky pro výběr zakázky můžete snadno třídit mezi různými druhy zakázek.

Existují čtyři úrovně zakázek, na které si může Simík vybrat:

  • Rekonstrukce pokoje: Toto je nejjednodušší typ zakázky, se kterou začnete. Klienti vás požádají, abyste pro ně přepracovali jednu místnost v jejich domě. Někdy vás požádají, abyste renovovali konkrétní místnost v jejich domě, například ložnici nebo kuchyň jejich dítěte. Jindy vám umožní vybrat si, která místnost v jejich domě potřebuje největší opravu.
  • Doplnění místnosti: Umožní vám vytvořit zbrusu nový prostor v domácnosti. Jste omezeni na stanovenou velikost domu, takže dům se nezvětší, ale budete moci změnit uspořádání vnitřního prostoru a vytvořit tak pro své klienty zcela nový pokoj.
  • Doplnění patra: Když se stanete velmi vyhledávaným designérem, Simíci mohou začít požadovat přidáním zcela nového patra do jejich domova. Na těchto zakázkách budete mít spoustu svobody, protože od nuly můžete navrhnout zcela nový prostor.
  • Rekonstrukce patra: Někdy klienti chtějí, aby byla předělána celé patro jejich domova. V závislosti na individuálních omezeních zakázek vám může nebo nemusí být umožněno upravit prostor, ale v obou případech budete mít spoustu návrhových možností.

Bez ohledu na úroveň obtížnosti se všechny zakázky řídí stejným vzorcem. Když se podíváte na zakázku, tak vám bude poskytovat všechny informace, jako je název zakázky, jméno klienta, rozpočet, odměna, typ zakázky, typ pozemku, začátek a konec dokončení zakázky (09:00 - 21:00). Můžete odejít dřív z práce, ale nedostanete zaplaceno, nebo pracovat přes čas, pokud nemáte dost času na dokončení zakázky.

 

K dispozici jsou následující zakázky:

Rekonstrukce pokoje

Seznam zakázek

Rekonstrukce pokoje

Rekonstrukce pokojeZnenadání jsme přišli k nějakým simoleonům. tak nás napadlo, že bychom si to doma trochu změnili. Můžete nám zrekonstruovat pokoj? Aby to zase bylo trochu zajímavé? Zavolejte nám a my vám povíme, co máme a nemáme rádi.

Odměna: 540Simoleony

Rozpočet: 9.513Simoleony

Vyžaduje: 1. úroveň

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyněTa kuchyně je jako vystřižená z konce osmdesátek. Nebo jsou to rané devadesátky? Těžko říct. prostě působí hodně starým dojmem. Takže to pojďme rozbalit a trochu tu kuchyni okořeníme, ne? Můžete mi ji malinko opepřit?

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 2.789Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelnyHodilo by se mi mít trochu prostornější záchod. Momentálně mám při vykonávání potřeby pocit, že si při tom můžu rovnou umýt ruce. To sice možná nezní jako nevýhoda, ale rozhodně je! Mám dojem, že se tam nemůžu ani nadechnout a není to jen kvůli vykonávané potřebě! Prostě potřebuju na záchodě víc místa.

Odměna: 550Simoleony

Rozpočet: 6.479Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce dětského pokoje

Rekonstrukce dětského pokojeTy dnešní děti... pořád někde pobíhají, vidte? Od jedné věci ke druhé... klidně jich zvládnou deset během dvaceti minut. Děti prostě potřebují VLASTNÍ prostor, kde by hezky zůstaly. Netvrdíme tím, že by to mělo fungovat jako vězení, ale... pokud přidáte zámek, zlobit se nebudeme. Takže jeden dětský pokoj, prosím!

Odměna: 635Simoleony

Rozpočet: 9.244Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce ložnice

Rekonstrukce ložniceTahle ložnice... už začíná trochu zavánět. Vy víte. jak to myslím. Ale o tom tu nemluvíme. Prostě by potřebovala čerstvě vymalovat. Pomůžete nám zbavit se toho zápachu a nahradit ho něčím novým?

Odměna: 600Simoleony

Rozpočet: 7.712Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Fantastická renovace obývacího pokoje

Fantastická renovace obývacího pokojeToužíme po novém obýváku. Máme pocit, že by to chtělo trochu víc místa, chápete? Abychom si mohli pohodlně posedět a dívat se na telku. Hlavně ať je tam hodně prostoru, simoleony nehrají roli!

Odměna: 1.900Simoleony

Rozpočet: 2.289Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce šatny

Rekonstrukce šatnyU VŠECH BOTEK! Prostě potřebuju šatnu, kde si budu moci vystavit své parádní šaty a suprové boty! Pomozte mi vytvořit funkční a vizuálně lákavý domov pro věci, které nosím!

Odměna: 600Simoleony

Rozpočet: 4.035Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

 

Doplnění místnosti

Seznam zakázek

Doplnění místnosti

Doplnění místnostiMáme dojem, že by se nám hodila nová místnost... můžeme si ji dovolit, jen potřebujeme, aby někdo přišel s vizí! Ale hlavně se nás nejdřív zeptejte, co vlastně chceme, ano?

Odměna: 800Simoleony

Rozpočet: 3.194Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: pokoj pro malé děti

Doplnění místnosti: pokoj pro malé dětiStrašně moc by se nám HODIL pokoj pro malé děti! Zařidte nám to, prosím. Sice momentálně žádný přírůstek do rodiny neočekáváme, ale chceme být připravení na všechno!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 9.971Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: šatna

Doplnění místnosti: šatnaV ložnici potřebujeme mít šatnu, abychom měli místo na všechny nové botičky a parádní oblečení a mohli se pochlubit všem hostům! Skříně máme plné kostlivců, takže potřebujeme novou šatnu, kde můžeme naše oblečení vystavit na odiv!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 6.832Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Doplnění místnosti: bydlení pro příbuzné

Doplnění místnosti: bydlení pro příbuznéVíte, jaký je to pocit, když přijedou tchán s tchyní, vyje nemáte moc rádi a byli byste raději, kdyby k vám domů vůbec nechodili? Třeba by šlo nějak zařídit, aby byli na návštěvě a zároveň nebyli u nás doma? Postavte nám pro ně bydlení. Tak budou moci zůstat u sebe a nenarušovat to u nás!

Odměna: 770Simoleony

Rozpočet: 6.239Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Vyberte si doplnění místnosti

Vyberte si doplnění místnostiMám doma tolik místa, že by se mi určitě hodil pokoj navíc k trávení času nebo ukládání věcí. Vlastně nevím, k čemu přesně ten pokoj bude. Tak zapojte svou kreativitu a proměňte ten prostor v něco zajímavého. S penězi nebude problém, ty mám! Tak hlavně vytvořte něco suprového!

Odměna: 1.445Simoleony

Rozpočet: 2.802Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

 

Doplnění patra

Seznam zakázek

Doplnění patra

Doplnění patraOpravdu bychom chtěli doma přistavět nové patro, ale ještě jsme se tak úplně nerozhodli, co by v něm mělo být... nechcete nám s tím pomoci? Klidně můžete o rozložení celého toho patra rozhodnout podle svého.

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 6.187Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra pro ni

Doplnění patraV dnešní době je opravdu těžké se soustředit. Děje se toho totiž opravdu hodně. Potřebuju svůj prostor, kde si v klidu sednu, budu si dělat své věci. budu si číst nebo si dám skleničku džusu. To přece není tak velký požadavek, ne? Vytvořte mi můj vlastní koutek a moje vděčnost bude nekonečná!

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.480Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění horního patra s pracovnou a záchodem

Doplnění horního patra s pracovnou a záchodemCelá tahle „práce z domova" se nám pomalu stává novou normou. Ale abychom si mohli navodit správné rozpoložení mysli, je potřeba, abychom mohli do práce někam chodit... i když doma. Takže co takhle přistavět nové patro a udělat z něj pracovnu? Taky tam bude potřeba záchod. Protože z nějakého důvodu se mi při práci vždycky chce na velkou.

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.587Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra pro něj

Doplnění patra pro nějTak podívejte. Potřebuju trochu času jen pro sebe. Takže by se mi hodilo místečko, kde se můžu hodit do pohody, dát si trochu džusu, možná se dívat na telku nebo hrát hry. Možná by se tam daly vystavit i některé mé.....trofeje". Ale hlavně nechci, aby mě tam rušil okolní svět. Potřebuji prostě soukromé doupě, kam budou moci vstoupit jen opravdické jedničky - tedy jen já!

Odměna: 925Simoleony

Rozpočet: 2.979Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplňte tomuto obydlí patro

Doplňte tomuto obydlí patroTakže jsme teď přišli ke trošce peněz a napadlo nás, že by se nám doma hodilo trochu víc místa. Můžete nám přistavět patro? Zaplatíme opravdu dobře! Můžete to udělat, jak se vám zlíbí, nám jde hlavně o to místo!

Odměna: 25.000Simoleony

Rozpočet: 6.724Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

Doplnění patra s fotografickým ateliérem

Doplnění patra s fotografickým ateliéremV poslední době se mně zalíbila příroda a umění. Baví mě zachytávat krásy světa. Všechno v něm je tak velkolepé a ohromující, nemyslíte? Takže by se mi doma dost hodil fotografický ateliér. Nejlepší by bylo přidat na dům patro. To dáte. ne? Prostě jen přistavte patro, na tom nic není, ne?

Odměna: 825Simoleony

Rozpočet: 9.399Simoleony

Vyžaduje: 9. úroveň

 

Rekonstrukce patra

Seznam zakázek

Rekonstrukce patra

Rekonstrukce patraOpravdu by se nám líbilo, kdyby se to u nás trochu změnilo. Ale nemůžeme se dohodnout, jak by to mělo vypadat... mohli byste nám pomoci rozhodnout se, co vlastně chceme?

Odměna: 800Simoleony

Rozpočet: 9.987Simoleony

Vyžaduje: 3. úroveň

Rekonstrukce kuchyňského patra

Rekonstrukce kuchyňského patraTakže jde o naši kuchyni. Je taková... dost zastaralá. Už si domů radši objednáváme jen hotové jídlo, protože v té kuchyni se nám vůbec nechce být. Takže ji potřebujeme vylepšit a to rychle. Netvrdím, že to nějak zlepší naše kuchařské schopnosti. A dokonce ani netvrdím, že se tam budeme snažit vařit. Ale alespoň budeme mít radost z toho. že tu ta možnost je.

Odměna: 655Simoleony

Rozpočet: 5.320Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Renovace baru

Renovace baruPotřebujeme náš bar trochu poladit. Naše klientela poslední dobou není úplně žádoucí. Chtěli bychom nalákat hlavně mladé hipstery a ne hysterickou omladinu. Pokud pro ně náš bar dokážete řádně nadžusovat. opravdu moc nám to pomůže!

Odměna: 935Simoleony

Rozpočet: 25.533Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce obývacího pokoje a kuchyně

Rekonstrukce obývacího pokoje a kuchyněJe to tady už dost staré a postavené v jakémsi původním stylu. Obývák a kuchyné by nejspíš šly spojit a také by to dovnitř chtělo vpustit víc přírodního světla. A ten nosník? S tím se netrapte, tenhle dům se jen tak nezbortí stejně jako moje důvěra k vám!

Odměna: 685Simoleony

Rozpočet: 9.955Simoleony

Vyžaduje: 5. úroveň

Rekonstrukce patra

Rekonstrukce patraMy máme simoleony a vy zase vizi! Štědře vám zaplatíme za rekonstrukci celého patra. Protože jeho stávající rozložení už nás začíná dost nudit.

Odměna: 14.000Simoleony

Rozpočet: 6.913Simoleony

Vyžaduje: 7. úroveň

 

 

Povýšení


1) Konzultant interiérových barev
- §/průměr Bez bonusu
Zpřístupněný obsah
-

Sen Simíka <Jméno> o tom, že vezme něčí budovu a přetvoří ji podle svého, začíná nabírat skutečné obrysy. Každý dům, do kterého Simík <Jméno> vstoupí, je jako prázdné plátno, které může naplnit novými a zajímavými interiérovými styly.

Najděte si zakázku a pusťte se do rekonstrukce.

2) Technik pro návrh interiéru
- §/průměr Bonus: 370§
Zpřístupněný obsah
Vydání časopisu Interiérový design

Střelené barvy, ztřeštěné nápady. Klienti někdy mívají zvláštní požadavky, takže je dobře, že mají Simíka <Jméno>. aby všechny jejich požadavky proměnil ve skutečnost. I když je kariéra Simíka <Jméno> teprve na začátku, u nových klientů je spousta prostoru pro kreativitu.

3) Správce prostoru
- §/průměr Bonus: 485§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Simík <Jméno> se posunuje stále dál. takže se na něj nové příležitosti přímo hrnou! Simík <Jméno> teď může přijímat zakázky zaměřené na rekonstrukce celých pater.

4) Dekorační konzultant
- §/průměr Bonus: 600§
Zpřístupněný obsah
Teď může probírat nejnovější trendy.

S tímto povýšením se pojí vyšší plat a také trochu větší respekt okolního světa. Klienti budou nápadům Simíka <Jméno> pro změnu naslouchat a nebudou nad nimi ohrnovat nos!

5) Plánovač stavby
- §/průměr Bonus: 765§
Zpřístupněný obsah
Moderní koberec Vzory a tvary

Simík <Jméno> začíná stoupat po společenském žebříčku. Nové příležitosti se mu přímo lepí na paty! Simík <Jméno> teď může přijímat zakázky z komerčních podniků. Komerční podniky nabízejí potenciálné lépe placené zakázky různých typů.

6) Domácí organizátor
- §/průměr Bonus: 900§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Někteří přináší štěstí a jiní smutek... nechte si utřídit život podle tří jednoduchých zásad Simíka <Jméno>:
1. Je to bezpečné?
2. Vypadá to suprově?
3. Bude se to klientovi líbit?
To mohou být vaše životní motta.

7) Domácí dekoratér
- §/průměr Bonus: 1.215§
Zpřístupněný obsah
Nové oblečení!

Simík <Jméno> to dokázal. Je to oficiální! Na vizitkách má "domácí dekoratér" a s tímhle titulem se také pojí možnost vylepšit všechny ty smutné minimístnosti.

8) Firemní interiérový designér
- §/průměr Bonus: 2.100§
Zpřístupněný obsah
• Teď může na počítači psát články o interiérovém designu.

Simík <Jméno> už je oficiálně považován za vizionáře a experta v oboru. Plat je slušný a totéž platí i o potenciálu - více klientů a více uznání mu umožní dosáhnout netušených výšin.

9) Interiérový designér
- §/průměr Bonus: 2.500§
Zpřístupněný obsah
Teď může navrhnout smělé myšlenky na proměnu bydlení.

Ať už jde o domácí pracovnu, firemní kanceláře nebo úplné jiný typ budovy. Simík <Jméno> s tím dokáže řádně zatočit. Jeho titul zní „interiérový designér". Bez upřesnění. To znamená, že Simík <Jméno> může dělat cokoliv!

10) Certifikovaný designér interiérů
- §/průměr Bonus: 3,150§
Zpřístupněný obsah
Notebook S.I.Mac P.R.O.

Certifikace má své výhody. Například to. že kromě klienta nemáte žádného šéfa. Nemusíte se řídit žádnými zákony kromě platné architektonické legislativy a nemusíte ctít žádná pravidla kromě těch dekoratérských. Na Simíka <Jméno> čeká spousta zakázek a neplatí mu za ně vůbec špatně!

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm