Detektiv (Profese) - Kariéra | The Sims 4 CZ
Kariéra | Profese

Detektiv


DeadKarlos | 3. dubna 2015 | Návštěvnost 3656

 

Rozšíření: Hurá do práceDetektivDetektiv je aktivní kariérní dráha, která je dostupná jenom v dodatku The Sims 4: Hurá do práce.

Tato aktivní kariérní dráha Detektiv je práce v uzavřené budově nebo můžete pracovat v aktivní budově, která nemá žádné odvětví.

Chcete se stát tím druhem policisty, který nemá nikdy skutečné volno? Pokud ano, je tato práce pro vás jako strovřená a poskytne vám spoustu výhod doplňujících váš nezdravý životní styl! Zpřístupněte si úbory, jako policejní uniformu, kterou můžete nosit místo pyžama. Dejte svému dítěti za vyučenou, pokud dostane ve škole trojku - navlečte mu vězeňskou uniformu a změnte jeho pokoj v celu doplňenou vězeňskými mřížemi a ozdobnou bezpečnostní kamerou. Navíc jej můžete sledovat pomocí jednostranného zrcadla.

Kariérní odvětví: Žádné

Jak se přihlásit: Mobilní zařízení, počítač

Co bude potřeba: Řešit případy

Detektiv Obrázek

 

Popis


Profese Detektiv je jedna ze tří aktivních kariér zavedená v The Sims 4: Hurá do práce. První tři dny bude školení, které vás provede návodem a zavede vás k vymáhání práv. Ideální náladovka pro tuto kariéru je Soustředěný, kterou lze dosáhnout Praktickou analýzou, hraní šachů, nebo jakékoliv jiné interakce.

Policejní stanice

Jak váš Simík postupuje skrz kariéru Detektiv, bude shromažďovat důkazy, analyzovat, hledat stopy, a zatýkat Simíky, chodit na hlídky. Povýšení se nemění podle cílů v detektivní práci, ale otevírají se nové sociální interakce Simíků s kolegy.

Detektivní práce

 

Jít do práce


Po prvním vstupu do Policejní stanice, budete uvítáni s výukovým programem, který se zaměřuje k prvním krokům hodnosti Kadet. Prvním cílem je najít počítač a použít interakci "Nechat si přidelit případ".

Okolo stanice je mnoho spolupracovníků a zločinců, takže váš Simík s nimi může komunikovat. Ve stanici můžete prohlížet fotografie, otisky prstů a hledat zločince a podezřelé na stanici. Cíl vašeho Simíka se bude lišt od mluvením s šéfem, sklidnit rozruch v celách, diskutovat o teoriích případu se spolupracovníky, procházet policejní databáze a mnoho dalších interakcí. K dispozici je i možnost objevit mimozemšťana v přestrojení pomocí otisku prstů!

 

Práce v kancelářiVýslech vězně

Když získáte případ od počítače, může váš Simík použít interakci na nástěnce, kde můžte vyrazit na místo činu pomocí mapy. Na mapě existuje mnoho interakcí večtně "Jít na obchůzku" a "Cestovat na místo činu". Pokud půjdete na obchůzku, bude se váš Simík toulat po ulicích ve městě, psát poznámky o boji se zločinem, prohledávat odpadky, a stýkání se s občany.

 

Výslech vězněVýslech podezřelého

 

Sbírání důkazů


Na místě činu může váš Simík najít stopy, které pomohou vystopovat podezřelého. Existují tři různé kriminální činy, které bude muset váš Simík zjistit:

Zloděj - U několika objektů na pozemku budete muset najít otisky prstů nebo už máte shromažděné důkazy. Otisky prstů se shodují ve společné evidenci.

Vandalství - Rozptýlené okolo pozemku, váš Simík uvidí mnoho různých označení v podobě grafit, skřítků nebo lam. Objekty budou někdy zničené a častokrát rozkopané popelnice.

Žhářství - Spálené objekty na pozemku, které je možné opravit či vyměnit, váš Simík bude shromažďovat důkazy nebo je vyfotit. Někdy zobrazené obrysy těl mohou být na podlaze nebo na zemi.

 

Interakce "Hledat stopy" může být použitá na zemi. Bude na podlaze žlutooranžové stopy okolo Simíka, odhalující nějaké stopy, které by mohly souviset s případem. Důkazů kolem pozemku může mít několik interakcí, jako například "Sbírat důkazy", "Získat otisky prstů" a "Vyfotit důkaz". Důkazy se nacházejí v inventáři Simíka.

Těhotný muž

K dispozici budou taky další cíle, jako je "Povídání se svědkem". Jakmile je cíl dokončen, bude odstraňěn ze seznamu nebo nahrazen jiným cílem v závislosti na množství důkazů a svědků.

Těhotný muž

Poté, co dokončíte všechny cíle, objeví se nový cíl po "Vrátit se na policejní stanici". Tuto interakci můžete vidět při kliknutím na Simíka. Po dokončení, se nebudete moci vrátit ke stejnému činu.

Po návratu na Policejní stanici, Simík může použít Chemický analyzátor, kterým lze nalést důkazy pomocí interakce "Analyzovat důkazy..." na základě údajů ze Simíkova inventáře. Další možnost je použít "Prohlížet policejní databázi" na počítači pro fotografie a očitých svědků.

Poznámka: Nezjistěné důkazy z předchozího případu můžete použít pro další případ. Můžete také analyzovat z domova pomocí Chemického analyzátoru.

 

Když jste na nižší úrovni v kariéře Detektiv, bude váš Simík někdy asistovat Simíkům na vyšší úrovni s případem "Zaznamenávat důkazy s místem činu" na počítači. Jak bude váš Simík postupovat v kariéře, bude moci sledovat důkazy sám.

Po analýze důkazů, může hráč "Vyhlásit policejní pátrání" na mapě v policejní stanici. Když máte dostatek důkazů, tak policejní pátrání zavede Simíka na místo, kde viděli někoho, kdo odpovídá popisu podezřelého. Zde získá Simík další důkazy, kdo odpovídá popisu podezřelého.

 

Uzavření případu


Během pátrání, se bude moct hráč podívat do Poznámek na telefonu a prozkoumat indicie podezřelého. Během toho se objeví dvě nové interakce s jinými Simíky. "Zeptat na podezřelého" můžete získat nové indície o podezřelém, upozornění na podezřelého nebo dokonce nemusí vědět o jakého podezřelého jde. Po prohlídce podezřelého, který opdovídá popisu důkazů, může váš SImík použít interakci "Zatknout".

Zatýkání

Pokud podezřelý neodpovídá přesnému popisu, tak je nezákonné zatýkat a dojde ke ztrátě výkonu v zaměstnání, taky se zvyšuje možnost být vyhozen z práce. Když se znova budete chtít vrátit do kariéry Detektiv, tak to bude mít za následek snížení pozice Simíka.

Poznámka: Čím více stop odhlaíte před jeho vyhlášením, tím větší šanci máte, že podezřelého dopadnete.

 

Podezřelý byl zadržen a přijat k výslechu na stanici. Na stanici můžete použít interakci "Vyslechnout" na podezřelém, kde začne mini hra. Měřič konverzace v horní části obrazovky se posune do oranžového barvy baru, který zobrazuje náladu podezřelého a jak blízko je k přiznání.

Kliknutím na podezřelého, budete mít volbu "Dobrý polda", "Zlý polda", "Důkazy..." a "Konec výslechu". V kategorii hodný polda a zlý polda máte víc interakcí, stejně jako ukázat shromažděné důkazy. U každého podezřelého je to jiné, někdy snadné nebo obtížné podle vůli podezřelého, takže se nemusíte vůbec bát, že je postrašíte a pak jim nabídnete chutné jídlo!

 

 

Taky je zde šance, že váš SImík špatně zadržel podezřelého. V takovém případě jsou propuštěni a sníží vám pracovní výkon. I když v případě, že pachatel je vinen, bude případ uzavřen.

Vyfotit zločince

Pokud potřebujete zjistit jaké jsou v profesi hodnosti, pracovní doby, tak se podívejte na stránku Kariéra - Profese - Detektiv.

 

Povýšení


Kariérní výkon

Abyste si vylepšili kariérní výkon, vyrazte do práce pozitivně naladění a splňte denní úkol.

Ideální nálada: Soustředěný

Výkon

Denní úkol: -

1) Kadet
P Ú S Č P S N 20 §/hod
8:00 - 17:00 Bez bonusu
Požadavky na povýšení
Aktivně se věnujte detektivní práci 0/2

<Jméno Simíka> sní o životě, ve kterém bude bojovat se zločinem a řešit případy. Nejprve se ale musí naučit chodit, až potom může běhat. Zatím je pouhým kadetem, a tak musí pomáhat ostatním detektivům s jejich případy.

2) Strážník
P Ú S Č P S N 28 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 160 §
Požadavky na povýšení
Vyrazit na místo činu 0/1
Jít na obchůzku 0/1

Trénink je u konce. <Jméno Simíka> je nyní plnohodnotným strážcem zákona.

Odměna: Nové oblečení

3) Desátník
P Ú S Č P S N 38 §/hod
9:00 - 18:00 Bonus: 224 §
Požadavky na povýšení
Vyslechněte podezřelého 0/1

<Jméno Simíka> si vysloužil hodnost desátníka. Pokračujte v dobré práci.

Odměna:
Držák na ručníky Nejmodernější cela
Kovová police Lesklá paráda
Ledová ocel
Smrďochova závěsná lavička
Zrcadlo Těžké časy
Osamělý spáč
Nepřekonatelná
Nefritová cela
Děravé zadržovací dveře
Dávkovač Jedna porce spravedlnosti
Bezvýchodnost
"Ani to nezkoušej"

4) Detektiv
P Ú S Č P S N 52 §/hod
9:00 - 18:00 Bonus: 304 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 1 případ

Pokusíte se být nejlepšími z nejlepších a vezmete si za vzor Sherlocka Holmese? Nebo spíš inspektora Clouseaua? To ukáže až čas.

Odměna:
Zpřístupněno okno Nic není zakázáno
Zpřístupněno Soukromé sklo
Zpřístupněn Zločinecký žalozpěv
Zpřístupněna bezpečnostní brána Vždy připravena
Zpřístupněny Dvojdveře z leštěného kovu

5) Zkušený detektiv
P Ú S Č P S N 78 §/hod
9:00 - 18:00 Bonus: 416 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 2 případy 0/2

<Jméno Simíka> prokázal své schopnosti a povýšil na zkušeného detektiva. Během svého vyšetřování nenechte kámen na kameni.

Odměna: Zpřístupněno Jednosměrné zrcadlo, Pátrač, Nové oblečení!

6) Seržant
P Ú S Č P S N 92 §/hod
9:00 - 18:00 Bonus: 624 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 3 případy 0/3

Seržant v latině znamená: ten, kdo slouží. Když každý den stojíte proti té nejhorší spodině, snadno se stane, že ztratíte víru v lidstvo. Nezapomínejte, že stále existují dobří lidé, kterým stojí za to pomáhat.

Odměna:
Cedule Pomáhat a chránit
Viděli jste tyto zločince?
Bezpečnostní zábrana Dál ani krok
Bezpečnostní kamera Hezký pokus
Pečeť simíkovské solidarity a síly
Velkolepý stožár

7) Poručík
P Ú S Č P S N 123 §/hod
9:00 - 18:00 Bonus: 736 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 4 případy 0/4

Poručík <Jméno Simíka>. Půjdete na ruku svým nadřízeným? Nebo raději budete držet s podřízenými a odvedete poctivou policejní práci?

Odměna:
Bedna plná složek
Stěhovací krabice Ještě se zabydlujeme
Složky Někdo důležitý
Policejní šuplíky Přesně podle předpisů
Větrák Ledový polibek
Stolní světlo Hlavně opatrně

8) Kapitán
P Ú S Č P S N 150 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 984 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 5 případů

Kapitáne, náš milý kapitáne! Obchůzkáři už o vás stihli napsat básničku. Jen škoda, že se dá zveřejnit maximálně tak na pánských záchodcích.

Odměna:
Velkolepá plaketa cti
Plaketa Hvězda na zdi
Karla a Hubert
Výslechové osvětlení
Detektivní lampa Retro
Všichni ke zdi
Bezpečnostní světlo MdroSvit 88D
Reflektor Jasnojasná noc
Kalendář Uniformování Simíci
Složky plné faktů

9) Plukovník
P Ú S Č P S N 205 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 1,200 §
Požadavky na povýšení
Vyřešit 6 případů 0/6

<Jméno Simíka> se stal nepostradatelnou součástí policejního sboru. Tak co, plukovníku, jak se stavíte k heslu: S poctivostí nejdál dojdeš?

Odměna:
Spravedlivé posezení
Seržant Neposeda
Odhalený noir
Mimořádná skříňka na spisy
Knihovna Hranaté police
Mimořádná skříňka na spisy
Stolek do chodby 5-0
Kovová skříňka na spisy Bezpečnost
Gauč Potížista
Nezdolná lavička

10) Náčelník
P Ú S Č P S N 265 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 1,640 §
Požadavky na povýšení
 

<Jméno Simíka> vyšplhal na samý vrchol. "Náčelník". To zní dobře. Ale neusínejte na vavřínech, respektive za stolem. Vyrazte ven a buďte svým podřízeným vzorem.

Odměna:
Nové oblečení!
Regulační stanice
Průzračný držák pozadí
Náčelníkův průzračný stůl

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm